PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Samsung Galaxy Note 7, bu kez de araba yaktı

eldorado
14-09-2016, 11:50
Samsung Galaxy Note7’nin patlama riski var daha telefonu alalı 10 gün oldu bugün samsung aradı telefonunuzu kapatın kapatmazsanız otomatık kapatılcaktır diyo? ula 4.000tl telefona para veriyoruz patlıyor alev alıyor telefonları geri topluyormuş yenisini veriyormuş ben bi daha almak kullanmak istemiyorum para iadesi olucak mı acaba bilgisi olan varmı?

Samsung Galaxy Note 7, bu kez de araba yaktı! | Teknoloji Haberleri (http://www.haberturk.com/ekonomi/teknoloji/haber/1295778-samsung-galaxy-note-7-bu-kez-de-araba-yakti)

Faruk_Vtec
14-09-2016, 13:16
I Phone 7 bunu beğendı...

Mutu
14-09-2016, 13:22
samsung kendi ayağına sıktı bu olayla.

onursumer
14-09-2016, 13:26
Samsung Galaxy Note7’nin patlama riski var daha telefonu alalı 10 gün oldu bugün samsung aradı telefonunuzu kapatın kapatmazsanız otomatık kapatılcaktır diyo? ula 4.000tl telefona para veriyoruz patlıyor alev alıyor telefonları geri topluyormuş yenisini veriyormuş ben bi daha almak kullanmak istemiyorum para iadesi olucak mı acaba bilgisi olan varmı?

Samsung Galaxy Note 7, bu kez de araba yaktı! | Teknoloji Haberleri (http://www.haberturk.com/ekonomi/teknoloji/haber/1295778-samsung-galaxy-note-7-bu-kez-de-araba-yakti)

en son sadece iade yapiyorlardi zaten degisim degil , cihazlar ile ilgili herhangi bi bilgi paylasilmiyor

fatih_selvi
14-09-2016, 13:33
Para iadesi yapılacakmış. Ancak sadece cihazın ilk çıkan serisinde bu hata var. Batarya dolduğu zaman elektriği kesmediği için patlıyormuş.

onursumer
14-09-2016, 13:56
ikinci bi seri cikmis olsa gene degisim yaparlardi tr dekilerin hepsi toplatilir bence

Emre-Dylan
14-09-2016, 14:00
İphone 7 iyice tavan yapar artık bu mevzudan sonra...

Ssamet
14-09-2016, 14:15
Sonra neden iphone :)

KoramiraL
14-09-2016, 14:21
Alsında gene samsung da iphone a geçtim halen note 5 gerimi dönsem diyorum heleki IOS 10 dan sonra :D

Mutu
14-09-2016, 14:29
Batarya şişme olayını ben s2 de de s3de de yaşamıştım. Demek hiçbirşey değişmemiş samsungda.

eldorado
14-09-2016, 14:34
para iadesi yapsınlar başka bişi istemiyorum.Mükemmel telefon yapmışlar ama kendı kendını düdükledi samsung

makif84
14-09-2016, 14:44
Para iadesi yapılacak.Samsung ta çalışan yönetici bi arkadaşım söylemişti

makif84
14-09-2016, 14:53
http://www.webtekno.com/samsung-galaxy-note-7-iade-ve-degisim-sureci-nasil-olacak-h20055.html?ckattempt=1
Buradan da okuyabilirsiniz.

Aero
14-09-2016, 16:18
Batarya şişme olayını ben s2 de de s3de de yaşamıştım. Demek hiçbirşey değişmemiş samsungda.

S5 yeni çıktığında eşime aldım ve 1 haftalık telefon şarj esnasında yandı. Samsung ile yapılan tüm görüşmeler, fabrikada ürünü incelemeler sonunda telefonu siz yakmışsınız dediler ve garantiye sokmadılar. O günden beridir Samsung'mu? Boş versene.

UM1196
14-09-2016, 16:28
S5 yeni çıktığında eşime aldım ve 1 haftalık telefon şarj esnasında yandı. Samsung ile yapılan tüm görüşmeler, fabrikada ürünü incelemeler sonunda telefonu siz yakmışsınız dediler ve garantiye sokmadılar. O günden beridir Samsung'mu? Boş versene.

