PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kanser hastası için yardım. ONEMLIIIII

Emre-Dylan
26-07-2016, 16:03
Merhaba abiler bu arkadaşımız Ankarada ikamet etmekte bu otu burdan birisinin aracılığıyla bulma şansımız var mı? Kargo ot v.b masraflarını ben karşılayacağım Manisada oturan abilerim yardımcı olursa çok sevinirim.
İmla için kusuruma bakmayın arkadaşım yazmış göndermiş kopyala yapıştır yaptığım için özür diliyorum. Forum yöneticilerinden konu için izin almadım eğer sorun olursa onlardan da özür dilerim.

Arkadaşlar lütfen yardım edin bana. Annem son evre kanser hastası bugün doktoru kanser bütün vücuduna yayılmış yapacak birşey kalmadı dedi.cok çaresiz kaldım elim kolum bağlı. Aynı şekilde teyzemde akciğer kanseri. İnternetten araştırırken Manisa Akhisar ilçesinde kanser otu olarak bilinen bir otun kansere iyi geldiğini okudum.Seyit Ahmet türbesinde lütfü amca bu otu hastalara dağitiyormuş.sizden ricam Manisa da oturan varsa yada bir yakınınız akrabaniz falan varsa bu otu temin edip bana gönderebilir misiniz.kendim gidecek durumda değilim malasef annemin ağır sancıları var kemoterapi alacak başından ayrilamiyorum.şifa vermesi için ağustos ayına kadar toplanması gerekiyormuş lütfen Allah rızası için o bölgede oturan bu otu temin edip bana gönderebilecek olan biri varsa özelden mesaj yoluyla bana ulaşsın.gerekirse maddi olarak elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışcam. Allah kimseyi çaresiz birakmasın herkese şifa versin ve yapacağınız yardımları şimdiden kabul etsin.

Ome_RS
26-07-2016, 16:11
Allah şifa versin. İnşallah sağlığına kavuşur bir şekilde.

shkodra
26-07-2016, 16:13
İki defa kansere yakalanmis , uzun ve aci verici tedaviler gormus biri olarak allah yardimciniz olsun diyorum..
Bu konuda Universite hastaneleri gercekten cok guvenilir..

Emre-Dylan
26-07-2016, 16:16
İki defa kansere yakalanmis , uzun ve aci verici tedaviler gormus biri olarak allah yardimciniz olsun diyorum..
Bu konuda Universite hastaneleri gercekten cok guvenilir..
Amin abi Allah kimseye yaşatmasın bu acıyı. Annesi son evredeymiş sanırım bu bahsettiği ot kan değerlerinde artış sağlıyormuş yorumları okudum kullananlar hep memnun kalmış arkadaşım acısını hafifletmek için istiyor muhtemelen. Umarım buradan bir abimiz yardımcı olur.

Allah şifa versin. İnşallah sağlığına kavuşur bir şekilde.
İnşallah abi Allah kimseyi sağlıkla sınamasın kimsenin başına vermesin amin.

KÖROĞLU
26-07-2016, 16:39
ALlah acil şifa nasip eylesin. Muhakkak Manisalı bir arkadaş vardır destek olur. Biraz daha yakın olsa gidip alır gelirdim ama mesafe çok uzak bana da.

evedüşenkaldırm
26-07-2016, 16:43
Ben Manisa'dayım ama merkezde ikamet ediyorum. Cumartesiye kadar kimse çıkmazsa gidip alabilirim haftasonu.

shkodra
26-07-2016, 16:48
Hastanın durumunu bilmiyorum yanlış yönlendirmek istemem.. Benim kan değerlerim düştüğünde iğne yapıyorlardı sonra bunun zararlı olduğu anlaşıldı.. Bir hasta yakını Bulgur Pilavı önermişti .. Bende sık sık Bulgur Pilavı yemeğe başlamıştım sonra kan değerlerim bu kadar çok düşmemişti.. Diyeceğim Bulgur Pilavı kan değerlerini azda olsa yükseltiyor...

