PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Facebookta canlı yayında intihar etti

AhmetKaratay
10-10-2016, 20:18
Erdoğan Ceren Canlı Yayında İntihar Etti - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=g7guvaOoIvU) bu nasıl bir kafadır arkadaş ya kız için adam intihar ediyor olay bugün olmuş sanırım

220T
10-10-2016, 20:27
Şunun için,bunun için vb. kelamların sonu yok.Hayat herkese eşit davranmıyor.Her ne kadar yanlış olsa da bu şahıs da bununla baş edememiş,bir diğeri borç,bir diğeri aldatılma...Bir insanın bu duruma gelmesi üzücü.

Evrenoz
10-10-2016, 20:40
Fake duruyor

997TT
10-10-2016, 20:42
Fake olabilir mi?

Draniela
10-10-2016, 20:44
Bir kaç kişi profiline yazı yazmış ben de fake olarak düşünmüştüm. Haber yapmışlar ama bilemedim?

KÖROĞLU
10-10-2016, 21:09
Umarım gerçek değildir diyeceğim ama sanırım gerçek. Düştükten sonra çıkan sesler çok fena. Açmayın merak edip te. Yazık.

Evrenoz
10-10-2016, 21:13
Düştükten sonra neden ortam zifiri karanlık oldu..
Kamerayı kim buldu, niye youtube'a koydu, bulunma anı neden yok

gibi gibi sorular.. inandırıcı gelmedi

mert_can 41
10-10-2016, 21:18
Düştükten sonra neden ortam zifiri karanlık oldu..
Kamerayı kim buldu, niye youtube'a koydu, bulunma anı neden yok

gibi gibi sorular.. inandırıcı gelmedi

youtube de canlı yayın yapıyormuş ordan düşmüş videoda kamera nasıl karardı veya bir insan kafasına sıkmak yerine niye karnına sıksın büyük ihtimal fayk.

İntihar etme taklidi yaptı kız izlerse gelsin diye bu yüzden de kamerada çıkmasın diye de karnına sıkıyormuş gibi gösterdi kafasına sıkacak olsaydı anlaşılacaktı fayk olduğu :D

kesici
10-10-2016, 21:20
Valla ben pause yaptım namluyu vücuduna yapıştırdığı zaman ama çokta merak ediyorum...

Caesar
10-10-2016, 21:21
Erdoğan Ceren | Facebook (https://www.facebook.com/Erdo%C4%9Fan-Ceren-1404752956221402/?fref=ts)

fake

sonradan edit: Canlı yayında intihar etti - Son Dakika Guncel Haberler (http://www.milliyet.com.tr/canli-yayinda-intihar-etti-gundem-2324752/)

GERÇEKMİŞ.

Berkan
10-10-2016, 21:23
Eksideki yorum güldürdu

Ya rab bir a. Ugruna ne ocaklar sönüyor

Canselmo
10-10-2016, 21:24
Cocuk olmus diyorlar haberlerde cikti.

mert_can 41
10-10-2016, 21:28
Cocuk olmus diyorlar haberlerde cikti.

https://www.youtube.com/watch?v=EtDub4weC0o

Derler derler ölmesede öldü derler :D

kesici
10-10-2016, 21:29
7/24 uydu kanallarında 200 liraya av tüfeği satışı yapılıyor, kargo ile eve teslim, lanet olası coğrafya nasıl bir ülke oldu anlamadım, eskiden 1 şehit haberi gelince bile gün boyu üzülürdük şimdi çift haneli şehit sayıları geliyor haberine bile bakmıyoruz şehitlerimiz nereli kaç yaşında diye ama *** çukuruna dönmüş memlekette arda turan canlı yayında olunca milyonlar izliyor, yengesini düdükleyen adamı aylarca izledi millet ailecek, ondan sonra padişahımızın cinsel hayatına kadar götürdüler, şimdi de gündüz tüm kanallarda evlenme programları. Dünya üzerinde böyle saçma sapan bir ülke varmıdır çok merak ediyorum, benim bu memlekettende insanlarından da ümidim kalmadı, lanet olsun.

Sinan
10-10-2016, 21:35
facebook profili bu. haber gercek.

Erdoğan Ceren | Facebook (https://www.facebook.com/erdogan.ceren)

Eray
10-10-2016, 21:40
dk 1.51 de ağzından kan kusuyomuş gibi sesler geliyor. Umarım Fake dir. Yazık.

