PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Golf R GTX3582 vs E30 M50 Turbo

Levent Y.
04-07-2016, 14:47
https://www.youtube.com/watch?v=JYRuEBsDX74

https://www.youtube.com/watch?v=SJohlEFMpFY

Golf R:
GTX3582 62.5 mm 2.5 bar
1550 kg + surucu 95 kg

BMW:
Borgwagner S400 sanırım 67 mm olması lazım basınc soylenmemis
1100 kg + 3 kişi

SDR_07
04-07-2016, 14:57
maşşallah nebi usta makina gidiyor.bmw içinden el hareketi çok iyi yanlız araba gidiyor olum ne yapıcaz der gibi.

DeNNis
04-07-2016, 15:13
golf şanzımandan çok kazanıyor, e30 yine de gayet başarılı gitmiş bence.

Mr.Bilal
04-07-2016, 15:35
golf türünün tek örneği sanırım :) bmw e30 a da maşallah diyelim

MertSerhanÖ.
04-07-2016, 15:44
Maşallah,golf zaten çok hızlı bunu son kadran videonuzdan görmüştük.Fakat bişey sorucam bmw neden 3 kişi?

R.S.C
04-07-2016, 15:45
Golf çok iyi e30da gayet hızlı güzel deneme olmuş golf hiç patinaj düşmüyor dsg de var e30 un işi zor

orcuns
04-07-2016, 15:49
Yok canim 67 olurmu 81 mm turbo var e30 bmw ustunde.

Bu bmw uzerindeki s400 67 mm turboyu nasil anladin bir yazsana kardeş bilelim bizde ? Madem bir konu açtin.

orcuns
04-07-2016, 15:53
https://www.youtube.com/watch?v=JYRuEBsDX74

https://www.youtube.com/watch?v=SJohlEFMpFY

Golf R:
GTX3582 62.5 mm 2.5 bar
1550 kg + surucu 95 kg

BMW:
Borgwagner S400 sanırım 67 mm olması lazım basınc soylenmemis
1100 kg + 3 kişi

Bu bmw uzerindeki s400 67 mm turboyu nasil anladin bir yazsana kardeş bilelim bizde ? Madem bir konu açtin

Levent Y.
04-07-2016, 16:02

Bu bmw uzerindeki s400 67 mm turboyu nasil anladin bir yazsana kardeş bilelim bizde ? Madem bir konu açtin

Bak ne yazmisim s400 sanirim 67 mm olmasi lazim demisim bana soylenen bu, yazin o zaman dogrusunu bizde bilelim.

orcuns
04-07-2016, 16:15
Bak ne yazmisim s400 sanirim 67 mm olmasi lazim demisim bana soylenen bu, yazin o zaman dogrusunu bizde bilelim.

Bu işler seninde bildiğin üzere,yada sana söyleyenlerin bildiği üzere o bana öyle dedi bu böyle dedilerle olmuyor,konu açıyorsan varsayımlarla yazılmaz,çünkü önü çok açık laflar bunlar.

Burda kimin ne basınç bastığının bir önemi yok mevzu konuyu abartmamak,golf hızlıymış gördük Nebi beyfendiyi için keyifli bizim için daha kayifli bir geceydi.

Sen dün orda değildin e30 s300 turbo var üzerinde jb 61 mm t3 single turbo basın 2,3 vites 22 psi 4,5 vites 26 psi

997TT
04-07-2016, 16:33
Golf un sure nedır 100-200km ve 200-300km? Guzel yurumus....
E30 neden 3 kısı,denk yurunmedı? Toplam kılo sayısını esıtlemek ıcın mı?
Herkese kazasız belasız surusler....

Levent Y.
04-07-2016, 17:00

Murat abi tesekkurler son halini olcmedik 4.8 civari hedef bu setupta kafamızdaki bir kac eksigi giderdikten sonra. Videoda belli oluyo muhtemelen patinajdan dolayı 3 kisiler, yoksa kilo esitlemek soz konusu degil tabikii. Orcun Bey gorunce yazar. İki aracı da tebrik ederim guzel deneme olmus

Mehmetmert
04-07-2016, 17:53
Bu golf bence daha cok taninmali Dunyada,gercekten turunum tek ornegi fenaa

997TT
04-07-2016, 18:11
4,8 muthis sure.... Helal olsun o hedefe ulasirsan...
Sifirdan tam gaz kalkabiliyormusun?

KVB
04-07-2016, 19:09
selam.

E30un tune işlerini ben yapıyorum. Orçunun da yazdığı gibi BW S300 T3 single Turbo ile 2 ve 3. Viteslerde 22psi, 4 ve 5. Viteslerde 26 psi basıyoruz. Rev limit 7200rpm dir. Aracın 3 kişiyle 0.07 eğimde süresi 5.6sn dir.

Deneme karsi tarafın kilo eşitleme istegi nedeniyle 3 kişi yapıldı. Tüm denemeler 2. Viteste 80 85km/h 5700 rpm yapıldı. 3. Vites 100 veya 110 Km/h deneme talebimiz rededdildi ve denenmedi.

Golf R yabana atılacak hafife alinacak bir arac değil bunu gayet iyi biliyoruz, araç sahibi Nebi abiyi de iyi tanir ve severiz ancak tüm şartlar Golf lehine olunca sonuç kaçınılmaz oldu.

E30'la ilgili sormak istediğiniz herşeyi bana sorabilirsiniz.

Herkese kazasiz belasız gazlamalar ve iyi bayramlar dilerim.

Emrecan TiMURÇiN

jeffy
04-07-2016, 19:26
selam.

E30un tune işlerini ben yapıyorum. Orçunun da yazdığı gibi BW S300 T3 single Turbo ile 2 ve 3. Viteslerde 22psi, 4 ve 5. Viteslerde 26 psi basıyoruz. Rev limit 7200rpm dir. Aracın 3 kişiyle 0.07 eğimde süresi 5.6sn dir.

Deneme karsi tarafın kilo eşitleme istegi nedeniyle 3 kişi yapıldı. Tüm denemeler 2. Viteste 80 85km/h 5700 rpm yapıldı. 3. Vites 100 veya 110 Km/h deneme talebimiz rededdildi ve denenmedi.

Golf R yabana atılacak hafife alinacak bir arac değil bunu gayet iyi biliyoruz, araç sahibi Nebi abiyi de iyi tanir ve severiz ancak tüm şartlar Golf lehine olunca sonuç kaçınılmaz oldu.