Telefonu siz yakmışsınız nedir ya nasıl bir kafa olabilir acaba telefonu yakmak

Aero
14-09-2016, 16:42
Telefonu siz yakmışsınız nedir ya nasıl bir kafa olabilir acaba telefonu yakmak

İşin komik tarafı telefon sehpa üzerinde şarj olurken eşim yemek hazırlıyor ve yanık kokusu alıyor. Odaya girdiğinde telefon batarya kısmından alev almış. Yani bir markete veya komşuya misafirliğe gitse yanmıştık. En azından kişi olarak da bakmaları lazımdı bu adam ne iş yapar, bizi mi kekliyor gerçek mi gibisinden. Ama siz yaktınız dediklerinden beri bedava verseler Samsung almam. İsterse kuş tutsun.

UM1196
14-09-2016, 16:56
İşin komik tarafı telefon sehpa üzerinde şarj olurken eşim yemek hazırlıyor ve yanık kokusu alıyor. Odaya girdiğinde telefon batarya kısmından alev almış. Yani bir markete veya komşuya misafirliğe gitse yanmıştık. En azından kişi olarak da bakmaları lazımdı bu adam ne iş yapar, bizi mi kekliyor gerçek mi gibisinden. Ama siz yaktınız dediklerinden beri bedava verseler Samsung almam. İsterse kuş tutsun.

Abi bence sabrını denemişler senin telefonu siz yakmışsınız cumlesını ılk defa duydum akli dengesi yerınde bırı solememıs onu yani iyi sakin kalmışsın :)

eldorado
14-09-2016, 17:21
bilgilendirme direk telefonumun ekranına geldi Telefonunuzu kapatınız,Kapatılmazsa otomatik kapatılma yapılcaktır 0850 444 bilmem ne arayın diyor o kadar para veriyoruz çektiğimiz çile

Day Walker
14-09-2016, 17:38
Para iadesi talep ettiğinizde red cevabı alırsanız tüketici hakem heyetine başvurun

Emrecan-R
14-09-2016, 17:41

aynı olay s4 te başıma geldi

MCN21
14-09-2016, 17:45

Yok artik ya. Nasil bu kadar genis davranabiliyorlar.

eldorado
14-09-2016, 18:37
Samsung müşteri hizmetleri geri dönüş yaptı para iadesi veya sıfır kutulu telefon değişim yapılcaktır dedi ve yanında aldığım aksesuar olarak VR gözlük,deri klavyeli kap,taşınabilir sarj istemediler akılları başlarına gelmiş 1 günde 3 kere aradılar özür diliyorlar ne istersem yapıyorlar valla:)

Eren G.
14-09-2016, 18:38
Aralikta note edge aldim. Telefonu aldiktan 1 ay sonra arkadasim farketti tum koselerde isik sizmasi var. 34.gunde samsumg servisine goturdum 1 ayi gecmis tamir edip vericez yeniden yapistirilip verilir dedi hanimefendi. Tuketici yasasini okudum 6 aya kadar gizli ayipli urunu degistirmek ya da bedel iadesi yapmak zorundasiniz degisimi yapin dedim. Tabi ki de yasal haklarinizi kullanin buyrun o zaman dedi. Ben de oyle yaptim telefonu verdim tuketici mahkemesine bilirkisi bilmem ne haaaalaaaaaaaa devam ediyor .mk sureci. Bu esnada kameram bozuldu kullanamiyorum, telefonum kendi kendine surekli reset atiyor, bazen bir iki gun sebeke gidip geliyor.

Bir daha samsung mu aman ha asla ! Android mi ? Uzak dursun benden. Kac tane telefonda kullandim sismeyeni kasmayani yok. Elim kolum bagli kaldim bu lanet telefonla satsam satamam, atsam atamam az buz para degil. Bu son olaylarla iyice sogudum samsung telefonlardan. Oysa ki evde buzdolabi camasir makinesi mikrodan cok memnunum. Ama bu tuketiciyi bilerek sikistirmalari, burokrasinin de bu ulkede cok yildirici olsugunu bildiklerinden boyle yapmalari beni asiri soguttu markadan.

ayhanas
14-09-2016, 18:58
aynı olay s4 te başıma geldi

S4 de bende de iki kere pil şişme olayı oldu .Birinde ekrana falan zarar verdi .Ilkinde Garantiden sorun giderdiler,ikincisinde cepten .

Frid
14-09-2016, 21:54
oysa tasarım çok güzel görünüyor

melihyilmaz
14-09-2016, 22:03
Samsungmu brn bukadar cacık firma gormedim. Telefon cıkarıyorlar 2 kere güncelleme geliyor sonra yok. Yeni seriye itiyorlar. Arkadasımın iphone 4s ine 9.3.5 gumcellemesi geldi gecende helal olsum dedim aplle a.

