PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : NFS No Limits Arti ve Eksiler (android/ios)

MetalliHead
15-10-2016, 16:50
Baktım bu oyunla ilgili tek konu var ve çok ilgi çekmemiş , ben de indirmek isteyip de o konudan yeterli bilgi alamayanlar için artı ve eksilerini yazayım dedim.

Artılar
+Araba sayısı yeterli denilebilecek düzeyde.
+Arabalar çok çeşitli (street ,sports classic ,muscle ve sport)
+para yatırmanız gerekmiyor
+eğlenceli
+görsel modifiye var (body kit ,spoiler ,hood , jant vs değiştirilebiliyor )
+drift olayı var .
+mod sayısı yeterli (campaign,tournament ,car series ve size geçici bir araç verip o araçla bir yarış zincirini tamamlatıp size o aracı veren mod var . Bu 4 gün evo 6 veriyor ve evo 6 normalde alma şansınız yok )
+yarış çeşitleri yeterli
+oyun size her gün belli görevlerle gerçek parayla satın alabileceğiniz oyun parasından veriyor
+her gün 5 kutu bedava ve 2 günde bir premium kutu bedava.
+grafikler iyi ve fps sorunu yok (galaxy note4 )
+ekstra indirme yok

Eksiler
-enerjili . 10 dkda bir enerji geliyor ve yarışlar 2 enerji istiyor
-maks 10 enerji istiyor
-araçları elde etmek zor
-araçlarda seviye sistemi var ve arabaya takılan parćalarda bu seviyeye göre takılıyor.
-araçları elde etmek için blueprint adı verilen kağıtları toplamak zorundasınız ,bunları ya eski yarışları tekrarlayarak ya turnuva marketinden ya da hirdacıdan alabilirsiniz.
-araçlara takacağınız parçalar da benzer şekilde ya eski yarışları oynayarak ya kutu açarak ya da blackmarketten alarak sahip olabilirsiniz.
-görsel modifiye için ayrı para birimi var .
-yarışlar kısa
-aynı anda bir sürü araba geliştirmeniz gerekiyor. Turnuvu ,tuner trial ve car series için gerekli.
- oyun baya basit. Size yarışa girmeden zorluğu söylüyor . Bunlar easy medium hard ve extreme . Extreme biraz zorluyor o kadar.
-gaz ve dren kontrolü yok . Sadece dönüs ,nitro ve drift kontrolü var.
-mekan sayısı az
-boyutu 600 mb
-para kazanma olayı sadece yarışlarda yaptığınız drift vs ile oluyor.(ekstra hediye olayı yoksa)

Aklıma gelenler bu kadar . Ben zevk alarak oynuyorum ama daha geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Sorunuz varsa alabilirim.

Gökhan Kavuştu
19-10-2016, 20:43
Oyunu ilk çıktığı günden beri oynuyorum ve 20'den fazla arabaya sahibim. Special Events sayesinde birbirinden güzel arabalar bulunan garajıma bugün bir yenisini daha ekledim. Umarım oyuna 190E 2.5-16 Evolution II, E30 M3 Sport Evolution, Lancia Delta HF Integrale, Honda NSX, BMW E46 M3 CSL, Alfa Romeo 155 V6 TI DTM gibi koleksiyon değeri taşıyan arabalar gelir ve otomobile tam anlamıyla doyarız.

Garajıma katılan yeni üye; Lan-Evo VI:

http://i.hizliresim.com/WbOAY2.jpg

http://i.hizliresim.com/3A4Bo2.jpg

MetalliHead
19-10-2016, 20:45
Oyunu ilk çıktığı günden beri oynuyorum ve 20'den fazla arabaya sahibim. Special Events sayesinde birbirinden güzel arabalar bulunan garajıma bugün bir yenisini daha ekledim. Umarım oyuna 190E 2.5-16 Evolution II, E30 M3 Sport Evolution, Lancia Delta HF Integrale, Honda NSX, BMW E46 M3 CSL, Alfa Romeo 155 V6 TI DTM gibi koleksiyon değeri taşıyan arabalar gelir ve otomobile tam anlamıyla doyarız.

