PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : the hatuns | vw lupo gti

Buğra A.
07-08-2016, 14:16
#thehatuns projesi ilk bölümüyle START aldı! ilk bölüm konuğumuz; Burçin Alçın ve sahip olduğu 2003 model VW Lupo GTi.

lütfen; videoyu izledikten sonra beğenmeyi, yorum yapmayı ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı SAKIN UNUTMAYIN!

http://youtu.be/CmBoqbNbqZ8

fthdrn
07-08-2016, 15:01
Abla bagajı boşaltsa 10 hp alır :D
Eline sağlık hocam ama 3:30 4 dakikalara uzatsan daha iyi olmamı :)

Vlkn-fb
07-08-2016, 15:32
#thehatuns projesi ilk bölümüyle START aldı! ilk bölüm konuğumuz; Burçin Alçın ve sahip olduğu 2003 model VW Lupo GTi.

lütfen; videoyu izledikten sonra beğenmeyi, yorum yapmayı ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı SAKIN UNUTMAYIN!

http://youtu.be/CmBoqbNbqZ8

yalçın abiyle konuşmuştum babası ile :D bana arabayı sat diye şimdi vazgeçtim.

kesici
07-08-2016, 15:44
Buğra Kardeş;

Çok kısa tutmuşsun, belki koçumuz istememiş olabilir, belki samimiyetin olmadığındandır ama trafiğe çıkıp bi gaza oturaydı biraz daha güzel olurdu koçumuz. Çok sade olmuş ve sende ilk defa sıkıcı geldin gözüme. Fikir güzel, geliştirirsin zamanla ama uzun soluklu olacağını samıyorum çünkü Tr'de bu tarz araba kullanan ablalarımız, bacılarımız pek yok bana göre.

Kardeşim bence The Makina olarak devam et.

Kahn23
07-08-2016, 15:51
Nerde "Koenigsegg" videosu nerde "hatuns" videoları.

Bence yol yakınken geri dön bu projeden. Ve galeride duran araçalrı değil de yine eskisi gibi trafik ya da kapalı alanda olan çekimlerini yap.

Buğra A.
07-08-2016, 16:04
Abla bagajı boşaltsa 10 hp alır :D
Eline sağlık hocam ama 3:30 4 dakikalara uzatsan daha iyi olmamı :)

kısa olduğunun farkındayım ama o kadar çok boş muhabbet silmek zorunda kaldım ki :) yayınlamasaydım neden yayınlamadın diyecek çok insan olurdu, eminim. proje geliştirilecek, ilk bölümde sıkıntılar ya da sorunlar olabilir. teşekkür ederim.

yalçın abiyle konuşmuştum babası ile :D bana arabayı sat diye şimdi vazgeçtim.

:D

Buğra Kardeş;
Çok kısa tutmuşsun, belki koçumuz istememiş olabilir, belki samimiyetin olmadığındandır ama trafiğe çıkıp bi gaza oturaydı biraz daha güzel olurdu koçumuz. Çok sade olmuş ve sende ilk defa sıkıcı geldin gözüme. Fikir güzel, geliştirirsin zamanla ama uzun soluklu olacağını samıyorum çünkü Tr'de bu tarz araba kullanan ablalarımız, bacılarımız pek yok bana göre.
Kardeşim bence The Makina olarak devam et.

boş muhabbet çok fazla vardı bilerek kısalttım. geliştirebileceğim bir proje, illa ki ilk bölüm mükemmel olmayabilir ama projeye inanmasaydım yüklemezdim. #themakina projesi ilk çıktığı zaman çok tepki alınıp, yerden yere vurulmuştu fakat ikinci bölümden sonra taşlar yerine oturdu ve bugünlere kadar geldi.

açık konuşayım; the hatuns projesini sponsorlu bir hale getirmek istiyorum. maalesef ülkemizde kadın çok izleniyor, bu bir gerçek.

