PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosikletliler polise denk gelirse

Sayfa : [1] 2

AşkınS.
15-08-2016, 16:52
Yıldız moto clup motorculara silahlarla eşkiyalık yapan polis - YouTube (https://m.youtube.com/watch?v=FT15NJfyFpU)

Ilginc bi olay. Tepki cok sert fakat el kol olayi da hoş değil. Neyseki artik kamerasını takan motorcu şekil yapamaz :)

KaanBRS
15-08-2016, 17:00
Yıldız moto clup motorculara silahlarla eşkiyalık yapan polis - YouTube (https://m.youtube.com/watch?v=FT15NJfyFpU)

Ilginc bi olay. Tepki cok sert fakat el kol olayi da hoş değil. Neyseki artik kamerasını takan motorcu şekil yapamaz :)

Son zamanlarda motor kullanıcıları kafalarına kamera takıp bazen haklı bazen haksız oldukları olayların görüntüsünü kayıda alıp paylaşıyorlardı. Bu 4 teker araç kullananlara gereksiz yere atar gider yapan videolarıda çokca izledim.. Polislerin tavrına bişey diyemem ama viraj girişinde arabaya el uzatması olayı tetiklemiş.. Gerek yok adamı patates sıçırtırlar abi derken dillerinde tüy bitti..

fore
15-08-2016, 17:01
Normal polis değildir bunlar tahminim. Bagajı açana kadar da polis haksız değil. Çok normal şekilde de sinyal veirp girmeye çalışıyor aslında araç. Gördün Passat'ı, 10 kişide grupsun, yaptın el kol hareketini, sivil vatandaş olsa sen alacaktın araya motorla, polis çıkınca patladın dimi. Olay böyle bence. Ama yinede bunların normal polis olduğunu düşünmüyorum. Ya terörle mücadeledir, ya koruma ekibidir ya da öyle birşey..

fore
15-08-2016, 17:02
Ki hemen motosikelt forumuna baktım veeee

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/15702.jpg

Adamların kafayı çizmiş olduğu belli zaten.

Er34
15-08-2016, 17:02
Karışık duygular içindeyim. Sonuç şu artistik yapmanın lüzumu yok. Hepimizin seveni var.

fore
15-08-2016, 17:05
Kafada kask var, eşgal belli değil. Plaka yok kim olduğun belli değil. Arkada yanda çanta, içinde ne var belli değil. Motor kullanıyorum bu arada ama çevirmede bence arabadan çok motor almalılar. Motor aslında ciddi tehlikeli bişey saldırı açısından. Adamın arabasına vurmaya kalkarsan, polis çıkar sıçırtır böyle. Deli çıkar alır altına ezer geçer. Ha bagajdan otomatik almak doğru değil bence de zaten sinmişler ama ortmamın genel gerginliğiyle de önlem almak istemiş olabilirler.

Er34
15-08-2016, 17:08
Kafada kask var, eşgal belli değil. Plaka yok kim olduğun belli değil. Arkada yanda çanta, içinde ne var belli değil. Motor kullanıyorum bu arada ama çevirmede bence arabadan çok motor almalılar. Motor aslında ciddi tehlikeli bişey saldırı açısından. Adamın arabasına vurmaya kalkarsan, polis çıkar sıçırtır böyle. Deli çıkar alır altına ezer geçer. Ha bagajdan otomatik almak doğru değil bence de zaten sinmişler ama ortmamın genel gerginliğiyle de önlem almak istemiş olabilirler.

otomatik tüfekle önlem almak biraz aksiyon aramak. Motorcular konvoy halinde onlara suikast yapmaya kalkışmıyor. Yol kavgası.

johnie
15-08-2016, 17:09
Nereden bilebilirsin ki polis olduğunu ?
Artistlik yaparak çıkması pek hoş olmamış açıkçası.
Grup halinde gidiyorlar motorlar zaten, beklese yol genişliyor sonra geçer gider..
Yetkinin sıçırttığı yer olarak görüyorum ben bunu.

fore
15-08-2016, 17:09
ÖYle tabi de gergin zatne polisler bu arada iyice.. Alıp otomatiği yürümüyo, sen burda bi dur bakiyim diyo gibi asıl abi.

i-vtec07
15-08-2016, 17:10
Videodakine bisey diyememde yanlız bu go pro takıp özellikle olay arayan motorcular çok fazlalaştı .

Polisin tepkiside fazla abartı . Nolcak sa olsun deyip o durumda polise vurucak bi çok insan var . Tabi sonra sıkarlar mı artık nolur .

levent
15-08-2016, 17:11
Ki o sapakta ilk el kol yapıp önüne doğru geçen motorda plaka da yok..

coolvtec
15-08-2016, 17:11
Araba sağ sinyalini yakıp uslu uslu sağa yanaşmış, tam araya girecekken bu el kol hareketi yaban motorcu araçtan daha geride olduğu için yol vermesi gerekirken gaza basıp aracın önüne atlamış, bir de el kol hareketi yapmış. Sanırım kalabalık moto grubundan gaza gelmiş. Bence sivillerin tepkiyi hak etmiş. Hatta iyi olmuş diyorum, bundan sonra önüne gelene artizlik yapmaz.

johnie
15-08-2016, 17:13
Oradakilerin biri ya da üstüne yürüdüklerinden biri subay olsa ne olurdu acaba ?

wolrath
15-08-2016, 17:14
ulkede ne duzgun motorcu var ne de motorcuya saygi.
ben de her ne kadar motorcu olsam da bu videoda silah olayina kadar arabadakilere hak verdim. amcam sinyalini vermis höduk gibi de girmemis. 30tane motor. yol verin iste olay nedir. arabaya vurmaya calismak nedir. iyi olmuş. 250cc kafada kask takip bole aptal sinek gibo dolasanlara feci ayar oluyorum.
silah biraz gereksiz olmus. amac 30kisiyiz biz diye kendine guvenen gencleri osurtmak olmus osurmuslar da agbey agbey diye. bir daha siyah passat vb lerini ellemezler gecerken :)

STP
15-08-2016, 17:15
Biyikli sahis rtenin kuzeni :) ona hic bisi olmaz

5500
15-08-2016, 17:16
fazla atar döte batar :)

BARR
15-08-2016, 17:20
Ben burda arabanın bir suçunu göremedim..

Seven7
15-08-2016, 17:26
Bence birbirlerini bulmuşlar. Büyük ihtimal;

- Motorsikletli arkadaşa o yetkiyi versen, aynı durumda aynı reaksiyonu gösterirdi.
- Araçtan inen kişinin yetkisini al altına motor ver, aynı havalarda gezerdi.

İkisini de haksız bulmuyorum, ikisini de haklı görmüyorum. Tek üzüldüğüm nokta, bu karakterdeki insanlarla aynı trafikteyim, aynı ülkedeyim.

MK8800
15-08-2016, 17:28
Herkese anladığı dilden konuşmak lazım iyi olmuş

c20let
15-08-2016, 17:29
Ortalık karışık ve motorda plaka yok kafalar kasklı sayı kalabalık ondan bence silah çıkartılmış. Zaten doğrultmamış bile polisler. (Genel olarak polisten pek haz etmem ama burada iyi yapmışlar.)

fthdrn
15-08-2016, 17:30
Emniyet şu sıralar diken üzerinde. Orada motor konvoyu süsü verip polislere ateş açsalar ne olur ? Fatih'den şehit haberi diye ana haber de izlerdik.
Polislerin bu yüzden tedirgin hatta korku dolu olmaları normal. Otomatiği çıkarması biraz refleks biraz bilinçaltı biraz ego tatmini..

Er34
15-08-2016, 17:38
Şimdi bir şey yazacağım eksi yağmuru gelecek.
Aslında diyorum keşke böyle ortamlarda çatışma çıksa hepsinden kurtulsak. Biz yolunda gidenler rahat etsek. Hem belki anlarlar böylece artistik yerine kuralla iş yapmak daha az acılı.

atituti
15-08-2016, 17:56
polis devletinden beklenen hareketler

yilmazcatalbas
15-08-2016, 18:01
Diyecek bir şey bulamıyorum o kadar uç noktalarda ki olay...

Motorda el kol yapan vatandaş tam bir sığır, adam sinyali fizandan vermiş geliyor. O kot gömlekli olan da polislik ve görevi dışında her şeyi yapmış. İki tarafta bir birinden beter. Vatandaş için var olduğunu iddia edip vatandaşa artistlik yapmak... Diyecek çok şey var aslında bu tabloda da neyse.

Bagajdan silah alan koruma modunda silahla motorcuların bir ilgisi yok.

Er34
15-08-2016, 18:02
Video gizli diyor şuan.

XoR
15-08-2016, 18:19
Burada var video çok net değil ama

http://www.cumhuriyet.com.tr/video/video_haber/584911/Erdogan_in_yegeni_motosikletlilere_silah_cekti.htm l

DOHC
15-08-2016, 19:30
Videoyu izledim. Passat sağa girecek, sinyal veriyor ve motorcu bu esnada arkada. Sonra *bneliğine gaza basıyor arabanın yanına geliyor ve trip atıyor. Arkadaşlarına güvenerek.
Motorcuya iyi olmuş, bir daha kolay kolay yolda dayılanamaz.
Polis ise silah çekmiş, uygun değil ama plakası falan yok motorun. O anda bağlaması lazımdı. Hatta sürücüsü de göz altına almalıydı......

kesici
15-08-2016, 19:47
Videoyu izledim. Passat sağa girecek, sinyal veriyor ve motorcu bu esnada arkada. Sonra *bneliğine gaza basıyor arabanın yanına geliyor ve trip atıyor. Arkadaşlarına güvenerek.
Polis ise silah çekmiş, uygun değil ama plakası falan yok motorun. O anda bağlaması lazımdı. Hatta sürücüsü de göz altına almalıydı......

