PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : su hararet gösterge önerisi

gorke
28-11-2008, 19:01
bugün aracımda yaşadığım bişeyi anlatim. sanayiye gittim elektrkçime girdim, araç antifiriz koyu verdi yere stop edince.. radyatör kısmından da değil, emme tarafından. merak ettm baya. sonra radyatör kompresörüyle basınç uyguladık, emme tarafında üst kapağa giden bir su hortumnda yırtık vardı. değiştirdik hortumu antifiriz ve suyunu koyduk. düzeldi herşey. nerdeyse tüm hortumları değiştirmiştik bi o kalmıştı. ama hararet göstergem yolda hiç çıkmadı yukarı. belki tam stop ettğm an patlak verdi tamamen ama orjnl hararet göstergesi beni korkutuyor. daha öncede ağzm yandı göstergem olmadığından. o yüzden hata payı olmayan düzgün bir su sıcaklığı göstergesi almak istiyorum önerileriniz var mı? hani kaliteli birşey olup, yanılma payı olmayan birşey istiyorum.

mechanıcer
28-11-2008, 19:04
defi ıyıdır ama ole bı gostergesı varmı bılmıyorum yalan olmasın. ıstersen bı sor www.jdmworks.net

gorke
28-11-2008, 19:09
ben yok diye biliyodum, defi varmış araştrdm buldum.. zaten defi gösterge kullanıyorum link unitle. süper oldu. yinede başka marka kullananlar var ise tavsiyelerini merak ediyorum.