Nerde "Koenigsegg" videosu nerde "hatuns" videoları.
Bence yol yakınken geri dön bu projeden. Ve galeride duran araçalrı değil de yine eskisi gibi trafik ya da kapalı alanda olan çekimlerini yap.

inandığım değerlerden şimdiye kadar geri dönmüş olsaydım inan bana bu noktada olmazdım. bir tv kanalı düşün ve bir çok içeriğe sahip programlarla karşı karşıyasın. sadece sana özgü olanları seyredip, onlardan keyif alabilirsin. eleştiriyi severim ama işin tutup tutmayacağı konusunda göreceliyim. inanmasaydım yayınlamayı bırak, çekmezdim. ikinci bölümden sonra tekrar konuşalım.

c20let
07-08-2016, 16:52
Ben projenin kötü olmadığını düşünüyorum fakat araba ile ilgili ise araba hakkında bilgi-görüntü alamadık. Hanım abla üzerineyse onun içinde geçerli aynıları.

RafetAraç
07-08-2016, 17:47
ben hayır diyorum

individual
07-08-2016, 17:57
Buğa eline sağlık güzel olmuş.Birazda aracı kullanırken çekim yapsan aracın içinden falan trafikdeki yoldaki anlar falan doğal olarak güzel olucaktır bence.

optimus_prime
07-08-2016, 17:59
ben de beğenmedim arabalarla motor specleriyle falan daha bilgili bir abla olsa belki daha hoş olurdu

arabada leş gibi bari 1 saat bi cila atsaydınız :D

osmanaydo
07-08-2016, 18:14
Araba temiz olaydı. Yolda bir iki gazlayaydı. İyi olurdu.
Abla arabanın önüne geçmiş derken konseptin hatuns olduğunu görüp tebrik ediyorum. :)

c20let
07-08-2016, 18:18
Yazmayı unutmuşum ekleyeyim. Sürücü koltuk kafalığı bile yamuk yumuk duruyor. Bu tarz detaylar aracın pisliği filan özensiz "denk gelmiş" çekilmiş havası yaratıyor.

Day Walker
07-08-2016, 18:27
Emeğine sağlık Buğra araçta çok başarılı :)

levent
07-08-2016, 18:27
Bence bakış açısı farkı var Buğra'nın bu projesinde biraz da.

Kadınların da araçlarını sevdiği, zevkle kullandığı, pek bilgisi olmasa da bunları yaptığını yani bu otomobil severlik konusunda (bakın arabacılık değil kesinlikle) erkek tekelinin olmadığı var bence bu konseptte.

Bence ilk videonun ve arkadaş ile samimiyet derecesi kaynaklı eksiklikler var ama Buğra gibi birisi bunu düzeltemezse zaten TR de kimse böyle bişey yapamaz, kusura bakmasınlar.

Valla bro ben beğendim, emeklerine sağlık ki youtube da yayınladığın an ilk beğenilerden birisi benden geldi :) Her zaman izlenme sayısı + like ile destek olmaya çalışıyorum, bırakma bu işten güzel şeyler çıkar bence. :)

Frid
07-08-2016, 18:40
ee birazda ticari işler olmalı tebrikler :)

streetracer_nos
07-08-2016, 20:09
hatunsu ilk duydugumda makina konseptinde hızlı ablaları cekeceksin diye dusundum ama bu konsept acmadı .Aslında ticari bisey olarakta mesela makınayla hatunsu birlestirebilirsin kardesim.Önce arac sahibi yol sohbeti kesici isyan vs. sonra bi abla gelir araba hakkkında goruslerını belirtir onun uzerıne konusulabilir gayetde guzel olur arenin 350z de yapmıstın hatta onun daha da gelismisi olabilir bu sekilde biraz yavan kalmıs bugracım