Evrenoz
10-10-2016, 21:41
Gerçekse de Allah rahmet eylesin..
lakin hala inanasım gelmiyor..
o kan gelme sesi denen sesler baya yapmacık, alakasız duruyor..

kesici
10-10-2016, 21:41
Erdoğan Ceren - Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki... | Facebook (https://www.facebook.com/erdogan.ceren/posts/10207424225896192)

Kakus
10-10-2016, 21:42
Sosyal medyanın zararları günbegün artıyor.

Dragger
10-10-2016, 21:46
Ben adamın ölmesine değil de şu yorumlara takıldım.

Adam ölmüş diye ileti yazıp rekor beğeni bekliyorum yazıyorlar. Allah belanızı versin sizin ya nereye gidiyor bu gençlik?

ahmet3425
10-10-2016, 21:46
Videoyu actim elemanin tipini gordum, elinde de tufek kapadim kafasina sikacak diye gerek yok abi 2 gr psikolojimiz kaldi memlekette onuda kaybetmeyelim izlemeyin bence...

eldorado
10-10-2016, 21:48
yok artık amk gazetesi

-Murat Özcan-
10-10-2016, 21:54
Ne gerek vardı ki :S

Zorbey
10-10-2016, 22:11
Abi ne gerek var böyle şeyleri paylaşmaya ?

CNR
10-10-2016, 22:16
Psikolojim bozuldu izledikten sonra, ekşideki yorumlarda şaka gibi doğal seleksiyon diyen bile olmuş can bu can sonuçta, gencecik hayatının baharında bi çocuk, salak olabilir düşüncesiz olabilir ama nasıl bu kadar umursamaz oluyor insanlar şaka gibi

McKrop
10-10-2016, 23:10
Allah rahmet eylesin arkada çalan parça dikkatimi çektide sözleride bir garip... İnsan kendini nasıl öldürür ben ekmek kesemiyorum. Geride bıraktıklarına yazık bir de çirkin yorumlar yazan insanlara...

Taladro - Ruzgar Hic Ağlar Mı? - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=rGknGFAkvYo)

lethaldoze
10-10-2016, 23:17
Ben niyeyse gerilmeden izleyebiliyorum. Çok kurtlar vadisi ıvır zıvır izlemenın zararları. Alıştık şiddete, bu tür şeylere. Gerçek oluşu bambaşka bişey tabıkı, yazık..

TLH
10-10-2016, 23:19
Gerçekse eğer Allah ailesine sabır versin lakin memleketim de açlıktan ölen sayısı 200 küsür bin'i bulmuş iken, vatanı uğruna gidipte dönmememiş şehit olmuş kardeşlerim abilerimin sayısı son bir yılda 500+ iken "birilerinin inanması için intihar eden(sözlerinde öyle belirtiyor.), sevdiği kızl" insan için üzülmedim.
Allah rahmet eylesin ne diyelim...

NakkaSss
10-10-2016, 23:36
Ne desen boş..

Caesar
10-10-2016, 23:45
Gerçekse eğer Allah ailesine sabır versin lakin memleketim de açlıktan ölen sayısı 200 küsür bin'i bulmuş iken, vatanı uğruna gidipte dönmememiş şehit olmuş kardeşlerim abilerimin sayısı son bir yılda 500+ iken "birilerinin inanması için intihar eden(sözlerinde öyle belirtiyor.), sevdiği kızl" insan için üzülmedim.
Allah rahmet eylesin ne diyelim...

Yaw kardeşim bu yorumu niye buraya atıyorsun yarın annene araba çarpsa şehit varken bizde böyle yorummu atalım şehit var banane anasından diye. Saçma sapan fikirlerinizi belirtmek zorunda değilsiniz. Yazmayın yani daha iyi. Ölünün arkasından üzülmem yazmış tey allahım.

Öldük bittik amk sen üzülmedin diye ailesi falan çırpınıyormuş şuan bilmemne forumunda saçma sapan bir çocuk üzülmedi diye.

Şu intihar eden adam cahil gereksiz hadi türkiyenin hangi ücra köşeyinde yaşadığı belli değil siz eğitin bari birazcık kendinizi.

mehmet6r
10-10-2016, 23:45
4 sene evvel tüm sosyal medya hesaplarımı kapadım. -İnstagramım var birtek- 3 yıl evvel evdeki televizyonu kaldırttım. Sıf şu ülkedeki gündemden uzak durayım, saçma salak gündem ile moralim bozulmasın diye. Bazen 1 hafta geç haber alıyorum bazı olayları ama olsun vallahi çok yerinde bir karar vermişim diyorum her zaman. Babamı zor ikna etmiştim televizyon konusunda ama şimdi dua ediyor bana.