Garajıma katılan yeni üye; Lan-Evo VI:

http://i.hizliresim.com/WbOAY2.jpg

http://i.hizliresim.com/3A4Bo2.jpg

Evo 6yı ben de açtım . Evonun car seriesinde iyi para kasılıyor :D

Gökhan Kavuştu
19-10-2016, 22:00
MetalliHead,

Classic Beauties görevini bitirmiştim ben Silvia SpecR ile, şimdi LaF etkinliği için Evo'yu güçlendiriyorum. İşin kötüsü Car Series yarışları tıkandı hiçbir yerden para kazanamıyorum, varsa yoksa drift :D

MetalliHead
19-10-2016, 22:04
MetalliHead,

Classic Beauties görevini bitirmiştim ben Silvia SpecR ile, şimdi LaF etkinliği için Evo'yu güçlendiriyorum. İşin kötüsü Car Series yarışları tıkandı hiçbir yerden para kazanamıyorum, varsa yoksa drift :D

Yarın açılacak olan tuner trial az da olsa para verir .

Gökhan Kavuştu
19-10-2016, 22:31
MetalliHead,

Aynen hocam, yenilenmesini bekliyorum. Tuner Trial'dan gelecek parayla arabanın performansı max. olacak :)

MetalliHead
19-10-2016, 22:34
MetalliHead,

Aynen hocam, yenilenmesini bekliyorum. Tuner Trial'dan gelecek parayla arabanın performansı max. olacak :)

Supra açabilsem ben de rahat para kasıcam da blueprintlerini alması zor . Turnuvada marketinde var sadece.

Gökhan Kavuştu
19-10-2016, 22:53
MetalliHead,

Altı hafta önce aldım ben Supra'yı, sürüşü çok keyifli bir araba fakat kullanılabilecek turnuva yarışı pek gelmiyor maalesef. Şuan F40 üstüne yoğunlaştım onun için Blueprint biriktiriyorum.

MetalliHead
19-10-2016, 22:55
MetalliHead,

Altı hafta önce aldım ben Supra'yı, sürüşü çok keyifli bir araba fakat kullanılabilecek turnuva yarışı pek gelmiyor maalesef. Şuan F40 üstüne yoğunlaştım onun için Blueprint biriktiriyorum.

Tuner trial için istiyorum ben de. İmpreza 25 tane blueprint birikmiyor , onlar birikse campaignde rahatlayacağım.

Gökhan Kavuştu
19-10-2016, 23:04
MetalliHead,

Scrap birikimin ne durumda? Parça alman gereken araba yoksa Chop Shop'dan blueprint almanı öneririm.

MetalliHead
19-10-2016, 23:09
MetalliHead,

Scrap birikimin ne durumda? Parça alman gereken araba yoksa Chop Shop'dan blueprint almanı öneririm.

25x20000 scrap biriktirmek zor ,turnuva marketinde arabalar değişse daha rahat olurdu ama.

Gökhan Kavuştu
27-10-2016, 05:31
MetalliHead,

Haklısınız, hiç değilse maxed out arabalar değiştirilebilirdi. Bununla ilgili geliştiriciye mail attım geri dönüş bekliyorum.

MetalliHead
27-10-2016, 07:48
MetalliHead,

Haklısınız, hiç değilse maxed out arabalar değiştirilebilirdi. Bununla ilgili geliştiriciye mail attım geri dönüş bekliyorum.

Bir de black markette sürekli fiesta olmasa çok iyi olur. 5 yıldızını açtım bi anlamı yok

canimrecepcim
27-10-2016, 08:12
Çıktığı dönem baya oynamıştım.Hatta o NFS'nin meşhur m3üyle ilgili turnuvayı ilk 10da bitirdim.Bir kaç turnuvayı da aynı başarıyla.Tek sorun bence ; scrap biriktirmek için eski yarışlara girmemize rağmen şans doğrultusunda elde etmemiz.Düşün şimdi son 1 parçaya ihtiyacım olup,aynı yarışa 5 kere girdiği mi ve hep lazım olmayan parçayı düşürdüğümü.Bu sorun yüzünden sürekli enerji satın almak zorunda kalıyordum.Baktım çok para harcıyoruz,önce sildim sonra bastım eksiyi.

