PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ILLEGAL | Bölüm #1 | BMW E92 3.35İ M3 Conversion.

BerkayKurt
25-09-2016, 18:14
ILLEGAL | Bölüm #1 | BMW E92 3.35İ M3 Conversion.
Herkese merhaba, bu gün ILLEGAL adı altındaki videomun ilk bölümünü yayınlamış bulunmaktayım. Adındanda anlıyacağınız üzere bol (tabiri caizse) cozurtmalı bir video. 2. bölümündeki aksiyonun ve gücün artması için destek vermeyi lütfen unutmayın!

FaceBook : Berkay Kurt
İnstagram : BERKAY.kurt
SnapChat : berkaykurt.snap

https://www.youtube.com/watch?v=Yti2GEmrY4k

Ers
25-09-2016, 18:20
kardeşim emeğine sağlık.
ama ben beğenmedim.
çalışmaya devam daha iyileri çıkar illaki.

Day Walker
25-09-2016, 18:21
O kadar çok geçiş var ki ne izlediğini anlamıyorsun ayrıca gece çekimde olunca iyi ki video kısaymış diyorsun.

2 . Bölümde daha iyi olacaktır başarılar.

rahmitanir
25-09-2016, 18:27
şehir içinde daracıkta sokaklarda terör.
tasvip etmiyoruz.
Bu işlerin sonu "bağdat caddesinde çiçekçiyi ezdiler" haberlidir.

ufuksaracci
25-09-2016, 18:37
Açıkçası bende beğenmedim. O kadar çok geçiş var ki kafa bulandırıyor.

Eren G.
25-09-2016, 19:00
Ben beğendim gayet kısa çerezlik güzel bir video olmuş. Bu arada, subliminal de güzelmiş "Drive like you stole it" :)

Gökhan Bilgin
25-09-2016, 20:45
Plakayı videoda gizlemişsin ama küçük fotoğrafta plaka seçiliyor haberin olsun

coolvtec
25-09-2016, 20:47
Arabanın kasa mı m3 conversion motor mu?

Yigit-Y
25-09-2016, 21:06
Başı güzeldi devamı sarmadı

ama kullandığın makina iyi bence kursu ve geçişler üzerine çalışmalısın

illegal demiş legal sosyal mesajlar başladı yina :D

bir halt yese ona girecek bize ne oluyor ise :S

ZX-636R
25-09-2016, 21:08
Kurgu ve çekimler güzel
Mahalle arasında dip gaz yapılmasına karşıyım
Yukarıda yazılmış geçişler çok sert ve fazla
Genel olarak beğendim

Eyüp
25-09-2016, 21:20
Çok fazla geçiş olmasına rağmen bende beğendim..Zamanla düzelecektir :)

derece43
25-09-2016, 21:22
Eline sağlık ama altında m3 varsa pistlere dostum..

fatihcakin
25-09-2016, 21:39
Montaj ve efektler güzel olmuş fakat, ilk başlarda sanki arabayı çalıyormuş hissi ve birde videonun ismini illegal yapmak olmamış :)

BerkayKurt
25-09-2016, 22:24
Beğenen beğenmeyen herkese teşekkür ederim, her videomda vurgularım bunu. Yaşım daha 17 ve bu konuda hiç bir eğitim almadığımdan bi kerette kusursuz videolar beklemeyin. :) Bunlar zevk işidir ben pen pist videosunu izlemem mesela dünyanın en iyi videosu olsa bile izlemem çok basit gelir bana. Biz gece 3-5 arası çektik bu videoyu. O saatte bu aracın sesini duymıyıp yolla atlıyacak varsada düpe düz intihardır diye düşünüyorum. Araç M3 değil ama yalanda yok M3 le aynı güçte hatta daha güçlü denilebilir. Konsept budur araç çalıntnı ve proje adı Illegal buda asla değişmeyecektir, ama bi sonraki bölümde araç çalıntı olmayacaktır hikayeyi daha çok anlayacağınıza eminim :) çok daha fazla aksiyon yapıcaz. :) Plaka konusuna gelirsek maksat makara videodada gözüküyor. Edit konusunda, tarzım bu, yavaş videoları sevmem bence kesinlikle çok sıkıcılar emin olun buda öyle olsa sıkardı. Kusurlar illaki vardır ama düzeleceğine şüpheniz olmasın :)
Sadece beni üzen tek nokta, yabancılar polisin etrafında sıfır çizip kaçınca çok iyi video olup özeniliyor, bir Türk program ile polis efekti yapınca, sokaklarda terör diye geçiyor. :) Desteklerinizi lütfen esirgemeyin herkesin yorumunu not ettim tek tek düzeltmeye çalışıcam güvenliğide arttırıcaz inşallah onuda kamera arkasını izleyince anlıyacaksınız .