Seven7
07-08-2016, 20:11
Ben videoyu beğenmedim ama konsepti fena bulmadım. Videoda çünkü araca hiç özenilmemiş, aracın gti olması dışında hiçbir çekiciliği yok, çekimler sadece tek bir ortamda, farklı çekim açıları hiç yok vs. Ama genel olarak mantık güzel. Eminim ki bir sonraki videolar üzerine ekleye ekleye gidecektir.

dachosen
07-08-2016, 20:55
Konsepti ve düşünceni gerçekten beğendim. Fakat fazla izlenme almak istiyorsan daha orjinal olmalı ve çok uğraştığını zannetmiyorum ama böyle videolarla zamanını harcamamalısın. Bu videonun arşivindeki kaliteli videoların yanına yakıştığını düşünmüyorum.

Benim görüşüm biraz daha işleri profesyonelleştirip kaliteyi ön planda tutmalısın. Yerinde olsam Yağmur Sarıoğluna ulaşıp Aventador un çekimlerini yapardım. Kerimcanıda işin içine sokup instagram sayfasından reklam yaptırırsan ne ala :)

Kesinlikle geri dönme sonuna kadar devam et. Başarılar diliyorum

Nightfish
07-08-2016, 21:37
Vlog'da BMW li bir abla vardı. Bu video o ablayla ve onun aracıyla yapılsa çok daha başarılı olurdu diye düşünüyorum. Lupo GTI tamam özel bir araç ama bardaklık vs gibi detaylara girilmesi kötü göstermiş videoyu.

buraek4
07-08-2016, 21:37
Yine keyifli bir video olmuş.kova muhabbeti güldürdü baya :) Okeyde ilk elin günahı olmaz vardır bende bu videon için bunu düşünüyorum :).Geliştirip daha iyi hatuns lar izleticeksindir bize.Arkası gelmesi dileğiyle.

RED FR
07-08-2016, 22:11
Lupo falan ilgi çekmiyor zaten abla tek başına The Makina .

burakgunay
07-08-2016, 23:29
Lupo falan ilgi çekmiyor zaten abla tek başına The Makina .

İlk mesajın be kardeşim...

ZaZy
08-08-2016, 00:01
Ben çok beğendim çeşitlilik güzel olmuş. Devamını bekliyoruz.
Emeğine sağlık....

blumenberg
08-08-2016, 02:12
bu sefer beğenmedim, hem çok kısa olmuş, vlog'larda bile daha çok bilgi paylaşımı oluyordu, araba ile ilgili hele hiç birşey denmemiş, araba yıkatılmamış ama hanımefendi üstüne başına özen göstermiş :D kısaca cık olmamış

bir de ses kalitesi kapalı garajda olduğundan eksik kalmış, microfon şart diye düşünüyorum kapalı alanlarda.

Agent
08-08-2016, 13:57
Olmaz değil olur, olmuşta. Sonuçta karşınızdaki bayan her şeyi lap lup soramazsın, sorsan yayınlayamazsın. Ama illaki randevulaşılıyorsunuzdur , araç bi temizlenmiş olsa biraz daha detaylı ve araç içi sürüş görüntüsü falan olsa gayet net. Bagaj muhabbeti benim hoşuma gitti, kim bilir daha neler çıkar o apayrı bir makara bence.

Buğra A.
08-08-2016, 14:01
Ben projenin kötü olmadığını düşünüyorum fakat araba ile ilgili ise araba hakkında bilgi-görüntü alamadık. Hanım abla üzerineyse onun içinde geçerli aynıları.

ilerleyen bölümlerde proje şekillenecektir. şu an illa ki eksikleri vardır.

Buğa eline sağlık güzel olmuş.Birazda aracı kullanırken çekim yapsan aracın içinden falan trafikdeki yoldaki anlar falan doğal olarak güzel olucaktır bence.

teşekkür ederim. evet, güzel olurdu.

ben de beğenmedim arabalarla motor specleriyle falan daha bilgili bir abla olsa belki daha hoş olurdu
arabada leş gibi bari 1 saat bi cila atsaydınız :D

aslında ben doğal kalmasını istemiştim =)

Araba temiz olaydı. Yolda bir iki gazlayaydı. İyi olurdu.
Abla arabanın önüne geçmiş derken konseptin hatuns olduğunu görüp tebrik ediyorum. :)

doğallıktan yanayım bu tarz projelerde. teşekkür ederim.