Gökhan Kavuştu
27-10-2016, 10:44
MetalliHead,

Aynı şey Loading Docks için de geçerli, arabanın bütün yıldızları tamamlanmış ama hala kutulardan kart çıkıyor. Bu tarz saçmalıklar yüzünden oyundan iyice soğudum, bir an önce F40 ile La Ferrari'yi alıp oyunu sileyim diye gün sayıyorum :)
ILongBoardDude,

Aynı sebeplerden dolayı ben de oyunu oynamayı bıraktım, artık sadece ilgimi çeken arabaların etkinliği olduğunda oynuyorum.

MetalliHead
27-10-2016, 11:28
MetalliHead,

Aynı şey Loading Docks için de geçerli, arabanın bütün yıldızları tamamlanmış ama hala kutulardan kart çıkıyor. Bu tarz saçmalıklar yüzünden oyundan iyice soğudum, bir an önce F40 ile La Ferrari'yi alıp oyunu sileyim diye gün sayıyorum :)
ILongBoardDude,

Aynı sebeplerden dolayı ben de oyunu oynamayı bıraktım, artık sadece ilgimi çeken arabaların etkinliği olduğunda oynuyorum.

Oyun sürekli pr arttırmamızı istiyor ama pr arttırmak için gerekli şeyleri de vermiyor. Altın alsan bile bu böyle. Oyun mantığı çok yanlış . Single başka bir oyun bulabilsem direk geçeceğim

Gökhan Kavuştu
27-10-2016, 11:56
MetalliHead,

Birkaç tane Single oyuna yöneldim ama ilgimi çeken olmadı, Single olmasa da şuan World of Tanks oynuyorum, tavsiye ederim :)

MetalliHead
27-10-2016, 12:16
MetalliHead,

Birkaç tane Single oyuna yöneldim ama ilgimi çeken olmadı, Single olmasa da şuan World of Tanks oynuyorum, tavsiye ederim :)

1,5 sene pc versiyonunu oynadım baydı açıkcası

Gökhan Kavuştu
03-11-2016, 14:56
Oyuna biraz önce güncelleme geldi. Önceki sürümde olan bazı hatalar düzeltilmiş ve bazı yenilikler yapılmış. Şuan için ilk izlenimlerim güzel. Siz ne düşünüyorsunuz?

MetalliHead
03-11-2016, 15:33
Oyuna biraz önce güncelleme geldi. Önceki sürümde olan bazı hatalar düzeltilmiş ve bazı yenilikler yapılmış. Şuan için ilk izlenimlerim güzel. Siz ne düşünüyorsunuz?

Menüler çok kasmaya başlamış

Gökhan Kavuştu
03-11-2016, 16:09
MetalliHead,

Bende herhangi bir sıkıntı yok şimdilik, oyun geliştiricisine mail atarsan yeni güncelleme gönderirler ya da bir sonraki güncellemede sorununu çözerler.

Bu arada Supra için yarış etkinliği getirmişler. Supra'yı hala alamadıysan senin için güzel bir fırsat :)

Ssamet
03-11-2016, 16:19
Oyunda bilmemiz gereken ipuçları nedir arkadaşlar. Ben Campaign ve Car serieste oynayabiliyorum şuan , seviye 21.

MetalliHead
03-11-2016, 16:28
Oyunda bilmemiz gereken ipuçları nedir arkadaşlar. Ben Campaign ve Car serieste oynayabiliyorum şuan , seviye 21.

Fiesta ve bmw m3ü bir an önce edinmeye bak . Parayla kutu falan açma ,biriksin.