mehmet6r
10-10-2016, 23:49
Dün gecede biri ekşide 10 ekim intihar ediceğim tarih diye bir başlık açmıştı, öyle birşey söyleyin ki vazgeçeyim falan. Değişik bir ülkede yaşıyoruz, ne olsa şaşırmamak lazım bence.

cabrioleter
11-10-2016, 00:07
Sosyal medyanın zararları günbegün artıyor.

bu çok saçma bi durum..
tamam sosyal medya güllük gülistanlık bi şey olmayabilir ama elektrik de öyle.. adam elektrik verip kendini öldürdü ya da silahla intihar etti diye o aletlerin suçu ne?
biri intihar gibi son derece zorlu bi şeyi göze almışsa sırf sosyal medyanın zararı olarak bakmak basitliktir bence..
intihar üzerine schopenhauer ve durkheim'ın mükemmel kitapları makaleleri var oku olayın sosyal medya olmadığını anlayacaksın bence..

c20let
11-10-2016, 00:15
Anasına babasına üzüldüm. Yoksa bu kafada adam yaşamış ölmüş çok farklı değil benim için.

Emre-Dylan
11-10-2016, 00:31
Sanırım 22 yaşındaymış göçüp giden arkadaşımız, yazık etmiş gencecik hayatına Allah ailesine sabır versin. Bir kız veya borç için yapılmamalı bu tür şeyler, uğruna intihar ettiği kız en fazla bir kaç seneye bir başkasıyla evlenir.

Kakus
11-10-2016, 00:43
bu çok saçma bi durum..
tamam sosyal medya güllük gülistanlık bi şey olmayabilir ama elektrik de öyle.. adam elektrik verip kendini öldürdü ya da silahla intihar etti diye o aletlerin suçu ne?
biri intihar gibi son derece zorlu bi şeyi göze almışsa sırf sosyal medyanın zararı olarak bakmak basitliktir bence..
intihar üzerine schopenhauer ve durkheim'ın mükemmel kitapları makaleleri var oku olayın sosyal medya olmadığını anlayacaksın bence..

Örneğini saçma buldum.
Olayda sosyal medyanın etkisi olduğunu düşünüyorum. İntiharını gerçekleştirmesinde, %1 dahi olsa.
Söylediğimi de fikri olarak yoğurmuşsun. Aslında salt "sosyal medyanın zararı artıyor" bu kadar.
Durkheim okudum. Fakat yalan olmasın, sosyoloji üzerine yazınlarını.
Sensin basit. : ))

Tayfun.O
11-10-2016, 00:46
Yazık çok yazık.

cabrioleter
11-10-2016, 01:00
Örneğini saçma buldum.
Olayda sosyal medyanın etkisi olduğunu düşünüyorum. İntiharını gerçekleştirmesinde, %1 dahi olsa.
Söylediğimi de fikri olarak yoğurmuşsun. Aslında salt "sosyal medyanın zararı artıyor" bu kadar.
Durkheim okudum. Fakat yalan olmasın, sosyoloji üzerine yazınlarını.
Sensin basit. : ))

örnek gayet netti oysa.. sen kendini silahla, gazla, hapla, elektrikle öldürdün diye bunların suçu ne ki? bunlar olmasa kafanı duvara vurup öldürsen suçlu veya etken yüzde 1 de olsa duvar mı? onu kullanan, kullandığı amacı saptıran insan.

sosyal medya değil insan kötüdür ve insan yine elinin altındakileri allem edip kallem edip kötülüğüne alet ediyor.. bu dün doğa idi bugün teknoloji ne fark eder?

Durkheim okuduğuna emin misin? kendisi sosyolojinin kurucusu sayılmakta ve intihar en önemli sosyolojik ve psikolojik konulardan biridir.. bunun dışında sosyolojik ne okudun?
ayrıca kendisinin en önem verilen iki eserinden biridir "İntihar" hatta başlıcasıdır ki kitap başlı başlına sosyoloji, sosyologluk içerir..

Benim basit gözüm =)

HondatugraL
11-10-2016, 01:12
Ben adamın ölmesine değil de şu yorumlara takıldım.

Adam ölmüş diye ileti yazıp rekor beğeni bekliyorum yazıyorlar. Allah belanızı versin sizin ya nereye gidiyor bu gençlik?

