PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Toyota Supra 2JZ | Burak'S Supra

BerkayKurt
17-07-2016, 12:12
Selamün Aleyküm, abilerim kardeşlerim. İlk öncelikle yaşadığımız tatsız olaydan ötürü, hepimize geçmiş olsun demek istiyorum. Forumu ziyaretçi olarak takip ediyordum uzun süredir. Sonunda kayıt oldum ve ilk konumu açıyorum. :)

Burak Sarp'ın aracı olan Toyota Supra'yı benim kadarajımdan izliyebilirsiniz. Ve daha çok araç videosunada kanalımdan ulaşabilirsiniz. :) İyi forumlar.

https://www.youtube.com/watch?v=80Qvw9ccGzc

Eğer videoyu beğendiyseniz, yorumlarınızı bekliyorum. :)

umitgt
17-07-2016, 12:36
Elinize emeğinize sağlık da , Tam Supra nın sesini dinleyeceğim artık derken müziğin ritmi artıyor :)

westalim
17-07-2016, 14:13
0.41 sn deki hızlandırılmış effect aşırı hoşuma gitti detay çekimleri ve drone çekimleri de baya güzel sonlara doğru sıkılma geldi. ama bu bana konuşma olmayan yalnızca müzik olan car videoların genelinde oluyor. başarılar..

_muhaRRem
17-07-2016, 14:20
supranın gücünü göremedim videoda..

coolvtec
17-07-2016, 14:43
Güzel olmuş emeğinize sağlık. Biraz daha ses duyaymışız iyimiş.

BerkayKurt
17-07-2016, 15:34
Elinize emeğinize sağlık da , Tam Supra nın sesini dinleyeceğim artık derken müziğin ritmi artıyor :)

Teşekkür ederim, biraz öyle oldu. İlerideki projelerde aynı araç yer alıyor. Çok daha bol duyacağınıza emin olabilirsiniz. :)

0.41 sn deki hızlandırılmış effect aşırı hoşuma gitti detay çekimleri ve drone çekimleri de baya güzel sonlara doğru sıkılma geldi. ama bu bana konuşma olmayan yalnızca müzik olan car videoların genelinde oluyor. başarılar..

Teşşekür ederim. Evet bu videoyu uzun tuttum ondan olabilir. Normalde bu kadar uzun olması tarzım bile değil. Diğer videolardanda anlıyabilirsiniz. :)

supranın gücünü göremedim videoda..

Sıradaki videosunda daha iyi görürsünüz umarım.

Güzel olmuş emeğinize sağlık. Biraz daha ses duyaymışız iyimiş.

Teşekkür ederim, Sıradaki videosunda duyarız.

RafetAraç
17-07-2016, 18:12
hiç bi zaman anlayamadım böyle güzel araçların sesini duymak varken alakasız müzikler neden ?? bu tarz videoları görmekten sıkıldık artık. asit ve buğraakpınar isimli kullanıcıların videolarını izleyip onları biraz örnek alırsanız daha çok tutulursunuz. fakat bu tarz videolarla başarıyı elde edemessiniz. 10 kişiden 8 i videonun sırf müzik olduğunu anlayınca 10. saniyede kapatmıştr benim gibi. yanlış anlamayın bu benim kendi yorumum. çekimler falan çok kaliteli ona lafım yok ama video tarzı malesef artık çok sıradan. emeğinize sağlık inşallah yazdıklarımı yanlış anlamaz ve yorumumu dikkate alırsınız bizde sizin diğer videolarınızı büyük bi zevkle izleriz :)

300E
17-07-2016, 18:55
Müzik, araç, çekimler, efektler hepsi şahane, ülkemizden artık böyle işlerin çıkması sevindirici gerçekten, hep yurt dışındaki araçlara imnererek bakardık, şimdi daha iyilerini ülkemizde görüyoruz, tabi çekimlerde öyle, eline sağlık.

blumenberg
17-07-2016, 19:47
ben beğendim, yalnız arkadaki 2 hoparlor arasındaki detay çok güzel olmuş :)

emrullahkrtpe
17-07-2016, 21:41
çekimler, efektler, araç vs. her şey güzel olmuş eline sağlık :) sonraki videolarda sesini bol bol duymak isteriz :)

_driver_
18-07-2016, 00:46
Ben beğendim ama daha çok aksiyon beklemedim desem yalan olur elinize sağlık çekimler çok kaliteli olmuş