Yazmayı unutmuşum ekleyeyim. Sürücü koltuk kafalığı bile yamuk yumuk duruyor. Bu tarz detaylar aracın pisliği filan özensiz "denk gelmiş" çekilmiş havası yaratıyor.

koltuk kafalığında sıkıntı vardı.

Buğra A.
08-08-2016, 14:08
Emeğine sağlık Buğra araçta çok başarılı :)

teşekkür ederim abi.

Bence bakış açısı farkı var Buğra'nın bu projesinde biraz da.
Kadınların da araçlarını sevdiği, zevkle kullandığı, pek bilgisi olmasa da bunları yaptığını yani bu otomobil severlik konusunda (bakın arabacılık değil kesinlikle) erkek tekelinin olmadığı var bence bu konseptte.
Bence ilk videonun ve arkadaş ile samimiyet derecesi kaynaklı eksiklikler var ama Buğra gibi birisi bunu düzeltemezse zaten TR de kimse böyle bişey yapamaz, kusura bakmasınlar.
Valla bro ben beğendim, emeklerine sağlık ki youtube da yayınladığın an ilk beğenilerden birisi benden geldi :) Her zaman izlenme sayısı + like ile destek olmaya çalışıyorum, bırakma bu işten güzel şeyler çıkar bence. :)

farklı bir açıdan bakmışsın ve aynen öyle. the hatuns projesi farklı bir proje. ben otomobil sürüş izlenimi vs... videoları sevmiyorum. renkler/zevkler tartışılmaz. bazı şeyler görecelidir. konseptin amacı; otomobil seven ya da sevmeyen bayanların otomobil hakkında ki düşünceleri, otomobil hakkında ki bilgileri ve zevkleri... tabii ki bu videoda eksikler vardır, katılıyorum ama tarafımdan geliştirileceğinide biliyorum. sadece otomobil de değil aslında. yeri gelecek bir garajda ya da oto yıkamacıda da bulunacağımız zamanlar olacak. esas aldığım konu aslında makara ve bu makaranın da izlenebileceğini düşünüyorum. Burçin ile yeni tanıştığım için taşları pek yerine oturtamadık maalesef. desteklerin için teşekkür ederim. geliştireceğimden şüphen olmasın.

ee birazda ticari işler olmalı tebrikler :)

teşekkür ederim.

hatunsu ilk duydugumda makina konseptinde hızlı ablaları cekeceksin diye dusundum ama bu konsept acmadı .Aslında ticari bisey olarakta mesela makınayla hatunsu birlestirebilirsin kardesim.Önce arac sahibi yol sohbeti kesici isyan vs. sonra bi abla gelir araba hakkkında goruslerını belirtir onun uzerıne konusulabilir gayetde guzel olur arenin 350z de yapmıstın hatta onun daha da gelismisi olabilir bu sekilde biraz yavan kalmıs bugracım

the hatuns'un konsepti bir çok özelliği içinde barındırıyor. bazı bölümlerde gazcı ablalarımızda olacak illa ki. geliştireceğim.

Ben videoyu beğenmedim ama konsepti fena bulmadım. Videoda çünkü araca hiç özenilmemiş, aracın gti olması dışında hiçbir çekiciliği yok, çekimler sadece tek bir ortamda, farklı çekim açıları hiç yok vs. Ama genel olarak mantık güzel. Eminim ki bir sonraki videolar üzerine ekleye ekleye gidecektir.

videoda eksiklikler ve hatalar mevcut, farkındayım. mantığı anlatabildiysem ne mutlu bana ve dediğin gibi, bir sonraki videolar daha farklı olacak.