SmT
26-07-2016, 16:48
Ankara'da yapılabilecek birşey yok sanırım :/ Bir an önce otun bulunması dileğiyle

Aliburakb
26-07-2016, 16:53
ALLAH acil şifalar versin. muhakkak manisalı arkadaş vardır forumda.

Emre-Dylan
26-07-2016, 16:55
Ankara'da yapılabilecek birşey yok sanırım :/ Bir an önce otun bulunması dileğiyle

Maalesef yok hocam keşke olsa hastamızda Ankarada zaten inşallah temin edeceğiz bir şekilde

Hastanın durumunu bilmiyorum yanlış yönlendirmek istemem.. Benim kan değerlerim düştüğünde iğne yapıyorlardı sonra bunun zararlı olduğu anlaşıldı.. Bir hasta yakını Bulgur Pilavı önermişti .. Bende sık sık Bulgur Pilavı yemeğe başlamıştım sonra kan değerlerim bu kadar çok düşmemişti.. Diyeceğim Bulgur Pilavı kan değerlerini azda olsa yükseltiyor...

Uğur kardeşime bu bilgiyi aktaracağım abi denemekten zarar gelmez, Allah razı olsun sendende

Ben Manisa'dayım ama merkezde ikamet ediyorum. Cumartesiye kadar kimse çıkmazsa gidip alabilirim haftasonu.

Çok teşekkür ederim kardeşim benim, beklemedeyim bende çok sağol Allah razı olsun

ALlah acil şifa nasip eylesin. Muhakkak Manisalı bir arkadaş vardır destek olur. Biraz daha yakın olsa gidip alır gelirdim ama mesafe çok uzak bana da.

Amin abi inşallah çıkar birileri inanıyorum, daha önce bu tür konularda çok yardımı oldu tech üyelerinin.

onursumer
26-07-2016, 18:08
babam aynı hastalıkla uğraşıyor uzun suredir allah yardımcıları olsun , hangi cins hangi durumda tam bilmesemde

taze günlük şeyler tüketmeye ozen gosterilmeli , uzun bir sure kemoterapi sonucu babamın kan değerleri çok duştuğunde çiğ herşeyi yasaklamışlardı meyve dahil

Emre-Dylan
26-07-2016, 18:40
babam aynı hastalıkla uğraşıyor uzun suredir allah yardımcıları olsun , hangi cins hangi durumda tam bilmesemde

taze günlük şeyler tüketmeye ozen gosterilmeli , uzun bir sure kemoterapi sonucu babamın kan değerleri çok duştuğunde çiğ herşeyi yasaklamışlardı meyve dahil

Amin abi sizinde Allah yar ve yardımcınız olsun acil şifalar dilerim size de. Benimde net bir bilgim yok arkadaşımla konuşup detayları öğreneceğim eğer temin edilebilirsek size de getirtelim 21 günlük veriyorlarmış herkese biz 2 kişiye 21 günlük alacağız tam miktarı biz bilmiyoruz veren bir yaşlı amcamız varmış o hala veriyorsa alacağız. Kan değerlerinde kesinlikle yükselme şansı veriyormuş. Veren amcamız önce doktora gitmiş mi gitmemiş mi onu soruyormuş gittiyse ve durum iyi değilse öyle veriyormuş otu.

ALLAH acil şifalar versin. muhakkak manisalı arkadaş vardır forumda.

Amin inşallah temin edeceğiz.

STP
26-07-2016, 18:48
Yaw yokmu koca forumda manisadan bunu alip yollayacak biri ?

evedüşenkaldırm
26-07-2016, 19:00
Bu amcaya nasıl ulaşırız yada bu otun bi ismi var mıdır ?

Emre-Dylan
26-07-2016, 19:09
Bu amcaya nasıl ulaşırız yada bu otun bi ismi var mıdır ?

Kardeşim; Manisa Akhisar Seyit Ahmet türbesinde lütfü amca diye biriymiş kanser otu diyorlarmış, hakkında bu kadar bilgimiz var vallahi :(

evedüşenkaldırm
26-07-2016, 19:15
Bende şöyle diyim o zaman şuan otobüse binip Akhisar'da insem ne tarafa gitmem lazım hiç bilmiyorum.
Araç yok hafta sonuna kadar eğer bilen biri tarif ederse bu akşam giderim olmazsa yine hafta sonuna kalır.