XoR
18-07-2016, 07:38
Emeğine sağlık çok çok güzel olmuş

Müzik seçimi mekanlar çekim geçişlerinin bütünlüğünü çok beğendim 3 dakika 58 saniye boyunca egzoz sesi dinlemek bana göre değil zira :)

dragon07
18-07-2016, 08:12
müzik seçimi mekanları çekim geçişlerinin bütünlüğünü çok begendim 3 dakika 58 saniye boyunca müzik dinlemek istesem power fm i açar ordan dinlerim .modifaytlı araba olduğu için araç sesine biraz daha fazla yer vermelisin xor abimiz baş tacıdır.

XoR
18-07-2016, 08:55
müzik seçimi mekanları çekim geçişlerinin bütünlüğünü çok begendim 3 dakika 58 saniye boyunca müzik dinlemek istesem power fm i açar ordan dinlerim .modifaytlı araba olduğu için araç sesine biraz daha fazla yer vermelisin xor abimiz baş tacıdır.

Eyvallah kardeşim :) Ben daha bi keyif aldım bu şekilde izlemekten o yüzden yazdım postu :) Film tadında yaktım sigarayı izledim :)

dragon07
18-07-2016, 09:04
abi sen bizim damadımızsın öyle begendiysen öyle severiz bizde :) supra olunca göz bam güm çat pat arıyor ister istemez :)

https://www.youtube.com/watch?v=foeUybmAN6k

XoR
18-07-2016, 09:33
abi sen bizim damadımızsın öyle begendiysen öyle severiz bizde :) supra olunca göz bam güm çat pat arıyor ister istemez :)

https://www.youtube.com/watch?v=foeUybmAN6k

Gürültü patırtı 35'den sonra çekilmez oldu :D Şimdi diyorum nasıl binmişim ben 76 egzoz'lu Subaruya :D

arabasızadam
18-07-2016, 12:08
Çekimler çok güzel olmuş eline sağlık,2jz'nin sesini biraz daha duysak daha güzel olabilirdi.

BerkayKurt
18-07-2016, 12:17
hiç bi zaman anlayamadım böyle güzel araçların sesini duymak varken alakasız müzikler neden ?? bu tarz videoları görmekten sıkıldık artık. asit ve buğraakpınar isimli kullanıcıların videolarını izleyip onları biraz örnek alırsanız daha çok tutulursunuz. fakat bu tarz videolarla başarıyı elde edemessiniz. 10 kişiden 8 i videonun sırf müzik olduğunu anlayınca 10. saniyede kapatmıştr benim gibi. yanlış anlamayın bu benim kendi yorumum. çekimler falan çok kaliteli ona lafım yok ama video tarzı malesef artık çok sıradan. emeğinize sağlık inşallah yazdıklarımı yanlış anlamaz ve yorumumu dikkate alırsınız bizde sizin diğer videolarınızı büyük bi zevkle izleriz :)

Buğra abi ve Cevat abi tanıdığım görüştüğüm örnek aldığım bana destek veren adamlardır zaten. Ama zevkler ve renkler diye bir şeyde var kimisi böyle sever, kimisi müziksiz sever. Buna tek bir videoda karar vermek doğru olmaz. Sıradaki videolarımda hiç müzik kullanmadığımda olucak. Ben sizi gayet anladım haklısınız fakat Türkiye'de bu tarz işler yapan varsa bilmek isterim. Buğra abi The Makina The Hatuns gibi konuşmalı muhabbetli şeyler çekiyor. Cevat abi bilgilendirmeli uzun videolar yapıyor. İkiside çok iyiler yaptıklarında. Fakat kimse sadece sinematik odaklı çalışmıyor. Ve ben 17 yaşındayım bu işin eğitimini dahi almadı. Uzun süre önce evde kendi kendime dandik kameralarla çekerek geldim. Abi emin olun ileride çokta kaliteli ve istediğiniz tarzda videolarım olacaktır. Daha yolun başındayım bu yüzden bu tarz hataların olması çok normal diye düşünüyorum. Hata yapmadan tecrübe edinemiyor insan, tecrübe olmadanda doğru yolu bulamıyor. Bundan sonra böyle bir araç çekersem kesinlikle %80 sesi ön planda olacaktır. Yorumunuz için teşekkür ederim. :)

