PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seyir halindeki aracın aynasını kırmak?

Alpii
23-09-2016, 13:09
Birçok sosyal paylaşım sitesinde dolaşan şu görüntüyü paylaşmak istiyorum. Video açıklamasında "bilerek yavaşlamış, şeritinde gitmiyor." tarzı ibareler kullanarak kendilerini haklı göstermeye çalışmış 2 andavalı izleyeceksiniz. Önceki videolarından bazılarıda baya yorum almıştı zaten bu ikilinin. Yorumu sizlere bırakıyorum...
Zaten kafasına GoPro takıp youtuber olanların çoğu böyle click için. Sözlüklerde felan baya şikayet edilmiş sayfaları ve kendileri. İnşallah bide izlemeyiz böyle şeyler, birilerine ders olur.

**Yazı yazarken videoyu kaldırmış yada gizlemiş kanal. Sözlükteki videosunu bırakıyorum.

yol vermeyen arabanın aynasını kıran motorcu - gundem - ekşi sozluk (https://eksisozluk.com/yol-vermeyen-arabanin-aynasini-kiran-motorcu--5194225?a=popular)

.::EmrE::.
23-09-2016, 13:21
Bana böyle birşey yapsalar, sadece 10 cm direksiyon kırmama bakar. Gerizekalılar.

CRX
23-09-2016, 13:26
ana avrat sövdüm

Sert@ç
23-09-2016, 13:28
Kusura bakmasınlar ama aynayı kıran motorcu tam veledi zinaymış
Adam üstlerine kırmamış biraz fark edince sağa geçmiş tekrar yolu kapamamış hatta sağa iyice yanaşmış
En kısa sürede kendileri imha ederler umarım

Alpii
23-09-2016, 13:30
Kusura bakmasınlar ama aynayı kıran motorcu tam veledi zinaymış
Adam üstlerine kırmamış biraz fark edince sağa geçmiş tekrar yolu kapamamış hatta sağa iyice yanaşmış
En kısa sürede kendileri imha ederler umarım

Zaten fluence hep şeridinde. Kanalındaki videoda HD belli oluyordu. Adam hep soldaydı, yavaşlama yada şerit değişimi yoktu gördüğüm kadarıyla. kendilerini yolların reisi sanıyorlar kekolar

PiscocuK
23-09-2016, 14:21
Amcayı yanlız görmüşler
Zaten bu amk çocukları nerde bir yaşlı yada kadın görünce erkeklikleri tutuyor.ŞEREFSİZLER

Kakus
23-09-2016, 14:25
Çoğunlukla GoPro'nun oyunları...

STP
23-09-2016, 14:27
Bunlari kafalarindaki kaskla doveceksin. Kopru yolunda adamin ayna kapagini cikarttim dar yerde kaldim diye, i dim kapagi buldum arabalar altinda adami kenara cektirip yerine taktim birde ozur diledim. Bunlar gibi yavsaklar yuzunden belli bi tepki var malesef bize

Tayfun.O
23-09-2016, 14:43
Her motor alan go pro sunu takıp kendini kral zannediyor. O amcanın yerinde olsam sıctığı yere kadar kovalar sıkıştırırdım
..... çocukları milletin malına göz dikmişler.

kesici
23-09-2016, 14:50
Zaten fluence hep şeridinde. Kanalındaki videoda HD belli oluyordu. Adam hep soldaydı, yavaşlama yada şerit değişimi yoktu gördüğüm kadarıyla. kendilerini yolların reisi sanıyorlar kekolar

Araç passat emekli kasa :D

Bunlar hiç korkmuyorlarmı ya 1 ay önce korumalar içine sıçırttı bunları, kendi kendine demiyorlarmı ben bu adamın aynasını kırarsam aracı üzerime sürer ölürüm sakat kalırım diye. Sırf ibneliğine bunların üzerine süreceksin artık çünkü hümanistlik ayağına çok şımardılar.

rahmitanir
23-09-2016, 14:50
Motorculara çok saygım vardır, her zaman kendilerine yol açarım, severim de kendilerini. Ama bu arkadaş tam bir O.Ç.

NakkaSss
23-09-2016, 15:00
Saygı hak edene gösterilir. Bi an passattı kullanan ben olduğumu düşündümde yemin ederim ezerdim.