Mavi gömlekli kişi Cumhurbaşkanı koruma timinden. Tam sayısını bilmiyorum ama 4-5 adet tim var korumalık yapan, yurtiçi ayrı yurtdışı ayrı. Mitingtede kıyafet aynıydı korumaların dikkat edin, hepsi aynı şekil giyinirler korumaların. Benim 2 yakın arkadaşım koruma timinde, 190 cm 120 kg adamlar ve sıfır yağ vucutları. Birde onların orada vakit kaybetmeye şansları yok, normal polis değiller. Büyük ihtimal Cumhurbaşkanı Huber'e veya Kısıklı'ya gidiyordu helikopter ile onlarda karşılamaya yetişiyorlardı. Zaten asli görevleri değil motor bağlamak vs. dediğim gibi karşılamaya gidiyorlar ise eğer orada vakit kaybetmezler.

mk4_bora
15-08-2016, 20:10
Bence birbirlerini bulmuşlar. Büyük ihtimal;

- Motorsikletli arkadaşa o yetkiyi versen, aynı durumda aynı reaksiyonu gösterirdi.
- Araçtan inen kişinin yetkisini al altına motor ver, aynı havalarda gezerdi.

İkisini de haksız bulmuyorum, ikisini de haklı görmüyorum. Tek üzüldüğüm nokta, bu karakterdeki insanlarla aynı trafikteyim, aynı ülkedeyim.

İmzamı atıyorum.

wolrath
15-08-2016, 20:20
Mavi gömlekli kişi Cumhurbaşkanı koruma timinden. Tam sayısını bilmiyorum ama 4-5 adet tim var korumalık yapan, yurtiçi ayrı yurtdışı ayrı. Mitingtede kıyafet aynıydı korumaların dikkat edin, hepsi aynı şekil giyinirler korumaların. Benim 2 yakın arkadaşım koruma timinde, 190 cm 120 kg adamlar ve sıfır yağ vucutları. Birde onların orada vakit kaybetmeye şansları yok, normal polis değiller. Büyük ihtimal Cumhurbaşkanı Huber'e veya Kısıklı'ya gidiyordu helikopter ile onlarda karşılamaya yetişiyorlardı. Zaten asli görevleri değil motor bağlamak vs. dediğim gibi karşılamaya gidiyorlar ise eğer orada vakit kaybetmezler.

vakit kaybina tahammulleri yok , ama dakikarlarca sacmaliyorlar :)

dahan
15-08-2016, 20:50
her kuşun eti yenmez sözü birkez daha kaskın üstündeki cameradan ispatlanmış oldu...

KoramiraL
15-08-2016, 21:11
Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı korumaları aynı giyinir ayırt edilemez

TigeR
15-08-2016, 21:27
Motor çok arkada değildi ki aracın beklemesi gerekti eğer motor hız kesmese normal hızında seyir etse passat çarmış olacaktı adam da gaz açmış. İki tarafın hareketler de biraz aşırı olmuş ama plakasız motor arabayı elleme filan belki bomba amaçlı filan sanmışlardır.

Oznsrl
15-08-2016, 21:40
bide videoyu polis silah çekti diye paylaşmışlar ulan y.vş.k hem suçlusun hem güçlü arabadaki normal bi vatandaş olsa kalabalık olmalarına güvenip atarlancaklardı sert kayaya tosladılar içlerine sıçtılar

mhuratboz
15-08-2016, 21:46
3-5 Motorcu Bir Araya Geldiği Zaman Bütün Yollar Onların İster Emniyet Olsun, İster Normal Şerit Olsun, İstisnalar Hariç Tabiki Ama Bu Videoda Azda Olsa İçimin Yağları Eridi.Son Zamanlarda Motorcular Fazla Bela Olmaya Başladı Kasklarındaki 3 Kuruşluk Kameralarda Yaptıkları Artistikleri Koymazlar.Ve Yahut En Başında Bi Araba İle Münakaşalarını Koyamazlar.Her Videoda Hep Kendi Haklı Oldukları Yerleri Koyuyorlar.Koysana Öncesini Bi Ne Artislik Yapmışsın Acaba.Neden O Adam Seninle Uğraşmış. Velhasıl Kerim İçimin Yağları Eridi Diyebilirim.Bu Yazımda Motorcu Düşmanımıyım ,Hayır Tabikide,Ama Böylelerine Müstehak.

S.Özeren
15-08-2016, 21:51
Passat tan inen vatandaşlar tepki gerekli veya gereksiz ama haklılar.

mert_can 41
15-08-2016, 22:14
Bence passatın tepkisi yerinde adam direk girmeye çalışmamış beklemiş ama bunlar kendilerinden başkasını düşünme diği için almamışlar. Orda polis değilde sivil biri olsa arabanın etrafını sarıp durdurmuşlardı büyük ihtimal ben motor sever biriyim ama cidden bazıları insanı çileden çıkarıyor.

meganes
15-08-2016, 22:17
Ülke durumunu ele alırsak,bende bir motor kullanıcısıyım ama videoda motorcular bence haksız,eğerki karşılarında böyle başşaklı bir araç denk gelmeseydi motorcular o araçtaki kişiyi linç ederlerdi

KOSEREN
15-08-2016, 23:03
Passat gayet normal sinyalini vermiş geçmek istiyor.İlk şekil yapan motorcu megafon u duyana kadar arabanın önünde hızını azaltıyor,arkadan gelenlerde kornayla arabaya yaklaşıyolar.Eminim o araba emniyetten olmasaydı o arabayla uğraşıcaklardı belki de kalabalık olmanın verdiği suni erkeklikle araba sahibini darp edeceklerdi..
Gelgelelim sert kayaya çarpmışlar.Bi daha birine gereksiz şekil yapacaklarında iki sefer düşünürler...

westalim
16-08-2016, 00:03
adamlar zaten diken üstünde bir bu tarz haberleri polis silah çekti diye yazan haber kaynakları var.

Berkan
16-08-2016, 00:35
Motorcu(lar) yatsin kalksin dua etsin hem onu hem motoru alip goturmemisler

hem herifin onune serseri gibi kiracaksin biton el kol tiri viri artislik yapacaksin üstüne plakan olmayacak yok ya baska. Sen ben olsak o cengo motoculari tavri gorurduk(seni döverim youtubea koyarim turevi dol istraflari) ama kalin ense görünce ice sicma abi bokunu yiyim sundan olmustir falan filan.

arkindaysaniz ulkede ohal var ve bilmemkimin korumasına plakasiz olarak laga luga gelio iyi sadece cikartti bagajdan dogrultmadi bile, sıkıp kenara atsa noldu atar ugruna niyazi olacakti

Dou
16-08-2016, 01:03
Sosyal medyada hala kim haklı diye tartışılıyor.

Motorcunun plakası yok abi, baştan falso. Plakasız şekilde motorlu araçta trafikte geziyorsun.

Paketlemediklerine dua etsin.

Onurkk06
16-08-2016, 01:04
Bende motor kullanıyorum ama o plakasız motorcuyu keşke motorla beraber passatın bagajına koysalardı hıyar hem bit kadar motorunla araç geçişini önlüyorsun hem de el kol yapıosun

dahan
16-08-2016, 01:53
su testisi su yolunda kırıldı :)

Korollacı
16-08-2016, 04:46
arkadas passat anayoldan geliyor ve sinyalini vermis yola girecek motoru kullanan dumbuk macera pesinde oldugu belli adami sikistiriyor. derken el kol hareketi yapip onune geciyor hizini dusuruyor. derken cekirge surusu gibi toplaniyorlar polis elbette bagajdan otomatik silahi cikartacak. sonrada abiii soyle oldu abiii boyle oldu sizi gidi a...n feryatlari. zoru gorunce tiss geri fites.
simdi soruyorum sizlere passatin yerinde siz olsaniz aracin icinde kariniz coluk cocuk anne baba gidiyorsunuz bu olay basiniza geldi sonrasinda dumbuk surusu motorcular sizi araya alacaklardi. sonra sen seyret olaylari. sahsen ben passatin yerinsde olsam o pezevengi kasitli olarak carpardim dusururdum anlasin bakalim arabaya vurmak neymis. altina ceyrek porsiyon cin mali motor alip kaskina kamera takan olmus cumhuriyet bas savcisi millete kural ogretmeye calisiyorlar.
polislerimiz az bile yapmis memlekette ohal var sen plakasiz motora bin kalabalik bi sekilde cekirge surusu gibi gez ve millete atar yap. ben o polisin yerinde olsaydim hepsine ters kelepce yapip yere yatirirdim cagirirdim terorle mucadeleyi ondan sonra gotursunler bunlari merkeze s..ler herkese. akillari baslarina gelirdi serefsizlerin.
arkadas adam gibi efendi sekilde motor kullanan arkadaslari tenzih ediyorum ama bu sekilde kaskina kamera takip shov yapan veya motora egsoz takip patlatan isiklarda kari kiza gaz verip coluk cocugu korkutan tiplerin avradi mahiyet yerine o egsozu sokacaksin.
harbiden uyuz oldum namussuzlara

Korollacı
16-08-2016, 04:48
admin abilerden kardeslerden ozur diliyorum biraz kaba konustugum icin ama hakketi bu namussuzlar

DOHC
16-08-2016, 06:19

mk4_bora
Mesajımın neresini beğenmedin?