ozoozo
25-09-2016, 22:59
Videonun başı bence başarılı olmuş , gayet profesyonel gözüküyor ancak sonradan giren müzik sesi kıstırdı öyle söylim :) Rahatsız edici derece de gereksiz bir şarkı olmuş daha güzel bir şarkı seçimi yapabilirsin.

Ayrıca dönmekten başka bir illegal durum göremedim sanki hep aynı görüntüyü izliyormuş hissine kapıldım , illegal olayını caddeler de yada mahallerle de yanlamaktan başka olaylara çekebilirsin. Sosyal mesaj vermiyorum ama yukarı da dediğim gibi sürekli aynı görüntüyü izliyor hissi oluşuyor o yüzden zaten onları her göbekte geceleri görüyoruz :)

Phenomenal
25-09-2016, 23:41
bu işe yeni başlamıssınız bir sinema tv son sınıf öğrencisi olarak kesmeler gayet güzel hareket ve aksiyon katar
tahminimce bellirli bir kemik kitlen yok şu anda o yüzden aksiyon herzaman izlettirir ki biz türk halkıyız aksiyon yoksa 2 dakikada bu ne deriz kapatırız ben beğendim

Phenomenal
25-09-2016, 23:46
birde bir kar maskesi ve bir deri eldiven baya karizma olurdu hikaye oluşturma fikri güzel ama eksikleri yok mu var başarılar :)

gokhankenar
25-09-2016, 23:51
Daha 17 yaşındasın ve böyle bir arabayla yollarda bu hareketleri yapıyorsun öyle mi ? Biraz cahil cesareti olmuş seninki bence...

Ertekin
26-09-2016, 00:00
Ben video yu çok beğendim.

tuner faruk
26-09-2016, 00:42
Ben begendim gayet guzel olmus yetenek var daha guzel videolar izletmen dilegiyle

mert_can 41
26-09-2016, 01:42
Bende beğendim eline sağlık gayet güzel olmuş :)

ruudvan
26-09-2016, 01:56
araba test ediyoruz diyerek sağdan soldan alıntı görüntülerle edit yapanlardan iyi olmuş.

TarikS
26-09-2016, 04:06
Yaşına göre ve kendi kendine öğrendiysen gayet iyi. Eline sağlık başarılar

rebel
26-09-2016, 08:59
Daha 17 yaşındasın ve böyle bir arabayla yollarda bu hareketleri yapıyorsun öyle mi ? Biraz cahil cesareti olmuş seninki bence...

Arkadaş sürmüyor yanlız çekiyor

rebel
26-09-2016, 09:14
İlklerde herzaman eksiklrt olur kimse mükemmel değil. Yaş ve eğitim almadan kendi çabalarını düşünürsek bizim yaşlarda çok başarılı ve farklı bir yerlerde olabilirsin kariyer olarak. Her söyleneni dinle, her eleştiriye kulak ver fakat vizyonundan şaşma. Unutma bu senin seneryon ve senin hayalperestliğin kendin ol. Nacizane tavsiyelerim

Doğru arka fon müzik seçimi ( fon diyorum çünkü bu illegalse ben aksiyon isterim.Görüntü varsa seste olmalı. Çiğerden sesler olsun ve lastik sesleri vs vs Ana sesleri müzik bastırmamalı ve müzik bir tık geride kalmalı.
Kullandığın efekt çok fazla kullanılıyor alternatif geçiş efektleri ve introlar kullanabilirsin.
Ve en önemlisi ses netliği bence. İstersen 4k ultra ultra kaliteli görüntüler al ses aynı kalitede değilse izlenilme sayın düşer. İş kabartan seslet duymak istiyoruz.
Örnek videodaki sesin netliğine ve kalitesine bakarmısın. Kurguda birkaç fikir verebilir
TEST | Suzuki SV650A [English Subtitled] - YouTube (https://youtu.be/cVe4GfoGHv4)

