PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Opel Corsa 1.7 DTİ Yazılım Güncellemesi Test Sürüşü

asit
25-06-2016, 17:53
https://www.youtube.com/watch?v=1cMUMINr8jE

Merhaba Arkadaşlar Osmanın önceden çektimiz diğer iki corsa videosundan hatırlıyorsunuzdur , birçoğunuzun isteği üzerine part 3 ü çekme kararı aldık ,

Yazılım ve Kronik sorunları merak eden arkadaşlar için bu konuları aydınlatık :)

Umarım hoşunuza gider

Teşekkürler :)

by serçe
25-06-2016, 18:43
Elinize sağlık, güzel çekim her çekimde daha da iyi oluyor. Bu arada arşivinize benim eski aracım, izmirden yeni sahibi ahmet kardeşimizin aracı 207 hdi-r da ekleyebilirsiniz. uzun uzun anlatılacak listesi mevcut ve inanıyorumki zevkli bir çekim olur . Tekrardan eline sağlık

asit
26-06-2016, 07:43
Elinize sağlık, güzel çekim her çekimde daha da iyi oluyor. Bu arada arşivinize benim eski aracım, izmirden yeni sahibi ahmet kardeşimizin aracı 207 hdi-r da ekleyebilirsiniz. uzun uzun anlatılacak listesi mevcut ve inanıyorumki zevkli bir çekim olur . Tekrardan eline sağlık

Cok tesekkür ederim sahibin ismini ögrenme sansi var mi acaba ? :)

B.Koçer
27-06-2016, 09:28
Cok tesekkür ederim sahibin ismini ögrenme sansi var mi acaba ? :)

Ben tanıyorum kanka Ahmeti :) görüşürüz hep beraber

bu arada osmanın bılgısıne saglık :D şakır şakır sayıyor corsayı :D

keyifli sohbet olmus

Met
27-06-2016, 11:23
Emeğine sağlık kankacım, keyifli olmuş :)

AliGizda
28-06-2016, 09:19
Yine keyifli bir sohbet olmuş, güzel bilgiler verilmiş. Keyifle sıkılmadan izledim. Devamını bekliyoruz.

Chn53
28-06-2016, 09:36
Kardesim eline saglik fakat birşey dikkatimi cekti. Arac icinden cekilen videolarda arac beyaz disardan videolarda kirmizi :D

aykutsafakyaman
28-06-2016, 10:42
Kardesim eline saglik fakat birşey dikkatimi cekti. Arac icinden cekilen videolarda arac beyaz disardan videolarda kirmizi :D

Metin beni de çekin benimde corsam var diye çıngar çıkarmış ondan öyle o kısım :)

asit
30-06-2016, 14:54
Yine keyifli bir sohbet olmuş, güzel bilgiler verilmiş. Keyifle sıkılmadan izledim. Devamını bekliyoruz.

Teşekkür ederim :)