Emre-Dylan
26-07-2016, 19:18
Bende şöyle diyim o zaman şuan otobüse binip Akhisar'da insem ne tarafa gitmem lazım hiç bilmiyorum.
Araç yok hafta sonuna kadar eğer bilen biri tarif ederse bu akşam giderim olmazsa yine hafta sonuna kalır.

Seyit Ahmet türbesinin orada evi varmış orada herkes tanıyormuş yoğun talep olduğu için telefon kullanmıyormuş. Türbenin orada bakkal gibi bir yer varmış, orada ki teyzede yardımcı oluyormuş. Seni sıkıştırmak istemem sana nasıl uyuyorsa öyle yap kardeşim, ama bence hafta sonu git işinden gücünden alıkoymayayım. Allah razı olsun

evedüşenkaldırm
26-07-2016, 19:38
Öğrendiğim kadarıyla yazıyorum bilen varsa orda Novada outlet varmış türbe ona yakınmış ama şuan türbe mühürlüymüş.
Yakınlarında bir bakkal varmış oda yardımcı oluyormuş,
hafta sonuna kadar çıkan olmazsa cumartesi sabahtan hallederim ben.

enes_srb
26-07-2016, 19:51
Allah acil şifalar versin

huseyinturk
26-07-2016, 21:06
Bir seneyi çok az geçti babamı kaybettim bende bu nalet hastalıktan, 10 ay mücadele verdik çok büyük sahtekarlıklar dönüyor dikkat etsin arkadaşınız, doğal şeylerin iyi geldiği oluyor, bundan ziyade insan iyi geldiğine inanmak istiyor ama tıp dünyasının o ottan haberi olmamasına imkan yok. Binlerce şey yazılıp çizilmiş internette doktoruna danışmadan hiç bir şey denemesinler, heleki fahiş fiyatlara satılan hatta sahte çıkabilen bazı ürünlerden uzak dursunlar

SmT
26-07-2016, 21:26
Üst mesajdaki arkadaşın dediği gibi doktorlara danışılmalı bencede,Tıp dünyasının bir ot çeşidinden habersiz olması zor..

Emre-Dylan
26-07-2016, 21:48
Üst mesajdaki arkadaşın dediği gibi doktorlara danışılmalı bencede,Tıp dünyasının bir ot çeşidinden habersiz olması zor..

Bir seneyi çok az geçti babamı kaybettim bende bu nalet hastalıktan, 10 ay mücadele verdik çok büyük sahtekarlıklar dönüyor dikkat etsin arkadaşınız, doğal şeylerin iyi geldiği oluyor, bundan ziyade insan iyi geldiğine inanmak istiyor ama tıp dünyasının o ottan haberi olmamasına imkan yok. Binlerce şey yazılıp çizilmiş internette doktoruna danışmadan hiç bir şey denemesinler, heleki fahiş fiyatlara satılan hatta sahte çıkabilen bazı ürünlerden uzak dursunlar

Kanser otu için daha önce kullanıp kan değerlerinde artış görülmüş bir çok kişi iyi geldiğini yorumlamış. Zaten kanserin şuan son evresi yani her şey bizim için umut diyebiliriz. Kanser otunu veren amcamız ücretsiz veriyormuş para sorun değil gidecek olan kardeşimin abimin yakıt ot kargo masrafını bizzat ben karşılayacağım. Arkadaşımla akşam 9 gibi telefonda görüştüm dediği tek şey şuydu, hani bir umut en azından deneyelim yine işimize yaramazsa yaramasın hiç değilse vicdan azabı çekmeyeyim 14 yıldır bu hastalıkla uğraşıyormuş annesi. Zaten babasız büyümüş benimde başıma bu tür şeyler geldi geçti bilirim acısını az çok, benimde babam 2 yıl yatalak kaldı felçten dolayı. Umut olmasa bu dünya yaşanılabilecek bir yer mi abiler sizce? Alternatif tıp en son çare bizde bunun farkındayız ve Allah göstermesin ama teyzemiz son zamanlarını yaşıyor umarım anlatabilmişimdir.

