PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yürüyüşünü Beğenmediği İçin Annesi Yaşındaki Kadını Döven Psikopat

MetalliHead
20-10-2016, 06:35
Markette "doğru yuru" dayağı - Turkiye Videolar (http://m.haberturk.com/video/haber/izle/markette-dogru-yuru-dayagi/206649)

53 yaşındaki kadını öldüresiye dövüyor ,bir allahın kulu durdurmuyor . Market dışına çıktıktan sonra da ben yaptım diye bağırıyor. Bir insan bu yaptığıyla nasıl gurur duyanilir ya .40 tane dosyası olan bu psikopat serbest bırakılmış .

kadioglu
20-10-2016, 07:39
Asıl acı olan kimsenin müdahele etmemesi. Korkaklar ülkesi de olmuşuz maalesef. Daha ne olacağız bakalım görelim.

STP
20-10-2016, 08:08
mıllet artık nasıl korkmussa basına bela almaktan bu tur olaylarda herkes sus pus,ALLAH denk getırmesın. basımız belaya gırer

MetalliHead
20-10-2016, 08:09
Başlık da okunamaz durumda kusura bakmayın

Anıl E.
20-10-2016, 08:50
Yeni Türkiye.

KÖROĞLU
20-10-2016, 09:06
Son 2 günde izlediğim haberlerin özeti. Nasıl bir toplum olduk biz vallahi şansa yaşıyoruz. Bunlara bir zarar versen adam sayar sana ceza verirler.

Dolmuşta sigara içme dedi diye dövülen şoför.

Sevgilisinin 2 yaşındaki çocuğunu döven puşt. O.ç o çocuğa mı gücün yetti be haysiyetsiz.

Markette kadını döven psikopat. Kadının sağ gözünün halini gördüm kanım dondu.

Bu insanlar bu kadar mı sahipsiz. Lanet olsun bunları yapanları alıp salıveren hukuk düzenine de adalete de.

Kendi adaletini kendisi mi sağlasın insanlar. Sonra bu ülkede yaşamak istemiyorum diyenlere laf atıyorlar yok bırakıp gidicen mi diye.

Neyine kalacaksın ? Manyağın biri gelip karını kızını markette dövsün diye mi ? İnsan gibi "abi işimden olurum" dedin diye dayak yemek için mi ?

Sabah sabah nefret sınırını zorladılar yine. Sokağa çıkmaz olduk başımıza iş gelmesin diye.

Emeği geçenlerin allah cezasını versin.

NakkaSss
20-10-2016, 09:30
Bazen hayallere dalıyorum böle işi gücü bırakıcan bu tarz sorunlu o çocuklarını takip edeceksin. Akşam gecenin karanlığında falan skip atacaksın kenarda kolunu bacağını kırıp.. Yüzüne karşıda diyeceksin nasıl teyzeyi döverken iyi miydi? zevk aldın mı? Nasıl sigara yüzünden dayak atarken hoşuna gitti mi? Rahatladın mı? diye. Ayak bileğini yada dizini parçalayıp ona kalıcı bir hediye bırakıp gideceksin.. Ömrü boyunca hatırlasın onun bunun evladı..

mert_can 41
20-10-2016, 09:33
Silah ruhsatı şart....

ProdriveSTI
20-10-2016, 09:35
Böyle oç'larının kafasına sıkacaksın.

h.savas
20-10-2016, 09:36
Bazen hayallere dalıyorum böle işi gücü bırakıcan bu tarz sorunlu o çocuklarını takip edeceksin. Akşam gecenin karanlığında falan skip atacaksın kenarda kolunu bacağını kırıp.. Yüzüne karşıda diyeceksin nasıl teyzeyi döverken iyi miydi? zevk aldın mı? Nasıl sigara yüzünden dayak atarken hoşuna gitti mi? Rahatladın mı? diye. Ayak bileğini yada dizini parçalayıp ona kalıcı bir hediye bırakıp gideceksin.. Ömrü boyunca hatırlasın onun bunun evladı..

