PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMW 116i Nano Uygulaması / VLOG tadında

asit
15-09-2016, 10:28
https://www.youtube.com/watch?v=2-yJfh9tamk

Herkese Merhaba ,

bu bölümde Arkadaşımız Hazarın aracına Gtechniq nano ürününü uyguladık, çoğu insan için bu tarz videolar sıkıcı oluyor, bu yüzden bu süreci biraz vlog kıvamında çekmeye çalıştım umarım hoşunuza gider , video tek bir günde çekildi, ve çekim için Osmo x3 ü kullandım Rode mikrofon ile.

Yeni videoları kaçırmamak için kanalıma abonne olabilirsinz :)

SinanAdalı
15-09-2016, 14:21
Eğlenceli olmus elinize sağlık :) 3 gün önce 1 hafta izmirde kaldım. Tırım tırım araba yıkatacak yer aramıstım aklıma geleydi size uğrardım :)

Faruk_Vtec
15-09-2016, 22:10
ozur dıleyerek, uygulama yapan arkadaşın olaya hakım olmadığını soylemeden geçemeyecem...

1 seramık oncesı ne ıron nede kıl uygulaması yapılmış..

2 bantlama ne amaçla yapılıyor bılmıyor..

3 Bmw'de en çok zarar gorebılecek yer olan kapı fıtıllerı kesınlıkle bantlanmalıydı yanı kapılar açılarak ust çerçevelerine bant çekılmelıydı..

4 uygulamadan sonra araç yıkanmayacaksa eğer butun panel aralarının bantlanması lazım, hava ıle pasta tozu asla temızlenmez..

5 seramık uygulaması yapılan aracta polısaj ışlemı kusursuz ve %100'e yakın olmalı çunku bır daha çızıklere ulaşmak ımkansız olacak, keşke fırçayla temızledığınız eskı kullanılmış ped ıle uygulama yapmak yerıne sıfır ped açsaydınız..

6 kusursuz polısaj ıçın doğru orantıda aydınlatmada ıyı olmalı, 3:34'de uygulama alanının ne kadar karanlık olduğu barız ortada..

7 pasta tozu araya gırmesın dıe cama ortu koyup aracın kapısını açık bırakmak.. (3:34)

8 seramık şışesını sureklı elde tutarak, ısınıp kurleşmesıne neden olmak..

9 seramık korumayı wax gıbı surmek.. (6:22)

10 seramık sılme ışlemınde panel panel ışıkla kontrol etmemek..

-bunlar amator gozuyle gorduğum hatalar, profesyonel olarak rahat 10 hata daha sıralayabılırım...

-3:26 da yıkama ıle taşşak geçıp peşıne boyle bır uygulama yaparsanız kusura bakmayın ama mıllet bı tarafıyla guler buna..

-vıdeoda seramık uygulaması wax uygulaması kadar kolay ve zahmetsızmış gıbı anlatılmış & uygulanmış..

-açık konuşacam; uygulanan urun aracı 1 ay korursa opup başınıza koyun, 1 ay sonra aracın projektorle beraber vıdeosunu çekıp ekleyebılırmısınız..?

-bıde bu uygulamanın malıyetı nedır? çok merak ettım..

-gerçekten sandığınız kadar basıt deıl detaılıng ışı, tekrar uzulerek soyluyorum keşke hıç boyle bır vıdeo çekıp eklemeseydınız, benden daha bılgılı abılerım konu hakkında yorum yaparsa sevınırım..

-olabıldığınce sakın ve anlaşılır yazmaya çalıştım, genede kırıcı uzucu yorumum olduysa ozur dılerım..

_driver_
15-09-2016, 22:17
Ben şahsen beğenmedim kendi keyfimizi yaptık size de izletelim tarzı bir video olmuş

asit
15-09-2016, 22:20
Ben şahsen beğenmedim kendi keyfimizi yaptık size de izletelim tarzı bir video olmuş

Zevk meselesi , kanalımdaki çoğu takipci bu tarz videolar görmek istiyordu izlenmeye göre ilerleyen zamanda daha çok bu tarz video gelebilir :)

Faruk_Vtec
15-09-2016, 22:27
emeğe saygım sonsuzdur, burda bır çok detaılıng konusunda da susuyorum hatta ama bunu gorupte bışey yazmamak mesleğıme ıhanet olur resmen..

arkadaşlar yorulmuş terlemış emek harcamış saygı duyuyorum ama ben boyle rahat uygulama yapıp para kazanma şeklı gormedım, ben uygulama yapınca gotumun arasından akan terler paçalarımdan damlıyor..

Cevat yanlış anlama sana bı lafım yok, ben gerçekten uygulama yapan arkadaşın uygulamasını beğenmedın onu belırtmek ıstedım..