Emre-Dylan
26-07-2016, 21:54
Öğrendiğim kadarıyla yazıyorum bilen varsa orda Novada outlet varmış türbe ona yakınmış ama şuan türbe mühürlüymüş.
Yakınlarında bir bakkal varmış oda yardımcı oluyormuş,
hafta sonuna kadar çıkan olmazsa cumartesi sabahtan hallederim ben.

Kardeşim Allah senden bin kere razı olsun bende sağa sola arkadaşlarıma haber ettim bi tanıdık bulmak için manisadan ama olumlu bir dönüş olmadı henüz. O bakkalda ki teyzemiz otun yerini tarif ediyormuş sanırsam en kolay yolu lutfu amcaya ulaşman olacak. Ondan 2 kişiye(Teyzesi ve Annesi) göre ot temin edersen çok makbule geçer duacın oluruz. Yakıt masrafın v.b şeyleri dert etme fazlasıyla vermeye bizzat ben razıyım. Hatta numaranı ve hesap numaranı gönderirsen özelden yarın bir miktar göndereyim ihtiyacın olursa yine göndeririz sorun olmaz. Belki bu iyiliğin sayesinde iki can kurtulacak. Çok teşekkür ederim Allah bin kere razı olsun kardeşim benim

Emre-Dylan
26-07-2016, 21:57
Bu arada aklınıza şöyle bir soru gelebilir. Neden gidip kendisi temin etmiyor diye? Arkadaşım yani Uğur annesini şuan bırakamıyor kemoterapiye götürüp getiriyor boş vakti olmuyor her dakika annesiyle fazla fazla ilgileniyor. Son çare birilerini bulamazsak gidip biz alıp geleceğiz, ama şuan ne onun durumu müsait nede benim. İnşallah bir şekilde temin edeceğiz...

Oz`
26-07-2016, 22:35
lan biri yokmu bu adam yardım edicek

Emre-Dylan
26-07-2016, 23:12
lan biri yokmu bu adam yardım edicek

Abim Allah bin kere razı olsun konuyu üste taşımışsın 10 dakikadır konuyu arıyordum üstte gördüm çok teşekkür ederim desteğin için iyi ki var bu forum Allah herkesten razı olsun.

Oz`
27-07-2016, 00:27
Abim Allah bin kere razı olsun konuyu üste taşımışsın 10 dakikadır konuyu arıyordum üstte gördüm çok teşekkür ederim desteğin için iyi ki var bu forum Allah herkesten razı olsun.

ben bu hastalıkla 4 sene sawasıp sonunda yenik düştüm, elimden ne gelirse yapmaya hazırım kardeşim

makif84
27-07-2016, 07:58
Rabbim acil şifalar verir inşallah

Kadyr
27-07-2016, 08:20
Geçmiş olsun inşallah bulunurda konu başlığına manisa diye yazılsa olmazmı

kelalper
27-07-2016, 08:26
Allah acil şifalar versin. Bende babamı kanser yüzünden kaybettim 96 da. O dönem kulaktan dolma bilgiler ve tv deki yalan ürünler yüzünden ciddi paralar verdik yok çin mantarı yok bilmem ne çayı vs diye. İyiliğini görmediğimiz gibi daha da ileri götürdü. O nedenle tıp dışında bu tip şeylere inanmayın bence. Umut fakirin ekmeğidir derler ama kanserde en önemli şey moral derler.

Onamdar
27-07-2016, 08:51
dostum şöyle bir haber var daha yeni yayınlanmış Kanseri tedavi eden şifalı ot artık yok (http://www.akhisarpress.com/kanseri-tedavi-eden-sifali-ot-artik-yok-makale,235.html)
oranın muhtarlığından bilgi alabilirsin diye düşünüyorum

Sen bi işin aslını öğren eğer varsa ellerinde verebilecekleri izmirdeyim ama gider alırım haftasonu.