SULTANOGLU
16-08-2016, 06:41
Arabadan inen abilerin etrefa yaydigi enerji oyle kuvvetliki beni ekrandan goz altina alicaklarmis gibi.hissettim.

Bence motor bastan haksiz plaka yok. Onu gectim kim olursa olsun birinin arabasina vurmaya ne hakkin var.

Sonuc olarak o korkuyla bence motorcunun g.tu muhurlenmistir. Torenle acilmalidr

DOHC
16-08-2016, 07:03
Arabadan inen abilerin etrefa yaydigi enerji oyle kuvvetliki beni ekrandan goz altina alicaklarmis gibi.hissettim.

Bence motor bastan haksiz plaka yok. Onu gectim kim olursa olsun birinin arabasina vurmaya ne hakkin var.

Sonuc olarak o korkuyla bence motorcunun g.tu muhurlenmistir. Torenle acilmalidr

Adamlar CB koruması imiş. Hayatları tek mermi arasında gidip geliyor. Zaten eğer yolda olağandışı bir durumda dururlarsa, bu adamlar çevre güvenliğini almak zorunda. Onun için silah lazım. Zaten silahı motorculara doğrultmuyor, aksine arkasına saklıyor. Ben olsam bu videodan sonra bu motorcuya bir şekilde ulaşır, kanun neye izin veriyorsa dayardım (plakasız gezme, trafiği tehlikeye düşürme, zorbalık yapma vs)......
Koruma değilde normal vatandaş olsaydı bu adam, vay haline......

elma
16-08-2016, 07:05
İyi yapmışlar ders olur bundan sonra tiplere

Day Walker
16-08-2016, 07:07
Araç Cumhurbaşkanlığına ait bir araç iyi ki direk alıp götürmemişler. Zaten ohalde var kimseye haber vermeden 30 gün gözaltı süresi. Hortumlama ıslama ve güzelce hava alan bir koğuşta 2 hafta kalması zatüre ve ciğerlerin su toplamasıyla finissshimm

Hatırlayanlar bilir şu bi motorlu vardı? Yolda herkese racon kesen bizlere de klavye delikanlısı diyen keşke böyle polisler ona denk gelse :D

XoR
16-08-2016, 07:09
Motorcuların bu şekilde çetesel davranışlar sergileyerek insanlara yaklaşması kadar saçma sapan bir şey olamaz.

Adam plaka olmadığını gördüğü anda sorgusuz sualsiz terör tehdidi ile ateş edebilirdi.

Yarın bir gün normal vatandaşa bu şekilde bir çetesel davranış söz konusu olursa adam Carmageddon gibi 1-2 tane motoru altına alabilir.

fore
16-08-2016, 07:12
Bu da komik geldi bana baya:)))

https://m.youtube.com/watch?v=yO0od00SL7k

sedat s
16-08-2016, 08:56
adam efendı gıbı vermıs sınyalı gelıo ınce ınce zart dıyede dalmamıs beklemıs. ama motorcular kalabalıktan aldıkları gazla artıslık yapmıs arabadanda ınenler kodaman cıkınca hemen R. bu korkuyla 3 gun bulanık sıcarlar mustehak ıyı olmus. o passattakı sıradan bı adam olsaydı motorcular hemen etrafını cevırıp durdururdu yada yol boyu tacız ederdı. keyıf sıgarası yaktım vallahı .

ozyt1000
16-08-2016, 09:09
Motora binen biri olarak söylüyorum, hafta sonları motorcu - köfteci grubuna denk gelirsem ya uzuyorum yada motoru saga çekip geçmelerini bekliyorum. Elbette düngün grupları da ayırmak gerek ama genelde gruptan güç alıp değişik bir kafa yaşıyorlar.

Diyadin
16-08-2016, 09:21
Arabaya el hareketi yapan motorcu resmen kaşınmış.

Her ne kadar inen polisler haklıda olsa bagajdaki silahı göstermelerini doğru bulmadım. Karşılarındaki insanlar silahsız.

Orçun Dikayak
16-08-2016, 10:11
Ben tamamen objektif yazıyorum güncel olarak motorda araçta kullanan birisiyim.Passatın girişide pek doğru gelmedi bana sinyal vermiş olabilirsinde arkadaş şimdi motor grubunuda görüyorsun ve son anda nerdeyse silme denebilecek vaziyette sağ geçiyorsun ortası rüfuj yani bilmiyorum ama makas atar gibi bişey olmuş sanki ben mi yanlış görüyorum bilmiyorum ama bana göre bu şekilde.Ya zaten motorluya bi sözüm yok plaka yok eyw. el kol yapmanın bi manası yok daha sakin olunmalı trafikte ama araba motora dokunsa o an yerde adam bunuda göz önünd bulunduruyorum bu konuda susuyorum.Tamam indiniz arabadan zaten belindeki silah at gibi ortada görünüyor adamın üstüne o şekil yürümen apayrı cidden izlerken benim gözüm korktu :) ama arkadaş o bagajı açıp otomatik silah çıkarmak nedir ya elini götür belindeki silaha tut orda adam zaten r yapacak bu kesin polissin yani sadece bunu yap yeterli ama otomatik silah nedir abi ya altıma sıçarım lan ben atar motoru giderim zaten :) iki tarafında hataları bariz bence ama şunuda söylemeliyim motorda plaka olsa el kol yaparak değil yanında giderken abi napıyosun ya daha dikkatli bakarak geçsen dese yine aynı durum olacaktı diye düşünüyorum.

Berat
16-08-2016, 10:21
Video sadece bendemi gözükmüyor? Linke tıkladığımda bu video gizlenmiş gibi bir hatayla karşılaşıyorum. Çok merak ettim yahu.

Orçun Dikayak
16-08-2016, 10:25
Trafikte motosikletlilere silah ceken polisler - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=bNfe2-AiCaY)

Sert@ç
16-08-2016, 10:50
Bunlar nasıl polis ?
Ben motorcu haklı demiyorum ancak yol tartışmasında motorun önünü kesip direk silaha sarılmak hemde bagajdan tüfek çıkarmak neyin mantığıdır ?

onursumer
16-08-2016, 10:59
iki tarafında haklı yanı yok , onlar polis olmasaydı motorcular sıkıştırıcaktı büyük ihtimalle ama polisinde kalkıp sen kimsin lan gibisinden asarız keseriz ayağı yapmaya hakkı yok iki tarafında birbirinde farkı yok ozetle

CRX
16-08-2016, 11:04
belki olayın görüntüler öncesi de vardır, haliyle sadece izlenilen kısma yorum yapıyor herkes, araca temas olayı bardağı taşıran son damla da olabilir. Ayrıca kendi fikrim olarak motorsikletin plakasız olması,motorsiklet sürücüsünün orada mükemmel şoför,mükemmel insan yada sonuna kadar haklı olma olasılığı olsa dahi bana göre kendisini direk haksız yapıyor. Plakasız gezmek nedir abi, polisler iyi çekip gitmişler.

individual
16-08-2016, 11:17
Polisler şuan şu darbe olaylarından sonra padişah gibi geziyorlar bir gazlılar şuan hayıdır falan modundalar.

Yaptıkları çok yanlış orda o motorlu düşse yaralansa başına birşey gelse bu kadar şekil şukala hareket ederlermiydi acaba.

ERTAN
16-08-2016, 11:19
Cok iyi gözdagı oldu hepsine. Birde su cakarlı cbfçileri yakalasalar süper olur. Çakar takan yunus sanıyor

ahk
16-08-2016, 11:35
Polis araçların yolunu kesip evrakları istese sorun yok efelenmeyi yapamaz.

CGR328
16-08-2016, 11:36
protokol geçiş güzegahında CB koruma aracına plakasız şekilde önüne geçip vuracaksın bide ülkede ohal var dövmediklerine dua etsin avrupada olsa polis sıkardı

ByMuSt!
16-08-2016, 11:42
konuda paylaşılan videonun başından biraz kesilmiş araç orta şeritten değil sol şeritten en sağ şeride geçiyor , motorlu fren yapıp yol vermek yerine devam ediyor yol ayrımında sıkışınca motorluda üzerine gidip aynasına vurmaya çalışıyor her iki tarafta haksız

XoR
16-08-2016, 11:44
protokol geçiş güzegahında CB koruma aracına plakasız şekilde önüne geçip vuracaksın bide ülkede ohal var dövmediklerine dua etsin avrupada olsa polis sıkardı

Daha dün eski Fenerli Atkinson'ı öldürdü polis İngilterede şok tabancası ile risk gördüğü için.

