PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzon hyundaİ yetkİlİ servİste taniŞi olan yardimci olabİlecek bİrİ varmi.

fatih_86
20-06-2016, 17:57
Daha Önce g.teknİk bÖlmÜnde konusunu aÇmiŞtim babamin 2.0 crdİ santafe sİ rampada yÜrÜmÜyordu onunla alakali ÇarŞamba gÜnÜ İÇİn randevu almiŞ babamda bİraz saf adamdir onu deĞİŞelİm bunu deĞİŞelİm yÜksek bİ rakamla karŞilaŞmamak İÇİn yardimci olabİlecek formda bİrİ varmi.

Ozan Özer
20-06-2016, 21:58
Bana özelden şase ve Babanızın ismini iletir misiniz?

fatih_86
21-06-2016, 01:04
Yazdım hocam eyvallah.

ÜSTÜNERC
21-06-2016, 16:16
O konuda içiniz rahat olsun.Belkide türkiye çapında hyundai servisleri arasında en iyisi trabzon hyundai çakırlardır.Müşteriye insan gibi davranan,yolmaya çalışmayan kendi arabaları gibi ilgilenen nadir servislerden biridir.

fatih_86
21-06-2016, 16:57
inşallah yarın görüceğiz bakalkım :) aslında sorun %100 hallolsa maddiyatta sıkıntı değil ama çekmeköy hyundai de sağlam bi geçirdiler odur budur biraz şüpheci yaklaşmaya başladık servis olayına

fatih_86
23-06-2016, 18:13
ÜSTÜNERC arkadasın dediği gibi çakırlar oto servis muhteşem ilgilenmiş çok şükür baş belası arızanın sebebinide kesin cözmüşler ve enterandır aracın suyu eksik olduğunda motor kendini korumaya alıyor ondan gitmiyormuş su kabı delinmiş :) allahtan motor kendini koruyo babama kalsa motoru yakıcakmış :)

ÜSTÜNERC
23-06-2016, 20:42
ÜSTÜNERC arkadasın dediği gibi çakırlar oto servis muhteşem ilgilenmiş çok şükür baş belası arızanın sebebinide kesin cözmüşler ve enterandır aracın suyu eksik olduğunda motor kendini korumaya alıyor ondan gitmiyormuş su kabı delinmiş :) allahtan motor kendini koruyo babama kalsa motoru yakıcakmış :)

Bu zamana kadar sıkıntı yaşamış olan kişiler çok az :) Keşke kötü olan servislerde kendilerine çeki düzen verip,müşterileriyle insan gibi ilgilense,gözlerini ceplerinde olan paraya değilde,araclarında olan sıkıntıları gidermek için kullansalar :) Sizin adınıza sevindim,sıkıntınız halledilmiş,inşallah ilerisi içinde bi problem yaşanmaz.Servisle ilgili işiniz olursa çekinmeden mesaj atabilirsiniz.Yardımcı olmaya çalışırım mutlaka.

fatih_86
23-06-2016, 21:13
eyvallah arkadaşım sağol şaka gibi 30 lirada servis ücreti almışlar istanbulda sadece makinaya sok çıkar 50 tl be :)