Frid
14-09-2016, 22:33
iphone sar değerleri yüksek olmasa tercih sebebi olabilir aslında

turci
14-09-2016, 22:51
Piyasaya sunulduğu günden beri bazı kullanıcılar tarafından kolay patlamadığına yönelik ağır eleştiriler alan Note 7 için Samsung'dan açıklama geldi. Patlamayan telefonların teknik servislerde fünye ile kontrollü olarak ve ücretsiz bir şekilde patlatılacağını açıklayan şirket, telefonların patlamama sorununun bir sonraki yazılım güncellemesinde giderileceğinin de garantisini verdi.

Üretim hatası patlamayan Note 7'ler yüzünden bir süredir başı ağrıyan Güney Koreli şirket, müşterilerinin güvenini tekrar kazanmak için yoğun çaba sarf ediyor. Sosyal medyada eleştiriler alan ve "ucuz Çin malı havai fişek" benzetmelerine konu olan Note 7 serisi telefonlarla ilgili olarak Samsung'dan yapılan açıklamada, sorunun işletim sistemindeki ateşleyici yazılımdan kaynaklanan bir bug olduğu ve mühendisler tarafından giderilmeye çalışıldığı belirtilirken, mağduriyet yaşayan müşteriler için de sevindirici bir haber geldi.

Garanti kapmasında olsun olmasın bütün Note 7'lerin yetkili teknik servislerde ücretsiz bir şekilde fünye ile patlatılacağını açıklayan şirket, patlamış ama yeteri kadar ses getirmemiş telefonlar içinse teknik servisin onay vermesi halinde iade ve yeniden patlatma gibi kolaylıkların sağlanacağını duyurdu.

Zaytung :)

2jz
15-09-2016, 01:26
Samsungun telefonlarında batarya hep sorunlu galiba. 3-4 ay önce evin yanındaki baharatçının çırağı telefonla konuşurken bataryası patladı. Telefonu 1 aylık falandı. Tahminen s6 kullanıyordu. Yüzü ve eli çok ciddi yaralandı. Büyük ihtimal uzun soluklu bir dizi estetik ameliyatı bekliyor. İşi falan bıraktığı için dava açtımı nasıl ilerliyor duymadım.

Çok sıkıntı bir durum. Araba falan yanar mal bir şekilde yerine kpyulur ama sağlığa gelen zararın telafisi olmuyor.

TLH
15-09-2016, 04:37
Çok merak ediyorum Allah kimseye göstermesin ama telefonla konuşurken patlasa kalıcı zarar verse dava için izlenecek prosedür nedir ? Bir de şöyle bir açık oluşabilir, note 7 sahipleri telefonunu patlayana kadar kullanır patladığı ve zarar verdiği taktirde dava açılır telefon fiyatının misli katını Samsung'a yansıtabilir. Umarım çözümleri vardır. Burası Türkiye kolay yoldan para kazanmak isteyen çok insan var bu memlekette.

MCN21
15-09-2016, 07:18
Çok merak ediyorum Allah kimseye göstermesin ama telefonla konuşurken patlasa kalıcı zarar verse dava için izlenecek prosedür nedir ? Bir de şöyle bir açık oluşabilir, note 7 sahipleri telefonunu patlayana kadar kullanır patladığı ve zarar verdiği taktirde dava açılır telefon fiyatının misli katını Samsung'a yansıtabilir. Umarım çözümleri vardır. Burası Türkiye kolay yoldan para kazanmak isteyen çok insan var bu memlekette.

Samsung butun kullanicilara bu problemle ilgili donus yapmis. Biz kullanmamanizi soylemistim diyip isin icinden siyrilabilir veya dusuk tazminat durumu olabilir. Ama dediginiz gibi kolay yoldan para kazanmak icin ugrasanlar illaki cikacaktir

ACYV
15-09-2016, 10:23
patlama harici bir sorun olsa anlarım ama patlama da bir üreticinin başına gelecek en kötü şeylerden biri yani. ilk çıktığı günden beri galaxy serisi kullanırım, hiç sorun yaşamadım ancak bu s4,s5,s6 daki patlamaları da görünce burada, artık samsung kullanmamayı düşünüyorum. çocukların eline veriyoruz, Allah esirgesin düşünemiyorum bile öyle bir durumu...