SekoLive
27-07-2016, 08:56
manisada bi arkadaşımz var ona ulaşıp yardım isticem.umarım yardımcı olur.

yanlz tavsiyemdir, herkese iyi gelen sizin hastaniza iyi gelmeyebilir bazılarında otlar ilaç tedavilerini boşa götürüyor. 10 ay kadar babam için mücadele ettik biz başaramadık :( muhakakk takip eden doktoruna sorun ot yada sifalı su v.s. kullanmadan

shkodra
27-07-2016, 08:59
Benim ailem bu kanser buyuk bir ihtimal ile genetik.. Babam akciger , buyuk ablam , gogus , kucuk ablam lenfoma kanserinden vefat etti.. Ben iki defa lenfoma yakalandim ve allaha sukur sevenlerim ile beraberim , tabiki daha ne kadar burdayim onu allah bilir..
Ailemde herkes asiri sigara kullanirlardi , ben sigara hic kullanmadim..
Sonuc olarak biliyorum cok zor fakat ne yapip edip sigarayi birakin.. Bu kendiniz icin yapacaginiz en buyuk iyilik..

HaKo
27-07-2016, 09:22
çok geçmiş olsun ama lütfen araştırmadan etmeden böyle şifalı ota falan güvenmeyin. Ters tepebilir. Bir de türbede falan satıyorlarmış iyice kıllandım Türbe ve şifalı ot kombinasyonu bir araya gelince aklıma direk insanların zaafından nemalanan üçkağıtçılar geliyor. Kullanmadan önce mutlaka doktora veya iyi bilen birine danışın.

AliGizda
27-07-2016, 10:19
Manisa' da olsam işimi bırakıp giderdim, Allah acil şifalar versin kardeşim. Amcam kan kanseriydi, öğrendiğimizde şok olmuştuk. Allah' tan başlangıç evresinde farkedildi. Uzun süren kemoterapi, hastalığı sırasında yengemi kaybetmesine karşın atlattı. Ama moral bir numaralı etken gerçektende. Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur. Allah çocuklarına bağışlasın. Takipteyim. İstanbul' dan yardım edilecek bir şey varsa tek telefon yeter.

Emre-Dylan
27-07-2016, 10:31
çok geçmiş olsun ama lütfen araştırmadan etmeden böyle şifalı ota falan güvenmeyin. Ters tepebilir. Bir de türbede falan satıyorlarmış iyice kıllandım Türbe ve şifalı ot kombinasyonu bir araya gelince aklıma direk insanların zaafından nemalanan üçkağıtçılar geliyor. Kullanmadan önce mutlaka doktora veya iyi bilen birine danışın.

manisada bi arkadaşımz var ona ulaşıp yardım isticem.umarım yardımcı olur.

yanlz tavsiyemdir, herkese iyi gelen sizin hastaniza iyi gelmeyebilir bazılarında otlar ilaç tedavilerini boşa götürüyor. 10 ay kadar babam için mücadele ettik biz başaramadık :( muhakakk takip eden doktoruna sorun ot yada sifalı su v.s. kullanmadan

Allah acil şifalar versin. Bende babamı kanser yüzünden kaybettim 96 da. O dönem kulaktan dolma bilgiler ve tv deki yalan ürünler yüzünden ciddi paralar verdik yok çin mantarı yok bilmem ne çayı vs diye. İyiliğini görmediğimiz gibi daha da ileri götürdü. O nedenle tıp dışında bu tip şeylere inanmayın bence. Umut fakirin ekmeğidir derler ama kanserde en önemli şey moral derler.

Kanser otu için daha önce kullanıp kan değerlerinde artış görülmüş bir çok kişi iyi geldiğini yorumlamış. Zaten kanserin şuan son evresi yani her şey bizim için umut diyebiliriz. Kanser otunu veren amcamız ücretsiz veriyormuş para sorun değil gidecek olan kardeşimin abimin yakıt ot kargo masrafını bizzat ben karşılayacağım. Arkadaşımla akşam 9 gibi telefonda görüştüm dediği tek şey şuydu, hani bir umut en azından deneyelim yine işimize yaramazsa yaramasın hiç değilse vicdan azabı çekmeyeyim 14 yıldır bu hastalıkla uğraşıyormuş annesi. Zaten babasız büyümüş benimde başıma bu tür şeyler geldi geçti bilirim acısını az çok, benimde babam 2 yıl yatalak kaldı felçten dolayı. Umut olmasa bu dünya yaşanılabilecek bir yer mi abiler sizce? Alternatif tıp en son çare bizde bunun farkındayız ve Allah göstermesin ama teyzemiz son zamanlarını yaşıyor doktor bir şey yapamayacağını belirtmiş artık umarım anlatabilmişimdir.

