PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygun fiyatlı Cam filmi hk.

carpuz
17-06-2016, 23:29
Arkadaşlar selam
Malumunuz yaz geldi. Üzerine birde ramazanda güneşin altında kalan arabaya binince sauna gibi oluyor.
Bu nedenle aracıma cam filmi çektirmek istiyorum.
Çok kaliteli birşey olmasına gerek yok ama tabi 2 hafta sonra da sökülmemesi lazım.
100 tl civarı bütçe ile istanbulda, ilçe fark etmez yakın zamanda cam filmi çektiren varsa önerebileceği biryer var mı? Fiyatları nasıl.
Araç linea bu arada.
Şimdiden teşekkürler

carpuz
25-06-2016, 23:31
Güncel arkadaşlar yok mu yardımcı olabilecek?

Slammed
26-06-2016, 00:06
100 liraya kısa film+ciğer filmi hediyeli var hemde gunes vurdukca sıyahtan kahverengıye donup arac ıcınde cumbus havası yaratıyo. ısın sakası tabı ama ne kadar saglıklı olur mechul sıshaneye gelmeden odakulede var 70 lıraya 5 yıl garantı verıyo flımın turunu sız secıyosunuz dram/komedı/korku/gerılım hepsı IMDB 9 ustu puan almıslar

DeliceBirkan
27-06-2016, 02:39
100 liraya bulmanız çok zor ha varmı var tabi kağıthane gültepede tuning cadde kağıthane var 50 tl film çekiyor, 5 numara çektiriyorsunuz 2 hafta sonra 1 numara oluyor :)

Ufuk
27-06-2016, 07:32
Maltepe'de gkm var. Gökmen abi. Son 2 arabama onda çektirdim. Focus için 2 yıl önce 140lira geçen sene Polo için 130lira verdim.
E5ten maltepe camisine inerken sağ sol atıyorsun kullanılmayan bir benzinci var orayı geçince 2.sagda.
Yani tabiki çok süper ultra kaliteli değil ama ben 2 arabada toplam 2 sene kullandım. Atma solma vs olay yaşamadım. Sadece 3 numara yaptırdığım filmler şuanda 2 numara gibi. Rengi açıldı. Ama yani homojen şekilde yani filmin üstü açık altı koyu değil.
Ama.cevirmede acimayip cart diye sokerim bizde billiyoz tanzerde yaptırmayı yoksa.

oguzedr
27-06-2016, 07:49
aynen abicim ufuk a bende katılıyorum maltepede gökmen abi var işçiliği çok iyidir bana göre tanzer ve llumar ahmet ten sonra gelir fiyatlarıda cok uygundur

srkns
27-06-2016, 08:01
bugüne kadar her arabama hep farklı yerlerde film yaptırdım hiç birinden de memnun olmadım
son durağım sahibinden de aradım bir yer buldum şirinevlerde erdoğan oto film center diye
kampanya falan filan 100 tl den 500 tl ye kadar çeşit var
ısı kontrollü sözde %46 ısı kesen film 170 den 150 liraya inmiş neyse gittik yaptırdık
film bildiğin kahverengi renk.. 2 numara film ama dışardan bak arabadaki adamın sivilcesini bile görürsün
paraya kıyıp adam gibi bir film yaptırmayı düşünüyorum şimdi

fussy
27-06-2016, 10:36
https://autosar.sahibinden.com/ 79 tl

oxygen
27-06-2016, 10:53
Kaliteli bir cam filmi ortalama ne kadar mal oluyor?

HondaPower
05-08-2016, 14:30
Bende cam filmi yaptırmayı düşünüyorum. Cam filminin ortalama fiyatı ne kadardır ve nerede yaptırabiliriz. Önerebilecek arkadaşlar var mı ? srkns bana da şirinevlerde erdoğan oto'yu önerdiler. telefonda 250 lira fiyat aldım. Hiç boşuna gitme mi diyorsun?

c20let
05-08-2016, 14:50
İzmit'te tavsiye edeceğiniz uygun fiyata düzgün cam filmi çeken yer varsa bende yaptıracağım.