E30'la ilgili sormak istediğiniz herşeyi bana sorabilirsiniz.

Herkese kazasiz belasız gazlamalar ve iyi bayramlar dilerim.

Emrecan TiMURÇiN

e30 harici soruda kabul ediyorsan whatsapp grubundan neden çıktın acaba :)

İki aracada maaşallah bu arada efsane gidiyor ikiside..

bluecore
04-07-2016, 19:48
Iki aracada masallah 2 aracida iyi bilirim uzun suredir beklenen bir denemeydi. Golf beklenenin altinda hala ama hizlanacaktir. E30 da eminimki hizlanacak ve tekrar denenir

orcuns
04-07-2016, 19:55

Evt kilolar esitlensin diye e30 3 kisi sure 5,6 bizim birine bir seyi ispat etmek gibi bir derdimiz olmadigi icin bizim acimizdan sorun yok

olivera7
04-07-2016, 20:23
Golf cok hizli masallah ilk basista cikiyor one direk

STP
04-07-2016, 20:24
Teke tek olsada birsey degismeyecekmis

mert_leon
04-07-2016, 20:34
Golf ciddi başarılı tebrikler. İki aracada nazar değmesin.

KVB
04-07-2016, 21:36
Teke tek olsada birsey degismeyecekmis

Evet, 106 GTi dener gibi 2. viteste basıldığı sürece sonuç değişmezdi. 2 aracin da 100-200 süresi aynı. 3. Vitesten basmamakta israr edilmesi de tam olarak bu yüzden olsa gerek...

E30 - 5.6sn (3 Kişi 0.007 Eğim)
Golf R - 5.7sn

Golf'ün süresi bizzat Nebi abinin bana söylediği değerdir. Eğimde basınca da 5.5 görmüşler.. Tabii ki 4 çeker ve DSG'nin avantajını kullanmak istemesi normal. Biz bunu kabul ettik ve denedik. Ancak bizim istediğimiz gibi basılmaması art niyet olduğunu düşündürüyor..

Levent Y.
04-07-2016, 21:51
Evet, 106 GTi dener gibi 2. viteste basıldığı sürece sonuç değişmezdi. 2 aracin da 100-200 süresi aynı. 3. Vitesten basmamakta israr edilmesi de tam olarak bu yüzden olsa gerek...

E30 - 5.6sn (3 Kişi 0.007 Eğim)
Golf R - 5.7sn

Golf'ün süresi bizzat Nebi abinin bana söylediği değerdir. Eğimde basınca da 5.5 görmüşler.. Tabii ki 4 çeker ve DSG'nin avantajını kullanmak istemesi normal. Biz bunu kabul ettik ve denedik. Ancak bizim istediğimiz gibi basılmaması art niyet olduğunu düşündürüyor..

Selamlar,

Golfun forumda 5.1 suresi de mevcut -1.5 egimde o zamanki setup a gore suan bi vites fazla atılıyo bu da sureyi etkiliyor. Ayrıca suan setup tam olarak istedigimiz seviyede degil bir kac eksigi var onlarıda halledince fark edecegini dusunuyorum. Takdir edersiniz ki cogu 4 ceker 110 da basmayı kabul etmez ... Ama bende olsa kesin o sekilde de denerdim 110 3. Vites bu arabanın tam devri. Ayrıca videolardan gordugum golf te tam hakkıyla brakeboost yapılmamıs Sunu da lütfen unutmayın hic bir e30 bu arabayı 0-300 bandında gecemez... Gayet guzel giden hızlı bi arabanız var tekrardan tebrik ederim ama inanin ictenlikle soyluyorum 110 da da basılsa sonuc bu kadar olmasada 300 e kadar fark benzer olurdu benim objektif dusuncem bu

sadikbeyazit
04-07-2016, 22:06
Öncelikle herkese iyi geceler dün akşam 3 de denemek istedik ama çok uzuna gittik ve Süleyman abiye de söyledim kesiciye yaklaştım dedim evet denemedim lütfen başka yerlere çekilmesin..

KVB
04-07-2016, 22:25
Öncelikle herkese iyi geceler dün akşam 3 de denemek istedik ama çok uzuna gittik ve Süleyman abiye de söyledim kesiciye yaklaştım dedim evet denemedim lütfen başka yerlere çekilmesin..

Öncelikle dün gece yüzyüze tanıştığımız için memnun olduğumu belirteyim.

Denemeye gelince. 3. Viteste kurmama ısrarınıza anlam veremedik. Deneme öncesi Nebi abiyle oturup konuştuğumuzda hem sizin istediğiniz gibi 2de 80, hem de 3te 110 120 aralığında denenecegi yönünde sözleşildi. Ancak bu söz ne yazık ki tutulmadı. Aracın eski sahibi 3te 110 en güzel yeri derken sizin kesiciye yaklaşıyorum demeniz kafami karıştırıyor. Bahane olarak algılanmaması için yazmıyorum konunun başından beri ama araci yolda tutmakta ne kadar zorlandığımizi siz de cok net gördünüz, videoda da bariz belli oluyor. Biz ona ragmen risk cok artmadıkça birakmamaya çalıştık. Siz de en azindan bizim isteğimizi yerine getirebilirdiniz. Sonuç yine degismeyebilirdi bu onemli degil, onemli olan verilen sözün tutulmaması.. Beni en çok üzen bu oldu.

Sonuçta iki araç da ciddi hizli, 5.xx sürelerde yürüyen araçlar. Bu tür araçların denemeleri bir araya gelmeleri yakin rakip bulmalari zaten oldukca zor. Hazır deneme olanagi varken denenmemesi bir sürü soruyu cevapsiz bıraktı işte..

jeffy
04-07-2016, 22:51

merakımı mazur görün DSG li bi araçta kesiciye yakın basılmasının bi dezavantajı oluyormu? Neticede kesicinin ağzındada bassanız kesicide kalmıyor araç bildiğim kadarıyla..

Levent Y.
04-07-2016, 23:03
merakımı mazur görün DSG li bi araçta kesiciye yakın basılmasının bi dezavantajı oluyormu? Neticede kesicinin ağzındada bassanız kesicide kalmıyor araç bildiğim kadarıyla..

Estafrullah, patinaja kalırsa ancak kesiciye kalır onun dısında kalmaz ama her vites atısta boost cut oldugu icin illaki yavaslama oluyor...