Aynen bende ona takıldım rekor beğenı ne halta yarıcaksa akıl kullanarak yazılacak birşey değil.

mert_can 41
11-10-2016, 01:24
Ben kaç kere bu eşikten döndüm bir kız arkadaşım geri çevirdi her ne kadar şuan konuşmasakta şimdi düşünüyorum da ergenlikten başka bir şey değil bu arkadaşta ölmem kız pişman olur diye karnına sıkmış heralde ama pek hesabı tutmamış allah rahmet eylesin. Ama başkasının kız arkadaşını kullanırım vb tarzı yazılarından sonra üzülmedim pek arkadaşa.

darkmoon
11-10-2016, 01:33
Bana gerçek gibi geldi Allah rahmet eylesin eğer gerçekse..

wolrath
11-10-2016, 01:51
kaldirilmis. linki var mi baska videonun?

wolrath
11-10-2016, 01:54

alin da izleyin diyip yigiliyo 10 15sn lik video degil mi? baska birsey yok sanirim. net birsey gozukmuyor nasil fake ya da degil dediniz?

fthdrn
11-10-2016, 08:55
Bu tarz intiharlar zaten oluyordu. Sosyal medya bunun anında yayılmasına sebep olan bir araç sadece. Geçmişde ağır bunalımlar yaşamış intihar etmiş biri olarak söylüyorum. Psikolojik sorunları olan insanlar intihara daha cok yöneliyorlar.
Bu arkadaşda göre çevresi kalabalık ama yalnız biriydi ve kendini kanıtlamak istiyordu. Videoyu izlemedim ama fake de Olsa gerçekde olsa amacına ulaşmış görünüyor.

Eray
11-10-2016, 09:30
Canlı yayında intihar etti - Gundem Haberleri (http://www.hurriyet.com.tr/canli-yayinda-intihar-etti-40245203)

Sanırım olayın gerçek olduğu kesinleşti. Haber sitelerinde bulunuyor..

kiraccemal
11-10-2016, 09:49
Allah rahmet eylesin bence psikolojik sorunları olan bir arkadaşmış yoksa akli dengesi yerinde olan bir insanın bunu yapması zor. Ölmeyi bayılmak zannedenlerden...

AhmetKaratay
11-10-2016, 10:26
Karnına sıkıyor , kim bilir nasıl can çekişerek öldü. Madde kullanmadan böyle bişey yapmak imkansızdır bence

dahan
11-10-2016, 10:28

liveleak 2. sayfada var.. bu siteye yine konu olduk

AhmetKaratay
11-10-2016, 10:40
Çocuğun facesine bakıyorum da kızla internetten aşk yaşıyorlarmış sanırım hiç görüşmemişler , bazı söylentilere göre kız aslında fakemiş. Bu işin içinden Fatih abi çıkmasın?

wolrath
11-10-2016, 10:52
liveleak 2. sayfada var.. bu siteye yine konu olduk

yok ayni video zaten heryerde. millet fake diyince ayrintili bir video/devami var felan sandim. cikan ses efektlerine yorum yapilmis demek ki.
liveleakte malzeme cikmis adamlara dedigin gibi

http://i.hizliresim.com/gXgvXO.jpg

Yigit-Y
11-10-2016, 10:59
LiveLeak.com - Turkish guy commits suicide in Facebook live stream (http://m.liveleak.com/view?i=e25_1476113440)

Fake gibi geldi

dahan
11-10-2016, 11:04
ellek belediyesinin web sayfasında aileye başsaglıgı mesajı var nasıl fake

kesici
11-10-2016, 12:23
Çocuğun facesine bakıyorum da kızla internetten aşk yaşıyorlarmış sanırım hiç görüşmemişler , bazı söylentilere göre kız aslında fakemiş. Bu işin içinden Fatih abi çıkmasın?

Gül gül öldüm

darkmoon
11-10-2016, 13:14
alin da izleyin diyip yigiliyo 10 15sn lik video degil mi? baska birsey yok sanirim. net birsey gozukmuyor nasil fake ya da degil dediniz?

silahı sıkarken yüz ifadesi çok gerçek sıkdıkdan sonra kamera yere devriliyor zaten sanırım biraz komplo teorisi ama silahı tuttuğu yeri baz alarak ciğerlerini dağıttı ve kan kusmaya başladı onun seside geliyor .. bana inandırıcı geldi o açıdan..

Runo
11-10-2016, 13:37
Millet şaşırmış birader macera arıyor kendine. Allah affetsin

K0213
11-10-2016, 14:03
Konu fake veya gerçek ama bide bunun gibi fenomen olma peşinde koşan zevzekler var! Yorumlara bak, aklı yok fikri var gerzeğin!
FACEBOOK CANLI YAYININDA İNTİHAR EDEN GENC ERDOĞAN CEREN - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=N7IVZtit9PA)

coolvtec
11-10-2016, 14:35
Zaten çok duygusal bir insansan, karşı tarafın da tepkisine göre aşırı duygusal olabiliyor ve bu tip durumlar maalesef olabiliyor. Arkadaş insancıl bir yapıya sahipmiş, sadece kendi canıma kıymış, bir de gidip karşı tarafı, ailesini vb öldüren şerefsizler var. Allah rahmet eylesin.