Eray35
23-09-2016, 15:02
Kendim motorcuyum hatta arabanın yanından motorla geçerken bana çarpıp kaçtı bi arkadaş konusu vardı bilirsiniz...Lakin aracımla giderken böyle bir şey yaşarsam gelip aynamı kırarlarsa cidden bende üstüne kırabilirim bu nasıl bir şerefsizlik amca tek başına adam ters bi hareket yapmıyor.Bu goproyu takan gaza gelmeye başladı gerçekten bi gün o goproyla makatlarını çekicekler farkında değiller.

Alpii
23-09-2016, 15:18
Araç passat emekli kasa :D

Aa yeni farkettim :D Fluence ilanlarına bakıyordum oraya gitmiş aklım :D

Ers
23-09-2016, 15:21
benzerini yaşadım , şeridimden üstüme gelen motorluya , sağ sol direksiyonu az oynattım. bey efendi korktu . geri dönüp sağ aynana tekme attı , ayna içeri katlanınca ayağı boşluğa gitti ve kaldırıma düştü. iki tanede ağzına ben çaktım.gösterge camı ve ibresini de eline verdim. umarım mutlu mesuttur .
pizza siparişi veren firmanın motrcusuyudu.

KOSEREN
23-09-2016, 15:26
Katıksız oç ları.Anca tek yaşlı adamın aynasını kırıp kaçarlar..

Ssamet
23-09-2016, 15:28
Motoru bi tarafına sokucaksın sonrada tam gaz yapıcaksın. Yaşlı adam lan ne istediniz.

turkerrr
23-09-2016, 15:53
Kendini bilmez lavuklar, üzerine sürsen ezsen mahkemede adam yerine koyarlar ceza alırsın.

Berkan
23-09-2016, 15:53
sabah izlemiştim oc nedir direk örneği bu video.

normalde rahat rahat geçsinler diye yol veririm yolunu acarım hatta dururken aradan gecemezse falan aynamı katlarım bulasmadan devam etsin diye. gel görki böyle oçlarda bolca varken motorları fark edin bizim kaportamız kendimiz bıdı bıdıları

banada bunun bi benzeri kaldırımla benim aramdan geçti sol şeritte. napıon sen dedim, seridi ortalamıssın cevabı geldi farkındasın ben arabayım napacaktım başka dedim ? burda beynin bir kısmı aktı ve hala benle kaldırım arasında gidiyor buarada (anlamadıgım bir rest.kuryesi tabiki kask vs hiç bişey yok) ben seni fark etmesem sola kaysaydım nolcaktı dedim ve derken söyle bir minik üstüne bir kırdım burdada geri kalan aklı kulagından aktı salagın, bir elini kolunu kaldırdı gel dedim durdumda o durmadı bastı gitti piç :)

Eworen
23-09-2016, 16:53
Bunlar bildiğiniz O.Ç. başka açıklaması yok
Altlarındaki çok hızlı motora güveniyorlar basıp gidiyorlar nasılsa kimse yakalayamaz bizi diye
Doğru gerçektende yakalanamaz ferrari olsa nolur hangi araya gidipte yakalansın..
Sonra Motordan indikten sonra etrafta adam diye dolaşıyorlar trafikte saygı görmüyoruz bla bla
Ulan nasıl olmuşta sizi bi kamyon altına alamamış henüz..

emrese
23-09-2016, 18:53
Bu video nevşehirdemi çekilmiş arkadaşlar ?

HKND
23-09-2016, 21:53
Bu video nevşehirdemi çekilmiş arkadaşlar ?

Aynen, Nevşehir.

MK8800
23-09-2016, 21:57
Şöyle ****** çocukları keşke denk gelse ya kameralarıyla falan , o aynayı sokar kendi filmlerinde oynatırız ama yook işte nerede gariban sessiz sakin düzgün insan var anca onlara gider yapıyorlar

mrtngn
23-09-2016, 22:00
Katıksız o.çocukları ! Birine denk gelsede alıverse altına yada şöyle bi sert kayaya çarpsa :)

Motorculara Sivil Polis Denk Gelirse - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=V2x3YExavzg)

bayramoglu
23-09-2016, 22:01
Katıksız o.çocukları ! Birine denk gelsede alıverse altına yada şöyle bi sert kayaya çarpsa :)

Motorculara Sivil Polis Denk Gelirse - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=V2x3YExavzg)

bende tam bunu atacaktım bence ibret için izletilmeli bi motorculara iki dolmuşçulara gıcık gittim bu sıra