Kgn020
04-07-2016, 23:31
İki aracada maşallah ama golf ben hızlıyım diyor resmen:)

yubika
04-07-2016, 23:56

Denemeye gelince. 3. Viteste kurmama ısrarınıza anlam veremedik. Deneme öncesi Nebi abiyle oturup konuştuğumuzda hem sizin istediğiniz gibi 2de 80, hem de 3te 110 120 aralığında denenecegi yönünde sözleşildi. Ancak bu söz ne yazık ki tutulmadı. Aracın eski sahibi 3te 110 en güzel yeri derken sizin kesiciye yaklaşıyorum demeniz kafami karıştırıyor. Bahane olarak algılanmaması için yazmıyorum konunun başından beri ama araci yolda tutmakta ne kadar zorlandığımizi siz de cok net gördünüz, videoda da bariz belli oluyor. Biz ona ragmen risk cok artmadıkça birakmamaya çalıştık. Siz de en azindan bizim isteğimizi yerine getirebilirdiniz. Sonuç yine degismeyebilirdi bu onemli degil, onemli olan verilen sözün tutulmaması.. Beni en çok üzen bu oldu.

Sonuçta iki araç da ciddi hizli, 5.xx sürelerde yürüyen araçlar. Bu tür araçların denemeleri bir araya gelmeleri yakin rakip bulmalari zaten oldukca zor. Hazır deneme olanagi varken denenmemesi bir sürü soruyu cevapsiz bıraktı işte..

katılmamak zor, golf r biraz endişelenmiş gibi...

coolvtec
05-07-2016, 00:00
tam " iki yiğit çıktı meydanee" tarzında olmuş. her iki araca da maşallah, emeklerinize sağlık.
bu golfun motoru, şanzumanı ve 4x4 ü, mk2 2.0tfsi audi TT ler ile aynı
mı acaba?

emre cubra aj
05-07-2016, 00:04
maşallah iki aracada golf ciddi hızlı.

997TT
05-07-2016, 00:32
Evt kilolar esitlensin diye e30 3 kisi sure 5,6 bizim birine bir seyi ispat etmek gibi bir derdimiz olmadigi icin bizim acimizdan sorun yok

Eminim yoktur ama ***** forum ortami,siz iki arac sahibi eglenip eve donseniz bile,videodan kiskirtanlar-yalakalikla ovmeyi karistiranlar-zevk olsun diye ara bozanlar ve bis yorumlar yuzunden bir ispatlamayi gectim,roll yaptiginiza lanet edebilirsiniz... Keyifli gazlamalar,kazasiz belasiz insallah.

_muhaRRem
05-07-2016, 00:52
levent tebrikler arabaların zımba gibi , her arabayı kısa zamanda hazır hale getirip , dbn alman falan çok iyi. Bu golfR da çok sert gidiyor.Emeğine sağlık..

-Günalp-
05-07-2016, 01:30
Maşallah araçlara. E30 un ne kadar hızlı olduğunu bildiğim için, golf süper hızlı maşallah. Ama keşke teke tek deneme yapılsaydı. 3 kişi biraz kafa karıştırmış.

sadikbeyazit
05-07-2016, 07:39

Tşk bende memnun oldum ama 3 vites 110 değildi kurmaya çalıştığımız çok üsteydik ve Süleyman abiye söyledim abi kesiciye kalıyorum 4 atıyorum dolmuyor diye sorabilirsiniz eğer kesiciye yaklaşmasaydım basardım zaten 2 de sarıyor golf benim içinde bir avantaj olurdu ve sanırım sizde aracın içindeydiniz yanlış hatırlanıyorsam kilometre çalışmıyor sanırım sizde onun için göremediniz ama bir daha basılaçak olursa 110-120 aralıgında basabiliriz ama sizin 3 te basalım dediğinizde arac 150 veya üstü oluyor isterseniz yanınıza bir arac alıp bakabilirsiniz km Tşk..

wolrath
05-07-2016, 09:56
arkadaslar yanlis anlamayin sahsi dusuncemdir,
simdi bu kilo esitleme olayi nedir?
araclar arasinda onlarca fark yaratan etmen varken kilolar sadece esitleniyor, zaten amaç 2 arabayi herseyiyle denemek degilmi?
sacma ornek olacak ama benim gto 1750kg idi.bmw ile denesem 600kilo mu alacakti yanina?
bilmiyorum sizin zevkiniz emeginiz sonucta ama bu kadar prof. hazirlanan aracta hala eskilerden kalma rolling muhabbetlerini yakistiramiyorum.
2 aracta cok hizli cidden.masaallah.

GökhanO
05-07-2016, 11:12
Beyler banada degisik gelen olay su yuzyuze herseye ok diyip deniyorsunuz, sonra gelip buraya bu boyle su soyle herkes bi dert yanıyor, abi bastan denemeyin o zaman ? Bilmiyorum benmi yanlıs dusunuyorum.
Bu arada bence iki aracta muhtesem, ozellikle bmw tam sevdigim tarzda bir arac olmus masallah.

STP
05-07-2016, 11:43
Agirlik esitlemeyi kabul etmeyip istediginiz devirde viteste basilmayacaksa denemeseydiniz...

coolvtec
05-07-2016, 12:09
Arkadaşlar en azından şu bayram günü sakin, yapıcı pozitif olun lütfen. Zaten bu tür denemeler iyici azaldı, yapanları da pişman etmeyelim yoksa yapsalar bile video vb göremeyeceğiz sonra oturup sevgileme ne alsam vb. alakasız konulara kalacağız şu türkiyenin en teknik otomobil forumunda bile. Lütfen insanları denediğine deneyeceğine pişman etmeyelim, araç sahipleri dışındaki fanatikler de aynı şekilde. bi araç 3 kişi denemiş, diğeri 2. vites istemiş olsun varsın. sakin yapıcı olursak tekrar denerler, teke tek 3. vites vb basarlar, bir güzel de videoya koyarlar biz de oturur iki güzel güçlü aracın denemelerini seyretme zevkine devam ederiz......

dragon07
05-07-2016, 12:47
iyi bayramlar

bmw 3 kişi olmasaydı daha çok sarardı bana göre, bmw nin sıkıntısı lastikleri daha iyi bir lastik seçimi yapılabilirdi .

Levent Y.
05-07-2016, 13:32
4,8 muthis sure.... Helal olsun o hedefe ulasirsan...
Sifirdan tam gaz kalkabiliyormusun?

