PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uncharted 4 Türkçe Ps4

Anıl E.
16-06-2016, 12:26
Oynayan var mı arkadaşlar ? Ben ps4 ile beraber almıştım çok çok çok güzel bir oyun,keşke bölümler bitmese diye dua ediyorum :)

anthinka
16-06-2016, 17:45
Ohoo olmaz mı? 2 gün de 1 bölüm gidiyorum uzun uzunnnn sürsün istiyorum.

mert_can 41
16-06-2016, 21:47
uncharted 1 çıktığından beri tüm serisine sahip oldum bir tek ps3 te olmadığı için 4 kaldı onuda ps4 alıp oynucam gerçekten efsane bir oyun

Umut_Akkuş
17-06-2016, 01:56
Şahane bir oyun oynayış videolarını dizi izler gibi izliyordum , birde oynaması ne keyif verir kim bilir :D

pasha34
17-06-2016, 02:07
sinematikler vs senaryo , resmen sanki gercekten oynuyormuşsunuz hissi veriyor.. çok emek verilmiş yapılırken bu oyun..
mekanlar gercekten harika zaman zaman etrafı izliyorum bu yüzden oynarken
1 hafta da bitirdim oyunu satmaya karar vermiiştim vazgecitm acıkcası multiplayer tarafı da cok eglenceli..
parasını fazlasıyla hakeden bir oyun.. rahatsızlıgımdan dolayı arkadasım ben de kalıyor o basladı oynamaya bitircek nerdeyse sıkılmadan izliyorum acıkcası ..

Berkan
17-06-2016, 07:34
Valla arkadaş oynarken yanda film izler gibi izledim sonuna kadar arada 3-5 bölümü oynamışımdır baya zevkliydi. arkadaşta buluşunca sullivan reyizle multide carpısıyorum :hehe:

CRX
17-06-2016, 07:42
görüntülerine baktım şimdi hakikaten efsaneymiş, ne ps ne xbox var bende, alasım geldi :)

Anıl E.
17-06-2016, 10:38
Demeyin öyle ya hemen bitiyor mu oyun ? Ben 11.bölüme geldim şimdi ,aslında ben de hissediyorum sonlara yaklaştığını hazineye yaklaştık çünkü keşke bitmese be :(

Erol
18-06-2016, 11:27
collettıon (1-2-3) 2şer defa bitirdim :) 4 ün biraz daha fiyat düşmesini bekliyorum. oyun efsane gerçekden süper zevkli eve gidip bir an önce oynamak istedigim oyunlardan birisi
ama favorim 1,5 yıldan beri rocket leuge:icon_tup: araba ve futbol oynamaya doyamıyorum anthinka bilir bir ara bayaa takım yapıp oynadık :)

Anıl E.
20-06-2016, 11:54
Ps4 Uncharted: The Nathan Drake Co Türkçe Dublaj - n11.com (http://urun.n11.com/sony-playstation-4/ps4-uncharted-the-nathan-drake-co-turkce-dublaj-P79926650)

bunun farkı nedir 4'den ? Almayı düşünüyorum .

Evrenoz
20-06-2016, 12:04
Ateş ederken, hedef pointerını koldaki butonla mı hareket ettiriyoruz?
Bir türlü beceremiyorum o zımbırtıyı kullanmayı.. 1 adama pointerı götürmem 5 dk sürüyor..
Dolayısıyla bu tarz oyunları oynayamıyorum. Black ops vs...

Unchartedda da durum böyle mi?

Anıl E.
20-06-2016, 12:08
Ateş ederken, hedef pointerını koldaki butonla mı hareket ettiriyoruz?
Bir türlü beceremiyorum o zımbırtıyı kullanmayı.. 1 adama pointerı götürmem 5 dk sürüyor..
Dolayısıyla bu tarz oyunları oynayamıyorum. Black ops vs...

Unchartedda da durum böyle mi?

Söylediğini doğru anladığımı düşünerek soruna cevabım evet abi . Ben de zorlandım hatta kaç kere oynadığım bazı bölümler vardı ama keyifli oluyor daha gerçekçi.

Erol
20-06-2016, 15:13
Ps4 Uncharted: The Nathan Drake Co Türkçe Dublaj - n11.com (http://urun.n11.com/sony-playstation-4/ps4-uncharted-the-nathan-drake-co-turkce-dublaj-P79926650)

bunun farkı nedir 4'den ? Almayı düşünüyorum .

bu collettıon yani 1-2-3. oyun serileri eger yok ise kesinlikle al bunuda

alper_pug
21-06-2016, 12:14
Daha önce serinin hiç bir oyununu oynamamış biri olarak son oyunu alsam oynarken sıkıntı yaşar mıyım? Yani konusu falan eski oyunlarla bağlantılı mı?

Anıl E.
21-06-2016, 12:19
Daha önce serinin hiç bir oyununu oynamamış biri olarak son oyunu alsam oynarken sıkıntı yaşar mıyım? Yani konusu falan eski oyunlarla bağlantılı mı?

