PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankarada güvenilir Usta ve Yazılımcı

jointofjah
29-08-2016, 13:49
Arkadaşlar merhaba daha ilk defa 2014 aralıkta araç sahibi oldum. Aracım Yeni kasa i20. 1.4 Crdi motor var. Şuan aracım 41.500 kmde servis bakımı yaklaştı. Bugüne kadar herşeyi serviste yaptırdım ve bundan sonra servise gitmek istemiyorum. Hem pahalı hemde servistekilerin tavrı tutumu hiç hoşuma gitmiyor yani içimi hiç rahatlatmıyor. Onun dışında servis kaynaklı kötü bi olay yaşamamda cabası.

Tüm bunlar dışında birde aracıma ilerde emme manifoldu temizliği egr iptali yazılım gibi ufak tefek modifiyeler yapmak istiyorum. Şöyle bu işlerde yardımcı olabilecek ustalarınız var mıdır bana yardımcı olabilecek. Henüz öğrenciyim açıkcası uygun fiyatlı olmasıda güzel olur. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

burcinkarabacak
29-08-2016, 13:52
Ben yazılımı Ecufast'te yaptırdım. Fiyatı da uygundu bana göre. Ama hazır yazılım kullanıyorlar. Eğer kendi isteğine göre yaptırmak istersen Ümit Doğan Remaps'i öneririm.

Saygılar

jointofjah
29-08-2016, 13:57
Ben yazılımı Ecufast'te yaptırdım. Fiyatı da uygundu bana göre. Ama hazır yazılım kullanıyorlar. Eğer kendi isteğine göre yaptırmak istersen Ümit Doğan Remaps'i öneririm.

Saygılar

Yanıtınız için teşekkürler.Ümit Doğanın yeri yenimahallede diye hatırlıyorum doğru mu?

burcinkarabacak
29-08-2016, 14:04
Yanıtınız için teşekkürler.Ümit Doğanın yeri yenimahallede diye hatırlıyorum doğru mu?

İvedik CaddesiNo.266/A - 06180 Yenimahalle / ANKARA / TURKEY

Saygılar

Octane
29-08-2016, 14:22
Yazılım ve DPF ve EGR iptali için Ümit Doğana gidin.

jointofjah
29-08-2016, 14:33
İvedik CaddesiNo.266/A - 06180 Yenimahalle / ANKARA / TURKEY

Saygılar

Anladım peki emme manifoldu temizleme gibi işleri nerde yaptırabilirim

burcinkarabacak
29-08-2016, 15:00
Anladım peki emme manifoldu temizleme gibi işleri nerde yaptırabilirim

o konuda bilgim yok hocam kusura bakmayın

Saygılar

Kutluhan
29-08-2016, 15:06
dr.ecu köksal değirmenci her işimizde yardımcı olur kafamız rahat, samsunda yolda kaldım ta ankara'dan arabamı çektirdi vs. bronz baskı yaptı gönderdi vs. sağolsun biraz yoğun ama elinden geleni yapıyor.

jointofjah
29-08-2016, 15:17
dr.ecu köksal değirmenci her işimizde yardımcı olur kafamız rahat, samsunda yolda kaldım ta ankara'dan arabamı çektirdi vs. bronz baskı yaptı gönderdi vs. sağolsun biraz yoğun ama elinden geleni yapıyor.

bu emme manifoldu temizliği egr temizliği gibi işleri nerde yaptırabilirim biliyor musunUz

MeRtCaN
29-08-2016, 15:38
Yazılım Konusunda Remaps Umıt dogan olarak yardımcı olurum

mekanık ısler olarakta Bes servıs satılmıs usyata yonlendırebılırız

sormak ıstedıgın tum sorular ıcın pm den yazabılırsın

Kutluhan
29-08-2016, 15:48
bu emme manifoldu temizliği egr temizliği gibi işleri nerde yaptırabilirim biliyor musunUz

ben yaptırdım, kendisi yapmaz ustaya yönlendiriyor.

raja52
29-08-2016, 17:39
Ümit Doğan pahalı. Tanıdığınız yoksa ilgilenmiyor. Yazılım konusunda MGRemaps Ankara Kemal Yağmurcukardeş ve Dr.Ecu Köksal hocayı öneririm. Mekanik işlemler için de Yeni Nesil oto Ethem usta var, MGRemapsla aynı binada zaten tavsiye ederim. RUR Corsa Ümit yönlendirdi diyebilirsiniz.

melihyilmaz
29-08-2016, 18:12
hocam aracın 5 sene garantisi var bence bakımları servise girmende fayda var.