Emre-Dylan
27-07-2016, 10:38
Manisa' da olsam işimi bırakıp giderdim, Allah acil şifalar versin kardeşim. Amcam kan kanseriydi, öğrendiğimizde şok olmuştuk. Allah' tan başlangıç evresinde farkedildi. Uzun süren kemoterapi, hastalığı sırasında yengemi kaybetmesine karşın atlattı. Ama moral bir numaralı etken gerçektende. Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur. Allah çocuklarına bağışlasın. Takipteyim. İstanbul' dan yardım edilecek bir şey varsa tek telefon yeter.

Allah razı olsun abi çok zor sağlıkla sınanmak, size de çok çok geçmiş olsun düşmanıma vermesin böyle bir hastalığı Rabbim

dostum şöyle bir haber var daha yeni yayınlanmış Kanseri tedavi eden şifalı ot artık yok (http://www.akhisarpress.com/kanseri-tedavi-eden-sifali-ot-artik-yok-makale,235.html)
oranın muhtarlığından bilgi alabilirsin diye düşünüyorum

Sen bi işin aslını öğren eğer varsa ellerinde verebilecekleri izmirdeyim ama gider alırım haftasonu.

Muhtarlığa ulaşmak hiç aklımıza gelmemişti abi arkadaşı arar bugun iletirim kendisine orda bakkal gibi bir yere bakan teyzemiz varmış oda yardımcı oluyormuş bu konularda. Düşünmen yeter abi Allah razı olsun Manisadan bir kardeşimiz c.tesi gidip bir bakacak umarım temin edebiliriz.

Geçmiş olsun inşallah bulunurda konu başlığına manisa diye yazılsa olmazmı

Allah razı olsun, konuyu gören geliyor zaten abi sağolsun tech üyeleri gerçekten yardım konusunda eşsiz bir millet

Rabbim acil şifalar verir inşallah

Amin abi sağolasın

ben bu hastalıkla 4 sene sawasıp sonunda yenik düştüm, elimden ne gelirse yapmaya hazırım kardeşim

Abim Allah razı olsun inşallah bir daha böyle acıyla yüzleşmezsin ömrün boyunca.

bskone
27-07-2016, 10:45
ALLAH acil şifalar versin.

Emre-Dylan
27-07-2016, 11:36
ALLAH acil şifalar versin.

Amin abi Allah razı olsun

KaanBRS
27-07-2016, 12:12
Rabbim acil şifalar versin yardımcı olabilecek arkadaşlardan da Allah razı olsun.

uygarr
27-07-2016, 12:42
Tip dünyasına ilaç sanayisi serefsiz kurban gibi hastaların üzerinden para kazanıyorlar isterlermi bir otla tedavi gerçekleşsin ne büyük sahtekarlıklar dönüyor
Rabbim şifa versin
Manisa da olan arkadaşımız yok mu

Emre-Dylan
27-07-2016, 12:47
Tip dünyasına ilaç sanayisi serefsiz kurban gibi hastaların üzerinden para kazanıyorlar isterlermi bir otla tedavi gerçekleşsin ne büyük sahtekarlıklar dönüyor
Rabbim şifa versin
Manisa da olan arkadaşımız yok mu
Öyle tabi abi çok faydalı otlar var aslında ama tabi ki öncelik tıp ondan sonra alternatif tıp bizimde tercihimiz. Zaten bu otu veren kişiler hiç bir şekilde ücret talep etmiyormuş türbeye hayır maksatlı 3 5 birşey atarsan atıyormuşsun. Başka bir forumda ailesinden birisinde denemişler 1 ay sonra kan değerlerinde yükselme görülmüş bir umut bizimkide olursa diye.