+ her parmağından asit enjekte edeceksin kıvranmasını sigara-müslüm gürses topraktan bedene eşliğinde izleyeceksin

kiraccemal
20-10-2016, 09:46
Ulan böyle adamları nasıl serbest bırakıyorlar. Ne olduğu belli değil bu mahlukatın alacak 2-3 kişi ortasına dayak öyle atılmaz böyle atılır diyerek ağzı burun kafa göz bırakmıcak bu şerefsizde...

STP
20-10-2016, 09:49
2,5 yaşındaki cocuğa şiddet - Gundem Haberleri (http://www.hurriyet.com.tr/2-5-yasindaki-cocuga-siddet-40252978)

kanım dondu ıcım cekıldı... tansıyonum cıktı cıddıyım. bunu ıcerde oglan etmezlerse yazık. kansız pıc

arda35
20-10-2016, 10:02
Çomar kere çomar. İşte Yeni Türkiye dedikleri bu aslında. Cehaletin prim yaptığı bir garip ülke.

MetalliHead
20-10-2016, 10:11
Biber gazı taşımak lazım artık . Marka önerisi olan var mı

c20let
20-10-2016, 10:18
İçime korku doluyo böyle haberleri görünce. Ya yanında olsaydım bu kadının yada annem eşim ablam sevgilim olsaydı düşünmesi bile korkutuyo yok yere katil olur insan. Bide serbest kalmış aklım almıyor ya.

tremx
20-10-2016, 10:20
ama biz kopru yaptik sizin takildiginiz seye bakin!!!11!!!11 sabah sabah ne desem, nerden sovmeye baslasam bilemedim.

Mpower
20-10-2016, 10:21

Dexter tarzı en iyisi

KÖROĞLU
20-10-2016, 10:22
2,5 yaşındaki cocuğa şiddet - Gundem Haberleri (http://www.hurriyet.com.tr/2-5-yasindaki-cocuga-siddet-40252978)

kanım dondu ıcım cekıldı... tansıyonum cıktı cıddıyım. bunu ıcerde oglan etmezlerse yazık. kansız pıc

İnan aynı duyguları paylaşıyoruz, dün kızım 1 yaşına girdi evde bir yere çarpar mı diye aklımız gidiyor.

Allah'ım esirgesin böyle bir şeye yeltense birisi öldürüp kurtulmasına izin vermem.

Vücut fonksiyonlarım değişiyor bunları izleyince ya sabır.

STP
20-10-2016, 10:31
İnan aynı duyguları paylaşıyoruz, dün kızım 1 yaşına girdi evde bir yere çarpar mı diye aklımız gidiyor.

Allah'ım esirgesin böyle bir şeye yeltense birisi öldürüp kurtulmasına izin vermem.

Vücut fonksiyonlarım değişiyor bunları izleyince ya sabır.

benımde oglum var henuz 1 yas 3 haftalık. zaten cocuk sahıbı olduktan sonra daha da bı garıp oldumö ben bu tarz seylere karsı

serkanaygün
20-10-2016, 10:42
http://i.hizliresim.com/oEMZnq.jpg (http://hizliresim.com/oEMZnq)

koluman
20-10-2016, 10:48
"aman ben gördüm demiyim şahit yazarlar" yok efendim " aman biz karışmayalım sonra bize musallat olurlar" diye diye yozlaştık halbuki biz böylemiydik

dragon
20-10-2016, 10:50
Ne ERKEK! be!

kadioglu
20-10-2016, 10:55

Böyle işler için bir tim kuracaksın 3-4 kişi. Haydarları alıp çıkacaksın dışarıya. Aynı hayali kuruyoruz kardeş.