MetalliHead
03-11-2016, 16:42
MetalliHead,

Bende herhangi bir sıkıntı yok şimdilik, oyun geliştiricisine mail atarsan yeni güncelleme gönderirler ya da bir sonraki güncellemede sorununu çözerler.

Bu arada Supra için yarış etkinliği getirmişler. Supra'yı hala alamadıysan senin için güzel bir fırsat :)

Suprada 4. yıldız için kağıt topluyorum . İmpreza da her şey 5 yıldız oldu campaign kilitlendi .

ottoman32
04-11-2016, 08:16
bende bayadir oynamiyordum
konuyu gorunce indireyim dedim 65 levelim de baya degismis oyun mustag i fulledim bende

MetalliHead
13-11-2016, 19:04
MetalliHead,

Snoop doggun mustangini alamadım ben . İyi de kasmıştım ama vakit yetmedi

Gökhan Kavuştu
13-11-2016, 19:29
MetalliHead, bu sefer görevler baya zordu arabayı alamayan çok oldu. Neredeyse ben de alamıyordum, biraz enerji alarak zar zor alabildim arabayı :mad:

MetalliHead
13-11-2016, 19:44
MetalliHead, bu sefer görevler baya zordu arabayı alamayan çok oldu. Neredeyse ben de alamıyordum, biraz enerji alarak zar zor alabildim arabayı :mad:

Çok fazla yarış tekrarı istedi . Bir de tournament kapatılmasa iyiydi

Gökhan Kavuştu
13-11-2016, 23:53
MetalliHead, bence turnuvayı kapatarak doğru bir hamle yaptılar, zira Supra ve F40 kartlarını almamıza olanak sağlaması hariç herhangi bir avantajı yoktu. Son gelen güncellemede kartların Chapter 6 ve Chapter 12 içerisine yerleştirilmesiyle o avantajını da yitirmiş oldu. Hal böyle olunca insanlar neden turnuvada vakit kaybetsinler ki :soru:

MetalliHead
14-11-2016, 00:12
MetalliHead, bence turnuvayı kapatarak doğru bir hamle yaptılar, zira Supra ve F40 kartlarını almamıza olanak sağlaması hariç herhangi bir avantajı yoktu. Son gelen güncellemede kartların Chapter 6 ve Chapter 12 içerisine yerleştirilmesiyle o avantajını da yitirmiş oldu. Hal böyle olunca insanlar neden turnuvada vakit kaybetsinler ki :soru:

Sürekli geriye dönük yarışıp onda da kartı kesin alamamaktan iyidir turnuva.

suk3b3
14-11-2016, 00:15
Baktım bu oyunla ilgili tek konu var ve çok ilgi çekmemiş , ben de indirmek isteyip de o konudan yeterli bilgi alamayanlar için artı ve eksilerini yazayım dedim.

Artılar
+Araba sayısı yeterli denilebilecek düzeyde.
+Arabalar çok çeşitli (street ,sports classic ,muscle ve sport)
+para yatırmanız gerekmiyor
+eğlenceli
+görsel modifiye var (body kit ,spoiler ,hood , jant vs değiştirilebiliyor )
+drift olayı var .
+mod sayısı yeterli (campaign,tournament ,car series ve size geçici bir araç verip o araçla bir yarış zincirini tamamlatıp size o aracı veren mod var . Bu 4 gün evo 6 veriyor ve evo 6 normalde alma şansınız yok )
+yarış çeşitleri yeterli
+oyun size her gün belli görevlerle gerçek parayla satın alabileceğiniz oyun parasından veriyor
+her gün 5 kutu bedava ve 2 günde bir premium kutu bedava.
+grafikler iyi ve fps sorunu yok (galaxy note4 )
+ekstra indirme yok

