PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 50-60.000 Arası İş Tavsiyesi

Tarık V.
18-10-2016, 16:48
Merhabalar. İstanbul'a yeni taşınacak bir arkadaşım max. 50-60.000 aralığında bir iş yapmak istiyor.
Market işine sıcak bakıyor ama büfe, çay ocağı vb. aşırı tecrübe/ustalık gerektirmeyecek veya al-sat tarzı iş önerisi olan varsa değerlendirebiliriz.

Murat Ç.
18-10-2016, 17:00
kesinlikle yapabililiyorsa çay ocağı büfe tostcu gibi işler okul esnaf çevresinde olan bi yerde açsın ve ya devralsın biyer günlük paranın döndüğü hazır tüketim işi yapsın bu zamanda en iyisi o aksam kasadan çıkanı sayar kafası rahatda eder bu şekilde diğer türlü ticaret yapmak işin içinden çıkıp dönmek çok zor şartlar zorlaştı

tylan
18-10-2016, 17:08
Büfe cay ocağı tecrube isteyen iştir yalnız. Ben bu işi yaptığımdan biliyorum :) özellikle çay işi sıkıntıdır güzel yapabilmek yapacağın çayı seçmek müsteriye nasıl davranıcan bunlar önemli detaylardır. Benim çevremde bana özenip bu işi yapmaya çalısıp batan çok tanıdığım var kısacası çıraklığını bilmediğin işin ustalığına kalkışmasın arkadasın

yesil
18-10-2016, 23:07
dönerci açsın soslu hatay usülü yapsın, dürümü patates turşu sos azıcıkta tavuk dönerle doldurup satsın. en temiz en risksiz iş.