Emrecan-R
15-09-2016, 10:58
kullanmayın beyler gerçekten alabilsem yeni alcam ama öğrenciyim alamıyorum gidin iphone alın yüzünde patlayan telefonmu olur hayatını karartır insanın

ACYV
15-09-2016, 11:09
iphone'nun built in email client'ı verimli olmadığı için zorunlu samsung kullanıyorum ama artık idare edicez, başka yolu yok gibi duruyor yada xperia serisine geçerim, bir ara z3,z4,z5 kullanmıştım ve fena değillerdi.

Quantum
15-09-2016, 15:09
Qatar Airways
Melbourne Airport / Australia

2 gün önce ben çektim..
Bu fotoğraf, bu cihazın alınmaması için oldukça yeterli bir sebep sanırım..

http://i671.photobucket.com/albums/vv76/badoer/IMG_0074_zpsa1s6gnaa.jpg

Ewren
15-09-2016, 16:24
Bende note7 kullaniyorum. Cihaz cok iyi. Hatta mukemmel. Iphone7 falan yaninda hikaye. Zaten ios basli basina bir iskence. Bir keresinde iphone 6 plus kullandim ama 1 ay zor dayandim. Ama bu patlama olayi cok sorun oldu. Cihazi sarj ederken uzakta sarj ediyorum. Gece sarj etmiyorum. Sarj sirasinda patlama durumu oldugu icin normal kullanimda sorun yok. Benim cihazda hic isinma yok. Sarj esnasinda bile isinma yok. Gelecek hafta icinde yeni cihazlarla degisim yapilmazsa iade edip haftaya Almanyadan iphone7 plus alma durumum olabilir. Hic iphone kullanmak icimden gelmiyor ama insani mecbur birakiyorlar buna.

bason
15-09-2016, 16:49
Bende note7 kullaniyorum. Cihaz cok iyi. Hatta mukemmel. Iphone7 falan yaninda hikaye. Zaten ios basli basina bir iskence. Bir keresinde iphone 6 plus kullandim ama 1 ay zor dayandim. Ama bu patlama olayi cok sorun oldu. Cihazi sarj ederken uzakta sarj ediyorum. Gece sarj etmiyorum. Sarj sirasinda patlama durumu oldugu icin normal kullanimda sorun yok. Benim cihazda hic isinma yok. Sarj esnasinda bile isinma yok. Gelecek hafta icinde yeni cihazlarla degisim yapilmazsa iade edip haftaya Almanyadan iphone7 plus alma durumum olabilir. Hic iphone kullanmak icimden gelmiyor ama insani mecbur birakiyorlar buna.

Annem sürekli note serisi kullanıyor. Tablet, bilgisayar başka ne varsa kenara bıraktı... Samsung'un en iyi serisi açık ara ama bu note7 de ki durumdan dolayı iphone geçmeyi düşünüyor. 6+ tabi 7 için erken bence... En büyük sıkıntı bu yazılıma nasıl alışacak acaba hiç kullanmadı ios... :D İnsan neyle başlıyorsa o kolayına geliyor bence. Yoksa iosunda çok avantajı var... Android biraz kurcala, yükle çıkar vs. 1 sene sonra performans azalışı rahat gözleniyor ama ios böyle değil gerçektende... :) ayrıca Apple satış sonrası hizmeti çok iyi bence, buda bir avantaj...

meganes
15-09-2016, 17:33
samsung klima buzdolabı yapsın telefonu iphone yapar :) :)

turbo&quattro
15-09-2016, 17:55
Amerika ici surekli southwest airlines ile ucuyorum. Dun bir bilgilendirme mesaji geldi.

http://i1287.photobucket.com/albums/a623/joel656565/Mobile%20Uploads/2016-09/DAFA697E-1E83-4BE2-A1DA-EC92301A1B94_zpsoqb9sskh.jpg (http://s1287.photobucket.com/user/joel656565/media/Mobile%20Uploads/2016-09/DAFA697E-1E83-4BE2-A1DA-EC92301A1B94_zpsoqb9sskh.jpg.html)

eldorado
16-09-2016, 11:34
bu arada iphone7 plus çıktımı?

fore
16-09-2016, 12:33
Sadece şarjda patlamıyor, youtube'da video seyrederkende patlama olmuş.
Beylikdüzü'nde bir telefoncudan almıştım, s7 edge kullanıyodum arkadaşım istedi zorla sattım ona gittim note 7 aldım.
Iphone kullanmam kardeşim samsung varken diyordum. Bugün paşa paşa gittim, iade ettim, 6s plus aldım 1 aylık bir telefonu ikinci el, üzerine de artanla bir z3 aldım.