Murat abi insallah bakalım, evet arabanın sanzımanıda beyin ve kavrama olarak yapılı yakında bu halinin 0 dan videosunu cekicez. Tesekkurler tekrardan...

tam " iki yiğit çıktı meydanee" tarzında olmuş. her iki araca da maşallah, emeklerinize sağlık.
bu golfun motoru, şanzumanı ve 4x4 ü, mk2 2.0tfsi audi TT ler ile aynı
mı acaba?

Tesekkurler, golf r s3 ve tts birebir aynı iclerinde en avantajlısı aerodinami ve hafifliginden dolayı tts, dediginiz tt ler k03 turbolu, bunlar standart k04 ile geliyor...

levent tebrikler arabaların zımba gibi , her arabayı kısa zamanda hazır hale getirip , dbn alman falan çok iyi. Bu golfR da çok sert gidiyor.Emeğine sağlık..

Muharrem cok tesekkur ederim guzel sozlerin icin sagol...

iyi bayramlar

bmw 3 kişi olmasaydı daha çok sarardı bana göre, bmw nin sıkıntısı lastikleri daha iyi bir lastik seçimi yapılabilirdi .

İyi bayramla Efe, en dogru yorum olmus bence, teke tek de bmw daha cok sarıcagından fark daha fazla olurdu bencede. Ayrıca zaten her arabanın kendine gore avantajları var, kilo esitlemek mantıklı degil. Kaldıki golf bu hafta tartıldı full takılı 1560 kg, koltuklar sokulu 1500 kg, surucu dahil her kosulda 1600+ . Bu haliyle bile arada 250 kg civari fark var ama dedigim gibi bunun bence bi onemi yok...

orcunnn
05-07-2016, 16:11
Arkadaşlar en azından şu bayram günü sakin, yapıcı pozitif olun lütfen. Zaten bu tür denemeler iyici azaldı, yapanları da pişman etmeyelim yoksa yapsalar bile video vb göremeyeceğiz sonra oturup sevgileme ne alsam vb. alakasız konulara kalacağız şu türkiyenin en teknik otomobil forumunda bile. Lütfen insanları denediğine deneyeceğine pişman etmeyelim, araç sahipleri dışındaki fanatikler de aynı şekilde. bi araç 3 kişi denemiş, diğeri 2. vites istemiş olsun varsın. sakin yapıcı olursak tekrar denerler, teke tek 3. vites vb basarlar, bir güzel de videoya koyarlar biz de oturur iki güzel güçlü aracın denemelerini seyretme zevkine devam ederiz......
valla helal olsun cok doğru tespit sırf bos konuşmalar yüzünden ıcımızden basmak denemek gelmiyor vıdeo hıc çekmez bıle ıstenmıyor
bos muhabbetı genel soyluyorum bu konu ıcın degıl sadace

dahan
05-07-2016, 20:43
hp bol araclarda 4*4 çok büyük bir avantaj,,, önemli olan o güçü tam olarak yola aktarabilmekte ,,,,bmw de zaten gitmiş gidece kadar ,,,sonuç normal ,,,

orcuns
05-07-2016, 21:49
Aynen oyle konuya vakif olmayan kisiler kulaktan dolma laflar,yok bana oyle dendi
Boyle oldu yok efendim yan yatti camura batti beyler sakin olun,kimseye bir ispat yapmaya gerek yok herkez baksin keyfine araba arabayi gecer.

Nebi abinin klasik halleri,bugune kadar beyfendi biriyle gazlamadigi için surekli bir tedirginlik söz konusu,emek herkez veriyor dua ile olmuyor bu isler tabikide,fakat konusulan ve yapilan seyler birbirini tutmuyor insan kullabildigini hissettirmesi kötü oluyor.

Simdi araci kullanan arkadasa ben soruyorum,senin araban o suratte basalim diyorsun onunda arabasi kesiye yakin,adam azini acmiyor?? Adam senden birde surda basalim cevap; yok ben cok kesiciye yakinim komik geliyor bunlar, bu konusmalar iste insani rahatsiz ediyor.
Neyse bayram sonrasi rövanş maci daha çekişmeli geçer

orcuns
05-07-2016, 21:53
Eminim yoktur ama ***** forum ortami,siz iki arac sahibi eglenip eve donseniz bile,videodan kiskirtanlar-yalakalikla ovmeyi karistiranlar-zevk olsun diye ara bozanlar ve bis yorumlar yuzunden bir ispatlamayi gectim,roll yaptiginiza lanet edebilirsiniz... Keyifli gazlamalar,kazasiz belasiz insallah.

Aynen oyle konuya vakif olmayan kisiler kulaktan dolma laflar,yok bana oyle dendi
Boyle oldu yok efendim yan yatti camura batti beyler sakin olun,kimseye bir ispat yapmaya gerek yok herkez baksin keyfine araba arabayi gecer.

Nebi abinin klasik halleri,bugune kadar beyfendi biriyle gazlamadigi için surekli bir tedirginlik söz konusu,emek herkez veriyor dua ile olmuyor bu isler tabikide,fakat konusulan ve yapilan seyler birbirini tutmuyor insan kullabildigini hissettirmesi kötü oluyor.

Simdi araci kullanan arkadasa ben soruyorum,senin araban o suratte basalim diyorsun onunda arabasi kesiye yakin,adam azini acmiyor?? Adam senden birde surda basalim cevap; yok ben cok kesiciye yakinim komik geliyor bunlar, bu konusmalar iste insani rahatsiz ediyor.

orcuns
05-07-2016, 22:31
Selamlar,

Golfun forumda 5.1 suresi de mevcut -1.5 egimde o zamanki setup a gore suan bi vites fazla atılıyo bu da sureyi etkiliyor. Ayrıca suan setup tam olarak istedigimiz seviyede degil bir kac eksigi var onlarıda halledince fark edecegini dusunuyorum. Takdir edersiniz ki cogu 4 ceker 110 da basmayı kabul etmez ... Ama bende olsa kesin o sekilde de denerdim 110 3. Vites bu arabanın tam devri. Ayrıca videolardan gordugum golf te tam hakkıyla brakeboost yapılmamıs Sunu da lütfen unutmayın hic bir e30 bu arabayı 0-300 bandında gecemez... Gayet guzel giden hızlı bi arabanız var tekrardan tebrik ederim ama inanin ictenlikle soyluyorum 110 da da basılsa sonuc bu kadar olmasada 300 e kadar fark benzer olurdu benim objektif dusuncem bu

Sunu da lütfen unutmayın hic bir e30 bu arabayı 0-300 bandında gecemez...

Bu sözün iddali olmuş,bayramdan sonra rövaş var olurda e30 geçerse nasıl çeviricen burdan ?

