PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto spor yay yardımı

burcinkarabacak
27-07-2016, 15:23
Arkadaşlar merhaba,

Punto Evo'm da kullandığım eibach sportline yaylar (5cm) sekme yapmaya başladı. internette novitec in mito için olan yaylarını buldum. araştırmalarıma göre mito punto ve çorsa yayları aynı sanırım. lakin satıcı uymaz dedi. sizlere danışmak istedim. fikir verir misinz acaba ? bir de vogland lar var 2.el. hangisini önerirsiniz

Saygılar

Birkan61
27-07-2016, 20:08
mitolar bende uyuyor diye biliyorum notivec 4cm mi?

vogtland 3,5cmi 2010 yılında kullandım ben gayet memnundum sekme yapmadı yaklaşık 10.000km boyunca

dilersen resimde eklerim 3,5lıkla :)

Draniela
27-07-2016, 20:29
her türlü sekme olacak ben sıkıntıyı tam anlayamadım :D

vogtland 3.5 luk ilacın olur bütün yayları kullandım puntoda tecrübeye göre söylüyorum. Bu arada eibach öyle çok sekmez. T.a. tech coilli puntoya binmeni öneririm kıymetini anlarsın :D

Bu arada corsa ile punto aynı

c20let
27-07-2016, 21:39
Bende adını sanını bilmediğim bi spor yay taktım hiç hatırlamıyorum şimdi. Sekmekten ziyade salınım çok fazla araçta. Amortisör sertleştirerek bunun önüne geçebilirmiyiz diye amortisörcüye gittim. Zaten sert bir şey değişmez dedi. :D

burcinkarabacak
29-07-2016, 08:59
mitolar bende uyuyor diye biliyorum notivec 4cm mi?

vogtland 3,5cmi 2010 yılında kullandım ben gayet memnundum sekme yapmadı yaklaşık 10.000km boyunca

dilersen resimde eklerim 3,5lıkla :)

Novitec 4cm. punto için kullanan arkadaşlar çok memnun ama riske girmek istemiyorum. 3.5luk resmi görmek isterim H&R 3.5 da takabilirim.

Teşekkürler

her türlü sekme olacak ben sıkıntıyı tam anlayamadım :D

vogtland 3.5 luk ilacın olur bütün yayları kullandım puntoda tecrübeye göre söylüyorum. Bu arada eibach öyle çok sekmez. T.a. tech coilli puntoya binmeni öneririm kıymetini anlarsın :D

Bu arada corsa ile punto aynı

Eibach başta çok iyi idi binen spor yay olduğunu anlamıyordu ama şimdi şimdi sekmeye başladı acaba amortisörlerde mi sorun var ki ?

Bende adını sanını bilmediğim bi spor yay taktım hiç hatırlamıyorum şimdi. Sekmekten ziyade salınım çok fazla araçta. Amortisör sertleştirerek bunun önüne geçebilirmiyiz diye amortisörcüye gittim. Zaten sert bir şey değişmez dedi. :D

Sanırım bende amotisörleri kontrol ettireceğim.

Cevap yazan herkese teşekkür edeirm

Saygılar