PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 320D Önerileriniz...

cnracr21
14-09-2016, 04:26
320d lci siz 2011 model araca fazla performans almak icin ne yapabiliriz yazılımdan başka

barisy
14-09-2016, 17:43
Ben dışarıda yazılım yaptırmıştım , sonrasında m performans kitinin içindeki büyük intercooleri sipariş ettim. İndirim Zaman'ı 950 TL gibi bir rakamdı. Hatta BMW de montaj ücreti de 120 TL gibi bi rakamdı. Mobildeyim link veremedim ama 320d 0-250 m performance intercooler diye aratırsanız YouTube de var

cnracr21
14-09-2016, 18:25
Ben dışarıda yazılım yaptırmıştım , sonrasında m performans kitinin içindeki büyük intercooleri sipariş ettim. İndirim Zaman'ı 950 TL gibi bir rakamdı. Hatta BMW de montaj ücreti de 120 TL gibi bi rakamdı. Mobildeyim link veremedim ama 320d 0-250 m performance intercooler diye aratırsanız YouTube de var
Hangi modelin intercoolerini satıyorlar yoksa özelmi

Ufuk
14-09-2016, 19:04
Hangi modelin intercoolerini satıyorlar yoksa özelmi

Orj'de fabrikasyon 204 hplik m performance power kit var opsiyon olarak alınıyor. Onun intercoolerı.
Tavsiyem sana git yaptır tüv muayenesini 2 sene kafa rahat olsun, ardından hemen ertesi gün krom dp yaptır bide orta şekerli bir yazılım yeterli olur. Kesmezse intercooler vs yaparsın.

onur_S
14-09-2016, 20:11
Forge yada wagner cooler, down-pipe, kutu ici filtre. Sanziman isinip guc kesiyormus diye soyleniyor e90 larda. M performans cooleri orjinalle nerdeyse ayni,cok az bi farki var.

barisy
15-09-2016, 14:25
Şanzıman önce 2. Viteste gürültü yapmaya Başlar, sonra yavaş yavaş 100-110 ile giserken gaza yüklendiğinde de aynı şekilde titreme ve sonrasında gazı alma şeklinde garip bir durum meydana gelmeye başlar. Bunu kimisi şanzıman kaldırmıyor der kimisi şaftın lastik bir parçası aşındığı için ani gaz yüklenmesinde önce vibrasyon yapıp sonra yerine oturduğu için oluyor der. Bazı yazılımlarda ise 220 den sonra araç korumaya alıyor.

Kısaca yazılım işinde benim kendi aracım ve muhtelif yerlerde yazılım yaptıran bir kaç arkadaşım çeşitli sorunlar yaşayıp yazılımı sildirdiler sonunda. Muhtemelen bi çok kişi sorun yaşıyordur , bahsetmiyordur. Yazılım sonrası yakıt 1 litre kadar artıyor. Bunu yol bilgisayarında belki fark edemezsiniz , pompa hesabında çıkıyor.

Tekrar yaptırır mıyım sanırım yazılım yaptırmak değil de şu hazır kitleri denerdim. Cpa veya racechip falan.