MeRtCaN
29-08-2016, 19:48
Ümit Doğan pahalı. Tanıdığınız yoksa ilgilenmiyor. Yazılım konusunda MGRemaps Ankara Kemal Yağmurcukardeş ve Dr.Ecu Köksal hocayı öneririm. Mekanik işlemler için de Yeni Nesil oto Ethem usta var, MGRemapsla aynı binada zaten tavsiye ederim. RUR Corsa Ümit yönlendirdi diyebilirsiniz.

Ustam ne dayanarak soyledın bunu ?

bize getirdiginiz araç nedir kac modedir ?

raja52
29-08-2016, 20:36
Ustam ne dayanarak soyledın bunu ?

bize getirdiginiz araç nedir kac modedir ?

2003 model dti Corsa'ydı araç. Ankara'daki tüm yazılımcılarla görüştüm, en yüksek fiyatı remaps verdi. Hem fiyat yüksek idi, hem de yazılım da müşteri fikirleri pek önemsenmiyordu, mesela ben kesici istememe rağmen kesici koymayacağını belirtmişti Ümit Bey olduğunu düşündüğüm kişi. Fakat arkadaşlarımdan duyduğum üzere muhabbeti olanlar ile detaylıca bu işler konuşulup, fiyatlarda indirimler oluyormuş. Şaşırmıştı birkaç arkadaşım bu muhabbete. Bu arada yanlış anlaşılmasın, remaps zaten kendini kanıtlamış yerdir, ben tecrübemi aktardım yalnızca.

MeRtCaN
29-08-2016, 20:43
2003 model dti Corsa'ydı araç. Ankara'daki tüm yazılımcılarla görüştüm, en yüksek fiyatı remaps verdi. Hem fiyat yüksek idi, hem de yazılım da müşteri fikirleri pek önemsenmiyordu, mesela ben kesici istememe rağmen kesici koymayacağını belirtmişti Ümit Bey olduğunu düşündüğüm kişi. Fakat arkadaşlarımdan duyduğum üzere muhabbeti olanlar ile detaylıca bu işler konuşulup, fiyatlarda indirimler oluyormuş. Şaşırmıştı birkaç arkadaşım bu muhabbete. Bu arada yanlış anlaşılmasın, remaps zaten kendini kanıtlamış yerdir, ben tecrübemi aktardım yalnızca.

Fırma olarak 2006 model altı araçlara yazılım yapmıyoruz.

Genel olarakda fıyatlarımız sabittir

Tabikide Ankara da bir cok uygun yazılım yapan firmalar var onları tercih edebilirsiniz.

VETTE
29-08-2016, 20:46
Umit doğan ı çok eski tanırım ki icq zamanına dayanır mertcanı da kesinlikle müşteri memnuniyeti odaklı iş yapıyorlar ve işlerinin ehilleri yoğun bir zamana denk geldigini düşünüyorum

Octane
29-08-2016, 21:19
Ümit Doğan bizim bmwmize belki 5 kez yazılım yaptı, ki bunların çoğu bizim hatamızdı. Mesela yazılım olduğunu bakımda söylemeyi unutmuştuk, cart diye güncellemeyi yüklemişler, tabi yazılım da gitti. Gittik hemen sağolsun düzelttiler Mertcan'la birlikte. Sayısız araç sordum hepsine yardımcı oldu. Şanssızlık olmuş.

eticet06
30-08-2016, 16:11
Ankarada utku selamoğlu Us performance i oneririm custom istegi baglı yazılım yapıyor ve bildigim kadari ile ankarada tek mustang dyno utkuda var öncesi ve sonrasi olarak ekranda verıyor

t-jet ali
30-08-2016, 17:29
Ümit Doğan. Ne zaman arasak muhatap bulduk, aorunlarımızı halletti, bu arada ben Kocaeli deyim buradan kalkıp gittik ve çaremiz oldu.

ozoozo
30-08-2016, 21:13
Her yazılımcının fiyat politikası ayrı 500 liraya yapanda var Ankara'da 1500 liraya yapanda var :) zaten bir çok kişi isim vermiş yapılacak işlem at ile deve olmadığı için isimleri sayılan firmalardan hangisine gitseniz kolayca hallederler. Haliyle size sadece arayıp fiyat sorup bütçenize göre yönelmek kalıyor.

Race Werks - Serdar Anık her türlü sorununuza çözüm üretir ve yönlendirme yapar , kafanız da rahat eder. Aracımın üstünde sayısız defa değişiklik yaptık hiç birinde problem yaşamadım , gece gece de çok uğraştığımız oldu :) memnuniyet açısından da kafanız rahat eder.

RSX
31-08-2016, 07:30
Standart fabrika cikisli araclara butun firmalar standart ayni kalip yazilimi atiyorlar diye biliyorum, burada musteri - uretici iliskisini soracak olursaniz herkes yakinini tarif edecektir :)