PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : fiat marea için öneriler

redflow
20-06-2016, 20:24
merhabalar uzun zamandır ziyaretçi olarak siteyi takip ediyordum. 2000 model 1.6 maream var ve bu aracıma biraz daha performans katmak istiyorum bu konuda görüş ve önerilerinizi bekliyorum neler yapabilirim. araçbaştan aşağıya orjinal yürürü inanılmaz güzel ama bir tık daha iyisini istiyorum turbolama filan değil yaklaşık 10 hp kadar katsam yeterli bence lütfen yapabileceklerimi aşağı yukarı fiyatlarıyla belirtirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler

MEGFB
20-06-2016, 20:37
Senkromeclere dikkat edin. hava filtresi guzel oluyor 30 liralikti taktigimiz . egzozu cok degisik son susturucusu ozellikle.motor yagini mobil atmistik guzel olmus 100 lira

Grimlord
20-06-2016, 20:51
Yazilim ne derece fayda eder bilmiyorum ama deneyebilirsiniz. Alt devirlere katkisi olabilir.
Kat iptali ve duz boru yapabilirsiniz. Fazla bas agritmasin derseniz son susturucu orjinal kalir.
4-1 veya 4-2-1 headers yapabilirsiniz (hangisi size uyar bilmiyorum maalesef)
Saglikli olacak sekilde ve sicak hava cekmeyen bi filtre kiti yapabilirsiniz.
Bunlar ile galiba 7-8 hp alabilirsiniz diye dusunuyorum.

redflow
21-06-2016, 09:01
yorumlarınız için teşekkürler headersı bende düşündüm ama nerden bulacağım konusunda bir bilgim yok maliyeti nedir

gokhankenar
21-06-2016, 09:19
merhabalar uzun zamandır ziyaretçi olarak siteyi takip ediyordum. 2000 model 1.6 maream var ve bu aracıma biraz daha performans katmak istiyorum bu konuda görüş ve önerilerinizi bekliyorum neler yapabilirim. araçbaştan aşağıya orjinal yürürü inanılmaz güzel ama bir tık daha iyisini istiyorum turbolama filan değil yaklaşık 10 hp kadar katsam yeterli bence lütfen yapabileceklerimi aşağı yukarı fiyatlarıyla belirtirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler

Bence temizinden bir HLX bulup alın en temizi o :)

redflow
22-06-2016, 12:55
elde ki imkan şuan 1.6 :)

Emre911
23-06-2016, 23:33
Motor yanlış bilmiyorsam 103 hp. Palio sporting bloğuyla aynı biraz araştırın 20 hp den fazlasını alabilirsiniz sporting parçalarıyla.