Ferhat_V
05-08-2016, 15:03
kartalda bktuning var stadın tam altında kalıyor..facebook yada instagramda bktuning diye aratırsan yaptığı arabaları görebilirsin..fiyatıda sorabilirsin.

srkns
05-08-2016, 15:04
Bende cam filmi yaptırmayı düşünüyorum. Cam filminin ortalama fiyatı ne kadardır ve nerede yaptırabiliriz. Önerebilecek arkadaşlar var mı ? srkns bana da şirinevlerde erdoğan oto'yu önerdiler. telefonda 250 lira fiyat aldım. Hiç boşuna gitme mi diyorsun?

bana (sözde) kampanyalı olan filmden yapıldı, hiç memnun değilim açıkcası. Hatta 1.5 ay içinde inceden bir solma da oldu.
kaliteli filmlerde vardır eminim, uygulama yapılan yan taraftaki yerde epey çeşitler vardı premium gold vs fiyatlar 300-400-500 gidiyordu
ben dükkana ilk girdiğimde şansıma beyaz bir 5.20 vardı bende de beyaz araç olduğundan 3 numara aynı tonda istedim içten-dıştan inceleyip, bana ısrarla yok sana gitmez 2 numara yapıcaz tarzında konuştu tamam dedik bir bildiği vardır, dışardan ne kadar karartmalı görünüyorsa araç içi, içten dışarıya bakarken de bir o kadar netlik azaldı..
yaşları 17-22 arası değişen 5 arkadaş aynı anda her biri de bir camı yaptı aynı anda, ortalama 15 dakika da tamam abi bitti dediler.
daha kaliteli/pahalı yaptıran arkadaş belki memnun kalmıştır tercih meselesi, yazdıklarım şahsi görüşümdür

Cgungor
05-08-2016, 18:42
bana (sözde) kampanyalı olan filmden yapıldı, hiç memnun değilim açıkcası. Hatta 1.5 ay içinde inceden bir solma da oldu.
kaliteli filmlerde vardır eminim, uygulama yapılan yan taraftaki yerde epey çeşitler vardı premium gold vs fiyatlar 300-400-500 gidiyordu
ben dükkana ilk girdiğimde şansıma beyaz bir 5.20 vardı bende de beyaz araç olduğundan 3 numara aynı tonda istedim içten-dıştan inceleyip, bana ısrarla yok sana gitmez 2 numara yapıcaz tarzında konuştu tamam dedik bir bildiği vardır, dışardan ne kadar karartmalı görünüyorsa araç içi, içten dışarıya bakarken de bir o kadar netlik azaldı..
yaşları 17-22 arası değişen 5 arkadaş aynı anda her biri de bir camı yaptı aynı anda, ortalama 15 dakika da tamam abi bitti dediler.
daha kaliteli/pahalı yaptıran arkadaş belki memnun kalmıştır tercih meselesi, yazdıklarım şahsi görüşümdür

Peki siz o bmwdeki filmin fiyatını ve türünü sormuş muydunuz ? Polisin bir tırnak atmasıyla bozulabilecek birşey olsa da insan para verdiği zaman en azından karşılığını almak istiyor. Avrupa yakasında bana film için orta bütçede önerebileceginiz biryer var mı acaba. İlk defa yaptıracağım için bu konuda biraz bilgisizim :)

Berkerr
05-08-2016, 18:59
Geçen kışa kadar gülsuyu köprüsünden yukarı çıkarken Tek Tuning var oraya götürürdüm bizim arabaları. Geçen kıştan beri tavsiye üzerine gökmen abiye gönderiyorum. Henüz şahsen tanışmadım ama işini tavsiye ederim.

Eray
05-08-2016, 19:02
Peki siz o bmwdeki filmin fiyatını ve türünü sormuş muydunuz ? Polisin bir tırnak atmasıyla bozulabilecek birşey olsa da insan para verdiği zaman en azından karşılığını almak istiyor. Avrupa yakasında bana film için orta bütçede önerebileceginiz biryer var mı acaba. İlk defa yaptıracağım için bu konuda biraz bilgisizim :)

avrupa yakasında şirinevlerdeki o meşhur caddede dönüyo genelde bu işler. Kaliteli olarak AFM var ama fiyatlar yüksek bence. Ben de şirinevlerdeki o cadde de Montajhane adlı bi yerde yaptırdım aldığım arabaya 200 TL ye geldi 5 cam ben memnun kaldım açıkcası. Aracın resmini atıyorum bakarsın.

http://img.ctrlv.in/img/16/08/05/57a4c66ee0348.jpg

Cgungor
05-08-2016, 19:22
avrupa yakasında şirinevlerdeki o meşhur caddede dönüyo genelde bu işler. Kaliteli olarak AFM var ama fiyatlar yüksek bence. Ben de şirinevlerdeki o cadde de Montajhane adlı bi yerde yaptırdım aldığım arabaya 200 TL ye geldi 5 cam ben memnun kaldım açıkcası. Aracın resmini atıyorum bakarsın.

aracınıza maşallah öncelikle :) bu montajhane caddeden sola dönünce arada kalan dükkan değil mi mahalle arasında ? Eğer orasıysa bir arkadaşımın arabasına sis farı montajı için gitmiştik tamponu geri takarken oturtamadılar üstüne sis farını da oturtamadılar yerine. sis farı konusunda işçilikleri rezaletti cam filmi konusunda birşey diyemem ama bu cam filmi işlerinin yapılması için toz almayan bir mekan olması gerekmıyor mu onların uygulama yeri tek arabalık garaj gibi dışarıya açık biryerdi. uygulama kaç saat sürdü peki ?