Levent Y.
06-07-2016, 00:02

Sunu da lütfen unutmayın hic bir e30 bu arabayı 0-300 bandında gecemez...

Bu sözün iddali olmuş,bayramdan sonra rövaş var olurda e30 geçerse nasıl çeviricen burdan ?

Anlayacagın dilden yazayım, siz ya kendinizi fazla akıllı zannediyosunuz ya da bizi fazla salak... Aylardır Nebi Ustayla denemek istiyorsunuz. O gunde oraya pazara gider gibi gelmemissiniz belliki, ama sonuc beklediginiz gibi olmamıs, arabanın icindeki el kol hareketlerinden de belli oluyo zaten. Tebrik etmek bir erdemdir, ben sizi kac defa tebrik ettim ama bir tebrik ederim demek bile size fazla geliyo...

Konuya vakıf olmayan adam ben miyim sence? Aca aca gecmisiz neyin bahanesi neyin camuru allahını seversen. Bir de ilk sayfada abartmayın sakin olun falan yazmıssın. Ya kusura bakmada bu araba 3 senedir aralıksız gazlıyo kimseye ispatlıyacagı tek bir sey yok bundan emin olabilirsin...

Bakın Sadık ne demis arabanızda kadran calısmıyo sizin 110 dediginiz yer 140 - 150 civarina geliyo o hızdada denemem demis ki zaten bastan o sekilde konusmussunuz burda da hatalı olan taraf sizsiniz. Videolarda da golf kesiciye cok yakın basmıs, basar basmaz vites atıyo acın bir daha izleyin...

Levent Y.
06-07-2016, 00:03
Emege saygısı olmayan insana benimde saygım olmaz. Forumun lafıdır denemenin bahanesi olmaz. Sonuc ortada... Bayramdan sonra rovans falan da yok setup degistiriyoruz 3 bar basıcaz. Ayrıca o gun 95 oktan programı ıle denenmıs bir daha ki ne 116 oktan ile gelicez. Bizde gizli saklı yok hersey ortada sonucunda oldugu gibi...

Su son bolumede ayrı guldum, bayramdan sonra arabamız hazır oldugunda 0 dan 300 e deneriz bizzat ben gelicem kendim kullanıcam. İnanın 110 da basmak bile istemeyeceksiniz.

weST.27
06-07-2016, 00:31
Ben bmw ci arkadaşın yerinde olsam denemezdim , o ne öyle araç 3 kornadan sonra 1000 devir yürüyr sonra kesici , birde 3 kişi denenmiş

orcuns
06-07-2016, 00:32
Anlayacagın dilden yazayım, siz ya kendinizi fazla akıllı zannediyosunuz ya da bizi fazla salak... Aylardır Nebi Ustayla denemek istiyorsunuz. O gunde oraya pazara gider gibi gelmemissiniz belliki, ama sonuc beklediginiz gibi olmamıs, arabanın icindeki el kol hareketlerinden de belli oluyo zaten. Tebrik etmek bir erdemdir, ben sizi kac defa tebrik ettim ama bir tebrik ederim demek bile size fazla geliyo...

Konuya vakıf olmayan adam ben miyim sence? Aca aca gecmisiz neyin bahanesi neyin camuru allahını seversen. Bir de ilk sayfada abartmayın sakin olun falan yazmıssın. Ya kusura bakmada bu araba 3 senedir aralıksız gazlıyo kimseye ispatlıyacagı tek bir sey yok bundan emin olabilirsin...

Bakın Sadık ne demis arabanızda kadran calısmıyo sizin 110 dediginiz yer 140 - 150 civarina geliyo o hızdada denemem demis ki zaten bastan o sekilde konusmussunuz burda da hatalı olan taraf sizsiniz. Videolarda da golf kesiciye cok yakın basmıs, basar basmaz vites atıyo acın bir daha izleyin...

Adını bilmem,sıfatını bilmem KONU Açıyorsan kulaktan dolma değil gerçekçi olacaksın,oran buran oynamıcak yok bana oyle dedıler yok soyle dediler demiceksin.

Ben herşeyi çok güzel anlıyorum,bu konuda senin bana bir şey anlatmana gerek yok sen salakmısın değilmisin orasıda beni bağlamıyor,allaha çok şükür aklımız fikrimiz yerinde.

Tebrik edilecek biri varsa oda sen değilsin kimsin nesin konunun olayın neresindesin ??

Konuya vakıf olmayan adam evet sensin. Bir bahane filan yok rakip olarak bakmamıştık olaya sorunda burda zaten konu oraya geldi,işte senin gibiler yüzünden burda bu mevzular dönüyor aslında ortada sorun yok. çünkü konuşulanlar farklı yapılanlar farklı.

Aracın sahibi öyle bir şey demiyor...

kadran çalısmıyor demek km bilemezmıyız anlamınamı gelıyor ?

aracı kullanan nerde ısterse orda basılmıs zaten ozaman nıye kesıcıye cok yakkınım 3 vıteste basamam demiş ?? videoya ne gerek var ben canlısını ızledım ızlesem ne degısıcek ....

sen videoyu bır daha ızle bakalım el kol hareketlerı neden yapılıyor araba cok gezıyor dıyor.

orcuns
06-07-2016, 00:36
Emege saygısı olmayan insana benimde saygım olmaz. Forumun lafıdır denemenin bahanesi olmaz. Sonuc ortada... Bayramdan sonra rovans falan da yok setup degistiriyoruz 3 bar basıcaz. Ayrıca o gun 95 oktan programı ıle denenmıs bir daha ki ne 116 oktan ile gelicez. Bizde gizli saklı yok hersey ortada sonucunda oldugu gibi...

Su son bolumede ayrı guldum, bayramdan sonra arabamız hazır oldugunda 0 dan 300 e deneriz bizzat ben gelicem kendim kullanıcam. İnanın 110 da basmak bile istemeyeceksiniz.

Senin saygına ihtiyaç duydumu nerden cıkardın ? bir bahane sunmadık biz sadece 3 viteste nıye basılmadı dedik 3 viteste bassaydık gecerdi diye bir şey okudun mu yada duydun mu ?

Sen mı karar verıyorsun bu denemenın olup olmayacagına ? :) hadi bakalım bayram sonrası deneme oluyormu olmuyormu görelim bakalım...

