PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bajaj pulsar 150ns mi Yoksa 200 ns mi

Tayfun.O
19-09-2016, 21:25
aralarında 7 hp ve 5 nm fark var.
200ns arka freni disk 150 ns in kampana

%90 şehir içi kullanıcam sizce hangisini almalıyım.

150 ns sıfır fiyatı 6k 200 ns sıfır fiyatı 8k
ben 2. el düşünüyorum ama 150 ns 2. eli pek yok
200 ns 2. eli 6-5k

farklı bir öneriniz varsa açığım.

efe-E
19-09-2016, 22:51
200ns , duke200 ile aynı altyapıya sahip. Ben olsam 200ns tercih ederdim

Tayfun.O
20-09-2016, 13:00
Hocam çok fazla vitesiz motor sürdüm ama ilk defa vitesli olucak sıkıntı olur mu 200 lük

phoenixs
20-09-2016, 14:05
hiçbir sıkıntı olmaz hocam ve 200ns cidden güzel motosiklet

fore
20-09-2016, 14:11
200NS güzel..

Tayfun.O
20-09-2016, 18:31
hiçbir sıkıntı olmaz hocam ve 200ns cidden güzel motosiklet

200NS güzel..

Teşekür Ederim Sağ olun :)

Draniela
20-09-2016, 19:41
ikisi ile alakası yok ama ben de düşündüm taşındım gittim delight aldım aşırı memnunum. tabi bu seçeneklerden çok uzak :)

Tayfun.O
21-09-2016, 01:37
ikisi ile alakası yok ama ben de düşündüm taşındım gittim delight aldım aşırı memnunum. tabi bu seçeneklerden çok uzak :)

Aslında en iyisi. Bizim burada liseli gençler hep scooter a bindiği için farklı olsun istedim :)

sword
21-09-2016, 10:04
bende viteslı 125ten aprilla scootera gectim ama aklım hep 200ns de idi cok arada kaldım

TaGo
21-09-2016, 10:13
2000 tl için 7 hep alabiliyorsun birde frenlerde daha iyi. Bence hiç düşünme derim

mr.korhan
21-09-2016, 10:13
ben sıfır 200ns aldım izmit bayiden mavi renkli, hatta henüz plaka işlemlerini yapmadım, 500km de daha :)
çok araştırdım ve kesinlikle ns200 de karar kıldım, 2016 modellerde pek çok iyileştirme yapıldı mesela orta sehpa standartda geliyor, sele farklı , lastikleri bile farklı güncellenmiş durumda.
200ns alıpda pişman olan görmedim ben hiç :)

Tayfun.O
21-09-2016, 12:49
bende viteslı 125ten aprilla scootera gectim ama aklım hep 200ns de idi cok arada kaldım
Benimde aklıma çok yattı Allahtan mani olmazsa 2. el alıcam. Tabi önce A2 ehliyet işlemlerini halletmem lazım min 3 ay sürer bu süre zarfında da yavaş yavaş ceyizlikleri düzerim(kask-mont-vs.) :D

2000 tl için 7 hep alabiliyorsun birde frenlerde daha iyi. Bence hiç düşünme derim
Teşekkür ederim abi yorumların için.

ben sıfır 200ns aldım izmit bayiden mavi renkli, hatta henüz plaka işlemlerini yapmadım, 500km de daha :)
çok araştırdım ve kesinlikle ns200 de karar kıldım, 2016 modellerde pek çok iyileştirme yapıldı mesela orta sehpa standartda geliyor, sele farklı , lastikleri bile farklı güncellenmiş durumda.
200ns alıpda pişman olan görmedim ben hiç :)
Hayırlı olsun...
Lastikleri ne olmuş 2016 da :) Aslında eski lastikleri de o kadar da kötü değilmiş benim gibi acemiler kullanınca kaydırma yapıyormuş biraz
yakıt durumune 50 km 1.8 lt gibi komik bir şey yaktığını duydum aslı astarı var mı

S.Yavuz
07-10-2016, 13:50
Öncelikle selamlar :) bende bayaa uzun bi süredir 200ns isimli canavarı araştırıyorum. çok tatlı çok hoş bi makina yapmışlar tabiri caizse :) test etkinikleri var bi git dene derim açıkçası bi kere gaz aç üzerinde aşık olursun gerçekten de o torku hissettiriyo. gördüğüm + ve - lerinden bahsediyim istersen biraz da ;

+ ları
1- 2016 larda sele ciddi anlamda düzeltilmiş. hatta artçı(arka) sele ile ilgili şikayetler bile artık yapılmaz diye düşünüyorum :)
2- frenler cidden tatminkar. stunt amaçlı alıcam ve beni tatmin etti gerçekten.
3- eurogrip marka lastik var 2016 larda eskilerde markasız bi lastik vardı. bajaj şirketi olayı fark etmiş ve eurogrip şirketiyle anlaşmış sanırım daha 3 gün önce arkadaşıma aldık lastik üretimi 2016 nisan ayına ait.
4- motor kozmetik olarak cidden olay abi :) o arka kuyrukta yapılacak küçük dokunuşlarla bi naked,supersport arası görünüm yakalamak mümkün :)

