PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ege Akdeniz İçin Tatil Yeri Öneri

emre55
05-06-2016, 21:39
İyi akşamlar, bayramın ikinci günü yani 6 Temmuz ve 12 Temmuz arası 4 arkadaş tatile gitmeyi planlıyoruz, ege akdeniz bölgesinde uygun herşey dahil olmasada olur biryer önerisi olan varmı, bayramda biraz zor birkaç yer aradık yer kalmamış ve fiyatlar baya uçuk. Amacımız çok hovardalık değil, deniz ve etraf biraz canlı olması yeterli, internetten bulup gidince şok olmak istemiyoruz :) Önerileri bekliyorum :) Ege akdeniz bölgesi heryer olabilir mesafe sorun değil.

Evrenoz
05-06-2016, 21:47
Yunanistan'a bak derim.. Halkidiki, Tasos.. Geçen sene inanılmaz memnun kaldım, bu seneki planlarım da böyle olacak.

Şımarmış Türk turizmcisinin kendi ülkemde bana kol gibi kazık fiyata 2.sınıf vatandaş muamelesi çekmesine daha fazla izin vermiyorum

EREN34
05-06-2016, 21:48
Fethiye ye gidin. Fethiye merkezde uygulama oteli var. Temiz ama eşyalar eski. Duş bildiğin elektrikli şofben vs. Çalışanlar e.m.l. Öğrencisi.

Odaları büyük ferah. Park sıkıntısı yok. Genelde yer olur. Oda kahvaltı ama kahvaltı vasat.

Bu sene için kişibaşı 50-60 TL civarı fiyatı vardır diye tahmin ediyorum. Bir ara konuş. Konumu güzel. Merkezde. Hatta Deniz gören odaları bile var :)

0 252 6143555

EREN34
05-06-2016, 21:49
Yunanistan'a bak derim.. Halkidiki, Tasos.. Geçen sene inanılmaz memnun kaldım, bu seneki planlarım da böyle olacak.

Şımarmış Türk turizmcisinin kendi ülkemde bana kol gibi kazık fiyata 2.sınıf vatandaş muamelesi çekmesine daha fazla izin vermiyorum

Bahsettiğin yerler için std. Schengen mı almak lazım? Bu arada ulaşımı nasıl hallediyorsun?

Evrenoz
05-06-2016, 22:15
Bahsettiğin yerler için std. Schengen mı almak lazım? Bu arada ulaşımı nasıl hallediyorsun?

Evet Schengen kafi, araçla gitmeyi tercih ediyoruz biz.
Max Yarım günlük prosedürü var aracın. Ek sigorta / ehliyet vs için

Ahmet Bby
06-06-2016, 08:47
Çok tatil yerlerinden anlayan biri değilim ama biz her nisan ayları 'Didim Akbük' e gideriz genelde yaşlı insanlar kafa dinlemek için geliyor ama bu yöreyi tanıyanlar daha iyi tarif edebilirler..

serkanaygün
06-06-2016, 08:49
Bütçene ne kadar uyar bilmiyorum ama Ayvalık - Sarımsaklı'yı düşünebilirsin. Cunda Adası falan gayet hareketli oluyor.

immortalboss
06-06-2016, 09:57
Anladığım kadarı ile aracınız var. O zaman İzmir-Dikili'de kalınır.Denize vs. girecek yer çok.Ama öyle ortam falan beklemeyin.1-2 disco var o kadar.Akşamları arabanıza atlar 50 km gidip cunda,ayvalık civarında takılır gelirsiniz.Alkol kullanıyorsanız cundada sahilde güzel yerler var.Rakı balıklık vs.(Ulen ramazanın ilk günü nerden girdiysem bu konuya.)

MeRtCaN
06-06-2016, 10:03
Çok tatil yerlerinden anlayan biri değilim ama biz her nisan ayları 'Didim Akbük' e gideriz genelde yaşlı insanlar kafa dinlemek için geliyor ama bu yöreyi tanıyanlar daha iyi tarif edebilirler..