Rabbim acil şifalar versin yardımcı olabilecek arkadaşlardan da Allah razı olsun.

Amin abi sağolasın

dragon
27-07-2016, 14:30
Bu lanetten, annemi ve birçok yakınımı kaybettim. İçim sızlıyor şimdi yazarken ve ne yazsam boş olacak biliyorum ama son evrede ki bir hastaya yapılacak her şey sadece vicdanı rahatlatır :( Allah yardımcıları olsun

Emre-Dylan
27-07-2016, 16:16
Bu lanetten, annemi ve birçok yakınımı kaybettim. İçim sızlıyor şimdi yazarken ve ne yazsam boş olacak biliyorum ama son evrede ki bir hastaya yapılacak her şey sadece vicdanı rahatlatır :( Allah yardımcıları olsun

Abi Allah kimseye yaşatmasın zor bir şey gerçekten, bizde farkındayız ama bir umut işte sonuna kadar her şeyi denemek lazım Allah razı olsun abi.

Ahmetfikri
27-07-2016, 16:32
hergün akhisardan manisaya gelen arkadaşım var haber bekliyorum olursa 2 gün içinde gönderirim

coolvtec
27-07-2016, 16:39
Acil şifalar diliyorum.
#Oz' veya herhangi bir yönetici konu başlığına "MANİSA" ifadesini eklerse daha fazla ilgi çeker diye düşünüyorum. Okumamış Manisalı arkadaşlar olabilir.
Tekrar acil şifalalr.

Emre-Dylan
27-07-2016, 17:27
Acil şifalar diliyorum.
#Oz' veya herhangi bir yönetici konu başlığına "MANİSA" ifadesini eklerse daha fazla ilgi çeker diye düşünüyorum. Okumamış Manisalı arkadaşlar olabilir.
Tekrar acil şifalalr.

Abi Allah razı olsun

hergün akhisardan manisaya gelen arkadaşım var haber bekliyorum olursa 2 gün içinde gönderirim

Teşekkür ederim haber bekliyorum çok sağolun :)

Ahmetfikri
27-07-2016, 20:58
Emre arkadaş geri döndü araştırmış birileri şikayet etmiş adamı tutuklamışlar tüm otları imha etmişler şuan yok diyor ama bi kişiye daha sordum yarın araştırcak

Emre-Dylan
28-07-2016, 17:46
Emre arkadaş geri döndü araştırmış birileri şikayet etmiş adamı tutuklamışlar tüm otları imha etmişler şuan yok diyor ama bi kişiye daha sordum yarın araştırcak

Arkadaşım mahalle muhtarına ulaştı muhtar gelsinler benle görüşsünler ben yardımcı olacağım diyor gidecek arkadaş gitmeden önce hesap numarasını versin bana kişi başı 20tl mi ne istiyorlarmış biz 2 kişiye göre alacağız onları yakıt masraflarını filan karşılayım.

Emre-Dylan
29-07-2016, 21:00
Yarın gidebilecek abilerim kardeşlerim varsa özelden lütfen pm atabilirler mi gerekli bilgileri vereceğim. Muhtarla görüştük yardımcı olacak.

Emre-Dylan
01-08-2016, 20:54

Abi herhangi bir gelişme var mı? Orada bir teyze varmış o temin ediyormuş türbenin yakınında küçük bir bakkala bakıyormuş kendisi.

ahmetakbayir
02-08-2016, 20:07
Bu ot tam olarak ne işe yarıyor babamda pankeras kanseri o yüzden soruyorum

Emre-Dylan
02-08-2016, 21:45
Bu ot tam olarak ne işe yarıyor babamda pankeras kanseri o yüzden soruyorum

Kan değerlerinin artışını sağlıyor

Ekrem_06
03-08-2016, 07:59
Kardeşim çok geçmiş olsun ve acil şifalar versin Allah, bu otu çubuk ta duymuştum. Bi tapu işlemimiz vardı genç bi arkadaşın abiside kansermiş bir ottan bahsediyorlardı sanırım dediğin ot olabilir.

apache38
03-08-2016, 11:54
S.A. Öncelikle Allah acil şifalar versin Allahtan ümit kesilmez bana da bes ay önce lösemi teşhisi koydular kemoterapi alıyorum bende üzüntünü anlayabiliyorum ama Anneniz kemoterapi alıyorsa bazı besinler bu ilaçlarla reaksiyon gösterebilir o yüzden iyi araştırmanı tavsiye ederim Allah acil şifalar versin....