Sadık Özyer
11-10-2016, 14:57
ugruna intihar ettigi kizla hic gorusmemis face aski yani. sizofren deli manyak iste akliniza ne geliyorsa. Ben canli olarak izledim. sonra arkadaslari falan yazdi. kelimenin tam anlamiyla salak.

driftboy
11-10-2016, 16:16
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14691044_1143761749047927_2740467007721179943_n.jp g?oh=b6cfb957370cbbd1f4bd815b7efedbc0&oe=58A033E3

ne troll be

Kakus
11-10-2016, 20:48
örnek gayet netti oysa.. sen kendini silahla, gazla, hapla, elektrikle öldürdün diye bunların suçu ne ki? bunlar olmasa kafanı duvara vurup öldürsen suçlu veya etken yüzde 1 de olsa duvar mı? onu kullanan, kullandığı amacı saptıran insan.

sosyal medya değil insan kötüdür ve insan yine elinin altındakileri allem edip kallem edip kötülüğüne alet ediyor.. bu dün doğa idi bugün teknoloji ne fark eder?

Durkheim okuduğuna emin misin? kendisi sosyolojinin kurucusu sayılmakta ve intihar en önemli sosyolojik ve psikolojik konulardan biridir.. bunun dışında sosyolojik ne okudun?
ayrıca kendisinin en önem verilen iki eserinden biridir "İntihar" hatta başlıcasıdır ki kitap başlı başlına sosyoloji, sosyologluk içerir..

Benim basit gözüm =)

Sen suçlu diyorsun, ben ise "etken" olduğundan söz ediyorum. Eğer illaki duymak istiyorsan; evet, bahsettiğin ölümde duvar %1 "dahi" olsa etken. -ki söz konusu durumda çok daha etkin bir rolde. : ) Bu noktada farklı bakış açılarına sahip olduğumuzu düşünüyorum.

Ayrıca yine ele aldığımız konuda, kişi kendisini "sosyal medya" ile öldürmüyor... Okuması bile komik geldi değil mi? : ) Şimdi sebebiyet verecek şeylerle, "etken olduğunu" düşündüğüm-savunduğum şeyi karşılaştırmaya çalışmaktan vazgeç lütfen. Zira bu şekilde örneklendirmek, sen her ne kadar "net" desen de, yersiz oluyor arkadaşım.

Senin söylediğin sözler şunu demiş olsam, evet, yerinde olabilirdi. "Sosyal medya yüzünden kendini öldürdü." Fakat hayır, bunu söylemedim ve bir önceki mesajımda da belirttiğim gibi "sosyal medyanın, bu ölüm üzerinde %1 dahi olsa payı olduğunu düşünüyorum." Umarım buradaki ince ayrımı fark edebilir, söylediklerimi başka yere yormaz ve konuyu da daha fazla uzatmak istemezsin. (Aslında bi' "ne şekilde?" desen hiç buralara gelmezdi de, üzerime yürümeyi seçtin. :') Çünkü bana öyle geliyor ki; yanılıyorsam düzelt, benim söylediğimi farklı şekilde anlıyorsun. Yalan yok, bu noktada benim de üstü kapalı konuşmamın etkisi var.

İlk mesajıma da geri dönüyorum müsaadenle. "Sosyal medyanın zararları günbegün artıyor." Bu cümlemi "ne demek istedin?" demeden, düşüncelerin doğrultusunda yoğurduğun için, sen mesaj atıyorsun ben sen ben sen falan filan... : )

Son olarak da, ben ne okuduğunu bilmeyen bir aptalım; sense basitsin. : )

dipnot: Sorun havada kalmasın; sosyoloji üzerine zorunluluktan okumuştum, dahasını okuyamadım.

Ahmet Saraçoğlu
11-10-2016, 21:01
fake miymiş şimdi

SGTI
12-10-2016, 01:01
Valla olmediyse guzel bi dayagi hakettigi kesin.Ben bile dayanamadim actim videoyu uzuldum

Yigit-Y
12-10-2016, 01:05
ellek belediyesinin web sayfasında aileye başsaglıgı mesajı var nasıl fake

Ölmek kolay olsayyydıııı heyyy gidi hey

Bu intihar süsü vereni soda şişesine oturtmak gerekmez mi şimdi

AşkınS.
12-10-2016, 05:31
Fatih olmasın bu,burdan bi azimle gidip takipçi falan filan