Eksiler
-enerjili . 10 dkda bir enerji geliyor ve yarışlar 2 enerji istiyor
-maks 10 enerji istiyor
-araçları elde etmek zor
-araçlarda seviye sistemi var ve arabaya takılan parćalarda bu seviyeye göre takılıyor.
-araçları elde etmek için blueprint adı verilen kağıtları toplamak zorundasınız ,bunları ya eski yarışları tekrarlayarak ya turnuva marketinden ya da hirdacıdan alabilirsiniz.
-araçlara takacağınız parçalar da benzer şekilde ya eski yarışları oynayarak ya kutu açarak ya da blackmarketten alarak sahip olabilirsiniz.
-görsel modifiye için ayrı para birimi var .
-yarışlar kısa
-aynı anda bir sürü araba geliştirmeniz gerekiyor. Turnuvu ,tuner trial ve car series için gerekli.
- oyun baya basit. Size yarışa girmeden zorluğu söylüyor . Bunlar easy medium hard ve extreme . Extreme biraz zorluyor o kadar.
-gaz ve dren kontrolü yok . Sadece dönüs ,nitro ve drift kontrolü var.
-mekan sayısı az
-boyutu 600 mb
-para kazanma olayı sadece yarışlarda yaptığınız drift vs ile oluyor.(ekstra hediye olayı yoksa)

Aklıma gelenler bu kadar . Ben zevk alarak oynuyorum ama daha geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Sorunuz varsa alabilirim.

Kardeşim kusura bakma konunun hepsini okuyamadim pek de anlamıyorum bu oyun indirme işinden. Resmlere bakıp heveslendim de link verir misin indirmek için. Becerebilirsem bi Sti yapiyim .gerçekte binemiyoz pc de binelim

MetalliHead
14-11-2016, 00:30
Kardeşim kusura bakma konunun hepsini okuyamadim pek de anlamıyorum bu oyun indirme işinden. Resmlere bakıp heveslendim de link verir misin indirmek için. Becerebilirsem bi Sti yapiyim .gerçekte binemiyoz pc de binelim

Telefonda oynanıyor abi .

Gökhan Kavuştu
14-11-2016, 00:33
MetalliHead, geriye dönük yarışlarda PR ve yarış performansı doğru ayarlandığı taktirde neredeyse hiç boş geçmiyor. Ben rakiplerden 60-100 PR fazla olan bir arabayla otomatik pilotta yarışıyorum, doğru noktalarda yaptığım nitro müdahaleleri ile neredeyse hiç boş geçmiyorum. Bununla ilgili bir video hazırlamayı uzun zamandır düşünüyorum fakat video programlarını çalıştırmayı bir türlü başaramadım.

MetalliHead
14-11-2016, 00:41
MetalliHead, geriye dönük yarışlarda PR ve yarış performansı doğru ayarlandığı taktirde neredeyse hiç boş geçmiyor. Ben rakiplerden 60-100 PR fazla olan bir arabayla otomatik pilotta yarışıyorum, doğru noktalarda yaptığım nitro müdahaleleri ile neredeyse hiç boş geçmiyorum. Bununla ilgili bir video hazırlamayı uzun zamandır düşünüyorum fakat video programlarını çalıştırmayı bir türlü başaramadım.

Üç kartta aranan arabanın olması ve bulabilmek sıkıntı ,tekrar yarışmak sıkıntı değil

Gökhan Kavuştu
29-11-2016, 03:27
Boss 302 görevi başladı, koleksiyon için güzel araba. Herkese başarılar :)

http://i.imgur.com/AaCJKN6h.jpg

http://i.imgur.com/peGmLJ3.jpg

http://i.imgur.com/NwYGbHU.jpg

MetalliHead
29-11-2016, 04:56
Boss 302 görevi başladı, koleksiyon için güzel araba. Herkese başarılar :)

http://i.imgur.com/AaCJKN6h.jpg

http://i.imgur.com/peGmLJ3.jpg

http://i.imgur.com/NwYGbHU.jpg

Çok zayıfmış 200 küsur pr . Uğraşmaya değmez

Gökhan Kavuştu
29-11-2016, 07:26
MetalliHead,

Haklısınız, düşük PR'lı bir araba ama yine de hüküm vermeden önce bekleyip görmek gerek, zira oyunda M3 Coupe ve RX-7 FD gibi bazı örnekler var. Bahsettiğim arabalar stock şekilde 2xx PR fakat geliştirildikleri taktirde kendi sınıfında iddialı bir konumda oluyorlar.