Bunlar çok şanslıymış bence plakasız motorla hala hayattalar :)

MK8800
16-08-2016, 11:49
Gopro'yu takıp kendini memleketin kural bekçisi zanneder gelene geçene ayak yaparsan kaskındaki goproyu başka yerine takarlar başrol sen oynarsın :D bu tarz arkadaşlara bu videoyu izletmek lazım

YasinTEMUR
16-08-2016, 11:49
Arabaya el hareketi yapan motorcu resmen kaşınmış.

Her ne kadar inen polisler haklıda olsa bagajdaki silahı göstermelerini doğru bulmadım. Karşılarındaki insanlar silahsız.

Adam CB koruması Memlekette Ohal var sen Plakasız motorla gel koruma aracını durdurmak için hareket yap nereden bilsin silahsız olduklarını oradan biri çıkarıp hepsini vursa o zamanda nasıl koruma bunlar daha çevre güvenliği bilmiyorlar dersin sen ?

Kadyr
16-08-2016, 11:50
Iyi olmus motorcuya. Tabi polisin tepkisi fazla ohalde olunca birsey diyemessin polise

Quantum
16-08-2016, 11:54
Polisin yaptığını savunmuyorum ama GoPro lu kovboylara dinsizin hakkından imansız gelmiş der geçerim.

dragon07
16-08-2016, 12:21
ohal oldugumuzu unutanlar var polisler %85 haklılar %15 ise bagajdan silah çıkartmaları iyi olmuş goprolu aslanlara bende motor kullanuyorum

Day Walker
16-08-2016, 12:22
polis bagajı açıp ejderyayı göstermiş :hehe:

cuneytturkoglu
16-08-2016, 12:41
Milletin anlamadığı bişey var hala. Plakasız motor eşkiya gibi cumhurbaşkanının korumasının önünü kesiyor hemde böyle bi dönemde ve hala verilen tepkinin çok olduğunu söylüyosunuz.

TigeR
16-08-2016, 12:41
Bagajdaki otomatik tüfeği çıkardığını görmeyen bi tek ben miyim? Adam eline tabanca alıyor :)

SULTANOGLU
16-08-2016, 12:57
Bagajdaki otomatik tüfeği çıkardığını görmeyen bi tek ben miyim? Adam eline tabanca alıyor :)

Adaam otomatik silahinalip dogrultmuyorntabi. Alip mermiyi namluya verip yere dogru bacaginin yaninda tutuyor.

HaKo
16-08-2016, 13:05
go prolu artislere kapak olsun bence bu video , tamam adamların tepkisi aşırı ama bunu biri yapmalıydı artık.

powERS
16-08-2016, 14:05
video sabah açıktı şu an açılmıyor. varmı başka link ?

Batum
16-08-2016, 14:27
motorcuların yaşları ufak, biranda inenlere abi abi diyince duruyorlar eğer öyle olmasa daha farklı olabilirmiş.
trafikte artisliğe gerek yok kimin ne olduğu belli olmaz.

TigeR
16-08-2016, 15:22
Adaam otomatik silahinalip dogrultmuyorntabi. Alip mermiyi namluya verip yere dogru bacaginin yaninda tutuyor.
Ben tabanca diye gördüm abi o yüzden

Dragger
16-08-2016, 16:03
Korumalar haklı tamamen, kamera takan motorcu kral oluyor.

Eray
16-08-2016, 16:15
Adam otomatiği çıkartıp korkutmak için motorcuların üstüne tutsa haksızlar diyicem. Ama ohal durumundayız plakasız motorcu grubu önünü keser gibi eşkiya gibi davranıyor. O adamın elinde gülle inmesi de beklenemez. CB koruması adam yani o an ne olacağını bilemez tetikte bekliyor adamlar saldırı mı yapıldı yoksa motorcular yem adamlar aşağı inince mi saldırı olacak adamlar her şeyi düşünmüştür. Bagajdan silahı alıp bacağının arkasına saklaması bile tedbir amaçlı çıkardığı gösteriyor bence. Normal bir vatandaş olsa sineye çekip giderdi belki. Normal bir motorcu olsa yol verirdi uzamazdı olaydı. Talihsiz bir karşılaşma olmuş denilebilir.

Er34
16-08-2016, 16:30
O değilde bu videoyu ben çeksem o kamerayı kırarım yine yayınlamam. Nasıl g.te geldik diye yayın yapmış :D

onurc
16-08-2016, 16:39
canlı bombalar 20 22 yaşında insanlardı.nerden bileceksin bu motorcuların terörist olmadığını.sen ben biliriz polis nerden bilecek,önlemini almış,makina biraz gereksiz olmuş ama adamlar haklı bence.bu tarz atar yapan motorcular çok onlara da ders olur umarım.nerden bilebilirsin sivil plakadan belinde bagajda silahlarda adamların ineceğini (: . geçmiş olsun bir daha böyle bir tavırla yapışmazlar kimseye heralde

RIDVAN
16-08-2016, 17:12
Her kafasına kamera takan trafikte araba süren yaşlı bayan acemi demeden. Söven sayan tek kral şoförlüğü kendilerinin yaptığını yapan motorculara iyi olmuş .... Bunu biri yapmalıydı

Kakus
16-08-2016, 17:36
Salaklık ya, üzülüyorum. Hiç bir şeyin ayarı yok anasını satayım; bu forumdaki büyüklerimizin zamanında, motosiklet kullanımı ve kullanımını savunma durumu bu kadar yaygınlaşmamışken (işin asli "salak" bir hal almamışken), kendi araçlarimizdan öte , trafikte motorlulari on planda tutmamiz gerektiğini nasihat ettiğini çok iyi hatırlıyorum. Bize göre çok daha zor sürüş şartları ve risklerinin büyük olduğunu yıllardır söyledik ve inanıyorum ki bilinçli bir kitle de oluşturuldu söylemler sonunda. Artık daha fark edilir ve önemsenir taşıtlar olarak görüyorum motosikletleri. Fakat bu videodakiler, bu oluşturulan bilincin ardındaki salakliklar işte...

Zaten motosikletlilerin ve kadınların yaptığı pozitif ayrımcılık kadar yüzümde pişmiş kelle gülümsemesi oluşturan başka olay yok; ancak bu video ve arkasından gelen tepkiler, lanse edilişi, başlığı... Tam bir fiyasko ya. Utandiriyor.

Ya tamam motosikletesin. Ya tamam, kafana koydugun 50 liralık sikkokem seni adeta bir adalet dagiticisina dönüştürdü (video çeken ile hareketi yapan farklı, durumu genelliyorum) ve yanındaki diğer motorlu arkadaşlarınla... vay canına, çok etkileyici bir motor çetesisiniz. Peki plakan nerede? Sana demediler mi memlekette ohal mohal bir şeyler var; kimliksiz bile çıkma. Sen hiç kendi kafanda bu bağlantıyı kuramadın mi, hayır kuramıyorsun zaten yarın obur gün bomba şüphesiyle yoktan yere indirirlerse savunacak, söyleyecek bir şeyi olmayacak geride biraktiklarinin... "Doğru, plakasiz geziyordu" diyecekler . Peki senin o harekette bulunup (videoda arabaya vurmak diye bahsediliyor; vurduğunu görmüyorum çocuğun) arabaya el kol yaptığın gibi, trafikte biri motoruna koysa tekmeyi? Ya da yan şeritten kapı açmak sureti ile asfalta yapismana sebebiyet verse? Ne fark eder ki, bir benzeri el kol hareketini, dürtülerine mukayyet olamayıp sen de yapıyorsun. Farkın kalmihor.

Siz bu arkadaşları tanıyor musunuz? Ben tanımıyorum. Motorsikletliler de tanımıyor... Siz aracin içinde oturan 4. Kişinin kim olduğunu biliyor musunuz? Ben bilmiyorum. Motorsikliketliler de bilmiyor. Fakat kapılar acılana kadar, belki de vardı öyle biri? (Selam Schrödinger) Tavırlar da ona göreydi? Peki bu amcalar polisvaridir değil mi tavırlarından anladığımız kadarıyla? O halde silah bulundurması ve olumsuz bir trafik koşulunda ehemmiyetli davranmasi çok normal değil mi? Madem o kadar billurun vardı, "kimsin kardeşim çağır polisi o baksın plakama"de, de ki bari hakkın olan bir sey söyleyip dayak ye... Bunu yapsan ve akabinde üstlerine yürüsen bile sonuna kadar savunacağım. Fakat yok, serti görünce 'ama babacığım'.

Fakat olur mu? Silah görülüyor ya bir kez... İnsaf. On koltuktan inen adam elindeyken beline koyup geliyor yanlarına. Bu mu şimdi silah çekti oluyor? Lan adam aksini yapıyor. Kim olduklarını da bilmiyoruz? Belki korunmalilar? Yani belki gerçekten gerekli bir durum. Diğer arkadaş da güvenlik için bagajdan alıp, "yanında tutuyor". Bu tüfekli arkadaş olay boyunca "neden arabaya vuruyorsun?" Diye sesleniyor ki bence o durum içerisinde gayette düzgün davranıyor.

Fark ettiniz mi? Buraya kadar halen ne kimse silahını kurdu, ne de namlusu yerden başka yere bakacak pozisyona getirdi! Zaten tüm olay boyunca böyle bir durum yaşanmıyor. Orada en az 7-8 kaskli, ekipmanlı adamsın. Yolunu kesiyorsun, hareket yapıyorsun, plakan da yok... Ulan bildiğin tehditsin. N'apacak adamlar, ehemmiyetli davranmayacak mi? Ya olay buyuseydi? Belki de adamlarin takınması gereken tavır buydu...

