PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 15-25Bin Arası Araç Tavsiyesi

R32
24-09-2016, 18:50
Merhaba arkadaşlar .Uzun süredir araç arayışı içindeyim ama hala kafama yatan bir araç bulamadım.Piyasa desen önceden kışa girdikçe düşen fiyatlar artık bana mısın demiyor artıyorda sanki.. Clio RS , a3 1.8t , 1.7DTI bu tarz motor yönünden tatminkar yakıt olarak da çokda aşıraya kaçmayan araçlara bakıyorum.***** sitede 8-9 tane Rs var onlarda uzun süredir ilanda, 1.7DTI desen aldı başını gitti ,o donanımdaki bi araca o fiyatları vermek bana pek mantıklı gelmiyor açıkcası..Bu araçlar içinde sıkıştım kaldım..Bu tarz her türlü araç tavsiyesine açığım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

BıD-Clio
24-09-2016, 22:02
Corsa kullanıcısı olarak yazıyorum .:) yakıt yonunden ve gıdıs bakımından gercektn tatmınkar . 2. 1.7 corsam yakıt olarak hıc uzmedı gıdıs olarakta yeterkı duzgun bır arac olsun . Rs cok guzel bır arac kı ben eskı bır renaultcuyum ve clıocu :) en sevdıgım kasasıdır bırde corsamdan once clıo sport um vardı gıdıs olarakta ıyı yakıt olarakta ıyı .fakat yınede bır dızel arabanın yerıne koymak ımkansız :) donanım olarak bakıyor ısenız 1.7 bos gelır .bende donanım hastası oldugum halde bınıyorum tablet uygulaması yaptık coıl bır soft yazılımım var bıde app :D hafıf stock halde gezıyorum :) 165 lıraya 1045 km 5 kısı artı bagaj ara ara gazlamalı bu kadar az yakarken :D daha da keyıflı oluyor

R32
24-09-2016, 22:35
Bir sene kadar bende 94 corsa B kullandım,parça ve yakıt olarak opelden benimpek bi şikayetim olmadı açıkcası.DTI'ların ufak işlemlerden sonra yürürü ortada yakıt olarakda bi okadarda hesaplıymış sizinde dediğiniz gibi ama.. Yanlış olmasın 2-3 ay önce beyazları için 15-16bin kırmızılar için 20-23bin arası isteniyordu .Şuan 20'den aşağı pek DTI yok ilanlarda ..Sizce bu paralar normalmi bu araç için kullandığın için daha iyi bilirsin.. Bide şu meşhur Duman spec'in dumansızı olmuyor mu :))

arda35
24-09-2016, 22:37
Bi ara merak salıp Facebook'taki Corsa alım satım grubuna üye olmuştum. Arada bakıyorum, 17-18'e eli yüzü düzgün hususiler denk geliyor yine. Egzoz + yazılım yapanlar 20'den aşağı vermiyor, ama bence o paralar fazla Corsa'ya. Kronik arıza veren iki tane beynin yerini değiştirmek, egzoz ve yazılım yapmak o kadar da zor olmasa gerek.

R32
24-09-2016, 22:38
Corsa kullanıcısı olarak yazıyorum .:) yakıt yonunden ve gıdıs bakımından gercektn tatmınkar . 2. 1.7 corsam yakıt olarak hıc uzmedı gıdıs olarakta yeterkı duzgun bır arac olsun . Rs cok guzel bır arac kı ben eskı bır renaultcuyum ve clıocu :) en sevdıgım kasasıdır bırde corsamdan once clıo sport um vardı gıdıs olarakta ıyı yakıt olarakta ıyı .fakat yınede bır dızel arabanın yerıne koymak ımkansız :) donanım olarak bakıyor ısenız 1.7 bos gelır .bende donanım hastası oldugum halde bınıyorum tablet uygulaması yaptık coıl bır soft yazılımım var bıde app :D hafıf stock halde gezıyorum :) 165 lıraya 1045 km 5 kısı artı bagaj ara ara gazlamalı bu kadar az yakarken :D daha da keyıflı oluyor

cevap yukarıda kaldı , biraz ısınmam lazım buralara :D

R32
24-09-2016, 23:00
Bi ara merak salıp Facebook'taki Corsa alım satım grubuna üye olmuştum. Arada bakıyorum, 17-18'e eli yüzü düzgün hususiler denk geliyor yine. Egzoz + yazılım yapanlar 20'den aşağı vermiyor, ama bence o paralar fazla Corsa'ya. Kronik arıza veren iki tane beynin yerini değiştirmek, egzoz ve yazılım yapmak o kadar da zor olmasa gerek.

Bende sizinle aynı düşüncedeyim ..Neye talep olursa fiyatlar biranda tavan yapıyor .. 2-3 sene önceye kadar bizim burada(Ank./Etlik) GTI akımı vardı fiyatlarıda cabası, şuanda yerini DTI aldı aynı şekilde devam ediyor..Bu gayet iyi hoş ama birazda şu fiyatlar orta düzey olsada bizde devamını getirebilsek .. :D

STHL
25-09-2016, 00:54
dti piyasa fiyatlarını bence hak etmiyor. o fiyat aralığında golf bora a4 a3 toledo bakardım tdi . örnek olarak bi ilan atıyorum.

Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-1.9-tdi-344224898/detay)

Mutu
25-09-2016, 01:32
Bahsettiğin bütçenin az üstüne 2004 compact aldım. Memnunum, 25bin altına 2002-2003 lpgli bulursan yakıt olarak hem de bindiğinde içinde verdiği hisle mutlu eder seni.

R32
25-09-2016, 09:44
dti piyasa fiyatlarını bence hak etmiyor. o fiyat aralığında golf bora a4 a3 toledo bakardım tdi . örnek olarak bi ilan atıyorum.

Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-1.9-tdi-344224898/detay)

Hep merak etmişimdir golf ve bora'nın TDI'larını,ama çevremde ne kullanan oldu nede binmek nasib oldu..Yanlız birkaç sorum olucak hazır tdi'cı birini bulmuşken :D 1.9 hacme göre yürürü ve yakıtı nasıldır bu araçların ..

R32
25-09-2016, 09:58
Bahsettiğin bütçenin az üstüne 2004 compact aldım. Memnunum, 25bin altına 2002-2003 lpgli bulursan yakıt olarak hem de bindiğinde içinde verdiği hisle mutlu eder seni.

Ben ısınamadım o araçların arka görüntüsüne nedense .Ondan dolayı hiç bilgi sahibi olmadığım bi araç compact.Bmw zaten başka rüyada işin ucu yine paraya geldi :D
Aslında E36 3.18is'de düşünmüştüm bi aralar ama 30binlik fiyatlardan sonra hevesim kursağımda kaldı malesef.

EREN34
25-09-2016, 10:30
Bence acele etmeyin. Değişik arabalar denk gelebilir. Gümrük girişli düzgün bir araba belki.

Mesela bana Zaman'ında 206 denk geldi. Tek kapı 2.0 Hdi. Bu tarz bir şey denk gelir illa ki. Hatta sahibinden de arama kısmına gümrük yazıp aratarak bu tip araçlara daha rahat ulaşılabilir

Eren
25-09-2016, 11:13
Ford fiestalara bakılabilir

sansar34
25-09-2016, 11:38
Loading site please wait... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-degerini-bilene-arabadan-anlayana-orijinal-degisensiz-339044913/detay)

Madem 1.8t bakiyorsun buda dusunulebilir 4 cekerin tadi baskadir yazilimla ufakta yürür lpg de var gerektigindede lpg de kullanirsin

STHL
25-09-2016, 17:08
Hep merak etmişimdir golf ve bora'nın TDI'larını,ama çevremde ne kullanan oldu nede binmek nasib oldu..Yanlız birkaç sorum olucak hazır tdi'cı birini bulmuşken :D 1.9 hacme göre yürürü ve yakıtı nasıldır bu araçların ..

bence çok ideal araçlar, sadece yakıt , gidiş değil yol tutuş, güvenlik, konfor, usta, parça kolaylığı yükleme potansiyeli vs ile bence o fiyat aralığında ilerde diğer araçlardan.. senin ne beklediğin önemli satılık ilanlardan beğendğin bir kaçını gidip incele zamanın varsa. e36 da düşünmüşsün kompact ama şuna da bakabilrsin Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-tertemiz-323-ti-338029253/detay)

Birkan61
25-09-2016, 18:12
klasman geniş olsada manuel 406 al bu paraya bu donanım zor :D

free-hifi
25-09-2016, 21:01
2008 dizel getz vereyim

R32
25-09-2016, 21:27
Bence acele etmeyin. Değişik arabalar denk gelebilir. Gümrük girişli düzgün bir araba belki.

Mesela bana Zaman'ında 206 denk geldi. Tek kapı 2.0 Hdi. Bu tarz bir şey denk gelir illa ki. Hatta sahibinden de arama kısmına gümrük yazıp aratarak bu tip araçlara daha rahat ulaşılabilir

Biraz baktımda genel olarak stationwagon kasa araçlar var .Dediğiniz gibi biraz araştırmak lazım sanırım gümrükten çıkma araç almak için.

R32
25-09-2016, 21:33
Loading site please wait... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-degerini-bilene-arabadan-anlayana-orijinal-degisensiz-339044913/detay)

Madem 1.8t bakiyorsun buda dusunulebilir 4 cekerin tadi baskadir yazilimla ufakta yürür lpg de var gerektigindede lpg de kullanirsin

1.8t'leri motor olarak baya araştırdım. Kasa olarak a3'ler gayet hoş duruyor ..Motor desen önceden baya konusu açılmış zaten forumda motor ve şanzımanm yönünden kolay kolay üzmeyeceği söyleniyor kullanıcılardan ..Ama işte fazla oynanmamış makul fiyatta düzgün bir araç bulmak işin zor kısmı .

R32
25-09-2016, 21:38
2008 dizel getz vereyim

Sağolun hocam tercihim hatchback 3 kapı yönünde.Tabi honda integra gibi bi araç denk gelirse temiz düzgün o olabilir.

R32
25-09-2016, 21:48
klasman geniş olsada manuel 406 al bu paraya bu donanım zor :D

Hiç bilmiyorum bunları tek duyduğum arıza açtığı zaman maddi yönden çok sıkıntı verdikleri ne kadar doğrudur kullanan birisi yardımcı olursa daha doğru olur. Sizin söyleyebileceğinz artı eksi yönleri varmı. Kasa olarakda gayet hoş duruyormuş coupe'larına baktımda.. Linkini ekliyorum
Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-serdar-otomotiv-den-kusursuz-guzellikte-1999-pejo-cupe-345070329/detay)