Sen gelince kuşmu konduruyorsun ? yani bir düğmeye basmak bu kadar prof ıstıyor ne arabaymış :) Sen ama mutlaka bayramdan sonra gel izmire olurmu,tanışalım bir seninle.

orcuns
06-07-2016, 00:46
konu ıle ilgilide suna acıklık getıreyım,aracın sahibi filan değilim iki tarafıda tanıyorum,süleyman abı benım ıcın degerli bir insan ona karşı yapılan bir haksızlık seziyorum,durum bundan ibaret bu adamın zaten forum ortamıdır vs hiç bir alakası yok adamın tek zevki bu ama onun kulağina çeşitli yerlerden değişik konuşmalar geliyor konudan kendisi rahatsızlık duyuyor,dolayısıyla bende rahatsız oluyorum.

Derdimiz arabaların geçilmesi filan değil bizim için olay konuşulan ve yapılanlar. Bir hırs olsa ortada kendisi yolladı videoyu :) konuyu değişik yerlere çekenler 3 şahıslar herzaman olduğu gibi.

STP
06-07-2016, 00:52
Levent, sen kullanirsan ne olacagini az cok biliyoruz. Senin tarzini efendiligini herkes biliyor, bosver...

iynn-RS
06-07-2016, 00:55
Orçun yolda biraz eksikleriniz var insallah daha iyi olur arabaniz ama klavye maaşallah cok iyi

orcuns
06-07-2016, 00:59
Orçun yolda biraz eksikleriniz var insallah daha iyi olur arabaniz ama klavye maaşallah cok iyi

klavye maşallah çok iyi derken ?? doğruları yazmıyalı mı ?

iynn-RS
06-07-2016, 01:04
Levent Golf R cidden cok hizli kendi klasmaninda ama 0-300 de cidden cok iddiali e30 lar var.Hafife alinacak araclar degil.

Levent Y.
06-07-2016, 01:05
Gercekten guldum:) ben arabayı 20 binde iken alan 70 binde iken motorunu yapanım, bu araba suan 90 binde hala aynı motor ile yoluna devam ediyor. Uzerindeki cogu parcayı o arabaya ben taktım, sonrasında ki 35 setup ı da nebi usta ile beraber yaptık, halende elimden geldigince ona yardımcı olmaya calısıyorum...

Anlıyorum anlıyorum yazmıssında anlamıyosun... Ben beni mi tebrik et dedim? Gecen arabayı tebrik et bir kez daha diyorum bu kadar zor olmamalı:) Aylardır cagırıyosunuz ve rakip olarak bakmamıstınız oyle mi ? Komiksiniz:)

S400 degilmis S300 mus butun sorun bu dimi? Son cümlede cok guzel konuyu degisik yerlere cekenler her zamanki gibi 3. Sahıslar ���� ben yukarda arabayla baglantımı acıkladım. Umarım anlamıssındır. Madem denemenin olucagına inaniyosun, videoları bekliyoruz o zaman. Ben sana soyliyim bi kez daha setup degistirmeden olmayacak...

İyi aksamlar 3. Sahıs

Levent Y.
06-07-2016, 01:08
Levent Golf R cidden cok hizli kendi klasmaninda ama 0-300 de cidden cok iddiali e30 lar var.Hafife alinacak araclar degil.

Tesekkur ederim, Aynen Ankaradaki araclar mesela 3.8-3.9 100-200 kosanlar, onlar icin enjektor sistemi sart ki onuda insallah yapıcaz. Ben o zaman 0 - 300 de daha hızlı olucagımızı dusunuyorum...

dahan
06-07-2016, 01:09
orçun sen kaçıncı şahıssın,,

iynn-RS
06-07-2016, 01:11
Tesekkur ederim, Aynen Ankaradaki araclar mesela 3.8-3.9 100-200 kosanlar, onlar icin enjektor sistemi sart ki onuda insallah yapıcaz. Ben o zaman 0 - 300 de daha hızlı olucagımızı dusunuyorum...

Bide 200 den sonrasi var tabi. Enjektor sisteminden sonra Ankarada guzel denemeler olabilir aslinda. Yada senin drag dusuncen vardi hep.Bu dusunceniz devam ediyormu halen.

orcuns
06-07-2016, 01:15
Gercekten guldum:) ben arabayı 20 binde iken alan 70 binde iken motorunu yapanım, bu araba suan 90 binde hala aynı motor ile yoluna devam ediyor. Uzerindeki cogu parcayı o arabaya ben taktım, sonrasında ki 35 setup ı da nebi usta ile beraber yaptık, halende elimden geldigince ona yardımcı olmaya calısıyorum...

Anlıyorum anlıyorum yazmıssında anlamıyosun... Ben beni mi tebrik et dedim? Gecen arabayı tebrik et bir kez daha diyorum bu kadar zor olmamalı:) Aylardır cagırıyosunuz ve rakip olarak bakmamıstınız oyle mi ? Komiksiniz:)

S400 degilmis S300 mus butun sorun bu dimi? Son cümlede cok guzel konuyu degisik yerlere cekenler her zamanki gibi 3. Sahıslar ���� ben yukarda arabayla baglantımı acıkladım. Umarım anlamıssındır. Madem denemenin olucagına inaniyosun, videoları bekliyoruz o zaman. Ben sana soyliyim bi kez daha setup degistirmeden olmayacak...

İyi aksamlar 3. Sahıs

ya konuyu benmi açtım :) benmi yalan yanlış şeyler yazdım ? Kendisi bizi davet etti manisaya :) sen ara bir nebi abiyle konuş istersen... ondan sonra 3. şahıs kim muhakemesini sana birakıyorum.

Levent Y.
06-07-2016, 01:19
Bide 200 den sonrasi var tabi. Enjektor sisteminden sonra Ankarada guzel denemeler olabilir aslinda. Yada senin drag dusuncen vardi hep.Bu dusunceniz devam ediyormu halen.

Aynen oyle yapıp deneyip gormek lazım ben fikrimi soyledim:) Yurtdısındaki gibi drag aracı konsepti ile hazırlanırsa sadece agırlık atarak bile baya hızlanır bence. (Camlar fiber kapılar torpido iptali gibi) . Bu birazda nebi ustaya baglı arabanın sahibi o oldugu icin nasıl isterse oyle olucak. Sahsi fikrim direk drag amacli hazirlanmali ki yurtdisinda da daha cok kabul gorsun...

orcuns
06-07-2016, 01:19
orçun sen kaçıncı şahıssın,,

Hocam ben iki tarafıda tanıya tanıştıran,ikiside bana rica eden kişiyim 3,şahıslardan kastım bu konu ile alakası olmayan hiç ismi geçmeyen kişiler.