Su kelleye kamera bağlama işi çok kişiye cesaret veriyor. İşin kötüsü; herkes iyi niyetli değil, bilerek kışkırtıyorlar. Kafasindaki kamerayla kayda almak için insanları hata yapmaya sürükluyorlar. Yani diyeceğim o ki, ben kabaliktan haz almıyorum, cehaletten de igreniyorum. İkisini de mümkün mertebe kenara koymaya çalıştığım bir hayat yaşamaya çalışıyorum... Ancak su videoyu izlediğimde "güzel kardeşim, biz falanca filanca kimseleriz, bak üzerimizde silahlarımız da var, sen neden benim seridimde hoş olmayan hareketler yapıyorsun acaba?" Demenin, tercih edilen yöntemden çok daha etkisiz kalacağı bariz. Yani burada musibet, nasihattan oldukça iyi kalıyor. Tabii yazının en başındaki gibi; 206sina kurt egzoz takan abimizden beri ayar her zaman vardı, ancak son dönemde fena kaçtı. Kalmadı hiç bir şeyin ayarı anasını satayım.

bason
16-08-2016, 18:09
ohal olmasa bile aynısı yaşanırdı bence. :)

Alpii
17-08-2016, 01:13
Kaskına gopro yapıştırana yürek hediye ediyor herhalde şirket. Video çeken çoğu motorcu aynı. Gördüler aracı tek tabi el kol sallamalar normal. İyi o elini sokmadı bi yerine.

Buda konu hakkında kucuk flood; Y. EMRE SEYDANLIOĞLU auf Twitter: "Bildiğiniz uzere dunden beri "Ali Erdoğan ve bir CB Koruma Polisi masum motorlu kuryelere saldırdı" şeklinde servis edilen video yayılıyor." (https://twitter.com/seydanlioglu/status/765546730989481984)

KoramiraL
17-08-2016, 01:34
Çalıştığım sektörden dolayı bu adamlarla uzun süre bir arada bulundum kimisiyle arkadaş bile oldum ama bunların davranışları ve konuşmaları böyle sebebi ise işlerinin verdiği stress şoför gayet tedbirli davranmış ve yola girmiş fakat motorcu arkadaş gereksiz hareketi yapınca işin şekli değişmiş kaldı ki ben trafikte plakalarını gördüğümde önüne girmeden 5 defa düşünüyorum ne zaman ne yapacakları hakikaten belli olmuyor ve bu Korumaların cezai ehliyetlerinin en son olmadığını hatılıyorum sonrasında bir değişiklikte bulundularmı bilmiyorum o kısmını ama adamlar gene sakin durmuşlar yapabileceklerini düşününce

ocean0636
17-08-2016, 02:06
Şu videoda polise yüzde 1 suç bulamıyorum .
Polisler gerekeni yapmış hatta az bile yapmış. Terörle mücadeleye verseler yeridir bu tabloda.
1 senedir yaşanılan patlamalar, kalleş darbe girişimi ve OHAL durumu yeterli bi gerekçe .
Umarım motorculara ders olmuştur .

Diyadin
17-08-2016, 07:22
Adam CB koruması Memlekette Ohal var sen Plakasız motorla gel koruma aracını durdurmak için hareket yap nereden bilsin silahsız olduklarını oradan biri çıkarıp hepsini vursa o zamanda nasıl koruma bunlar daha çevre güvenliği bilmiyorlar dersin sen ?

Karşılarındaki adamlar silahlı olsa bagajı açana kadar zaten indirir tamam abi sensin :D

Bu arada siyah passatların fiyatları ne durumda acaba?

Bu kasa passatların artık bi lakabı olacak mı?

Polat kasa x5, uzay kasa bmw, tro kasa sarı megane coupeler gibi bunlarda koruma kasa yada uzun namlu kasa olur mu?

KoramiraL
17-08-2016, 07:49
Karşılarındaki adamlar silahlı olsa bagajı açana kadar zaten indirir tamam abi sensin :D

Bu arada siyah passatların fiyatları ne durumda acaba?

Bu kasa passatların artık bi lakabı olacak mı?

Polat kasa x5, uzay kasa bmw, tro kasa sarı megane coupeler gibi bunlarda koruma kasa yada uzun namlu kasa olur mu?

Olsa olsa Emniyet Kasa olur yada CB kasa Passat diye söyleriz artık napalım bu cevaptan sonra :D

Korollacı
17-08-2016, 08:04
mk4_bora

kendisi motorcu sanirim yada motora el kol yapan. nedense motorcunun yaptiginin ibinelik oldugunu soyleyen butun mesajlari eksilemis

XoR
17-08-2016, 08:09
mk4_bora

Benimde 2 mesajı beğenmemiş :)

Hayırdır mk4_bora tavuğuna kışt mı dedik ? :)

Day Walker
17-08-2016, 08:28

benimkini de beğenmemiş galiba :D

halbuki ejderyayı kendi içimizde yapınca çok komikti :hehe:

RIDVAN
17-08-2016, 08:31

mk4_bora aynı şekilde benimkinide beğenmemiş heralde. Arabaya eliyle vuran motorcu abisi...Tekrar yazıyorum ellerine sağlık passatan çıkanların...O Araçta Yaşlı,Hasta,Bayan,Acemi hertürlü insan olabilir kafaya kamerayı takınca 5-10 motor olunca kendisini bir b*ok sananlara iyi bir ders oldu.

DOHC
17-08-2016, 08:32
benimkini de beğenmemiş galiba :D

halbuki ejderyayı kendi içimizde yapınca çok komikti :hehe:

Benim de bir sürü mesajımı beğenmemiş. 2 haftada 42 beğenmemesi var. Neden beğenmedim diye sordum, gördünüz, onu da beğenmemiş :).
Sorumun üzerine ilgili ilgisiz, yorum içermeyen, bilgi paylaşımı olan (SMS ile hasar sorgulama mesajımı bile) bir kaç mesajımı beğenmemiş. Ben de ona aynısını yaptım :P.

XoR
17-08-2016, 08:35
Benim de bir sürü mesajımı beğenmemiş. 2 haftada 42 beğenmemesi var. Neden beğenmedim diye sordum, gördünüz, onu da beğenmemiş :).
Sorumun üzerine ilgili ilgisiz, yorum içermeyen, bilgi paylaşımı olan (SMS ile hasar sorgulama mesajımı bile) bir kaç mesajımı beğenmemiş. Ben de ona aynısını yaptım :P.

Negatif fetişidir belki :D gördüğü zaman dayanamayıp eksiliyordur :p

Day Walker
17-08-2016, 08:37
mk4_bora aynı şekilde benimkinide beğenmemiş heralde. Arabaya eliyle vuran motorcu abisi...Tekrar yazıyorum ellerine sağlık passatan çıkanların...O Araçta Yaşlı,Hasta,Bayan,Acemi hertürlü insan olabilir kafaya kamerayı takınca 5-10 motor olunca kendisini bir b*ok sananlara iyi bir ders oldu.

Negatif fetişidir belki :D gördüğü zaman dayanamayıp eksiliyordur :p

Hayırlı olsun yeni bir trolümüz var artık :hehe:

DOHC
17-08-2016, 08:56

Neyse büyüklük bende kalsın dedim, onun bana/bize yaptığı şeyi ben ona yapmadım. Sildim beğenmemelerimi. Şimdi iyice bilenir bana/bize :P.

ertantamer
17-08-2016, 09:00
Araç hem passat siyah hemde 2.0 tdi. Hiç mi kıllanmadınız arkadaş. Bence yapılması gereken yapılmış. Uzatmadan arkalarını dönüp gitmişler

Kutluhan
17-08-2016, 10:36
az bile yapmışlar, işte bunlarıda arada toplayıp hazır ''ohal'' varken 1-2 ay içerde tutmak lazım, bakalım çıkınca bir daha öyle show yapabilecekler mi, 2-3 tanesi yan yana gelmesin a... kendini bi cacık sanıyorlar..

HaKo
17-08-2016, 11:10
mk4_bora kafasında go proyla gezen potansiyel üstünden geçilecek kamil motorcu detected :D

63owen63
17-08-2016, 11:11
Benim isot'la a7 'ye sapladıgım postu da beğenmemiş, a7'si var galiba :D

Dragger
17-08-2016, 14:15
Benim de yorumumu beğenmemiş, sanırım videoyu çeken eleman kendisi :)

Bu arada RTE korumalarından birisi tanıdık bi abimizdi, adam hergün laptop çantası gibi büyük çantada famas, aug gibi silahlarla evine gidip geliyordu. Normal polis gibi düşünmeyin onları, camdan silahı çıkarıp tarayabilirdi bile risk görüp...Kimse de ağzını açıp birşey diyemezdi.

gökberk
17-08-2016, 14:31
Ders olmuş motorlu arkadaşlara..

BARR
17-08-2016, 14:34
XoR

Nasıl babacım :D

wolrath
17-08-2016, 14:39
bilmem kac yuz tane begenim var elin parmagi kadar da begenilmeme. yarisi bu baslikta oldu :) yazdigim mesaja bakiyorum, bisey bulamiyorum. garip. koydu ya la. yapmayin oyle seyler :p

GokhanRS
17-08-2016, 14:44
Plakan nerde senin? Bu böyle mi sorulur?

