PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir'de Pedagog

Gko
28-07-2016, 21:59
Tanıdığı ve ya önerebileceği pedagog olan var mı acaba izmir içerisinde ?

Evde 3 yaşında yeğenim var. Annesinin ilgisizliğinden dolayı çok kötü durumda çok fazla hırçın. Babaanneye bağlandı bütün gün de onunla zaten ama annenin ilgisizliği yüzünden evdeki herkesin burnundan getiriyo bütün günümüz ağlamakla çığrınmakla geçiyo derdide belli değil.

Gerekirse ben kendim götürmek istiyorum amcasıyım sonuçta bişeyler yapmam gerekiyo yoksa kalıcı hasar olucak çocugun psikolojisinde.

Teşekkürler şimdiden yardımcı olucak herkese

omrasm01
28-07-2016, 22:24
Konuyla alakali yardimci olamayacagim ama; Sizi gercekten tebrik etmek istiyorum bilincinizden ve yardim isteginizden oturu. Her bireyin bilinclenmesi cocuklara deger vermesi dilegiyle . En kisa surede aonuca ulasirsiniz umarim

Gko
28-07-2016, 23:00
Konuyla alakali yardimci olamayacagim ama; Sizi gercekten tebrik etmek istiyorum bilincinizden ve yardim isteginizden oturu. Her bireyin bilinclenmesi cocuklara deger vermesi dilegiyle . En kisa surede aonuca ulasirsiniz umarim

teşekkür ederim

facia
29-07-2016, 08:11
Düşünceniz güzel ancak sorunun annede veya çocuğun yaşadığı ortamda olduğunu düşünüyorsanız öncelikle bu ortamı iyileştirmek adına birşeyler yapılması lazım. Çocuk sonuçta pedagog a gitse bile dönüp dolaşıp yaşadığı ortama geri dönecek ve aynı sıkıntılar devam edecek.
Arkadaşlarım nispeten daha basit bir şikayet ile çocuklarını pedagoga götürdüklerinde doktar bence çocuğun değil sizlerin bir doktora görünmesi lazım demişti.

canozgur106
29-07-2016, 19:23
Allah yardımcınız olsun kardeşim

Gko
29-07-2016, 19:39
teşekkür ederim cevaplayanlara. Kökten çözüm anneyle babanın gitmesi tabi de herkes prof. oldugu için çocuk yetiştirirken en iyisini kendileri biliyo. Çocuk artık anne babanın tavır değiştirmesiyle düzelcek kıvamda değil çok fazla hırçın

mehmet6r
29-07-2016, 19:41
Allah razı olsun senden gerçekten çocuk için çok iyi bir davranış helal olsun. İstanbulda olsan yardımcı olurdum. Bir de önemli bir uyarı; kardeşimin rahatsızlığından dolayı ömrümüz hastahanelerde geçiyor özellikle bu alanda muazzam umut vaad etme ama sıfır sonuç veren pedagoglar var. Biz acı tecrübe ederek son olarak devlet hastahanelerindeki pedegoglardan faide bulduk. Geçen yazın ayrı bir konuda tedavi için İZMİR BEHÇET UZ çocuk hastahanesine gitmiştik. Çocuk üzerine çok güzel bir hastahane izlenimi verdi bana. İllaki pedagogta vardır diye düşünüyorum.

Gko
29-07-2016, 20:19
Allah razı olsun senden gerçekten çocuk için çok iyi bir davranış helal olsun. İstanbulda olsan yardımcı olurdum. Bir de önemli bir uyarı; kardeşimin rahatsızlığından dolayı ömrümüz hastahanelerde geçiyor özellikle bu alanda muazzam umut vaad etme ama sıfır sonuç veren pedagoglar var. Biz acı tecrübe ederek son olarak devlet hastahanelerindeki pedegoglardan faide bulduk. Geçen yazın ayrı bir konuda tedavi için İZMİR BEHÇET UZ çocuk hastahanesine gitmiştik. Çocuk üzerine çok güzel bir hastahane izlenimi verdi bana. İllaki pedagogta vardır diye düşünüyorum.

allah şifa versin sizede teşekkür ederim

lnd_samet
30-07-2016, 11:29
medikal de var bi pedagog, adını hatırlamıyorum ama bir kaç kişiden iyi diye yorum duymuştum.
birde pedagog illaki etkili olur ama eger ki cocugun yaşantısı hakkında sözünüz geçiyorsa, kreşe verin. ortam değişsin. ve kreşle konusun. sabah kalkıp servise binip akşam 7-8 e kadar arkadaşlarıyla ve onu anlayan ögretmenleriyle olursa çok daha saglıklı bir birey ortaya cıkıyor. evi otel gibi kullanıyorlar. bir kaç aktivite filan uaklaştırın cocugu evden.yazık kıyamam