Müzik, araç, çekimler, efektler hepsi şahane, ülkemizden artık böyle işlerin çıkması sevindirici gerçekten, hep yurt dışındaki araçlara imnererek bakardık, şimdi daha iyilerini ülkemizde görüyoruz, tabi çekimlerde öyle, eline sağlık.
Çok teşekkür ederim, sağ olun. :)

ben beğendim, yalnız arkadaki 2 hoparlor arasındaki detay çok güzel olmuş :)

Teşekkür ederim, evet o detay benimde çok hoşuma gitti. :)

çekimler, efektler, araç vs. her şey güzel olmuş eline sağlık :) sonraki videolarda sesini bol bol duymak isteriz :)

Teşekkür ederim, şüpheniz olmasın. :)

Ben beğendim ama daha çok aksiyon beklemedim desem yalan olur elinize sağlık çekimler çok kaliteli olmuş

Arabayı çok yormadık orası doğru. Bi sonraki videosundada durdurmıyacağız inşallah. :)

Emeğine sağlık çok çok güzel olmuş

Müzik seçimi mekanlar çekim geçişlerinin bütünlüğünü çok beğendim 3 dakika 58 saniye boyunca egzoz sesi dinlemek bana göre değil zira :)

Teşekkür ederim, bende o şekilde düşünen bir insanım açıkçası. Ama biraz daha egzoz sesleri serpiştirmem gerekiyor sanırım. :)

Merak etmeyin bundan sonra daha çok duyacağız.

kurtbil
18-07-2016, 18:48
Eline sağlık güzel kurgu olmuş. Kapalı alanda ışık biraz az kaldığından açık hava görüntülerinin yanında sönük kalmış. Bu arada ham görüntüler olsa gerek, color correction ile daha can alıcı olabilirmiş bence. Müzik seçimi gayet yerinde olmuş fakat azcık daha arabadan ses gelse iyiymiş :)
Emeğine sağlık.

atituti
18-07-2016, 19:46
galiba arabayı birtek ben beğenmedim ya , jantlar lastikler bi garip durmuş.çekimler güzel olmuş ama daha çok egsoz motor sesi lazım :)

Sezgin
18-07-2016, 20:09
Soluksuz izledim. Ve muzik secimi cok basarili. Ara ara supra sesi duymak daha keyifli bana gore. Bu tip videolari bana izletende muzikleri :)

BerkayKurt
18-07-2016, 23:22
Eline sağlık güzel kurgu olmuş. Kapalı alanda ışık biraz az kaldığından açık hava görüntülerinin yanında sönük kalmış. Bu arada ham görüntüler olsa gerek, color correction ile daha can alıcı olabilirmiş bence. Müzik seçimi gayet yerinde olmuş fakat azcık daha arabadan ses gelse iyiymiş :)
Emeğine sağlık.

Teşekkür ederim. Işık yüzünden ISO'yu yüksek tuttum buda noiselenmeye sebebiyet verdi. Gerek ışık ayarları gerek color correction yaparken sıkıntı verdi. Elimdeki kameradan kaynaklıda diyebiliriz tam kendi tarzımı uygulayamıyorum sevidiğim şekilde yapamıyorum. Ekipman yükseltince hepsi ortadan kalkıcak umarım. :)

BerkayKurt
18-07-2016, 23:25
galiba arabayı birtek ben beğenmedim ya , jantlar lastikler bi garip durmuş.çekimler güzel olmuş ama daha çok egsoz motor sesi lazım :)

O biraz zevk meselesi, bu arabanın ya müptelası olursun yada sevmessin arası yok. :D

Soluksuz izledim. Ve muzik secimi cok basarili. Ara ara supra sesi duymak daha keyifli bana gore. Bu tip videolari bana izletende muzikleri :)

Teşekkür ederim, güzel yorumun için sağ olasın abi. :)

kurtbil
18-07-2016, 23:30
Teşekkür ederim. Işık yüzünden ISO'yu yüksek tuttum buda noiselenmeye sebebiyet verdi. Gerek ışık ayarları gerek color correction yaparken sıkıntı verdi. Elimdeki kameradan kaynaklıda diyebiliriz tam kendi tarzımı uygulayamıyorum sevidiğim şekilde yapamıyorum. Ekipman yükseltince hepsi ortadan kalkıcak umarım. :)

Bakış açın, kadrajın güzel. daha iyi makina ile çok daha güzel işler çıkaracağın aşikar. Eline sağlık ;)

pt_inanaslan
19-07-2016, 07:47
Aracı canlı görmek de nasip olmuştu bir kaç kez Ankara'da. Gerçekten kendine hayran bırakan cinsten :) Videoda bence çok güzel olmuş keyifle izledik emeğinize sağlık.

