PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : subaru impreza wrx sti 2003 Test Sürüşü / Rally Efsanesi

asit
05-06-2016, 21:59
https://www.youtube.com/watch?v=Bf6QZFI9t48

Merhaba Arkadaşlar , uzun süredir benden istediniz araçı sonunda çekebildik arkadaşım Eren sağolsun vakit ayırdı ve sonuçu bu araçı hem almak isteyenler için hemde merak edenler için bilgi dolu bir video oluşturdumuzu düşünüyorum. Umarım hoşunuza gider.

Yorumlarınızı bekliyorum .

3 çekim günü sonucu bu video oluşmuştur , hoşunuza gitmiş ise bir beğeni bırakmayı unutmayın :)

GC8 GT
06-06-2016, 07:08
eline saglik cevat

Yogi
06-06-2016, 08:04
2013 doğrumu 2003 olarak değiştireyim mi?

asit
06-06-2016, 08:14
2013 doğrumu 2003 olarak değiştireyim mi?

Merhaba , cok sevinirim evet 2003 doğrusu , düzeltirseniz çok sevinirim , birde ilk yorumdaki video link çalışmıyor güncel link le de değişebilir. Teşekkür ederim

zx-10rr
06-06-2016, 09:34
merhabalar,

bir stı sever olarak gerçekten güzel bir video olmuş,03-05 kasa stı lar herzaman efsaneydiler ve öyle kalacaklar.orta okul yıllarımda buradaki bir işadamında 98 gt sı vardı adam subaru hastasıydı ve sıfır alıyordu hep,sonra 02 model sıfır bugeye stı aldı,sonra 06 model stı.bakıp bakıp iç çekerdim.son 5 yıldır ne kadar vag sever olsamda subinin yeri bende hep ayrıdır.eren arkadaşımızınki gibi gerçekten temiz,canı alınmamış ve bakımlı bir stı sahibi herzaman olmak isterim.tekrardan elinize sağlık.

bilaloztkr
06-06-2016, 11:32
bilgilendirici güzel bir video olmuş.

burakgunay
06-06-2016, 22:50
Hayran oldum, cook düzgün ve Temiz duruyor maşallah

ZaZy
07-06-2016, 00:42
Video çok güzel olmuş devamı beklerim şahsım adına. Başarılar.

evolution_9
07-06-2016, 10:10
kamera çekimler çok güzel çok profofsyonelce olmuş yanlız bir bilgi düzeltmesi yapayım colin mc rae bu kasayla sadece 1995 yılında tek şampiyonluk yaşadı öyle 3 yıl peşpeşe falan değil zaten wrc 1 dünya şampiyonluğu vardır.

GC8 GT
07-06-2016, 10:15
konuşma çekimlerinde çok başa aldıgımız oldu, kamera kendi kendine stop ediyordu falan. artık tekrarlaya tekrarlaya kafamız karıştı ondandır:)

Erdem K.
07-06-2016, 10:16
Araç sahibinin bana sözü vardı, gezicektik ama olmadı, bu sebeple video'yu beğenmedim :p

şaka bir yana kocaman maşallah, videoda emek olduğu belli, arabanın temizliğine güzelliğine zaten laf olamaz, ne de olsa ben vesile oldum :smokin:

GC8 GT
07-06-2016, 10:20
sagol erdem'cim istedigin zaman sendeyim karşı komşuyuz zaten :)

imprezaWRC
07-06-2016, 10:40
Olmamış, kullandığınız araçtan çıkan sesi ağzınızla yapmanız lazımdı. Hatta, plastiklere iki tık tık vurup kalite kontrol yapmalıydınız. Kalıplaşmış kelimleride kullanmamışsınız; mesela , rafine bir sürüş sergiliyor dememişsiniz. Beygirler havalarda uçuşmamış.