Buğra A.
08-08-2016, 14:11
Konsepti ve düşünceni gerçekten beğendim. Fakat fazla izlenme almak istiyorsan daha orjinal olmalı ve çok uğraştığını zannetmiyorum ama böyle videolarla zamanını harcamamalısın. Bu videonun arşivindeki kaliteli videoların yanına yakıştığını düşünmüyorum.
Benim görüşüm biraz daha işleri profesyonelleştirip kaliteyi ön planda tutmalısın. Yerinde olsam Yağmur Sarıoğluna ulaşıp Aventador un çekimlerini yapardım. Kerimcanıda işin içine sokup instagram sayfasından reklam yaptırırsan ne ala :)
Kesinlikle geri dönme sonuna kadar devam et. Başarılar diliyorum

teşekkür ederim. Sabri izin vermez o tip bir durumda, ondan eminim =) yani bahsettiklerin maalesef o kadar kolay değil. video montajı, çekimi... beni anladığını düşünüyorum. proje geliştirilecek ve daha iyi bir hale gelecek, şüphen olmasın.

Vlog'da BMW li bir abla vardı. Bu video o ablayla ve onun aracıyla yapılsa çok daha başarılı olurdu diye düşünüyorum. Lupo GTI tamam özel bir araç ama bardaklık vs gibi detaylara girilmesi kötü göstermiş videoyu.

işin makarası o.

Yine keyifli bir video olmuş.kova muhabbeti güldürdü baya :) Okeyde ilk elin günahı olmaz vardır bende bu videon için bunu düşünüyorum :).Geliştirip daha iyi hatuns lar izleticeksindir bize.Arkası gelmesi dileğiyle.

teşekkür ederim. bakış açını sevdim.

Ben çok beğendim çeşitlilik güzel olmuş. Devamını bekliyoruz.
Emeğine sağlık....

teşekkür ederim.

Buğra A.
08-08-2016, 14:13
bu sefer beğenmedim, hem çok kısa olmuş, vlog'larda bile daha çok bilgi paylaşımı oluyordu, araba ile ilgili hele hiç birşey denmemiş, araba yıkatılmamış ama hanımefendi üstüne başına özen göstermiş :D kısaca cık olmamış
bir de ses kalitesi kapalı garajda olduğundan eksik kalmış, microfon şart diye düşünüyorum kapalı alanlarda.

süre konusunda katılıyorum, düzelteceğim ama diğer söylediklerine katılmıyorum. aracın doğal kalmasını ben rica ettim. ses kalitesi gayet iyi, ne tarz bir hoparlör ya da bilgisayar kullanıyorsun? bende bir sorun yok =) the makina'da nasıl çekiyorsam, bunuda o şekilde çektim.

Olmaz değil olur, olmuşta. Sonuçta karşınızdaki bayan her şeyi lap lup soramazsın, sorsan yayınlayamazsın. Ama illaki randevulaşılıyorsunuzdur , araç bi temizlenmiş olsa biraz daha detaylı ve araç içi sürüş görüntüsü falan olsa gayet net. Bagaj muhabbeti benim hoşuma gitti, kim bilir daha neler çıkar o apayrı bir makara bence.

teşekkür ederim. aracın doğal kalmasını ben rica ettim. sürüş konusu güzel bir öneri, dikkate alacağım.

Çöllü
08-08-2016, 14:30
mümkünse Kadın otomobillerinin torpido ve bagajı açılmasın :)

Bugraaa
08-08-2016, 15:00
sevemedim malesef cok basit geldi hemen alelacele çekilmiş gibi ;)

Buğra A.
08-08-2016, 20:43
mümkünse Kadın otomobillerinin torpido ve bagajı açılmasın :)

:D

sevemedim malesef cok basit geldi hemen alelacele çekilmiş gibi ;)

the makina projelerinde de yorum yapmanı bekliyorum.

tremx
08-08-2016, 21:56
emeğine sağlık, kısa olması dışında projede ışık var..

