PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izmir deneme talebi

ahk
17-08-2016, 08:42
İzmir'de fabrikadan 350-400 hp civarı olan aracı olan varsa fk2 ile denemek isterim. Fabrika çıkışı arıyorum ki karşıdaki arabanın gücünü tam bileyim arabamın giderini tam öğreneyim. Aracımda dp, cooler ve yazılım var. Yazılım egzoz olmadığı için ist. da olanlardan kısık.

E92 m3, m2, a45 amg,cla45 amg vs. olabilir. Aklıma bunlar geldi bu güç bandında herşey olur.

PiscocuK
17-08-2016, 09:35
tarih belli mi ne zaman düşünüyorsunuz?

ahk
17-08-2016, 10:27
tarih önemli değil karşılıklı konuşarak anlaşırız.

barisy
17-08-2016, 10:52
Geçen senin arabaya binmiştim değil mi ? Carrera ile denediğimiz araç mı ? O ise maşallah ben çok beğendim gidişini.

PiscocuK
17-08-2016, 10:58
önümüz haftasonuna doğru olursa kaçıp gelebilirim tatilde yapamadım bu sene 2 günlük kaçamak yapmış oluruz bahaneyle ondan sordum :)
deneme sonrası kuşadası :) sonra istanbul

BARR
17-08-2016, 11:32
Type-R ile deneyene Beetle'la deneme bedava abiler kardeşler. Bedava GoPro çekimde var. Type-R'ı geçene ayrıca hızlı cila müesseden.

ahk
17-08-2016, 15:19
Geçen senin arabaya binmiştim değil mi ? Carrera ile denediğimiz araç mı ? O ise maşallah ben çok beğendim gidişini.

Evet benim araç teşekkürler.

önümüz haftasonuna doğru olursa kaçıp gelebilirim tatilde yapamadım bu sene 2 günlük kaçamak yapmış oluruz bahaneyle ondan sordum :)
deneme sonrası kuşadası :) sonra istanbul

her zaman beklerim tabi stock fk2 ise pek mantıklı olmuyor denemek. Stock olarak 270-280hp gibi gidiyor araç.

Type-R ile deneyene Beetle'la deneme bedava abiler kardeşler. Bedava GoPro çekimde var. Type-R'ı geçene ayrıca hızlı cila müesseden.

Çekim sorunsuz yayınlamak yasak ;)

PiscocuK
17-08-2016, 16:09
Evet benim araç teşekkürler.

her zaman beklerim tabi stock fk2 ise pek mantıklı olmuyor denemek. Stock olarak 270-280hp gibi gidiyor araç.

Çekim sorunsuz yayınlamak yasak ;)

maksat muhabbet olsundu zaten.Genel olarak bakıldığında İstanbul'dan İzmir'e roll için gitmek pek mantıklı değil :)
videolardan takip ederiz artık

mehzent
17-08-2016, 16:13
İzmir şubesi iş başında bı e92m3 belkı izmirde cıkar :)

1.8 turbo
17-08-2016, 17:18
Merhaba. Benim eski e39 m5 im sevdigim bir arkadasimda su an. Kendisi foruma uye degil
Deneme ne zaman nerde olcak m5 ile gelebiliriz bizde

ahk
18-08-2016, 14:11
maksat muhabbet olsundu zaten.Genel olarak bakıldığında İstanbul'dan İzmir'e roll için gitmek pek mantıklı değil :)
videolardan takip ederiz artık

Muhabbet için her zaman beklerim. Zaten deneme işi kırk yılda bir oluyor ;)

İzmir şubesi iş başında bı e92m3 belkı izmirde cıkar :)

Başkan siz orda hızlı olunca hep aynı setup sanıyorlar ;) Bekliyoruz çıkmaz demiyor şansımızı deniyoruz :) siz buraya gelseniz sizle dener giderini görmüş olurum.

Merhaba. Benim eski e39 m5 im sevdigim bir arkadasimda su an. Kendisi foruma uye degil
Deneme ne zaman nerde olcak m5 ile gelebiliriz bizde

saat ve yer işini gelmeyi düşünenle karşılıklı konuşuruz arkadaşınız gelmek isterse haber verirsiniz.

utkunoa
18-08-2016, 15:13
İzmir'de fabrikadan 350-400 hp civarı olan aracı olan varsa fk2 ile denemek isterim. Fabrika çıkışı arıyorum ki karşıdaki arabanın gücünü tam bileyim arabamın giderini tam öğreneyim. Aracımda dp, cooler ve yazılım var. Yazılım egzoz olmadığı için ist. da olanlardan kısık.

E92 m3, m2, a45 amg,cla45 amg vs. olabilir. Aklıma bunlar geldi bu güç bandında herşey olur.

Yanlış anlamazsınız birşey soracagım, kendiniz fabrika çıkışıı istemişsiniz söylenen speclere güvenmediğiniz için ancak sizin aracınızda fabrika çıkışı değil, Deneyecek insan nasıl size güvencek siz karşı tarafa güvenmiyorken :)

1.8 turbo
18-08-2016, 15:42
Muhabbet için her zaman beklerim. Zaten deneme işi kırk yılda bir oluyor ;)

Başkan siz orda hızlı olunca hep aynı setup sanıyorlar ;) Bekliyoruz çıkmaz demiyor şansımızı deniyoruz :) siz buraya gelseniz sizle dener giderini görmüş olurum.

saat ve yer işini gelmeyi düşünenle karşılıklı konuşuruz arkadaşınız gelmek isterse haber verirsiniz.

saat zaman uyarsa gelcez...

levent
18-08-2016, 15:54
Yanlış anlamazsınız birşey soracagım, kendiniz fabrika çıkışıı istemişsiniz söylenen speclere güvenmediğiniz için ancak sizin aracınızda fabrika çıkışı değil, Deneyecek insan nasıl size güvencek siz karşı tarafa güvenmiyorken :)

Kendi aracının misalen 400hp lik stok M5 ile yürüyebildiğini görmek için öyle istiyor bence. Tabi güven meselesi konusunda haklısın, çok hile hurda dolu şu deneme işinde hırs olmayan insanlarla denemek lazım.

ahk
18-08-2016, 17:44

Benim amacım aracım ne güçler civarıdır çünkü bende gücünü bilmiyorum. Benim setup araçlar istanbul'da (parçalar bire bir aynı) 350-360hp çıkıyor. Bana daha iyi hissiyatı verdi bu yüzden yakın gidebileceğim araç arıyorum beni 1-2 boy geçecek ya da benim 1-2 boy geçebileceğim. Eğer araçta extra bir şeyler olursa karşı tarafta gücünü net bilemez ve sonuçta ben amacıma ulaşamam.

Güvenmediğim bir şey yok nasıl bu sonuca vardın ki :) Mehmet'in aracında olup bende olmayanlar ; jant-lastik-met.kit-egzoz-yazılım (bende kısık).

Önemli olan arada 1-2 boy fark olması yoksa bir şey anlayamıyorsun.

saat zaman uyarsa gelcez...

Cuma günü yazarım eğer sık girmiyorsan özelden telefonunu yollarmısın.

Maddy
18-08-2016, 23:06
zaman uygun olursa izlemeye gelmek isterim :)