PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tatil yeri önerileri

golfcu0101
19-06-2016, 16:08
Başlıkta da yazdığım gibi tavsiye edebiliceniz eşim ve iki çocuğumla vereceğim parayı hak edecek bir tatil yapmak istiyoruz 5-7 gün arası.dublex müstakil bahçeli apart öncelikli ama budur diyeceğiniz yere açığım.zaten kafamda biryer var ama dediğim gibi öncelik müstakil havuzlu vs:icon_tup:

Thracian
19-06-2016, 20:12
Hangi il. Hangi tarih.

golfcu0101
19-06-2016, 22:13
Vallaha denizi olan kafa dinlemek için makul ve aile yeri olmak şartı ile antalya,muğla,balıkesir ve mersin tarafı olabilir

gökh@n_gr
19-06-2016, 22:16
Kafa dinlemek istiyorsanız Datça'yı tavsiye ederim.

ES353
19-06-2016, 22:39
Kafa dinlemek icin dalyan ve datca ideal. Keko, barzo diye tabir edilen insanlardan yok. Ben haziranin 9unda gittim dalyana bombostu. Gecen senede gitmistim. Cok guzel kafa dinlecek yer. Butik otelde kaldim. Gecen sene kaldigim yerde. Bence dalyan ve datcayi arastirin. Datca dalyandan biraz daha tuzlu geldi bana.

enes_srb
19-06-2016, 22:42
Ören iskele taraflarını öneririm Ayvalık taraflarına göre sakin ,yaş ortalaması biraz yüksek, aile için ideal.Bizimkiler geçen sene gitmişti bende 3-4 gün uğradım yanlarına bahçeli bi yer tutmuşlardı geniş bahçe denize yakın vs hoşuma gitmişti fiyatıda uygundu

yucelebeci
19-06-2016, 22:44
Denizi biraz soğuktur ama Akyaka.

mrtysn
19-06-2016, 23:14
Denizi biraz soğuktur ama Akyaka.

Akyaka +1. Denizi soguktur ama baya guzeldir, Orfoz'da da raki balik siddetle tavsiye edilir :)

FeVıDun
19-06-2016, 23:23
Madem tatil konusu bende tavsiye alabilirim esim ve ben. Cocuk yok. Antalya taraflari agustos ayi icinde varmi guzel tanigi olanlar. Yada yer tavsiyesinde bulunacaklar.

Slammed
19-06-2016, 23:58
Bende hazıran basından 1 haftalık kactım su lanet sehırden bı apartta kaldım burhanıye orende / balıkesır sessız sakın mıs bombos havası boyle pıs degıl her aksam cundaya gıttım mesela akcaydan bı basladım sarımsaklıya kadar hergun denızı guzel olan yerlere gıttım mukemmel dıyebılırım belırlı bı butcenız varsa emın olun yarısı cebınızde kalır pahalı yerlerde degıl cok memnun kalmıstım ama ayvalıgı hıc sevemedım cunda candır

golfcu0101
20-06-2016, 11:09
Kafa dinlemek istiyorsanız Datça'yı tavsiye ederim.
önerebileceğiniz yer varmı orda

Kafa dinlemek icin dalyan ve datca ideal. Keko, barzo diye tabir edilen insanlardan yok. Ben haziranin 9unda gittim dalyana bombostu. Gecen senede gitmistim. Cok guzel kafa dinlecek yer. Butik otelde kaldim. Gecen sene kaldigim yerde. Bence dalyan ve datcayi arastirin. Datca dalyandan biraz daha tuzlu geldi bana.
kaldım dediğiniz yerden memnunsunuz ki ikinciye gitmişsiniz adı sanı detayı varmı ;)

Ören iskele taraflarını öneririm Ayvalık taraflarına göre sakin ,yaş ortalaması biraz yüksek, aile için ideal.Bizimkiler geçen sene gitmişti bende 3-4 gün uğradım yanlarına bahçeli bi yer tutmuşlardı geniş bahçe denize yakın vs hoşuma gitmişti fiyatıda uygundu

detayını özelden atarmısınız benim için de öncelim bahçeli falan ama fiyat ve kalite konusunda budur diyeceğiniz yeri de değerlendiririm beklentilerim doğrultusunda :icon_tup:

gokhankenar
20-06-2016, 11:53
Ben 2 gün önce Ayvalık Cunda adasından geldim tatilden. Eşimle birlikte gitmiştim. O kadar sakin o kadar huzulu ve temiz bir yerdi ki bayıldık valla. Şiddetle tavsiye ederim tam kafa dinlemelik...

golfcu0101
20-06-2016, 12:12
Ben 2 gün önce Ayvalık Cunda adasından geldim tatilden. Eşimle birlikte gitmiştim. O kadar sakin o kadar huzulu ve temiz bir yerdi ki bayıldık valla. Şiddetle tavsiye ederim tam kafa dinlemelik...

adı varmı kaldığınız yerin

gokhankenar
22-06-2016, 07:24
adı varmı kaldığınız yerin

Güzelyalı Butik Hotel . 8 odalı villadan çevirme bir butik otel. Ramazan dolayısıyla fiyatlarıda çok çok aşağıda tutmuşlar. Personelin ilgisi muazzam. Biz çok memnun kaldık tavsiye ederim.

XoR
22-06-2016, 07:42
Madem tatil konusu bende tavsiye alabilirim esim ve ben. Cocuk yok. Antalya taraflari agustos ayi icinde varmi guzel tanigi olanlar. Yada yer tavsiyesinde bulunacaklar.

https://www.youtube.com/watch?v=fEc8guRh9So

https://www.youtube.com/watch?v=fEc8guRh9So

golfcu0101
22-06-2016, 08:30
Güzelyalı Butik Hotel . 8 odalı villadan çevirme bir butik otel. Ramazan dolayısıyla fiyatlarıda çok çok aşağıda tutmuşlar. Personelin ilgisi muazzam. Biz çok memnun kaldık tavsiye ederim.

hiç yer kalmamış

gokhankenar
22-06-2016, 10:14
hiç yer kalmamış

Ben burayı birkaç alternatif arasından seçmiştim. Booking.com sitesinden cunda daki otellere bakın çok güzel konaklama işletmeleri var...