Day Walker
17-08-2016, 14:55
XoR

Nasıl babacım :D

dostum sen yorumlarda neyi beğenmedin.

diğer arkadaş troll yapmış herkese basmış eksiyi sen derdini anlat bari ?

Tunacan
17-08-2016, 14:57
Ne kanun var, ne kanunu takan, ne de kanunu uygulayan.. Herkes kendi kafasına göre yaşıyor ülkede.. Yapanın yanına kar kalıyor, yapamayanda hasetinden geberiyor.

GokhanRS
17-08-2016, 14:59

çok zevkli bu eksi verme işi. millet niye trollleşiyor belli oldu :)

Day Walker
17-08-2016, 15:03
çok zevkli bu eksi verme işi. millet niye trollleşiyor belli oldu :)

bunun bi üstü sol atta ki moderatöre bildir butonu :hehe:

eskiden çok kullanırdık :D

BARR
17-08-2016, 15:10

Kapitalist sisteme karşı tepkimi dile getirdim bu eylemimde :D

Day Walker
17-08-2016, 15:11
Kapitalist sisteme karşı tepkimi dile getirdim bu eylemimde :D

bence sen darbeye alkış tutuyo gibisin :D
XoR o sesleri sende duyuyormusun :hehe:

Tholl-ga
17-08-2016, 15:13
çıkar yakında kokusu :D

BARR
17-08-2016, 15:13
bence sen darbeye alkış tutuyo gibisin :D
XoR o sesleri sende duyuyormusun :hehe:

Koray bey danışmadan çağırılıyorsunuz.
XoR

Tholl-ga
17-08-2016, 15:19
Sky Window dislike

Dragger
17-08-2016, 15:20
Skywindow kim lan yeni üye mi?

Day Walker
17-08-2016, 15:21
ahaahahah terbiyesizler :hehe:

Quantum
17-08-2016, 15:22
mk4_bora dan ben de nasibimi almışım ve yemişim dislike ı.. :(

Dragger
17-08-2016, 15:22
Cam tavan haahahahahha :D

ben olsam #iphone6spluswindow yapardım :D

Day Walker
17-08-2016, 15:23
Sky Window dislike

Skywindow kim lan yeni üye mi?

#skywindow #fuckgopro :hehe:

Day Walker
17-08-2016, 15:27

o nasıl heştek olm :D ben öyle mi yazıyorum :D

Dragger
17-08-2016, 15:29
Kim la bu cam tavan adam hem yeni üye hem de dislike yapmış beni :) Tholl-ga

Day Walker
17-08-2016, 15:30
haahahaha adamlar seri şekilde eksiliyorlar :D

SULTANOGLU
17-08-2016, 15:31
http://www.melyapi.com/img/dummies/camtavan2.jpg
http://images.techtimes.com/data/images/full/136790/facebook-is-getting-a-dislike-button.jpg

Day Walker
17-08-2016, 15:32
Kim la bu cam tavan adam hem yeni üye hem de dislike yapmış beni :) Tholl-ga

ahahaha yeni mi kimmiş o yaw :D

PULAT
17-08-2016, 15:33
Bir daha aynı fışkıyı yememeleri adına polis iyi yapmış az bile yapmış bence şahsi fikrimdir.

BARR
17-08-2016, 15:34
Cam tavan diye üyemi olur ya..

Diyadin
17-08-2016, 15:34
HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

me karılarkogusu iphoneonly

ajaahahahahaha

Day Walker
17-08-2016, 15:35
HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

me karılarkogusu iphoneonly

ajaahahahahaha

bi sen eksiktin zaten :D

BARR
17-08-2016, 15:38
Hakan bey siz neden eksiliyorsunuz?? Zorunuza mı gitti yoksa bira gazsız mı oldu?
SULTANOGLU

Berkan
17-08-2016, 15:39

#melaba #asasor hahahahahahah

Day Walker
Hakan bey siz neden eksiliyorsunuz?? Zorunuza mı gitti yoksa bira gazsız mı oldu?
SULTANOGLU

mesai bitiyo az kaldı :hehe:

SULTANOGLU
Bar35 :D sıradan gidiyodum aşağıya :D bastım bastım yürüdüm :D normalde eksi gerginlik yaratıyor :D şimdi hiç vermediğim kadar eksi veriyorum :D

Diyadin
17-08-2016, 15:40
bi sen eksiktin zaten :D
Bide beni tavanla çek :D:D:D:D:D:D:D

wolrath
17-08-2016, 15:41
Comments (https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1782936708587745&id=1515418395339579)
motosikletle polise degil de boylelerine daha cok denk geliyoruz...

Day Walker
17-08-2016, 15:41
Bide beni tavanla çek :D:D:D:D:D:D:D

ahahahah olm seni tek çekicem ben :D

Diyadin
17-08-2016, 15:43
ahahahah olm seni tek çekicem ben :D

iphone6plus asansör mesaibaşladıpazartesi mesaibitticuma yazlıkseturvillaları mesaibaşladıpazartesi mesaibitticuma :D:D:D:D

Berkan
17-08-2016, 15:46
Samet :hehe: :hehe:

Day Walker
17-08-2016, 15:46
iphone6plus asansör mesaibaşladıpazartesi mesaibitticuma yazlıkseturvillaları mesaibaşladıpazartesi mesaibitticuma :D:D:D:D

aynen bi hafta mı özetledin benim :D

olm bu kadar takıldığınızı bilmiyordum walla bak :D

Diyadin
17-08-2016, 15:47
aynen bi hafta mı özetledin benim :D

olm bu kadar takıldığınızı bilmiyordum walla bak :D

Hafızamda kalanlar d:D:D:D:D:D:D biralı fotolar çok fazla fonksiyon tuşu olan mikemmel bir kia otomobil :D:D:D Benden bu kadar :D:D:D

Day Walker
17-08-2016, 15:49
Hafızamda kalanlar d:D:D:D:D:D:D biralı fotolar çok fazla fonksiyon tuşu olan mikemmel bir kia otomobil :D:D:D Benden bu kadar :D:D:D

ahaha sen bodrumu nasıl kaçırdın :D arabama laf yok olm :hehe:

Berkan
17-08-2016, 15:50
Cefakar siid mafia :D

Day Walker
17-08-2016, 15:53
Mesai bitmiş nasıl geçti anlamadım amk :D

bu foruma bi geyik konusu gerekli :hehe:

johnie
17-08-2016, 16:04

forumun her dakikası geyik abi, daha ne olsun =)
çok alakasız konular tavan yaparken ilgili konular tavan yapmıyor orada dönüyor işte muhabbet =)

BARR
17-08-2016, 16:10

ReklamAjansında mesai bitmez vatan bölünmez :D

Day Walker
17-08-2016, 16:18
forumun her dakikası geyik abi, daha ne olsun =)
çok alakasız konular tavan yaparken ilgili konular tavan yapmıyor orada dönüyor işte muhabbet =)
Oyle deme sadece bu is ayri bir konumuz vardi
1000 post sinirli :D 1 saatte 2 kere konu temizleniyodu :hehe:

ReklamAjansında mesai bitmez vatan bölünmez :D
Yazik cok talihsiz bir secim :D bak benim gibi memur olcaksin :D

BARR
17-08-2016, 16:47
Ekmek parası napalım "Art direktör" diye gazlayıp it gibi çalıştırıyorlar :D

turbo&quattro
17-08-2016, 17:03
mk4_bora dan ben de nasibimi almışım ve yemişim dislike ı.. :(

Bi dislike da benden o zaman LOL :D

Dragger
17-08-2016, 17:11
Diyadin 2 mesajımı dislike yapmış, nick önerileri alalım :)

BARR
17-08-2016, 17:14
Kazıcı iyi gider :D

Day Walker
17-08-2016, 18:36
Görevi kötüye kullanan modları nereye şikayet ediyoruz :D

Berk007
17-08-2016, 20:33
kimsenin kimseye saygı duymadığı ve eğitim seviyesinin ***** olduğu bir ülkede yaşıyoruz.
Herşey normal.

BARR
17-08-2016, 20:34
Cam tavan yerine "Şipidak" ta olabilir bence :D

Day Walker
17-08-2016, 20:40
Cam tavan yerine "Şipidak" ta olabilir bence :D

Ahahahhah öyle bişey yok kardeşim :D

turbo&quattro
17-08-2016, 20:44
Cam tavan benide dislike lamis :D

Kakus
17-08-2016, 20:45

Asansör ve seturvillalari paylasimlari vazgecilmezim. : ))

Quantum
17-08-2016, 23:28
Bi dislike da benden o zaman LOL :D

Dislaykı size aynen iade ediyorum Yusuf beyciğim

XoR
18-08-2016, 06:53
Alayınıza bastım eksiyi :D Bar35 GokhanRS

BARR
18-08-2016, 07:06
Hiç yakıştıramadım!

DOHC
18-08-2016, 07:08
Neyse dün herhangi bir beğenmemezlik yapmamış bu arkadaş (hoş arkadaşım değil ama lafın gelişi işte anlayın)........