Ben ki çekinmem genellikle, bayram süresince ellemedim telefonu mümkün olduğunca, dün gece de kapattım zaten.

MBuğra
16-09-2016, 12:41
Bu Note 7 olayi tamamen vurun abaliya duruma dondu. Samsung icin buyuk bir hata ve basarisizlik olmasina ragmen, yine de adamlarin hatalarini kabul edip, bunu telafi etmeye ugrasmasi takdire sayan.

Ote yandan bu vurun abaliya durumunda apple lobisinin etkisi buyuk, ( :D ) zira samsung akilli telefon pazarinda agresif davraniyor. su an samsung'un sundugu teknolojinin apple tarafindan sunulmasi minimum 3 veya 4 jenerason alir. Adamlar boyle bir teknolojiyle iphone uretemiyor degil, bilerek uretmiyorlar. Her modelde ayri para kazanmak varken, niye tek modele baglayip az kazansin ki? Once kare, sonra ucgen, sonra daire tekerlegin satilmasi gibi :)

Yine de bu Note 7'nin isminin lekenlenmesinin onune gecmiyor. Bence Samsung bu modelin ismini degistirip tekrardan pazara sunmali ki, en azindan tuketicinin aklindaki patlayabilir imgesi bir nevi azaltilsin.

eldorado
16-09-2016, 12:44
Sadece şarjda patlamıyor, youtube'da video seyrederkende patlama olmuş.
Beylikdüzü'nde bir telefoncudan almıştım, s7 edge kullanıyodum arkadaşım istedi zorla sattım ona gittim note 7 aldım.
Iphone kullanmam kardeşim samsung varken diyordum. Bugün paşa paşa gittim, iade ettim, 6s plus aldım 1 aylık bir telefonu ikinci el, üzerine de artanla bir z3 aldım.

Ben ki çekinmem genellikle, bayram süresince ellemedim telefonu mümkün olduğunca, dün gece de kapattım zaten.

dırek telefonu verdıgınızde paranızı iade ettiler mi? fiş fatura kutu ve aparatları başka bişi götürdünüz mü acaba

onursumer
16-09-2016, 12:51
bence bukadar buyutulucek bir durum değil , birçok sektorde geri çağırma üretim hatası vs oluyor , rekabetin çok sert olduğu ve ayrıca ust model bir cihaz da çıktığından abartılıyor biraz

gerekli düzenlemeler yapılsın gene kullanılır note7 o kategoride alternatifi yok zaten

fore
16-09-2016, 13:15
dırek telefonu verdıgınızde paranızı iade ettiler mi? fiş fatura kutu ve aparatları başka bişi götürdünüz mü acaba

Ben değişim yaptım başka telefonla. Aldığınız bayiyle alakalı olmakla birlikte anladığım kadarıyla direk iade edecekler parayı da isterseniz.

Faturası ve kutusu lazımdır tabi para iadesi için.

Ewren
16-09-2016, 14:05
bu arada iphone7 plus çıktımı?

Amerika ve Avrupa'da bugün satışa çıkıyor. Resmi olarak Türkiye'ye gelmesi ekim sonu diyorlar.
Bende de şu an note 7 var. Başka telefon olmadığı için mecbur kullanıyorum. Haftaya Almanya'ya gideceğim. Oradan 7 plus alma durumum var. Ama gelecek hafta değişim cihazları gelirse yine note 7 ile devam ederim.

Thracian
16-09-2016, 15:53
bence bukadar buyutulucek bir durum değil , birçok sektorde geri çağırma üretim hatası vs oluyor , rekabetin çok sert olduğu ve ayrıca ust model bir cihaz da çıktığından abartılıyor biraz

gerekli düzenlemeler yapılsın gene kullanılır note7 o kategoride alternatifi yok zaten

Bakkaldan aldığım dinamit lokumu değil ki bu patlasın. Son teknoloji ürün satan dünyanın en büyük marka ve üreticilerinden birşnin en üst segment cihazı. S Class ın 3.000 km de alev alması ne kadar olağansa buda o kadar olağan.