Açıkçası inanıyorum ki bu hint bülbülü birçok japon akranının piyasasını yıkmaya geldi :) az finansman problemim var çözersem bi tanede ben alıcam yakında :)
NOT: dediğim gibi test sürüş etkinikleri var markanın sitesinden takip edebilirsin. bence bi git dene derim :)

Tayfun.O
07-10-2016, 21:28
Öncelikle selamlar :) bende bayaa uzun bi süredir 200ns isimli canavarı araştırıyorum. çok tatlı çok hoş bi makina yapmışlar tabiri caizse :) test etkinikleri var bi git dene derim açıkçası bi kere gaz aç üzerinde aşık olursun gerçekten de o torku hissettiriyo. gördüğüm + ve - lerinden bahsediyim istersen biraz da ;

+ ları
1- 2016 larda sele ciddi anlamda düzeltilmiş. hatta artçı(arka) sele ile ilgili şikayetler bile artık yapılmaz diye düşünüyorum :)
2- frenler cidden tatminkar. stunt amaçlı alıcam ve beni tatmin etti gerçekten.
3- eurogrip marka lastik var 2016 larda eskilerde markasız bi lastik vardı. bajaj şirketi olayı fark etmiş ve eurogrip şirketiyle anlaşmış sanırım daha 3 gün önce arkadaşıma aldık lastik üretimi 2016 nisan ayına ait.
4- motor kozmetik olarak cidden olay abi :) o arka kuyrukta yapılacak küçük dokunuşlarla bi naked,supersport arası görünüm yakalamak mümkün :)

Açıkçası inanıyorum ki bu hint bülbülü birçok japon akranının piyasasını yıkmaya geldi :) az finansman problemim var çözersem bi tanede ben alıcam yakında :)
NOT: dediğim gibi test sürüş etkinikleri var markanın sitesinden takip edebilirsin. bence bi git dene derim :)

Keşke a2 ehliyetini b ile birlikte alsaydım şimdi kursları araştırdım 450 lira dediler kursa çok tuzlu geldi ben b yi 300 e yazılmıştım . İnidirim de yapmıyorlarmış artık standart olmuş fiyatları
ehliyeti halledersem kış çıkmadan almayı düşünüyorum hafif torklu olsun az yaksın yeter bana :)

S.Yavuz
04-11-2016, 03:55
kardeşim mesajını yeni gördüm kusura bakma :) artık bende pulsar 200ns sahibiyim :) beraber bi 1200km devirdik :) gerçekten çok hoş :) açıkçası araba kullanasım gelmiyor diyebilirim :) yarın ıspartaya gelicem bende :) resimleri atarım akşama :)

S.Yavuz
04-11-2016, 03:56
bu arada 150ns deneme fırsatım da oldu hocam. Açıkçası eğer bütçen varsa düşünme 200ns derim :) 150ns de o kadar sert bi yönü yok yani :/

mtay
19-11-2016, 23:07
Merhabalar hocam BAJAJ AS150 serisine de bir bakmanızı öneririm... Arkadaşımıza aldık inanılmaz güzel...

S.Yavuz
20-12-2016, 00:28
Merhabalar hocam BAJAJ AS150 serisine de bir bakmanızı öneririm... Arkadaşımıza aldık inanılmaz güzel...

Valla abi as serisi bana cbf gibi geliyo ya :D hiç alışamadım :) ns150 ile aynı altyapıya sahip sanırım :)

S.Yavuz
20-12-2016, 00:33
Arkadaşlar birde pulsarcık aldığımda 8400 civarıydı şuan 11000 km falan olduk :D hala bakıma girmedik :) sadece bi yağını saldım motul7100 kattım :) abi maşallahı var motor efsane :D he birde unutmadan ilk kazamızı da yaptık :D 90la makas atarken görmedim SOL ŞERİTTE duran golf7 nin arkasından vurdum :D çok şükür ekipmanım vardı sadece parmaksız eldiven yüzünden sol serçe parmağım biraz deforme oldu ve ***** bölge darbeden dolayı birkaç gün ağrıdı :D neyse konuya döneyim kimi sitede/forumda yok 3 paralık motor vs. diye yazılar gördüm. YOK ÖYLE BİŞEY ABİ hakikatten verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden bi motosiklet. Gerek uzun yolda gerekse şehir içinde efsane :) benim gibi sürekli redline gezerseniz bile şehir içinde 1 kez fan açtığını duydum :) sözü pek uzatmayayım zaman buldukça forumda maceralarımızı paylaşırım :) ***** kış geldi pek kullanamasamda :)

-İyi forumlar, kazasız bol eğlenceli sürüşler :)

darkmoon
20-12-2016, 00:43
200ns al çok dengeli güzel bir motor .. incik boncuk sıkıntıları vardı. ama bajaj firması sürücü şikayetlerini ön planda tutan bir firma her sene ufak tefek iyileştirmeler yapıyorlar.. eskilerde rolanti sorunu vardı misal..

Birde sevisde yağ değiştirirken castrol değilde motul yada ipone kodurt vites geçişlerin çok daha güzel olucakdır..

Alırsan alır almaz michellin pilot street leri tak .. bir kornayı değiştir .. far ampülünü ledli power ampülle değiştir tammadır.. orjinal lastiği panik frende abs olsada kitler aklında olsun.. orjinal lastiği değiştir..