AliGizda
19-08-2016, 10:07
Ben dün AFM' de yaptırdım. Amerikan filmlerin fiyatı 150 TL' den başlıyor, Lumar' da ise 300 TL' den başlıyormuş fiyatlar. Ben 200 TL' ye 3 yıl garantili Amerikan film yaptırdım ve güzel oldu. Arabayı dükkana sokup dükkanın tüm kapılarını kapatıp çektiler filmi. Öneririm.

Yigit-Y
19-08-2016, 10:21
o meşhur caddede hepsine yaptırdım golf 7 yi adam akıllı yapan yok şirinevlerde haberiniz olsun :D

afm de sülo ya bmw f30 yaptırdım çok güzel olmuştu komple ön dahil 250 tl ye hiç sıkıntı yaşamadım

ama golf 7 sıkıntı 3 tane yaptırdım ayrı yerler bir türlü memnun olamadım işçiliktenmi filmdenmi bilemedim :D

ModulaRKinG
27-09-2016, 21:49
Geçen kışa kadar gülsuyu köprüsünden yukarı çıkarken Tek Tuning var oraya götürürdüm bizim arabaları. Geçen kıştan beri tavsiye üzerine gökmen abiye gönderiyorum. Henüz şahsen tanışmadım ama işini tavsiye ederim.

Tek tuning ikinci bayisinide bizim burda açtıda geçen hafta sordum 120 dedi yaptırıp yaptırmama konusunda arada kaldım , siz memnunmuydunuz solma vs

denizhandinc
27-09-2016, 22:58
ya babacım ziebartta 600 kagıda yapıyolar bu isi 120 lik filmle bir mi simdi bu?

aposport
28-09-2016, 10:38
Aydın ünv. yanındaki sanayi, Florya 5 yol sanayi sitesi, çıkış tarafındaki dükkan.

Aytaç mıydı neydi adı. Onlara yaptırdım bir abimin aracılığı ile. Solar guard kullandılar hesapta. İçine edip verdiler.

Sonra düzeltin diye tekrar götürdüm. 2 ciye içine edip verdiler.

Arka camın rezistansları gitti. Arada hatırlı abimiz var sesimi çıkarmadım ama harbi kötüler yani. İsim yapıp paraya doyanlardan herhalde...

Ankara da Class Tuning Volkan Abiye yaptırırdım eski arabalarımı. Adam içine sinmeden teslim etmezdi arabayı. Dandik çin malıydı filmleri belki ama kusursuz kaplardı.

emir91
28-09-2016, 15:03
Aydın ünv. yanındaki sanayi, Florya 5 yol sanayi sitesi, çıkış tarafındaki dükkan.

Aytaç mıydı neydi adı. Onlara yaptırdım bir abimin aracılığı ile. Solar guard kullandılar hesapta. İçine edip verdiler.

Sonra düzeltin diye tekrar götürdüm. 2 ciye içine edip verdiler.

Arka camın rezistansları gitti. Arada hatırlı abimiz var sesimi çıkarmadım ama harbi kötüler yani. İsim yapıp paraya doyanlardan herhalde...

Ankara da Class Tuning Volkan Abiye yaptırırdım eski arabalarımı. Adam içine sinmeden teslim etmezdi arabayı. Dandik çin malıydı filmleri belki ama kusursuz kaplardı.

Aytaça birsürü araba yaptırdık aslında sıkıntılı durum yaşanmadı bugüne kadar ne açıdan sorun yaşadınız siz balon vs. mi oldu

TT_BOY
28-09-2016, 16:00
Ucuz yollu istiyorsan ,erdoğan oto cam derim , 0 km 3 araç yaptırdım birinde film kalktı , onuda hallettiler hemen.
Her bütçeye göre film var .

aposport
28-09-2016, 19:25
Aytaça birsürü araba yaptırdık aslında sıkıntılı durum yaşanmadı bugüne kadar ne açıdan sorun yaşadınız siz balon vs. mi oldu

tüm camlar balon hocam. 2. ci gittiğimde balonları gösteriyorum o kadar olur diyor :) yenisini çekiyor yine balon. Utanma sıkılma yok. Balona bağlamışlar... Arka camı kaskodan değişebilir miyim onu öğrenmeye çalışıyorum şimdi. Yoksa 1 milyar arka cam.