Bayramda Akbuk deyım denk gelırsek selamlasalım :)

kafa dınlemek ıcın en ıı yer
denız guzel hava guzel :)

emre55
06-06-2016, 12:56
Önerdiğiniz yerlerden, daha önceden kaldığınız otel pansiyon vs tavsiye ederseniz çok daha iyi olur, adı olsa yeterli numarasını bi türlü buluruz google dan :)

suayipozmen
06-06-2016, 14:44
aynı tarihlerde ben de ege taraflarına denize girmek ve kafa dinlemek için araçla gitmeyi planlıyorum.
Tüm egeyi daha önce gezmiştim ancak bu sefer denize yakın biryerde kampta çadırda kalmayı planlıyoruz.
Deniz kenarı kamp için tavsiyesi olan var mı?

aRSLaN
06-06-2016, 15:11
Bayram ve yoğunluk sebebiyle yurtdışına yönelin. Yurtiçinde tatil keyif vermeyecektir bayram süresi. Mykonos ve Santorini aklıma Türkiye'ye yakın olarak aklıma gelenlerden

41AF101
06-06-2016, 15:23
Nereye gidiyoruz kanka ? :D

TigeR
06-06-2016, 18:58
Evet Schengen kafi, araçla gitmeyi tercih ediyoruz biz.
Max Yarım günlük prosedürü var aracın. Ek sigorta / ehliyet vs için

Abi yeni ehliyetle ona da gerek kalmadı direk gidiliyor ehliyete işlem yaptırmadan

Birkan61
06-06-2016, 19:09
Keşke bütçe belirtseydin :)

Geçen yıl bayramda askerden izne geldiğimde Kemer'de Ambassador otelde kalmıştık arkadaşlarla, kişi başı 200 TL.

Sabah - akşam yemeği, havuz, sınırsız içki gibi seçenekleri vardı. Denize 1 dakika mesafede :D

Oldukça memnun kaldık hizmet vs. Hatta 2 kişilik odada kalıyorduk sonradan bir arkadaş dahil oldu 2 günlüğüne, aynı odada bulunan tekli koltuk yatak oluyordu arkadaşın bizle kaldığını gören görevliler sıkıntı bile etmedi :)

Oznsrl
06-06-2016, 19:27
emre avşa adasına bak kardeşim bende gidicem bayramda trafik derdi yok biniyosun bostancıdan direk ordasın fiyatlar kişi başı 50 falandı en son

SinanAdalı
06-06-2016, 20:23
Marmaris'e gidin. Turunç Dream Hotel var orda kaldım 1 hafta. Temiz yemekler güzel fiyat uçuk değil hizmette güzel. Eğlence isterseniz marmaris merkez 20 dakka tavsiye ederim.

EREN34
06-06-2016, 20:27
Abi yeni ehliyetle ona da gerek kalmadı direk gidiliyor ehliyete işlem yaptırmadan

Bu yazılıp çiziliyor da tecrübe ile sabit mi?

TigeR
07-06-2016, 00:32
Bu yazılıp çiziliyor da tecrübe ile sabit mi?

Kesin diye biliyorum abi. İnternette kullandığını söyleyenler var. Zaten şekil olarak da aynı ordan da bir çıkarımda bulunabiliriz.

anamur
07-06-2016, 09:57
size önerebileceğim https://www.facebook.com/MarvelTreeHotel/ güzel şirin bir otel..

Erdem K.
07-06-2016, 10:27
fethiye kabak koyunu tavsiye ederim, hem kısmen ekonomik hem de rahat ve kafa dinlemelik, yerine göre eğlenceli bir ortam ...

emre55
08-06-2016, 14:46
Herkese Teşekkürler, tanıdık vasıtasıyla Fethiyede biryer ayarladık, istanbuldan gidicez, 2 güzergah var sanırım, yolların durumu nasıl istanbuldan gidişin, arabamız basık sıkıntı yaşar mıyız :) Hangi yol üzerinden gitmeyi tavsiye edersiniz

tayreep_john
08-06-2016, 16:22
bir egeli olarak assos - ayvalık - küçükkuyu bölgelerini görmenizi öneririm :)

emre55
09-06-2016, 10:17
bir egeli olarak assos - ayvalık - küçükkuyu bölgelerini görmenizi öneririm :)

aslında egede birçok yeri gördüm ama küçüktüm 12 15 yaş aralığında, ayvalık gömeç marmaris datça vs :) Gene geze geze gideriz tabi ama arabamız alçak baya hangi güzergahdan fethiyeye ulaşsak, sanırım bi bilecik üzerinden, birde bursa üzerinden gidebilriiz, gece 12 gibi yola çıkmayı düşünüyoruz sanırım 100 150 km aralığında 8 9 saatte varırız 2 3 mola ile beraber :)