Gökhan Kavuştu
06-12-2016, 15:18
Yeni güncelleme geldi, bu sürümde 2010 Lamborghini Murcielago SV, 2015 Chevrolet Corvette Z06, 2015 Nissan 370z ve 1986 Toyota AE86 Trueno yarışları olacak. Güzel bir aralık ayı bizi bekliyor.

Silence45
06-12-2016, 19:04
indiriyorum, arkadaşımda görüp çok beğendim. Bakalım :)

ottoman32
09-12-2016, 07:23
370z eventi var gencler oyunda

Gökhan Kavuştu
09-12-2016, 16:20
indiriyorum, arkadaşımda görüp çok beğendim. Bakalım :)

Bu ay birbirinden güzel dört araba için yarış olacak, elinizi çabuk tutup yetişmenizde fayda var :)

370z eventi var gencler oyunda

Birinci gün görevini tamamladım fakat beni daha çok Trueno ve Murci yarışları heyecanlandırıyor. Ah bir de Corvette eski kasa Z06 olsaydı ne olurdu? :)

ottoman32
09-12-2016, 16:53
mustang i aldik devamini bekliyoruz :)

Gökhan Kavuştu
13-12-2016, 07:51
100!

https://i.imgur.com/n7Iy5uZh.jpg

MetalliHead
13-12-2016, 08:43
370z eventi çok tatsızdı bence . Son verdikleri araçlar da çok düşük pr oluyor.

Gökhan Kavuştu
13-12-2016, 09:03
370z eventi çok tatsızdı bence . Son verdikleri araçlar da çok düşük pr oluyor.

Son verilen araçlar koleksiyonluk performanslarına takılmamak gerek. Performans konusunda beni Murcielago SV umutlandırıyor.

ottoman32
16-12-2016, 10:15
corvette C06 eventi yakin

Mehmetmert
16-12-2016, 11:53
Body kiti nasil yapiyoruz ben hala bulamadim

MetalliHead
16-12-2016, 12:08
Body kiti nasil yapiyoruz ben hala bulamadim

Haritada mod shop var orada iki şık çıkıyor sağ taraftakini seçip parça değiştirmeye giriyorsunuz. Sonra sağ altta body kit var

Gökhan Kavuştu
28-12-2016, 02:59
Lamborghini Accademia etkinliği başladı.

http://i.hizliresim.com/ZM9AEZ.png

Beş gün boyunca sürecek olan bu etkinliği tamamlayanlar, Noel hediyesi olarak İspanyolca'da "Kasırga" anlamına gelen Huracan'a sahip olacaklar.

http://i.hizliresim.com/5LDoQj.png

Koleksiyonerler ve SuperSport sevenler tarafından çok sevilen Huracan, performansa daha çok önem gösterenleri pek tatmin etmeyecek gibi.

powERS
29-12-2016, 11:42
bende yukleyıp bırakmıstım real racıng daha cekıcı gelıyordu. gecenlerde actım bıraz kurcaladım ıyı gıdıyo ama fren ve gaz kontrolu olmaması hakkaten sıkıcı..

aksama gıdıyımde lambo event a katılayım :)

ottoman32
01-01-2017, 23:20
huracani aldik sira yenisinde ;
2010 Lamborghini Murcielago SV

The Next Event
7 Days of racing
BEGINS JANUARY 3 !

Happy New Year ����������

Gökhan Kavuştu
12-01-2017, 08:09
Beklenen an sonunda geldi.

https://i.imgur.com/TOyygxH.jpg

Bundan iyisi Şam'da kayısı derdim fakat; henüz NSX için turnuva düzenlenmiş değil :)

Gökhan Kavuştu
19-01-2017, 19:49
:love:

http://imgim.com/screenshot_2017-01-19-20-15-24.png