By_Carizma
28-09-2016, 19:47
orjinal llumar ve işçiliği iyi olan mekan önerisi alabilirim :) müşteri memnuniyeti önemli olan biyer...

emrhn28
28-09-2016, 19:52
Şirinevler HOC film, Ahmet usta var, işinin ehli esnaf adamdır.

emir91
28-09-2016, 21:07
tüm camlar balon hocam. 2. ci gittiğimde balonları gösteriyorum o kadar olur diyor :) yenisini çekiyor yine balon. Utanma sıkılma yok. Balona bağlamışlar... Arka camı kaskodan değişebilir miyim onu öğrenmeye çalışıyorum şimdi. Yoksa 1 milyar arka cam.

Üzüldüm valla bozdu demekki oda biz sıkıntı yasamıyorduk eskiden. titiz biriyseniz gidilecek birkaç adres var sanırım llumar Ahmet, tanzer gibi ama onlarada verilen para bir polis çevirmesinde uçup gidiyor yaptırmasan araba akvaryum gibi yazın güneşten durulmuyor hertürlü sıkıntı :)

GuneyOnur
02-10-2016, 20:10
1.5 Senedir tüm araçlarımı ve tanıdıklarım dahil GKM Oto Gökmen Abiye götürüyorum.Cam flimi yanı sıra folyo kaplama vs.'de yaptırıyorum uygun fiyat ve kaliteli işcilik arıyorsanız ben kesinlikte tavsiye ederim.Ayrıca müşteri memnuniyetide en üst safhada en ufak bir sıkıntıda direk yardımcı oluyor kendisi.

DOHC
08-12-2016, 13:43
Merhaba,

Evim Maltepe'de. Mesajlarda geçen GKM firmasına yakınım. Fakat sitede Tanzer Cam firması da öne çıkıyor. Araba şirket arabası ve 4 yıl bende kalacak aksilik olmaz ise.
Cam filmi yaptırmak istiyorum.
GKM ile Tanzer cam arasında kalite farkı olur mu acaba? Tanzer camda llumar marka film galiba.
Yaptıranlar fiyat paylaşabilir mi?
GKM sanırım 200-250 TL civarına çıkacak gibi. Tanzer camda kaça çıkar 5 cam (ön cam hariç tüm araba, octavia)?
Ziebartta kampanya gördüm 590 TL ama yazık günah bence.
Başka önerebileceğiniz yer var mı?

AliGizda
08-12-2016, 14:42
Bende hem kaplama yaptırabileceğim hemde cam filmi yaptırabileceğim bir yer arıyorum. Yenibosna civarı olursa iyi olur.

Mert G
08-12-2016, 18:03
GKM'yi bilmediğim için yorum yapamam ama Tanzer'in işçiliği gerçekten çok iyidir. Intagramdan bakarsan zaten çoğu sportsport ona gidiyor. 350TL gibi sanırım fiyatı ama telefon edip sormanda fayda var, film sadece llumar kullanıyor. İstersen numarasını yollayabilirim. DOHC

DOHC
08-12-2016, 19:25
GKM'yi bilmediğim için yorum yapamam ama Tanzer'in işçiliği gerçekten çok iyidir. Intagramdan bakarsan zaten çoğu sportsport ona gidiyor. 350TL gibi sanırım fiyatı ama telefon edip sormanda fayda var, film sadece llumar kullanıyor. İstersen numarasını yollayabilirim. DOHC

Web'de var numaralar. Tşk........

scoobz
09-12-2016, 01:19
Bu işte sınır yok kalite farkları oluyor, ben 3ay sonra arabayı nasılsa satıcam derseniz ucuzunu yaptırın, yoksa 3m cizilmez var daha pahalı onu yaptırabilirsiniz.

DOHC
11-12-2016, 17:28
Bugün burada yaptırdım
Oto cam filmi uygulama merkezi, en uygun cam filmi fiyatları ve kampanyaları (http://www.oto-cam-filmi.com/)
Kampanyalı fiyatlar Pendik'te açılan yeni dükkan içinmiş ama bana bu fiyatlardan yaptılar.
Elgard marka cam filmi kullanıldı, Maltepe'deki GKM gibi.
Yorum için daha çok erken ama uygun fiyat isteyenler deneyebilirler.