Diyadin
18-08-2016, 07:16
Diyadin 2 mesajımı dislike yapmış, nick önerileri alalım :)

Sene 98 palioda dereceli var üniversitenin en güzel kızıyla çıkıyorum :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D emrah unutabilsem saçlar jöleli :D:D:D::D:D:D:

Day Walker
18-08-2016, 07:43
Sene 98 palioda dereceli var üniversitenin en güzel kızıyla çıkıyorum :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D emrah unutabilsem saçlar jöleli :D:D:D::D:D:D:

ahahahaha seni banlamak lazım :D

XoR
18-08-2016, 08:28

Hayırlı olsun yeni Nick :D :D

BARR
18-08-2016, 08:30

Oguzbir hocam nikinin özel bir anlamı var mı?

XoR
18-08-2016, 08:33

Klavyede T basmıyor :hehe:

KoramiraL
18-08-2016, 08:33
Haydiiii tanımıyorum ama nick hakikaten tuaf mutlaka bir anlamı vardır diye düşünüyorum :))

XoR
18-08-2016, 08:37
Benim X'i sünnet etmişler :D

Dragger
18-08-2016, 08:40

Çıkaramadım, tanışıyor muyuz?

Day Walker
18-08-2016, 08:45
Hayırlı olsun yeni Nick :D :D
çok denk yu :D

otuzbir gibi bişey yapmışlar işte :D

XoR
18-08-2016, 08:46
Beterin beteri var Farzet ki.... :D :D

johnie
18-08-2016, 08:57
dislike lar hava da uçuşuyor bu hafta :D

DOHC
18-08-2016, 08:58
Neyse dün herhangi bir beğenmemezlik yapmamış bu arkadaş (hoş arkadaşım değil ama lafın gelişi işte anlayın)........

Bu "arkadaşın" beğenmediği mesajlarımdan size aşağıda bir potbori sunuyorum. Değerlendirme size ait :).

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/216199-5664-tramer-bilgi-ma-duriyeti-3.html#post8163122

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/219189-akla-evcil-hayvan-rmek-yard.html#post8170101

http://www.techturkey.com/forum/videolar/219154-gt86-rocketbunny-skyline-engine-swap.html#post8169375

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/219075-ve-segmenti-en-iyi-yol-tutu-sahip-ara.html#post8167895

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/208774-ara-kameras-hakk-nda-sorular-cevapl-yorum-20.html#post8167828

http://www.techturkey.com/forum/kar-la-t-rmalar/219004-comfortline-golf-1-6-tdi-bmt-110-ps-dsg-vs-optimal-octavia-1-6-tdi-110-hp-dsg-mi.html#post8167155

DOHC
18-08-2016, 08:59
dislike lar hava da uçuşuyor bu hafta :D

:o .....................

Tholl-ga
18-08-2016, 08:59
Bu "arkadaşın" beğenmediği mesajlarımdan size aşağıda bir potbori sunuyorum. Değerlendirme size ait :).

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/216199-5664-tramer-bilgi-ma-duriyeti-3.html#post8163122

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/219189-akla-evcil-hayvan-rmek-yard.html#post8170101

http://www.techturkey.com/forum/videolar/219154-gt86-rocketbunny-skyline-engine-swap.html#post8169375

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/219075-ve-segmenti-en-iyi-yol-tutu-sahip-ara.html#post8167895

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/208774-ara-kameras-hakk-nda-sorular-cevapl-yorum-20.html#post8167828

http://www.techturkey.com/forum/kar-la-t-rmalar/219004-comfortline-golf-1-6-tdi-bmt-110-ps-dsg-vs-optimal-octavia-1-6-tdi-110-hp-dsg-mi.html#post8167155

begenmedım cık cık cık cık yapma böyle şeyler :D

DOHC
18-08-2016, 09:01
begenmedım cık cık cık cık yapma böyle şeyler :D

Ben de beğenmedim allağ allağ :)

Tholl-ga
Ben de beğenmedim allağ allağ :)
begenmedıgını begendım :D

B.Koçer

hasduasdhashd arabaciiiiiiiiiii

DOHC
18-08-2016, 09:04
begenmedıgını begendım :D

Beğenmediğimi beğendiğini beğendim :)

Daha uzar mı acaba bu isim tamlaması :)

XoR
18-08-2016, 09:06

Gta San Ünal Turan Craysler

https://i.ytimg.com/vi/LuQF9F4HtCA/maxresdefault.jpg

BARR
18-08-2016, 09:08
çok denk yu :D

otuzbir gibi bişey yapmışlar işte :D

Osbir daha şık olmaz mıydı? Farzet ki osbir :D

DOHC
18-08-2016, 09:15

Obir diye başlayalım osbir diye devam edelim sonra otsbir olsun sonra otzbir

Day Walker
18-08-2016, 09:39

İstersen sanada ayarlarız bişeyler :hehe:

Day Walker
18-08-2016, 09:53

Obir diye başlayalım osbir diye devam edelim sonra otsbir olsun sonra otzbir

farzet ki nickleriniz değişmiş napardınız :D

Tholl-ga
18-08-2016, 09:58
farzet ki nickleriniz değişmiş napardınız :D

değişmicek oguzbir usta :D

BARR
18-08-2016, 10:00
Halkımızın takdiri :smokin:

Day Walker
18-08-2016, 10:10
değişmicek oguzbir usta :D

gücün bize yetiyo tabii :D denk geliriz elbet bir mangalda :D

Diyadin
18-08-2016, 10:18
zirve tek kişiliktir

farzetki

tedavi

kesici

bol makas

yanlama

dı makinada bu hafta (pardon devreler yandı) :D:D:D::D

Diyadin
18-08-2016, 10:19
ana haberi açın ben çıktım

halka sesleniş

maganda terör
96-99 civic kalmadı yayları kesip millete çakmalık

varsa renk kodu önerileri alabilirim :D:D::D:

Diyadin
18-08-2016, 10:20
Çıkaramadım, tanışıyor muyuz?

Elbet bir gün karşılaşırız ışıkları yanan boş bir sokakta..

İhtimaller sana özel...

Burası bağcılar velkam tu cehennem :D:D::D

XoR
18-08-2016, 10:28
Farzet ki Kadıköy Rıhtım Otelinde sevişmedik hiç :D

streetracer_nos
18-08-2016, 10:46
becermeyi farzedemeyince farzetmeyi becerdim

streetracer_nos
18-08-2016, 10:54
bi esikibinim olsa yaylarını kesip lpg taktırsam
sahilde 3 ten 2 ye çekip kıçını attırsam
yazları tepesini açıp
esmerleri sarışınıları kaldırsam

at hırsızı gibi geziyoyoz hımmına
acımıyoz ki milletin malına
arka lastikler kabak olmuş ama sen olmamış farzet
hayırlı olsun alana da satanada...

Onurkk06
18-08-2016, 10:58
Comments (https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1782936708587745&id=1515418395339579)

Buda ayrı bir motorcu videosu adam korna çalıyor ne var lan hız limiti gösteriyor :) sanki motorcular tüm trafik kurallarına uyuyormuş gibi aracın çarpmasını savunmuyorum ama bildiğin kaşınıyo bazıları

streetracer_nos
18-08-2016, 11:00
ortalık gergin ,polis amcalar
Passatla atraksiyon yapar
Motorumda kamera var diye gaz açarsan yanında
Plakayı anons edip doğrulturlar silahıı kıçına

sonra kitlenir ağzın abi abi çekersin
bi daha passat görünce dikkatli geçersin
fazla hoplayıp zıplama
farzetki bu passatı sen hiç görmedin

tatilden geldim çok pis saracak yer arıyodum konuyu gördüm

DOHC
18-08-2016, 11:07

İhtimaller sana özel...

Gaziosmanpaşa yaw ne bağcıları :) Gaziosmapaşa Şanzelize Cafe 3. Tanıtım Filmi - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=jCB0wAyTDd8)

c20let
18-08-2016, 11:15

Buda ayrı bir motorcu videosu adam korna çalıyor ne var lan hız limiti gösteriyor :) sanki motorcular tüm trafik kurallarına uyuyormuş gibi aracın çarpmasını savunmuyorum ama bildiğin kaşınıyo bazıları

Onlar her buldukları aradan geçerler, emniyet şeridine, ters yöne girerler sonra bi korna çalınca başlarlar el kol yapmaya. Kamerası olmayanlar böyle değil. O kaska kamerayı takınca tavırları değişiyor.

johnie
18-08-2016, 11:17

abi patron tam karşımda oturuyor, senin yorumları hep okurken gülüyorum patron hep hayırdır neye gülüyorsun diyooo :D
çok iyi ya hahaha

SULTANOGLU
18-08-2016, 11:29
Basicam herkese eksiyi simdi. Oguzbir ellerin doludur yazamasin simdi

BARR
18-08-2016, 11:31
Hakan bey yine mi siz?
SULTANOGLU

SULTANOGLU
18-08-2016, 12:14
Kendi yorumuma eksi veremiyormuyum ?

SULTANOGLU
18-08-2016, 12:15
Kendi yorumuma eksi veremiyormuyum ?

Yazdim ama mantigima s.çim hesabi

onurc
18-08-2016, 13:06
mk4 bora arkadaşımızda gelişme var ((:
http://i.hizliresim.com/qE3y4q.jpg

fthdrn
18-08-2016, 13:39
Seri eksiliyorum sizi cok keyifli :D

Dragger
18-08-2016, 14:30

İhtimaller sana özel...

