PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hurdaya Araç Çıkarma Hk.

bartworkz
31-07-2016, 11:08
Merhabalar,

Otomobilleriniz bölümündeki Ford Mondeo konumu belki göreniniz olmuştur. Araç şu anda komple yanık vaziyette, hiç bir şekilde kullanılamaz durumda Sivrihisar'da devletin otoparkında durmakta.

İnternet'te biraz araştırdım ancak sağlıklı bir bilgi edinemedim (her kafadan farklı bir ses çıkıyor) :)

Bu aracı hurdaya çıkarmak için işlem süreci nasıl yürümektedir? Aracın plakaları duruyor fakat ruhsat yandı gitti. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor hiç bilmiyorum.

Tecrübeli kardeşlerim/abilerimden yardım bekliyorum. :)

immortalboss
31-07-2016, 11:57
Aracın şase numarası okunuyorsa şase numarasından yola çıkılabilir.Veya motor numarasından.Yeni ruhsat çıkarmanız gerek mi onu bilmiyorum.Durumu anlatırsanız yetkililer çaresini söyleyecektir.Daha öncede böyle bir olay meydana gelmiştir sanırım.

Sert@ç
31-07-2016, 12:27
Hurdaya çıkarmadan önce bence evrak satmayı deneyin

01ayk01
31-07-2016, 12:43

Isin gucun kata kulli oglum ya ��

Sert@ç
31-07-2016, 13:00
Isin gucun kata kulli oglum ya ��

Katakulli olmasa küçük esnaf aç kalır haha

bartworkz
31-07-2016, 20:17
Aracın şase numarası okunuyorsa şase numarasından yola çıkılabilir.Veya motor numarasından.Yeni ruhsat çıkarmanız gerek mi onu bilmiyorum.Durumu anlatırsanız yetkililer çaresini söyleyecektir.Daha öncede böyle bir olay meydana gelmiştir sanırım.

Ruhsat sahibi annem, onda problem yok ruhsatı çıkarırız da; Aracı TUVTurk'e götürüp sonra MMO'ya teslim etmeliymişiz. Dilekçe filan da var işin içinde, tam process i öğrenemedim işte malesef..

Çekme belgeli mi? Anlamadım :/

stlegal
31-07-2016, 20:25
çok karışık kardeşim ver bi muammeliceye 50 tane prosudırü var

Sert@ç
31-07-2016, 22:02
Ruhsat sahibi annem, onda problem yok ruhsatı çıkarırız da; Aracı TUVTurk'e götürüp sonra MMO'ya teslim etmeliymişiz. Dilekçe filan da var işin içinde, tam process i öğrenemedim işte malesef..

Çekme belgeli mi? Anlamadım :/

Aynen sadece ruhsati devretceksiniz belki donor veya hurdacinin isine yarar