E21hamza
23-09-2016, 22:16
Adam büyük ihtimal arkasında motor olduğunu geç fark etti zaten hemen kenarı çekilmiş daha ne yapsın. Aynısını bir yarış motoru arabaya yaptığında arabaya yol falan vermiyorlar, daha geçen hafta benzer bir durum başıma geldi, arabayla 190 la gidiyorum motorun sağından geçmemek için adama arkadan selektör yapıyorum hala yol vermemek için diretip gaza yükleniyor, adamın yarış motoru var ya kimse geçemez tabi.

atituti
23-09-2016, 23:07
ben motorcuların yüzde 95i hatta yüzde 99u trafik teröristidir derken bana salça olan arakdaşlar vardı burada , hatta kaldırımdan gitmeyi savunanı ayıpladığımda bir abimiz cahilsin diyordu.bu ve bunun gibi türevdeki insanalrı görünce izleyelim bakalım kim cahilmiş kim neymiş diyorum içimden , motorsiklet biryerden biryere en hızlı biçimde gitme , aradan oradan buradan geçme , emniyet şeridini kullanma , kaldırımı kullanma aracı değildir.

jRMix
23-09-2016, 23:28
Şehrimden utandım :( Çok şımardılar ya birkaç video attılar ya ondan oluyor hep.

Sert@ç
24-09-2016, 01:29
Adama yavşak dedim bu cevabı verdi yüzsüzlük diz boyu
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14448839_1187632427962895_3336850711901049473_n.jp g?oh=daa7bfcf967fdcdc0c46970eb1513064&oe=586E2E49

dahan
24-09-2016, 03:35
motorcuların trafikte en yaygın ukalaca yaptıgı hareket kırmızıda arabaların arasından gecmek gecemedig yerde zorlamak kaldırımdan gitmek seyir halindeyken yanından silme gecmek

Mehmetmert
24-09-2016, 04:12
Bunlar nevsehirde cok kasiniyorlar,dert etmeyin yakinda indirecekler bunlari :D

KoramiraL
24-09-2016, 05:14
Kapadokya Riders
- YouTube (https://www.youtube.com/channel/UCLIxDDZzhPBpl_A9_I6Bfuw/videos)

Sabahın 6 sı izledim ilk iş şu haber merkezindekileri bir yakalayımda arkadaşlar bir mehşur olsun ***** onun için yapıyorlar ehliyetlerine az biraz el veda desinler :D

Korollacı
24-09-2016, 05:33
o.c olmak icin bir o....pu dan dunyaya gelmeye gerek olmadiginin en buyuk ornegi. arkadaslar yanlis anlamayin efendi motor kullanan arkadaslari tenzih ediyorum ama kaskina kamera takan kendisini cumhuriyet savcisi saniyor. 2 veya 3 tanesi bir araya gelmesin millete kural ogretmeler hayt huyt yapmalar falan.
yasli basli adam yolundan devam ediyor sonradan fark edince yol vermis zaten neyin pesindesin? sag serit bos bas git sagdan ?
iste boyle gawatlar yuzunden milletin basi belaya giriyor

KGüneyli
24-09-2016, 08:33
- Bi cok arkadsım var motorcu, herzaman söylerim olum bak abidik gubidik gidiyorsunuz bigün biri cıkar iner alır aklını diye. Hep falan filan yapıyorlardır. Gecenlerde birinin arka camına vurmus gecerken yürü sene lan falan diye. adam 10 km pesinden gelip ağzını yüzünü kırmış :D hala kafa bantlı geziyor. Bunlarada böyle bişey lazım

PiscocuK
24-09-2016, 11:21
Adama yavşak dedim bu cevabı verdi yüzsüzlük diz boyu
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14448839_1187632427962895_3336850711901049473_n.jp g?oh=daa7bfcf967fdcdc0c46970eb1513064&oe=586E2E49

biz başka bir videomu izledik

montajmı :)

Frid
24-09-2016, 12:54
motorda taşıt sağdan soldan hız sınırına uymadan gitmek nedir ki ?

2 sn bekle yol verilecek zaten, insanların bu terbiyesizliklerinin sebebi hukuksuzluk.

skyhigh
24-09-2016, 22:25
dayının haberi bile yok motorlardan

Er34
25-09-2016, 02:53
Şu gücümüz yetene artistik yapma huyumuzdan vazgeçsek, yükselip gideceğiz. Amcayı gördün kafada kamera var ooo sahne senin. Emin ol bu videoyu benim gibi çok insan o arabayı üstüne kırar. Sonra kaskosu bile olmayan motorunu yaptırmak için ağlarken seni izler.