Bağlantılı mı bilmiyorum ama ben çok zevk aldım son oyunu aldım sadece . Diğer oyunlarının grafik ve görüntü kalitesine bakıyorum sanki dağlar kadar fark var son oyun muazzam ,o yüzden diğer oyunlarını almayı düşünüyordum vazgeçtim.

mert_can 41
21-06-2016, 13:06
Bağlantılı mı bilmiyorum ama ben çok zevk aldım son oyunu aldım sadece . Diğer oyunlarının grafik ve görüntü kalitesine bakıyorum sanki dağlar kadar fark var son oyun muazzam ,o yüzden diğer oyunlarını almayı düşünüyordum vazgeçtim.

hikayeyi daha iyi bilmek için diyer oyunlar şart çünkü uncharted 4 ün finalinden bir şey anlayamayabilirsiniz hikayeyi bilirseniz adamlar yapmış dersiniz :D elena ile nasıl tanıştıkları vs türkiye macerası her ne kadar yapamamış olsalarda bir istanbul vardı 2 de :D

Anıl E.
21-06-2016, 13:27
hikayeyi daha iyi bilmek için diyer oyunlar şart çünkü uncharted 4 ün finalinden bir şey anlayamayabilirsiniz hikayeyi bilirseniz adamlar yapmış dersiniz :D elena ile nasıl tanıştıkları vs türkiye macerası her ne kadar yapamamış olsalarda bir istanbul vardı 2 de :D

Harbi mi kardeşim ? O zaman en kısa zamanda onları da alırım bakalım,ne maliyetli iş bu işler araba detailing işine döndü :) . Daha yeni gta5 ve basketbol sever olduğum için nba 2k16 siparişi verdim. Fifa 2017 'yi bekliyorum :)

mert_can 41
21-06-2016, 13:51
Harbi mi kardeşim ? O zaman en kısa zamanda onları da alırım bakalım,ne maliyetli iş bu işler araba detailing işine döndü :) . Daha yeni gta5 ve basketbol sever olduğum için nba 2k16 siparişi verdim. Fifa 2017 'yi bekliyorum :)

uncharted serisi gerçekten parasını hakkeden en iyi oyunlardan şimdiye kadar her oyuna verdiğim paraya acıdım bir tek uncharted lara verdiğim paraları hiç düşünmedim bile :)

ufuksaracci
21-06-2016, 13:59
Uncharted 3'te Türkçe oynarken " senin deden tam bir götmüş" sahnesinde yarılmıştım

Anıl E.
21-06-2016, 14:01
uncharted serisi gerçekten parasını hakkeden en iyi oyunlardan şimdiye kadar her oyuna verdiğim paraya acıdım bir tek uncharted lara verdiğim paraları hiç düşünmedim bile :)

ps4 olduğu için sadece ''collection''serisini alabiliyorum sanırım,çünkü diğerleri 3 için .

mert_can 41
21-06-2016, 15:13
ps4 olduğu için sadece ''collection''serisini alabiliyorum sanırım,çünkü diğerleri 3 için .

aynen bende 3 olduğu için 4 dü bilmiyorum 4 de collection olarak almanız lazımış

Anıl E.
23-06-2016, 18:42
An itibari ile oyunu bitirdim,gerçekten muhteşem bir oyundu hem konuların ilerleyişi ,zorluk açısı,görüntü kalitesi harikaydı. Oyunu satmayı ya da kaldırıp atmayı düşünmüyorum uzun yıllar boyu saklarım herhalde :)

Evrenoz
23-06-2016, 18:46
Söylediğini doğru anladığımı düşünerek soruna cevabım evet abi . Ben de zorlandım hatta kaç kere oynadığım bazı bölümler vardı ama keyifli oluyor daha gerçekçi.

Tüh, oynayamıcaz o zaman :/

Beceremiyorum o +'yı butonlarla adamın üzerine götürmeyi.. 1 mm saga, 1 mm sola derken 10 defa vuruluyorum adamı vurana kadar

Anıl E.
23-06-2016, 18:47
Tüh, oynayamıcaz o zaman :/

Beceremiyorum o +'yı butonlarla adamın üzerine götürmeyi.. 1 mm saga, 1 mm sola derken 10 defa vuruluyorum adamı vurana kadar

Abi dediğin gibi biraz zorlanıyosun ama alışınca affetmiyosun,call of duty oyunları kadar olmasa da biraz zor silah kullanımları. Ben birkaç kere ölerek ve taktik geliştirerek geçtim bölümleri,öyle olması daha keyif veriyor zaten.

Evrenoz
23-06-2016, 18:59
Abi dediğin gibi biraz zorlanıyosun ama alışınca affetmiyosun,call of duty oyunları kadar olmasa da biraz zor silah kullanımları. Ben birkaç kere ölerek ve taktik geliştirerek geçtim bölümleri,öyle olması daha keyif veriyor zaten.