Zoom h1 temin etmelisin çok uçuk fiyatlı değildir kalitesi muazzam fiyatına göre. Kaskın içindeki netliğe dikkatini çekmek istiyorum. çekim yaptığın kameraya harici bağlayabilirsin. Daha güzel işler çıkacaktır başarılarının devamını bekliyoruz dostum :)

rebel
26-09-2016, 09:16
İlklerde herzaman eksikler olur kimse mükemmel değil. Yaş ve eğitim almadan kendi çabalarını düşünürsek bizim yaşlarda çok başarılı ve farklı bir yerlerde olabilirsin kariyer olarak. Her söyleneni dinle, her konuşulana kulak ver fakat vizyonundan şaşma. Unutma bu senin seneryon ve senin hayalperestliğin kendin ol. Nacizane tavsiyelerim

Doğru arka fon müzik seçimi ( fon diyorum çünkü bu illegalse ben aksiyon isterim.Görüntü varsa seste olmalı. Çiğerden sesler olsun ve lastik sesleri vs vs Ana sesleri müzik bastırmamalı ve müzik bir tık geride kalmalı.
Kullandığın efekt çok fazla kullanılıyor alternatif geçiş efektleri ve introlar kullanabilirsin.
Ve en önemlisi ses netliği bence. İstersen 4k ultra ultra kaliteli görüntüler al ses aynı kalitede değilse izlenilme sayın düşer. İş kabartan seslet duymak istiyoruz.
Örnek videodaki sesin netliğine ve kalitesine bakarmısın. Kurguda birkaç fikir verebilir
TEST | Suzuki SV650A [English Subtitled] - YouTube (https://youtu.be/cVe4GfoGHv4)

Zoom h1 temin etmelisin çok uçuk fiyatlı değildir kalitesi muazzam fiyatına göre. Kaskın içindeki netliğe dikkatini çekmek istiyorum. çekim yaptığın kameraya harici bağlayabilirsin. Daha güzel işler çıkacaktır başarılarının devamını bekliyoruz dostum :)

BerkayKurt
26-09-2016, 17:11
Videonun başı bence başarılı olmuş , gayet profesyonel gözüküyor ancak sonradan giren müzik sesi kıstırdı öyle söylim :) Rahatsız edici derece de gereksiz bir şarkı olmuş daha güzel bir şarkı seçimi yapabilirsin.

Ayrıca dönmekten başka bir illegal durum göremedim sanki hep aynı görüntüyü izliyormuş hissine kapıldım , illegal olayını caddeler de yada mahallerle de yanlamaktan başka olaylara çekebilirsin. Sosyal mesaj vermiyorum ama yukarı da dediğim gibi sürekli aynı görüntüyü izliyor hissi oluşuyor o yüzden zaten onları her göbekte geceleri görüyoruz :)

Teşekkür ederim, mutlaka dikkate alacağım bundan sonra müzik arka planda daha fazla kalıcak.

bu işe yeni başlamıssınız bir sinema tv son sınıf öğrencisi olarak kesmeler gayet güzel hareket ve aksiyon katar
tahminimce bellirli bir kemik kitlen yok şu anda o yüzden aksiyon herzaman izlettirir ki biz türk halkıyız aksiyon yoksa 2 dakikada bu ne deriz kapatırız ben beğendim

Evet düşündüğüm noktalara deyinmişsiniz, teşekkür ederim. Bende Sinema tv bölümü için uğraşıyorum. Hareket ve akıcı geçişler aksiyon katıyor bana göre olmasa maximum 2 dk izlenir video.

birde bir kar maskesi ve bir deri eldiven baya karizma olurdu hikaye oluşturma fikri güzel ama eksikleri yok mu var başarılar :)

Evet kesinlikle öyle olabilirdi, ama işte böyle şeyler sonradan akıla gelebiliyor malesef.

Aman abim ne yaptın ya o kadar yetenekli değilim hem bunları yapıp hem çekim yapamıyorum malesef, ikisi bir arada olmuyor. :D

Ben video yu çok beğendim.

Teşekkür ederim abicim, sağ olasın.

