PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : experin perte çıkartdııgı araç hakkında

serkan6606
10-09-2016, 13:02
kafam allah bullah bişi çıkmaz gerçide en azından biliyim kafamı rahatlatıyım 2 gün önce babam bi aracın hatalı u dönüsü yapması sonucu ona vurmamak için profosyonelligi yılların söferligi sayesinde kamyonun altına girmekden kurtulup direge patladı ön ortadan komple hasar aldı araç hastane felan hiç bi şeyle ilgilenemedim ben sagolsun duyarlı bi trafik polisi abimiz olayla ilgilenmiş olan biten herseyi gördügü için o sekilde rapor tutmus ve suçun tamamını ona vermişler u dönüsü yasak yerde dönüş yaptıgı ve kavsak önceligine uymadıgı için banada karakoldan raporumu verdiler hemserim sen git arabanı çıkar sıkayetci olacaksan sonra ugrasırsın baban iyileşsin sonra bakarsın ona dediler bende çekiciye yüklettim otoparkdan cıkarttım arabayı kaportacıma verdim belgeleri raporu cekicinin faturasını vsvs kaportacı bile şaşırdı arac saglam ve bakımlı olmasa bagaja kadar girerdi demişdi exper gelmiş aracın blog patladıgı için perte çıkartmış araç 93 şahin 4 lira vermiş hurdasını da bizdeymiş galiba . tahmini hurdayıda 4 e veririz diyo kaportacıda simdi benim sigortam felan nasıl olucak ? daha yeni 3. ayda 1050 tl ye sigorta yaptırdım araca ? senin sigortanla alakası yok karsı taraf suclu dedilerdi bana ama su an kosdurcak vaktim yok bayramdan sonra bakıcaz edicez ama sımdı kafama takıldı benim sigorta ya ne olucak ? mesela arabayı satmıs olsaydık 6 aylık sigortayı kesip kalan 6 ayın ücretini alıyoduk böyle bişeymi olucak ? bilgilendirirseniz sevinirim

Mehmetmert
10-09-2016, 13:06
Sigorta paranizi alabilirsiniz diye biliyorum kalan yillari

serkan6606
10-09-2016, 13:23
parasında degilim cana gelecegine mala gelsin. o ayrı boyut tabi babama bişey olmamamsı saglıklı olması en büyük sevincim ama babam araba olmadan yapamam ankaranın ilçesinde oturuyoruz hergün 80 100 km yol yapıyo bayram bitimi mutlaka bi araç almamız lazım onun için kafam karısık su an

BurakCengizhanoğlu
10-09-2016, 13:56
6 kere okudum anladığım tek şey araç şahin?

Ahmetfikri
10-09-2016, 14:23
geçmiş olsun

kazayı baban yapmış ama şoka sen girmişsin sanki

acil araç lazımsa 4lira sigortadan 4 lira hurdadan 6 aylıkda sigortadan iade alcaksınız bayramda sahibindende bi araba beğenip bayram sonrası ilk pazartesi noter yoluyla satışı alabilirisiniz.

HKND
11-09-2016, 15:27
Bizim amcaoğlunun skoda formenine kırmızı ışıkta geçen biri geldi patladı. Tabi haliyle araç pert. Arabayı aşağı yukarı 8-9bine mâl etmişti, exper 6bine yakın para verdi, üste kalanı da suçlu şöför ben tamamlayacağım diyip sonra elden parasını verdi.En son hurdasınıda amcaoğlu 750 tl'e şirketten alıp 1500₺ gibi bir rakama hurdacıya sattı. Kendi trafik sigortasına da herhangi bir işlem yapılmadı.