Şaka lan şaka, güzel olmuş, hatta giriş kısmı biraz yavaş kalmasına rağmen bir an aksiyon filmi seyredecekmiş havasına kapıldım. Konuşurken biraz tutulmalar yaşanmış (heyecandır olur öyle) açıkçası beni sıkmadı.

asit
08-06-2016, 09:11
Video çok güzel olmuş devamı beklerim şahsım adına. Başarılar.

Çok teşekkür ederim :)

NakkaSss
08-06-2016, 09:26
Gayet sakin ve güzel bir inceleme olmuş. Elinize sağlık.

ibozum
08-06-2016, 10:07
Maşallah daha bi güzel olmuş.. Emeğinize sağlık.. :)

Bu arada arka koltuktaki Ikea resim çerçevesi de iyiymiş :D

asit
09-06-2016, 08:22
Gayet sakin ve güzel bir inceleme olmuş. Elinize sağlık.

Teşekkür ederim :)

altugkocer
09-06-2016, 08:39
Araç güzel, video güzel, çekimler güzel ama kullanan arkadaş resmen wrx e hakaret etmiş. Tamam sti wrx den çok daha güçlü, çok daha dayanıklı ama bu wrx i kötü yapmaz. Arkadaşın saçma sapan hakaret derecesindeki konuşmaları dışında beğendim.

GC8 GT
11-06-2016, 18:37
Araç güzel, video güzel, çekimler güzel ama kullanan arkadaş resmen wrx e hakaret etmiş. Tamam sti wrx den çok daha güçlü, çok daha dayanıklı ama bu wrx i kötü yapmaz. Arkadaşın saçma sapan hakaret derecesindeki konuşmaları dışında beğendim.

bende 1.5 sene WRX kullandım ve wrx'in sti'a nazaran limited oluşundan kaynaklı bir çok maddi hasar yaşadım. bunlardan tecrübe edinerek bilgi aktarmak istedim. Video hazırlayan arkadaş, ne farklar oldugu adında konu başlıgı üretmek istedi, bende bildiklerimi anlattım. WRX sahibi olarak elbet canınız sıkılmıştır. fakat, devamlı kamera çekimi durdugu için sahneleri baştan tekrarlamak zorunda kaldık. hal öyle olunca kelimeleri seçememiş olabilirim. yoksa wrx, sti'si farketmez, impreza'nın alayı candır :) WRX'in de piyasası kendine göre, sti'a göre biraz daha uygun oldugundan her zaman alıcı kitlesi olacaktır. zamanında benim, arkadaşlarımın, şimdilerde senin oldugun gibi. Dedigin gibi, haklısın. istemsizce WRX'i çok düşürmüşüz, sonunda WRX'ile ilgili yapıcı şeylerde eklesek iyiydi ama çok spontane gelişti, çekimlerle ilgili eksikler de oldu

altugkocer
13-06-2016, 08:46
bende 1.5 sene WRX kullandım ve wrx'in sti'a nazaran limited oluşundan kaynaklı bir çok maddi hasar yaşadım. bunlardan tecrübe edinerek bilgi aktarmak istedim. Video hazırlayan arkadaş, ne farklar oldugu adında konu başlıgı üretmek istedi, bende bildiklerimi anlattım. WRX sahibi olarak elbet canınız sıkılmıştır. fakat, devamlı kamera çekimi durdugu için sahneleri baştan tekrarlamak zorunda kaldık. hal öyle olunca kelimeleri seçememiş olabilirim. yoksa wrx, sti'si farketmez, impreza'nın alayı candır :) WRX'in de piyasası kendine göre, sti'a göre biraz daha uygun oldugundan her zaman alıcı kitlesi olacaktır. zamanında benim, arkadaşlarımın, şimdilerde senin oldugun gibi. Dedigin gibi, haklısın. istemsizce WRX'i çok düşürmüşüz, sonunda WRX'ile ilgili yapıcı şeylerde eklesek iyiydi ama çok spontane gelişti, çekimlerle ilgili eksikler de oldu

Cevap için teşekkürler :) Ben de biraz sert çıkmışım kusura bakma :) WRX sahibi olduğum için savunma moduna geçtim birden :)