Bostancı civarına düşerse yolun bıraksana bana 3-5 günlüğüne
beğenirsem gider alırım D&R'dan

buristyle
24-06-2016, 08:26
Bostancı civarına düşerse yolun bıraksana bana 3-5 günlüğüne
beğenirsem gider alırım D&R'dan

Bende bu oyunu oynuyorum ve kesinlikle tavsiye ederim. Zor bi oyunda degil Assasin gibi. Ve cok zevkli bulmacalarda kolay bence.
Simdiye kadar oynadigim en zevkli oyun bence ve grafigi zaten tartisilmaz :)

Evrenoz
24-06-2016, 08:36
Bende bu oyunu oynuyorum ve kesinlikle tavsiye ederim. Zor bi oyunda degil Assasin gibi. Ve cok zevkli bulmacalarda kolay bence.
Simdiye kadar oynadigim en zevkli oyun bence ve grafigi zaten tartisilmaz :)

Bir tek + işareti ile hedef alma kısmı kafamı kurcalıyor
1mm sağa, 1 mm sola, yok olmadı tekrar sağa derken vuruluyorum genelde.
Ama Last of us gibiyse hedefleme sistemi, onu rahat oynamıştım mesela

buristyle
24-06-2016, 08:41
Bir tek + işareti ile hedef alma kısmı kafamı kurcalıyor
1mm sağa, 1 mm sola, yok olmadı tekrar sağa derken vuruluyorum genelde.
Ama Last of us gibiyse hedefleme sistemi, onu rahat oynamıştım mesela

Basparmaginla, R tusu ile otomatik sabitlestiriyor zaten sag sol yapinca :D sonra vur alayini :D

Evrenoz
24-06-2016, 08:56
Basparmaginla, R tusu ile otomatik sabitlestiriyor zaten sag sol yapinca :D sonra vur alayini :D

Hımm bak bu güzel oldu
alsam mı ne yapsam
meretler de ucuz değilki

buristyle
24-06-2016, 09:04
Hımm bak bu güzel oldu
alsam mı ne yapsam
meretler de ucuz değilki

Vay be frank 3.2 olmus. Simdi hesapladim 204TL'ye geliyo isvicrede oyun. Sizin icin daha uygunsa burdan alip göndere bilirim size.

Evrenoz
24-06-2016, 09:24
Vay be frank 3.2 olmus. Simdi hesapladim 204TL'ye geliyo isvicrede oyun. Sizin icin daha uygunsa burdan alip göndere bilirim size.

Yapma ya, oldu mu o kadar.
Neredesin İsviçre'de? Teyzemler de orada yaşıyor, Mosen'deler. 3-4 defa gelmiştim gençliğimde

TR'de de 229 TL imiş, pek fark yok ama düşündüğün için çok teşekkürler

Evrenoz
24-06-2016, 09:25
Bu arada doğru oyun hangisi?
Farkları ne?

Uncharted 4: A Thief's End PS4
Uncharted: The Nathan Drake Collection PS4

buristyle
24-06-2016, 09:43
Farkları ne?

Zürihin icinde yasiyorum abi. The Nathan Drake Collection bi eski versiyonumu acaba? Bende anlamadim fakat bildigim uncharted 4 a thief's end 2016'da cikan versiyonu.

Anıl E.
24-06-2016, 11:03
Farkları ne?

Abi collection 1-2-3 serisi .Sen uncharted 4 türkçe dublaj bir hırsızın sonu serisini alacaksın . A thief's end.

Evrenoz
24-06-2016, 12:38
Baskılarınıza dayanamadım, aldım
Beğenmezsem bulurum sizi!

:)))) :P

buristyle
24-06-2016, 12:44
Baskılarınıza dayanamadım, aldım
Beğenmezsem bulurum sizi!

:)))) :P

oyun filim gibi zaten abi, benim hanim ben oynarken bile izliyo yani okadar :D zevkli olacagini sana simdiden garantiliyorum :D

Evrenoz
24-06-2016, 12:48
oyun filim gibi zaten abi, benim hanim ben oynarken bile izliyo yani okadar :D zevkli olacagini sana simdiden garantiliyorum :D

Last of us gibiyse bayılırım, o da film gibiydi aşık olmuştum
bakalım, akşama vakit bulursam oynıcam :)

buristyle
24-06-2016, 12:51

aynen o oyun gibi..

_AS_
24-06-2016, 13:51
İlk çıktığında aldım bitirdim ve resmen bir oyunu bitirdim diye duygulandım üzüldüm kendimden utandım :)
Gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri diyebilirim film tadında. Fırsatı olan herkes alsın bence.

ChuckBartowsKi
26-06-2016, 01:11
Efsane olmuş...

buristyle
27-06-2016, 07:38

Abi senden ses seda yok :D umarim begenmisindir oyunu :D

Evrenoz
27-06-2016, 08:12
Abi senden ses seda yok :D umarim begenmisindir oyunu :D

Baktım çok az ama fazla oynayamadım
Ateş etme konusu korktuğum gibi çıkmadı, direkt kilitliyor hedefe.. adamın gövdesini denk getiricem diye 1mm sağ, 1 mm sol uğraşmıyorsun
Gençliğime döndüm, çatıdan çatıya atlıyorum şimdilik

Ama dediğin gibi bir last of us havası / oyun stili var
Sevecekmişim gibi duruyor :)