Sen kendin karar ver ben kaçıncı kişiyim.

Levent Y.
06-07-2016, 01:20
ya konuyu benmi açtım :) benmi yalan yanlış şeyler yazdım ? Kendisi bizi davet etti manisaya :) sen ara bir nebi abiyle konuş istersen... ondan sonra 3. şahıs kim muhakemesini sana birakıyorum.

Tamamdir tesekkur ediyorum, iyi aksamlar tekrardan :)

sadikbeyazit
06-07-2016, 10:11

Orçun bey biz konuşulan km basmaktan kaçınmadık bana Nebi abi 80 2 vites ve 3 vites 110-120 aralıgında basacağız diye konuştuk Dedi 80 de bastık ama 110-120 diye konuşulmuş ama siz daha üste çıktınız ve orada söyledim Süleyman abi çok üste kalıyorum diye orada sorun olmadı tmm dediniz şimdi neden böyle oldu anlamadım ben ne konuşulduysa onu yaptım farklı bir şey yapmadım lütfen kafaları karıştırmayalım bu arada tebrik etmenizi bende beklemiştim...

orcunnn
06-07-2016, 11:06
yada bıde bende yıllardır gaz basarım e30 ıstenen devırde basılmamış denmıs ama neden e30 ileri ileri gidiyor sankı devir ayarlamak için 1 denemede özellikle
golf ona yaklaşma calısıp basıyor bence ılk deneme e 30 devrı gıbı bastığı vıtes ustunde gayette gıdıyor cok yüksek gelmedi bana burdan gözüken bu

orcunnn
06-07-2016, 11:07
artı olarak yandan bırıde akıl verıyor 5000 devıre ayarla dıye :)

mami_makinen
06-07-2016, 12:33
Ya arada 1-2 boy fark yokki neyi tartışıyosunuz bariZ şekilde Golf geçmiş gitmiş bide 4 çeker arabayla herkes 110 gibi roling yapmaz

olivera7
06-07-2016, 15:51
Ben golfun sahibi yerinde olsam rovans denemem bunun adi rolling yaris yapilicaksa her iki tarafta eksiksiz gider yapar her iki aractada buyuk emek var takdir etmek lazim ama gecen belli gecilen belli tartismaya pek gerek yok bence tebrik edilmeli iki tarafta

ümitech
07-07-2016, 00:00
Tebrik ederim her iki tarafıda
Levent seni ve baycu ekibinide emeklerinden dolayı ayrıca tebrik ederim golf r çağ kapatıp çağ açtı
Gönül ister ki böylesine gerginlikler olmasın ama işte önüne gecmek cok zor
Belli ki e30 da iyi hazırlanmıs bi arac 100-200 gerçek anlamda 6 sn altında koşmak yavan arabaların işi degil
E30 un bana göre sorunu tutunamamak ki zaten rwd aracların en baz sorunudur bu, sarmasından yani basılmadan itibaren sarıyor ve golf min. Seviyede sardıgı için farkın büyük bölümü o esnada oluşuyor sonrasında farkın kapanması açılmasından daha zor
Oluru varsa rövanş yapılsın kalpler kırılmasın , kolay gelsin..

suk3b3
07-07-2016, 00:25
Valla e30 kaldırmış geziyo. Ağırlık atıp ufak setup değişikliği ile R ın tamponundan ayrılmaz gibi. Video da golf merminin namludan çıktığı gibi maşallah. E30 da da belli emek var iki araca da maşallah

yiğit
07-07-2016, 00:29
E30 tutunma sıkıntısını çözemezse golfe kolay kolay tutunamaz.iyi bi lastik takması lazım bence lastik dezavantajı yüzünden çok geri düşmüş ve altlarda açılan farkın yukarıda kapanması çok zor.ağırlık atarak dezavantajını avantaja çeviremez şu haliyle.bi de e30 un setup nedir konusu varmı aracın merak ettim?

KVB
07-07-2016, 02:36
artı olarak yandan bırıde akıl verıyor 5000 devıre ayarla dıye :)

Ben söylüyorum 5000 devire gel diye komik olan nedir? Aracın turbosu 5500-5600 devirde doluyor 2. viteste, kurduğu devir 4500-4700 aralığı ve 80'in altında hız.. Kadran çalışmıyor olabilir ancak telefonlarımızda GPS denen bir teknoloji var, uyarmayayım mı? Kadran çalışmıyor konusuna da böylelikle açıklık getirmiş olduğumu zannediyorum. 3. viteste kurduğumuz hızlar da 140-150 değil GPS'e göre 120 KM/h civarıydı. Golf'ün kadrani fazla gösteriyor olabilir, oranlar tutmamış olabilir denemek istememiş olabilir oldu bitti artık sabaha kadar da yazsak sonuç değişmeyecek tekrar yan yana gelmeden..

E30 tutunma sıkıntısını çözemezse golfe kolay kolay tutunamaz.iyi bi lastik takması lazım bence lastik dezavantajı yüzünden çok geri düşmüş ve altlarda açılan farkın yukarıda kapanması çok zor.ağırlık atarak dezavantajını avantaja çeviremez şu haliyle.bi de e30 un setup nedir konusu varmı aracın merak ettim?

Aracın konusu yok dostum, tamamen stres atma amaçlı haftada 1 ya da 2 haftada 1 defa otobana çıkılıp 5 kesilip tekrar yatırılan bir araç. Araç sahibinin ilk ciddi rolling denemesiydi de diyebiliriz. Brake boost yapmayı bile bilmiyor, o kadar uzak bu konulara. Daha önce de yazmıştım gözünden kaçmış olabilir. 3 kişi ile 100-200 süresi 5.6 sn. Arkası hafiflediğinde kontrol zorlaştığı için genelde 3 kişiden az binmiyoruz.

İyi aksamlar 3. Sahıs

Aylardır Nebi abiyi çağırıyoruz evet, çünkü takdir edeceğiniz üzere böyle ciddi güçlerde araçlar her köşe başında bulunmuyor. Denemenin olmasını biz araç sahibinden daha çok istiyorduk çünkü aracın ne kadar gittiğini, ne eksikleri olduğunu göremiyorduk. Tek görebildiğimiz DBN süresiydi. Görüldüğü üzere yarış sırasında sürenin bir faydası olmuyor. Tutunma, kesicide kalma, brake boost, vites değiştirme hızı hepsi önem taşıyor ve tarafsız bakarsanız bunlara dikkat edilse E30 çok daha iyi yürüyebilecektir. Bu arada E30'un sahibini yakından tanısanız burada konuştuğumuz şeylerin ne kadar boş olduğunu da anlarsınız..