SULTANOGLU
25-09-2016, 03:09
Cidden soyluyorum aynama vuran kiran arabama vuran motorlunun, kendim bile motor kullanmasina ragmen, yakalarsam direk frensiz carparim net soyliyim.

Senim benim malima zarar vermeni gerektirecek bir durumun yok. Eger malima zarar veriyor canima kastediyorsan afedersiin ama motorsikletleri fark edin sticker i gibi yere yapistiririm onu elimden gelsigince.

yıldırımbyzt
25-09-2016, 09:56
Adam bir anlık refleksle direksiyona müdahale etse kendi canından da olacak ama farkında değil galiba abimiz.Hepsi böyle demiyorum ama çoğu motorcu trafikte böyle hareketler yapıyor.

LnchCntrl
25-09-2016, 10:27
Başıma gelse, başına gelir..

ikuybu
25-09-2016, 10:41

Passatlı dayıya üzüldüm ama bunu izleyince rahatladım ne güzel r yapmışlar.

ZX-636R
25-09-2016, 12:52
Böyle serseriler yüzünden motor camiasına olumsuz bakılıyor

Birgün biri önüne kırar ve senin için herşey biter

cgr50
27-09-2016, 12:13
Aynı kanlada daha öncede bu tarz bi video paylaşılmıştı bi transiitin aynasını kırıyodu ınuda kaldırmış kanaldan

burak_2885
27-09-2016, 12:23
O arabada ben olsam arkadan gelen arkadaşının önünde bir fren yapar bir vururdum o.çocuğuna...

dirk
27-09-2016, 12:44
kendimde 10 yıldır araba 2 yıldırda motor kullanıyorum. Gerçekten motorcuları farketmek zor oluyor. Ani şerit değiştirmemek sürekli aynalara bakarak gitmeme rağmen motorcuları hesaplayamıyorum. Motorcu arkadaşlar bu yaşta bi amca'ya saygısızlık etmiş üzücü bi durum. Annesinin Babasının trafiğe cıkmadığını varsaymış.

onurc
27-09-2016, 12:50
Farzedelim dediği gibi amca küfür etti.Ulan amca adı üstünde amca.ne yapmasını bekliyorsun adamın yolda giderken,gayette güzel çekilmiş sağ şeride.bizde motora biniyoruz da böyle serserilik yapmadık hiç bir zaman.bunlar kaza yapıncada yazık oldu oluyor.beter olsun arkadaş.yazık günah adama.ilah mısınız altınızda makinalar var diye.valla yolda giderken bir tıklatırlar adama ne oldugunu anlayamaz.sonra yok oramda platin buramda platin var.
yok mu nevşehirde bu zatlarla ilgilenen kimse

orcunnn
27-09-2016, 13:22
bu tıpler hep boyle 250 cc ye bınen araba gecerım edasında trafık bana vız gelır edasında sahılde gezerken altımda koca jeep var gırmıs sagıma dogal olarak gormedım
hafıf saga kaydım feryat fıgan korna hatalı olmasına rahmen ne ısın var sağda dimi ( ben en sağ serıtteyım kaldırım arasından geçeçek ) :)
yıne kusura bakma dedım bı anda 3 motor oldular hepsı onume gecıp beni yavaşlatıyorlar akıllarınca tapa gaz uslerıne surdum nereye kacacaklarını sasırdılar ılerde cepte yakaladım akılları cıkmıs
bızde 3 kısıyız bu arada ındım ne o dedım on mu kesıyorsunuz ne dıyon dıye geldıler jeepde bolme cok olunca satırı bı cektım abı bokunu yıyım edalarını
valla oyle kanal acan motorcular var adamlara kufur eden yorumlarına 7 / 24 sovuyorum tek cevap yok :)

onurc
27-09-2016, 13:26
atarları trafik kitlenene kadar.klasik vurup küfür edip kaçıyorlar.ben vurupta duran görmedim şahsen.dursa da kaskı çıkarmıyor.Allah ıslah etsin (:

Kutluhan
27-09-2016, 20:37
Bunlar 2-3 motor olunca götleri kalkan cinsten, tek başına olsa makası atar uzar gider. Arkada kamera var vs. ibne gazlarda.. Nevşehir küçük şehir inşallah Bingöl'deki arazide dayak yiyen oç gibi bunlarıda o hala sokacak amcalar vardır.