Aslan sen bağcılar sokaklarında misket oynarken biz araba kovalıyorduk, ayık ol reyizzzzzz...

DOHC
18-08-2016, 16:39
mk4 bora arkadaşımızda gelişme var ((:
http://i.hizliresim.com/qE3y4q.jpg
mk4_bora

Evet, 24 saattir bana da olumlu-olumsuz yorum yapmamış. Endişelendim şimdi kihkihkih.

SULTANOGLU
18-08-2016, 16:55
http://i1277.photobucket.com/albums/y500/sultanoglu/Screenshot_2016-08-18-17-52-41-1_zpsljcakwuo.png

Tesekkurler c@n

kesici
18-08-2016, 17:50

Mekan benim abi sen ne zaman geldin de seviştin ?

gokhankenar
18-08-2016, 18:03
Kaskının üstüne kamerayı koyan kendini bi *** sanmaya başladı. Gangaster gibi geziyorlar yollarda

Dragger
06-09-2016, 20:09
MK4 Bora konunun üstünden 1 ay geçmiş hala eksi veriyorsun, banlayacağım bak ona göre.

mk4_bora
06-09-2016, 20:10
Banlarsan banla.

Dragger
06-09-2016, 20:12
Kardeşim senin ruhsal sıkıntıların mı var?

Ne alaka her konuya girip millete eksi verip duruyorsun?

mk4_bora
06-09-2016, 20:13
Forumda bu özellik var mı? Var. Özgür irademle eksiliyorum var mı ötesi? Rahatsızsan dediğim gibi banla. Umurumda olmaz ;)

Dragger
06-09-2016, 20:17
Bir kere yaparsın iki kere yaparsın anlarım da sadece şu konuda 20 tane adamı eksilemişsin. Herkese gereksiz rahatsızlık veriyorsun.

Bu forumda özgürlüğün başkasına rahatsızlık verdiğinde biter, selametle...

Kadyr
06-09-2016, 20:33
ahah banada eksi vermişti dedim herhalde kendiside motorcu ama yorumları okuyunca olmadığını anladım :)

Day Walker
06-09-2016, 20:35
Lan benide eksilemiş :D

Süresiz yolla kanka nüffen :hehe:

Tunacan
06-09-2016, 21:30
Arkadaş rahatsızdı sanırım.. Kendisine geçmiş olsun, şutlayanın da eline sağlık diyorum..

HaKo
06-09-2016, 22:40
tam bir trol yemin ederim. eline sağlık.

Sert@ç
06-09-2016, 23:04
Geçen benide seri şekilde eksilemişti
Çok şükür bugün de başkası adına utandık

Dragger
07-09-2016, 07:51
Lan benide eksilemiş :D

Süresiz yolla kanka nüffen :hehe:

Süresiz yolladım sıkıntı yok :)

BARR
07-09-2016, 07:58
Beni de eksilemiş ahahaha

Day Walker
07-09-2016, 08:13
Süresiz yolladım sıkıntı yok :)

Adamsın bee forum billur görsün :hehe:

Tunacan
07-09-2016, 08:17
Hacı abi senin nickin durumu ne olacak böyle? Ouz birci

Dragger
07-09-2016, 08:18
Tam banlarken bana bi de özel mesaj atmış, içerik de bu :D

:heyoo::heyoo::heyoo:

KoramiraL
07-09-2016, 08:30
Özelden el sallamadan olmaz demiş demekki sayın admin :D

Day Walker
07-09-2016, 08:48
Hacı abi senin nickin durumu ne olacak böyle? Ouz birci
Bana bunu yapanlar utansın ne diyim :hehe:

Sevigili mod kardeşim Tholl-ga artık bi düzeltelim şunu eskisi gibi Day Walker olsun :)

Tam banlarken bana bi de özel mesaj atmış, içerik de bu :D

:heyoo::heyoo::heyoo:

ahahahah son şakasını yapmış rahmetli :D

Dragger
07-09-2016, 08:49
Hadi ben düzelteyim bari, tolga zaten yine bozar :D

Day Walker
07-09-2016, 08:57
Hadi ben düzelteyim bari, tolga zaten yine bozar :D

Ahaha saol kardeşim :D

DOHC
08-09-2016, 14:19
Bu keratanın verdiği eksileri silme imkanı var mı?
Benim mesajları listelemiş, sıradan eksileri vermiş :).

Day Walker
08-09-2016, 14:23
Bu keratanın verdiği eksileri silme imkanı var mı?
Benim mesajları listelemiş, sıradan eksileri vermiş :).

aynısını bizde yaptı :D boşver takılma forumun delisi o :hehe:

zaten Dragger ona tek gidişlik bilet aldı :hehe:

SULTANOGLU
08-09-2016, 15:04
aynısını bizde yaptı :D boşver takılma forumun delisi o :hehe:

zaten Dragger ona tek gidişlik bilet aldı :hehe:

insanlara deme bence çocuğun harbi bir tarzı vardı :D son selamını yavuza verip gitti :D

Day Walker
08-09-2016, 15:10
insanlara deme bence çocuğun harbi bir tarzı vardı :D son selamını yavuza verip gitti :D

tarz deyilsın hakan :D adam haketti ama tek kelime etmeden herkese basmış eksiyi tıpkı lisede ki tarih hocam gibi :hehe:

SULTANOGLU
08-09-2016, 15:13
mk4 bora kalbimizdesin olsaydıda bassaydı mesajıma eksiyi :D

Day Walker
08-09-2016, 15:22
mk4 bora kalbimizdesin olsaydıda bassaydı mesajıma eksiyi :D

ben basarım :D

mert_can 41
08-09-2016, 15:32
Hayret konuda bir beğeni bana gelmiş ahuhahahshshs fatih kanka ayrıca dayanamadım bastım eksiyi ajuhahshshshs

KÖROĞLU
11-09-2016, 22:16
:D videodakine benzer sebepten kavga edip karakolluk olduğum gün geldi aklıma.

Motorcular şükretsin sopa yememişler :)

Gömleklinin arabadan çıkışı zaten go pronun içsel röntgen çekmesini sağlamış :D

mission complete :)

AliDogukan
11-09-2016, 22:35
ben basarım :D

abi nickine çok güldüm Allah razı olsun isim de Oğuz ise double combo olmuş :D

skaratas2
16-09-2016, 15:56
H. Ali Erdoğan

Tehlikeli adamlar vesselam :) Namı değer (Yeğen mi?)

Gearbox
21-11-2016, 11:38
Merhabalar az önce karşılaştığım bir video yu sizler ile paylaşmak istedim..

https://youtu.be/GuWIxJfDMWA?t=6m19s

Motorcu , taksinin arkasında düşük hızda ve fren mesafesinde olmasına rağmen , gazlayıp insanlara salça olmuş.. Burada ben mi yanlış görüyor veya yorumluyorum bilemedim. Bi de haklıymış gibi artis artis konuşuyor..

Şu sıralar youtuber olacağız diye kamera takıp kimseye saygı göstermeden , saygı bekleyen 'Motorcu!!' lara gelsin..

Gearbox
21-11-2016, 11:39
Merhabalar az önce karşılaştığım bir video yu sizler ile paylaşmak istedim..

https://youtu.be/GuWIxJfDMWA?t=6m19s

Motorcu , taksinin arkasında düşük hızda ve fren mesafesinde olmasına rağmen , gazlayıp insanlara salça olmuş.. Burada ben mi yanlış görüyor veya yorumluyorum bilemedim. Bi de haklıymış gibi artis artis konuşuyor..

Şu sıralar youtuber olacağız diye kamera takıp kimseye saygı göstermeden , saygı bekleyen 'Motorcu!!' lara gelsin..

6. dk dan sonrasını izleyebilirsiniz..

onurc
21-11-2016, 11:48
Bu mt leri sürücüleri fena cozutmuş durumda.adam bakmıyor bile hareketleri kes.yakında alırlar façasını (:

rahmitanir
21-11-2016, 11:49
6. dk dan sonrasını izleyebilirsiniz..

tam bir katıksız O.Ç.
Ulan taksici önündeki scooter'liyi altına almasın diye sola kırıyor, direk şeride de girmiyor, sadece şeridinden taşıyor. araba kullanıyor olsan, o kadar şeritten taşmaya tahammül edersin, bu OÇ resmen arandığından adama salça oluyor.

Kullanıcı
21-11-2016, 11:53
Mt sürücü tam bir ... anladınız siz. Yeni moda oldu bu kamera tak atar gider yap motorla sıvış bir gün bana denk delirse hiç taklamam alırım arabanın altına

AliGizda
21-11-2016, 12:03
Hani bir zamanlar bende motor kullandım ama bunun yaptığı ciddi anlamda terbiyesizlik. Bu daha adamına denk gelmemiş, bunu inşAllah en kısa zamanda öttürürler, o aynayı monte ederler bi yerine.

Işık
21-11-2016, 12:07
Allah çattırmasın, kan çıkar...

HaKo
21-11-2016, 12:15
bu o.ç aynısını bana yapsa çok ciddi söylüyorum kan dökülür. Tez zamanda takla atıp gebermesi dileğiyle.

yıldırımbyzt
21-11-2016, 12:22
Böyle tipler yüzünden motorcularda mimleniyo açıklama yapmış birde istemsiz olarak falan filan diye bende istemsiz olarak direksiyonu kırsam ne olucak