Fanboy luk algılanmasın. 15 yıl windows kullandım. 2-3 yıldır osx ios kullanıyorum. İş yerinde mecburen w10 kullanırken küfür ediyorum. 2.5 yıl önce temiz kurulum+ssd+ram upgrade yaptığım mac mini hala aynı hızda. Hazıran sonu fırmat attığkmız pc yine sapıttı.

ufuksaracci
16-09-2016, 16:13
Konuyla alakalı değil ama bende hem Mac hem pc lullanıyorum , yorumlarda herkes win10'dan sikayetçi ama ben çok memnunum. Bugüne kadar ne hata verdi ne de kilitlendi.

Ewren
16-09-2016, 16:46
21inde yeni cihazlar gelecekmiş diye bir haber var.

Samsung tarih verdi! – Sozcu Gazetesi (http://www.sozcu.com.tr/2016/teknoloji/samsung-tarih-verdi-1394614/)

MCN21
16-09-2016, 16:54
Bu Note 7 olayi tamamen vurun abaliya duruma dondu. Samsung icin buyuk bir hata ve basarisizlik olmasina ragmen, yine de adamlarin hatalarini kabul edip, bunu telafi etmeye ugrasmasi takdire sayan.

Takdire sayanlik bir durum yok ki oratada. Bu telefon cekmemesi yada kameranin bozulmasi gibi bir durum degil. Direk insan sagligi belki olumuyle sonuclanabilecek bir hata. Istiyorsa cihazlari degistirmesin, odiyecegi tazminatlarin, cezalarin ardi arkasi kesilmez. Rezil olan marka algisinida unutmamak lazim.

onursumer
16-09-2016, 17:24
Takdire sayanlik bir durum yok ki oratada. Bu telefon cekmemesi yada kameranin bozulmasi gibi bir durum degil. Direk insan sagligi belki olumuyle sonuclanabilecek bir hata. Istiyorsa cihazlari degistirmesin, odiyecegi tazminatlarin, cezalarin ardi arkasi kesilmez. Rezil olan marka algisinida unutmamak lazim.

otomobil üreticilerininde olumcul hataları oldu, yani ilk defa olan bir olay değil erken farkedilip çalışmalara başlanmış olması zaten çok daha kotu olayların onune geçmelerini sağladı yoksa tazminat ode ode bitmezdi

bu nedenle bukadar büyütülücek bir durum yok bana gore revizyon gorur tekrar satışa çıkar kullanmaya devam ederiz

Day Walker
16-09-2016, 17:34
Samsung android gibi dandik bir işletim sisteminden vazgeçmedikçe asla almam.

Yıllardır iphone kullanırım ios gibi stabil çalışan bir sistem daha yok. Keşke nokia simbian ın üzerine biraz düşseydi o zaman piyasa daha değişik olurdu.

Patlama olayına gelince adamlar sıfır cigazla değişim yapacaklar. Elinde cıhazı olan varsa sağda solda hazır bekleyen beleşçi tayfasına sakın ucuza telefon kaptırmasınlar.

MCN21
16-09-2016, 17:38
Tabiki revizyondan sonra bir problem olmaz. Arac ureticileride problem yasadiginda araclari geri cagrdi. 2-3 sene once aldigim waio laptopta da batarya problemi varmis servis geri cagirdi ucretsiz batarya degisimi yapip geri verdiler. Zaten geri cagirmak durumu alinmasi gereken bir aksiyon.

bordeaux
16-09-2016, 18:55
bugün bir video paylaşılmış twitter da. suriyeli bir grup toplantı esnasında selfie çekmek isterken telefon patlıyor. küçük bir bomba etkisiyle patlamış sanırım note 7 ydi. dikkatli olmak gerek.

mhuratboz
16-09-2016, 19:01
Samsung S7,Note7, Tamam Bunlar Skıntılı Peki S7 Edge Bunda Sıkıntı Varmı Dha Yeni Aldım Anneme 3 Ay Oldu Yada Olmadı?

EmreS13
16-09-2016, 19:03
bugün bir video paylaşılmış twitter da. suriyeli bir grup toplantı esnasında selfie çekmek isterken telefon patlıyor. küçük bir bomba etkisiyle patlamış sanırım note 7 ydi. dikkatli olmak gerek.