*AddO*
19-07-2016, 07:57
Güzel..
Egzoz patlamasındaki detaylar falan iyi olmuş.
Aracın sesine daha fazla yer verseydin tam olurdu.

BerkayKurt
21-07-2016, 22:00
Aracı canlı görmek de nasip olmuştu bir kaç kez Ankara'da. Gerçekten kendine hayran bırakan cinsten :) Videoda bence çok güzel olmuş keyifle izledik emeğinize sağlık.

Teşekkür ederim, araç gerçekten kusursuz bence. :)

Güzel..
Egzoz patlamasındaki detaylar falan iyi olmuş.
Aracın sesine daha fazla yer verseydin tam olurdu.

Teşekkür ederim, tecrübe oldu bana o kısım. :)

asit
26-07-2016, 10:07
Az ekipmanla neler cekilir soranlara cok güzel bir cevap olmus bu video :) eline saglik

Yigit-Y
26-07-2016, 10:27
Çok güzel sadece biraz daha supra sesi duymak isterdim

Hamurun sağlam o belli vesselam ama kurgu ve ses üzerine biraz daha antreman yapmalısın

Supranın kaput altı temsili :D:D:D

http://i.hizliresim.com/OMm5O0.jpg

BerkayKurt
27-07-2016, 11:42
Az ekipmanla neler cekilir soranlara cok güzel bir cevap olmus bu video :) eline saglik

İşte o ince çizgiyi gören koca yürekli abim. Ekipman yolda sen birde o zaman gör. Teşekkür ederim. :))

Çok güzel sadece biraz daha supra sesi duymak isterdim

Hamurun sağlam o belli vesselam ama kurgu ve ses üzerine biraz daha antreman yapmalısın

Supranın kaput altı temsili :D:D:D

http://i.hizliresim.com/OMm5O0.jpg

Ahahaahah :D Teşekkür ederim. Bu çalışmaların sonu yok desem yeridir. :)

Canselmo
27-07-2016, 12:30
Cekimler güzel olmuş tebrik ederim. Kendini daha cok geliştirirsin umarım.

Tüm kullandıgın ekipmanlar nedir kamera tripod lens stedicam vs

BerkayKurt
27-07-2016, 16:33
Cekimler güzel olmuş tebrik ederim. Kendini daha cok geliştirirsin umarım.

Tüm kullandıgın ekipmanlar nedir kamera tripod lens stedicam vs

Teşekkür ederim, o yandan şüpheniz olmasın.

Ekipmanım yolda :D şu ana kadar olan bütün işlerimi DJI Osmo ile çektim başka hiç bir ek kullanmadım. Ama yeni ekipmanım çok daha kapsamlı çok daha profesyonel çok daha başarılı olucak.

Canselmo
27-07-2016, 17:29
Teşekkür ederim, o yandan şüpheniz olmasın.

Ekipmanım yolda :D şu ana kadar olan bütün işlerimi DJI Osmo ile çektim başka hiç bir ek kullanmadım. Ama yeni ekipmanım çok daha kapsamlı çok daha profesyonel çok daha başarılı olucak.
osmo alan bi arkadşaım vardı performansı konusunda şüpheler oluşmuştu bu videoyu göstermeliyim :D

Ne düşünüyosun ekipman olarak.

SinanAdalı
28-07-2016, 16:41
Bu arabadan görünce bi eli ayağı karışan gözünü alamayan ben değilim, biz o yüzden ses istiyoruz dostum emin ol herkesin gözünün içi parlıyo bu arabayı görünce :D Eline sağlık çekimler bence çok güzel olmus. Bizim ülkemizde de böyle seyler görmek güzel.

yns_emre
07-08-2016, 12:11
maşallah kuzen her zaman maddi manevi arkandayım biliyorsun devamını en kısa zamanda bekliyorum eline koluna sağlık....

denizosmanoglu
09-08-2016, 11:28
Motor sesi daha baskın olsa süper olurmuş videoyu çok beğendim elinize sağlık