Emre-Dylan
03-08-2016, 13:21
Kardeşim çok geçmiş olsun ve acil şifalar versin Allah, bu otu çubuk ta duymuştum. Bi tapu işlemimiz vardı genç bi arkadaşın abiside kansermiş bir ottan bahsediyorlardı sanırım dediğin ot olabilir.

Abi Allah razı olsun bende çubukluyum o arkadaşa sorabilir misin çubukta nerden temin edebiliyormuşuz gidip ordan alıyım.

Ahmetfikri
03-08-2016, 16:01
uzaktan rica minnet iş yaptırmaya çalıştığım için biraz sıkıntılı durum 4. kişi ilgileniyor şuan eğer çözüm bulamazsak pazar günü kendim gidip konuşcam

Emre-Dylan
03-08-2016, 20:05
uzaktan rica minnet iş yaptırmaya çalıştığım için biraz sıkıntılı durum 4. kişi ilgileniyor şuan eğer çözüm bulamazsak pazar günü kendim gidip konuşcam

Anlıyorum abi sizleri de sıkıntıya sokmak istemiyorum gerçekten valla, Allah senden ve rica ettiğin abilerden bin kere razı olsun.

snan1910
03-08-2016, 21:40
Konuyu tam okuyamadim ama Manisa Akhisardaki yaşlı amcanın otunu diyorsunuz sanırım, arkadaşımın teyzesi için sordurttuk bizde amca herkese vermiyormus otu, parayla satarlar diye, hiç bir şekilde para talep etmiyor ama hasta olmayanlara vermiyormus diye duydum
Manisa da oturup amcaya gidecek arkadaşlar için de amca saat 10 a kadar yerinde oluyormuş sonra biyerlere gidiyormuş sanirim bilginiz olsun

Ekrem_06
08-08-2016, 22:16
Abi Allah razı olsun bende çubukluyum o arkadaşa sorabilir misin çubukta nerden temin edebiliyormuşuz gidip ordan alıyım.

Tanımıyorum ki kardeş ama yolum düşerse çubuğa bi sorarım emlakçı belki hatırlar tanır. Çubuklu isen bi soruştur oralarıda.. Allah acil şifalar versin inşallah

Emre-Dylan
09-08-2016, 10:26
Konuyu tam okuyamadim ama Manisa Akhisardaki yaşlı amcanın otunu diyorsunuz sanırım, arkadaşımın teyzesi için sordurttuk bizde amca herkese vermiyormus otu, parayla satarlar diye, hiç bir şekilde para talep etmiyor ama hasta olmayanlara vermiyormus diye duydum
Manisa da oturup amcaya gidecek arkadaşlar için de amca saat 10 a kadar yerinde oluyormuş sonra biyerlere gidiyormuş sanirim bilginiz olsun

Bilgiler için teşekkür ederim

Emre-Dylan
09-08-2016, 10:27
Tanımıyorum ki kardeş ama yolum düşerse çubuğa bi sorarım emlakçı belki hatırlar tanır. Çubuklu isen bi soruştur oralarıda.. Allah acil şifalar versin inşallah

Abi ben sordurdumda bir bilgi bulamadım bu konu hakkında Allah razı olsun amin abi.

berk53
20-08-2016, 18:07
Kanseri tedavi eden şifalı ot artık yok (http://www.akhisarpress.com/kanseri-tedavi-eden-sifali-ot-artik-yok-makale,235.html) Abi şu haber doğrumu bilmiyorum ama bir bakın.

berk53
20-08-2016, 18:08
Kanseri tedavi eden şifalı ot artık yok (http://www.akhisarpress.com/kanseri-tedavi-eden-sifali-ot-artik-yok-makale,235.html)