Dediğiniz video eğer buysa öso cular kendini patlatıyo.
VİDEO - OSO'cu cihatcılar selfie cekerken kendilerini patlattı! (http://www.sosyalmanset.com/mobi/video-osocu-cihatcilar-selfie-cekerken-kendilerini-patlatti-4145h.htm)

bordeaux
16-09-2016, 19:07
Dediğiniz video eğer buysa öso cular kendini patlatıyo.
VİDEO - OSO'cu cihatcılar selfie cekerken kendilerini patlattı! (http://www.sosyalmanset.com/mobi/video-osocu-cihatcilar-selfie-cekerken-kendilerini-patlatti-4145h.htm)

akıllı telefona bağlı bomba düzeneği de ilginçmiş. ben note 7 sanmıştım :D

Ewren
19-09-2016, 08:18

yapmayın.. bir telefon o şekilde nasıl patlayabilir? :) kim bilir kaç kilo tnt vardı orada. bomba düzeneği patlamış. note7 ile hiç bir alakası yok.

Berkan
19-09-2016, 08:37
onursumer düşündüğü gibi düşünüyorum, toyotanın gazı takıldı etti az buz değil 10 milyona yakşalan aracı geri çagırdı düzeltti kimin umrunda :)

Samsung S7,Note7, Tamam Bunlar Skıntılı Peki S7 Edge Bunda Sıkıntı Varmı Dha Yeni Aldım Anneme 3 Ay Oldu Yada Olmadı?

Birşey yok onda ferah ol ben aylardır kullanıyorm,hızlı sarj açık olduğu zaman dışında zar zor ısınan bir telefon zaten

TLH
19-09-2016, 09:02
[QUOTE=Berkan;8186745]onursumer düşündüğü gibi düşünüyorum, toyotanın gazı takıldı etti az buz değil 10 milyona yakşalan aracı geri çagırdı düzeltti kimin umrunda :)

Buna katılmıyorum ben. Otomotiv sektörü belli bir camiayı kapsıyor. Yoldan geçen bir insana toyota araçlarda şöyle şöyle hata var geri çağırılıyor bilginiz var mı sorusunu soralım. Çok net söylüyorum, haberi olan kesim toyota kullanıcıları - sınırlı sayıda otomobil severlerden oluşuyor.
İş teknolojiye gelince ister istemez günlük hayatımızın büyük bölümünü kapsadığı için Samsung gibi bir firmanın göze batması, çıkardığı telefonda böyle bir hata eminim ki takip eden - etmeyen, telefonu canlı dahi görmeyen kesimin aklında aa samsung kaka samsung alınmaz etkisi yaratıcak. Bence büyük bir kesimin umrunda

Dragger
19-09-2016, 09:06
Ben de Note7 alacaktım,1 ay sonra geleceğini duyunca gittim S7 Edge aldım inanılmaz da memnunum.

Note7 mevzusu tabiiki basit birşey değil ama biraz abartıldığını düşünüyorum.

Day Walker
19-09-2016, 09:24
Ben de Note7 alacaktım,1 ay sonra geleceğini duyunca gittim S7 Edge aldım inanılmaz da memnunum.

Kanka batarya dolunca elektriği kesmediği için patlıyo.

Gece yatarken ve araba şarja takma sıkıntı olmaz :)

Ayrıca şu nicke bi el at yine :D Day Walker :D

Berkan
19-09-2016, 09:42

Sende en doğrusunu yapmışşın hayırlı olsun. zaten ekran boyutu olarak çok az bir fark var onuda iki yandaki kıvrımlar kapatıyor :D.
oğuzubillahimineşşeytanirracim senin nickinde oğuziosayfonesya falan döner heralde artık :hehe:

Dragger
19-09-2016, 09:44
Hep gece yatarken takıyorum sıkıntı yok :)

Nicki tolga reis halleder :D

bordeaux
27-09-2016, 08:33
yapmayın.. bir telefon o şekilde nasıl patlayabilir? :) kim bilir kaç kilo tnt vardı orada. bomba düzeneği patlamış. note7 ile hiç bir alakası yok.

o kadar çok caps yapıldı ki artık telefonun bomba olduğuna inanıyor insan :)

onursumer
28-09-2016, 11:41
revizyon beklerken çinden kotu haber geldi :D

Yok Artık: Değişimden Gelen Yeni Note 7 de Patladı! (http://www.webtekno.com/yok-artik-degisimden-gelen-yeni-note-7-dde-patladi-h20492.html)

2jz
28-09-2016, 13:50
Note 7 kullananları canlı bomba diye alacaklar en sonunda :)