blumenberg
08-08-2016, 22:16
süre konusunda katılıyorum, düzelteceğim ama diğer söylediklerine katılmıyorum. aracın doğal kalmasını ben rica ettim. ses kalitesi gayet iyi, ne tarz bir hoparlör ya da bilgisayar kullanıyorsun? bende bir sorun yok =) the makina'da nasıl çekiyorsam, bunuda o şekilde çektim.

sen deyince tekrar izledim macbook'dan izliyorum şuan sorun yok, daha öncekini hdmi ile tv den izlemiştim yankı yapıyodu. :) arabaya ne kadar önem verdiği, ne kadar zaman ve para harcadıkları vs konuları da ele alınabilir :) olmazsa olmazlar neler, ve belki en sonunda ilgi duydukları marka sorusu, başarılar dilerim şimdiden

slave
09-08-2016, 09:56
sahibi burçin hanım dün çarkıfelekte yarıştı 23,bölüm bakmanız tavsiye

yilmazcatalbas
09-08-2016, 10:31
Bence bu konsept tutar. Çok eğlenceli de olur. Bir çok kişinin fikrine katılmıyorum bence araç temizlenip toparlansaydı o samimiyetten ve doğallıktan uzaklaşılacaktı. Yani bir nevi makara malzemesi olacak olan her şey ortadan kalkacaktı.(Örn: Kova mevzusu gibi.) Tabiki eksik yönleri var. Mesela araç hakkında 1-2 teknik bilgi, 1-2 gazlama trafikte devam eden sohbet vs vs...

Özetle ilk elin günahı olmaz çok daha iyileri gelecektir eminim. Takibe devam.

-Günalp-
09-08-2016, 10:47
Bence olmamış demek için çok erken. İlk çekim deneme olarak adlandırılabilir. Fikir güzel, şekillendikçe ve geliştirildiğinde güzel işler çıkacaktır. Farklılık ve yapılmayanı yapmak, en azından denemek güzeldir. Başarılar

denizosmanoglu
09-08-2016, 10:58
Bence olmamış demek için çok erken. İlk çekim deneme olarak adlandırılabilir. Fikir güzel, şekillendikçe ve geliştirildiğinde güzel işler çıkacaktır. Farklılık ve yapılmayanı yapmak, en azından denemek güzeldir. Başarılar

Ben şimdi aynılarını yazacaktım ama dile getirilmiş kusura bakma abi alıntı yapıyorum ama tercüman olmuşsun. Ek olarak Buğra' nın daha önceki videolarında gördüğümüz üzre neler çıkarabileceğinin az çok farkındayız. Bu gibi projeler elin adamların çıkacağına en azından bildiğimiz, tanıdığımız içimizden birinin yapmasına da ayrıca sevindim. Bence zamanla çok daha başarılı videolar gelecektir. 220d ile çekilen video daha bi pozitifti sanki bu abla arabayı çok iyi de bilmiyor olabilir diye düşündüm. Yoksa aracı uzun uzadıya anlatabilirdi. Eline sağlık kardeşim.

*AddO*
09-08-2016, 11:27
Ben basarili buldum. Bence elestiriler dikkate alinip calisma yapilirsa birkac cekim sonunda guzel seyler ortaya cikabilir.
Sonucta bizim yasam tarzimi bu :)
http://i.hizliresim.com/A3QWnv.jpg (http://hizliresim.com/A3QWnv)

BuğraTuna34
11-08-2016, 15:14
Bence sorun abla ile çok fazla samimi olunmamasından kaynaklanıyor. M2'li bir ablamız vardı yanlış hatırlamıyorsam. M2'de olmayabilir. O video daha iyiydi.

Erdem K.
11-08-2016, 16:36
içinde bayan olan her video ilgi çeker :)

araba ve bayan birleşince bence çok güzel olmuş, nice güzel videolara ...

Raindrops
12-08-2016, 16:32
Abla şuan çarkıfelekte yarışıyor :)