Tebrik etme konusunda kendi adıma konuşuyorum, otobanın kenarında durduğumuzda araçlardan iner inmez hem ben hem de araç sahibi Süleyman abi, Nebi Abiye aracın çok başarılı olduğunu ve tebrik ettiğimizi söyledik. Hatta çektiğimiz videoları da kendisine gönderdik. Art niyetimiz olsa video çekmedik derdik veya herhangi bir açıklama yapmadan yollamayabilirdik. Bizim aramızda güzel bir dostluk var, Nebi abinin önceki tüm araçlarıyla da denemelerimiz oldu. Hepsinde tatlı sert polemikler, birbirimizi kızdırmalar oldu ama biz hala dostuz ve 3. şahısların gazıyla bunu bozmayız rahat olun. Rövanş denemesi için de kendi kendinize karar vermeden önce Nebi abiyi bir arayın konuşun, sonra zor durumda kalmayın..

İyi geceler, iyi bayramlar.

dahan
07-07-2016, 04:01
gecmek gecilmek önemli degilki amaç arabaya yapılan emegi görmek,,,,eksiklikleri gidermek,vesaire vesaire,,,,sonuçta ikiside hızlı araçlar

Mehmetmert
07-07-2016, 09:32
Simdi videolardan baktim,diger golf6r videolarinada bakabilirsiniz stock olan.
-Araba 3.viteste 6500devir gibi 120km/h gibi bir hiza sahip.
-Standart kadran sapmasi %4.8dir golflerde ve fazla gosterir.Gpsinizin dogru olctugunu varsayarsak size gore 120 km/h bu golf icin 125km/h yapiyor.Yani golfun kadran dogru,baska stock golflerinde videosuna bakip hiz/devir oranina bakabilirsiniz.Ama sizin gpsin anlik dogru olcutugu muamma
-Sonuc olarak:Golfun kadran dogru,yanlis gostermiyor.

rebeloghy
07-07-2016, 11:26
Levent dostum maşallah, araba hala aynı şekil mermi mübarek.. Yeni setuptaki 0-300 ü büyük merakla bekliyorum :)

BMK TypeR
07-07-2016, 12:06
İki araçada MAŞALLAH.

stlegal
07-07-2016, 15:37
yalnış anlamayında bmw golfun çok çok alt klasmanında o 3 kişi faydanıza olmuş :) golfun bi
daha denemesine gerek yok yolmasfaltında en iyi lastikle bide izmirin kötü asfaltında bmw çok zor iki aracada tebrikler

kelalper
08-07-2016, 11:22
Orçun sizin tayfada bi sorun var. Sürekli ona gider buna gider yok sen gel bakiim görüşelim, denemeye kavga için adam getirmeler, nedir kardeşim sizin durumunuz. Araba mı deniyeceksiniz kavga mı edeceksiniz? Levent gibi herşeyi doğru düzgün adama oran buran oynamasın diosun. Kavga edilecekse kafes ayarlayalım orada edin kavganızı. Araba denenecekse sadece bir spec yanlış yazıldı diye bu laflar edilmez. Dersin ki yanlış bilgi verilmiş turbomuz S400 değil S300. Bastığın basınç kimseyi alakadar etmez. Aynı şekilde karşı tarafında ne bastığı ne kullandığı kimseyi alakadar etmez. Bmw de o ekstra iki kişi olmasaymış zaten Golfün plakasını dahi okuyamazmışsınız. Golf az buz hızlı değil bayaa hızlı BMW den. Leventin dediği gibi de roll startta belki bi nebze şansınız var 0-300 de hiç bir şansı yok E30 un. Arabaya sadece motor atmakla iş bitmiyor. Hilmilerin Hulk a tutunması için akıttığı parayı herkes bilir.
BMW ye yavaş demiyorum ama Golf çok hızlı o belli.

caann
10-07-2016, 00:38
2 aracada tebrikler. golf tekerlekli mermi gibi olmuş :D

orcuns
11-07-2016, 11:38
Orçun sizin tayfada bi sorun var. Sürekli ona gider buna gider yok sen gel bakiim görüşelim, denemeye kavga için adam getirmeler, nedir kardeşim sizin durumunuz. Araba mı deniyeceksiniz kavga mı edeceksiniz? Levent gibi herşeyi doğru düzgün adama oran buran oynamasın diosun. Kavga edilecekse kafes ayarlayalım orada edin kavganızı. Araba denenecekse sadece bir spec yanlış yazıldı diye bu laflar edilmez. Dersin ki yanlış bilgi verilmiş turbomuz S400 değil S300. Bastığın basınç kimseyi alakadar etmez. Aynı şekilde karşı tarafında ne bastığı ne kullandığı kimseyi alakadar etmez. Bmw de o ekstra iki kişi olmasaymış zaten Golfün plakasını dahi okuyamazmışsınız. Golf az buz hızlı değil bayaa hızlı BMW den. Leventin dediği gibi de roll startta belki bi nebze şansınız var 0-300 de hiç bir şansı yok E30 un. Arabaya sadece motor atmakla iş bitmiyor. Hilmilerin Hulk a tutunması için akıttığı parayı herkes bilir.
BMW ye yavaş demiyorum ama Golf çok hızlı o belli.

Bizimi durumumuz kardeş aynı sofrada yemek yedik doyup kalkan düşman oldu.

Şuna inanabilirsin,en şeffaf şekilde konuya biz yaklaştık aynı samimiyeti görmediğimiz için bu tavır,çok teferruat var burda sayfalarca yazı yazılır hiç gerek yok.

individual
11-07-2016, 13:46
Golf R maşallah valla.Gidişi efsane nazar değmesin.

serdargoksu
11-07-2016, 16:57
Araçlara maşallah gerçekten gidişleri emsalleri az, merak ettiğim şey Golf 630 CC enjektörlerimi devam ediyor

Levent Y.
11-07-2016, 21:27
Araçlara maşallah gerçekten gidişleri emsalleri az, merak ettiğim şey Golf 630 CC enjektörlerimi devam ediyor

Tesekkurler, hayır suan hgp nin enjektorleri mevcut rs4 den buyukler...

Mr.Bilal
28-07-2016, 23:09
Rövanş var deniyordu yapıldı mı? yapılmayacak mı. başka videolar gelecek mi