Ben begendim gayet guzel olmus yetenek var daha guzel videolar izletmen dilegiyle

Teşekkür ettim, her zaman daha iyisi gelicek. :)

Bende beğendim eline sağlık gayet güzel olmuş :)

Teşekkür ederim. :)

araba test ediyoruz diyerek sağdan soldan alıntı görüntülerle edit yapanlardan iyi olmuş.

Teşekkür ederim. :D

Yaşına göre ve kendi kendine öğrendiysen gayet iyi. Eline sağlık başarılar

Hiç bir eğitim almadım uzun süre yaptığım araştırmalar kurcalamalar öğrenme isteğinin verdiği elmalar diyebilirim. :)

İlklerde herzaman eksiklrt olur kimse mükemmel değil. Yaş ve eğitim almadan kendi çabalarını düşünürsek bizim yaşlarda çok başarılı ve farklı bir yerlerde olabilirsin kariyer olarak. Her söyleneni dinle, her eleştiriye kulak ver fakat vizyonundan şaşma. Unutma bu senin seneryon ve senin hayalperestliğin kendin ol. Nacizane tavsiyelerim

Evet haklısınız, aradaki ince çizgiyi malesef herkes göremiyorum. Ben 17 yaşında bu performansı gösterebiliyorum ama 25'imde aynı kalmıyacaktır mutlaka zamanla gelen tecrübe ile gelişeceğini düşüp inanıyorum. Kesinlikle mikrofona ihtiyacım var ben sese çok önem veriyorum ama henüz sağlam bir mikrofon temin edemedim. Alınca inşallah daha net daha kaliteli sesler alacağım. :)

rebel
26-09-2016, 17:31
Teşekkür ederim, mutlaka dikkate alacağım bundan sonra müzik arka planda daha fazla kalıcak.

Evet düşündüğüm noktalara deyinmişsiniz, teşekkür ederim. Bende Sinema tv bölümü için uğraşıyorum. Hareket ve akıcı geçişler aksiyon katıyor bana göre olmasa maximum 2 dk izlenir video.

Evet kesinlikle öyle olabilirdi, ama işte böyle şeyler sonradan akıla gelebiliyor malesef.

Aman abim ne yaptın ya o kadar yetenekli değilim hem bunları yapıp hem çekim yapamıyorum malesef, ikisi bir arada olmuyor. :D

Teşekkür ederim abicim, sağ olasın.

Teşekkür ettim, her zaman daha iyisi gelicek. :)

Teşekkür ederim. :)

Teşekkür ederim. :D

Hiç bir eğitim almadım uzun süre yaptığım araştırmalar kurcalamalar öğrenme isteğinin verdiği elmalar diyebilirim. :)

Evet haklısınız, aradaki ince çizgiyi malesef herkes göremiyorum. Ben 17 yaşında bu performansı gösterebiliyorum ama 25'imde aynı kalmıyacaktır mutlaka zamanla gelen tecrübe ile gelişeceğini düşüp inanıyorum. Kesinlikle mikrofona ihtiyacım var ben sese çok önem veriyorum ama henüz sağlam bir mikrofon temin edemedim. Alınca inşallah daha net daha kaliteli sesler alacağım. :)

Beekay zoom h1 araştır ucuz bile sayılır iyi bir mikrofon için. abd yada avrupada baya ucuz. şuan Tr fiyatını bilmiyorum ama bakmalısın. bu arada ses kayıt cihazı h1

huseyinturk
27-09-2016, 11:38
Başlangıç güzel olmuş, bazı sahnelerde kesmek yerine uzasa gitse güzel olurmuş

Agent
27-09-2016, 12:05
Başlangıç kurgu güzel ama devmında da konulu gitse daha izlebilitesi yüksek olurdu. Geçişler bence çok kesik kesik kafası dönüyor insanın. Hem sizinn hemde çevreniz için biraz daha sakin yerler keşfedip oralarda çekim daha iyi olacaktır. Kaldıki sabah 4 de kimse evimin önünde sıfır çizip gazlasın istemem ( Boşuna küfür yemeyin )

Ama şunu unutma bu sitede beğenilmeyipte dışarda çok fazla hit alan beğenilen videolar var. Burası acımasız ve net eleştirinin olduğu bir platform, hevesin kırılmasın aynen devam.