PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Detailing Pagani Zonda Roadster

KoramiraL
26-07-2016, 11:39
Videoda dediğine göre 55 saat sürmüş tüm işlemler

Pagani Zonda S Roadster - Full Correction Detail by Cambridge Autogleam - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=NKfh1BI50cE)

Mehmetmert
26-07-2016, 13:01
Iyi guzelde ben arabadaki vidalara takili kaldim,adamlar marangoz gibi heryere vida atmis :D

SinanAdalı
27-07-2016, 12:43
Iyi guzelde ben arabadaki vidalara takili kaldim,adamlar marangoz gibi heryere vida atmis :D

söküp takmak kolay olsun diyedir :D

Mehmetmert
27-07-2016, 14:16
söküp takmak kolay olsun diyedir :D
Ya baktimda gece arabanin tavanini ,spoilerini,farlarini ,kaputu calip goturmesinler vidalari sokup :D Gerci bunlari calma olasiliklari benim paganiye sahip olmamdan daha yuksek olasiliga sahip

douu
27-07-2016, 14:23
Maserati Gran Turismo - Detail Brilliant Star / EdPhotography - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=sNcXWajJzEE)

video kalitesi olarak tek geçerim :D

Yarbay
27-07-2016, 14:53
iki dehşet video için iki arkadaşımızada ayrı ayrı teşekkür ederim.

bir insan işine tutku duydumu, bu kadar özen gösterdimi onu izlerken ağlayasım, işini bitirdimi elini öpesim geliyor!!

keşke memleketimizde bu insanlar gibi değer,saygı görsek, para yapabilseydikte saçma sapan sevmediğimiz işleri değilde bu işleri yapsaydık.
otomotiv benim için derin bir tutku ve muhtemelen 55 yaşımda 35 gibi dururdum işim bu sektörde olsaydı (satış haric :) )

KoramiraL
27-07-2016, 20:18
iki dehşet video için iki arkadaşımızada ayrı ayrı teşekkür ederim.

bir insan işine tutku duydumu, bu kadar özen gösterdimi onu izlerken ağlayasım, işini bitirdimi elini öpesim geliyor!!

keşke memleketimizde bu insanlar gibi değer,saygı görsek, para yapabilseydikte saçma sapan sevmediğimiz işleri değilde bu işleri yapsaydık.
otomotiv benim için derin bir tutku ve muhtemelen 55 yaşımda 35 gibi dururdum işim bu sektörde olsaydı (satış haric :) )

Ben teşekkür ederim abicim ne demek aslında bunun gibi izlediğim ve hayranlık duyduğum birden fazla video var ama dur bakalım diyorum kendime genelde :)

Aslında bizim ülkemizde var bu işle uğraşıp gerçekten kendine hayran bıraktıran ama ya dediğiniz gibi değeri bilinmiyor '' ya iki tane cila sürdü bir kaç kez sildi etti yıkadı falan o kadar paramı alınır '' olayına döndüğünden hiç bir zaman saygı duyulacak hale gelinmiyor aracı alırken aynısı diyemiyor ama altı üstü tonla civata diyemiyor mesela :)

İş konusuna gelince abi insanın içi genç olduktan sonra gerisi boş ben gazete'de çalışıyorum ulaştırma biriminde olup oluna bilecek en dip noktası sevmiyorum ama her gün gidiyorum çöktüm çökecem :D

SinanAdalı
28-07-2016, 16:01
Ya baktimda gece arabanin tavanini ,spoilerini,farlarini ,kaputu calip goturmesinler vidalari sokup :D Gerci bunlari calma olasiliklari benim paganiye sahip olmamdan daha yuksek olasiliga sahip

Hahah :) bu arabaya sahip olsak sokakta bırakıcaz sanki :D aslında bizimki masum düşünce, onlar çok para :)