Ertekin
20-10-2016, 12:31

Okadar hislerime tercuman oldunki. Tam olarak hayalim bu. Traş olduğum kuaförün arkasındaki arazide uyuşturucu madde içip etrafdaki arabalara zarar veriyorlarmış. 2 akşamdır geziyorum oraları, rast gelmek için çaba harcıyorum. Medeni ceza kanununun görevini yapmadığı yerde orman kanunlarına başvurmak hakdır.

mmtrıza
20-10-2016, 12:56
İnsanlıktan nasibini alamamış karaktersiz muhtemelen haplı yada sarhoş olabilir. Tipi pek tekin birine benzemiyor

Market içerisinde okadar insanın müdahale etmemesi dahada vahim orada senin benim annesi bacısıda olabilirdi. Ne olursa olsun müdahale etmek lazım bu tarz durumlarda

burakgunay
20-10-2016, 12:59
Böyle tipler görünce aklıma tek cümle geliyor "en sevdiklerini birer birer kaybedersin inşallah"...

mmtrıza
20-10-2016, 13:05
adamın biri köpeği döveken video çekmişti sosyal medyada olay olmuştu sonrasında adamı bulup köpeğe yaptıklarının aynısını kamera karşısında yapmışlardı
ağız burun kan içinde bu şerefsizede yapıp sosyal medyada paylaşacaksın ibret olsun kansızlara

fthdrn
20-10-2016, 13:10
Eskiden böyle olaylar oldu mu abiler bulur cezalandırırdı. Devletin kolunun uzanamadığı yerde cezayı onlar keserdi. Şimdi herkes psikopatı oynuyor. Hayatta hiç bir şeyi başaramamış bir baltaya sap olamamış kancık köpek gücü 50 yaşındaki kadına yetmiş.

MDeniz
20-10-2016, 13:24
Kısasa kısas der susarım...

yıldırımbyzt
20-10-2016, 13:45
Bir Allahın kuluda çıkıp dememiş sen napıyorsun kardeşim diye ama sorsan hepsi delikanlı bide harbiden ülkede ne değişik insanlar olduğunu görüyoruz herkes gücünün yettiğini ezmeye çalışıyor

kesici
20-10-2016, 13:57
Bu kadını döven adama ceza vermezler, lakin bu kadını döven adamı dövsek o adam gider beni darp ettiler diye karakola şikayet edip bizi içeri attırır. Bundan adım gibi eminim. İnsanlar hukuka, adalete, polise güvenmiyorlar. Örn, ben gidip sarhoş kafa ile trafik kazası yapıp adam öldürsem param var ise 2-3 ay yatar çıkarım. Daha önce örnekleri mevcut. Bu durumda 'Allah belasını versin, Allah'ın dan bulsun inş.' tarzı beddualar ederiz ama ben daha hiç birine kötülük yapanın çarpıldığını felan görmedim o da yalan goy goy zaten. Bu psikopatlara işlemeyen hukuk emin olun bizim gibi aklı başında işinde gücünde birisinin başına gelse, kavgaya karışsak vs. bizim için işler. Biz de buna 'ilahi adalet' diyoruz fakat 'reel adalet' olmayınca 'sanal adaletin de' olacağını hiç sanmıyorum. Keşke Allah, Yaradan, Tanrı, Rabb bunları üretirken takipte etseymiş, belki o zaman herşey daha güzel olurdu.

stlegal
20-10-2016, 17:25
böyle döverim ederim ******* diyosunuz ya başınıza ne geliyor söyliyim karısını gözümün önünde döven adamı ağır hasara uğrattım tabi kontrol çıkmış bir şekilde güvenlikçilerlede kavga ettim direk karakola gitmeden onlar hastaneye bende Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde 28 gün tutuldum. akıl hastenesinde bir dünya manyak var bide onları dövüyosunuz sizi bağlıyolar ilaç bağımlısı olup dışarı salıyolar hala ilaçlarla baş etmeye çalışıyorum bugün yine olsun y,ine yaparım çünkü manyağım

Ferhat_V
20-10-2016, 18:07
ortalıkta dövülecek çok ... çocuğu varda işte dövsen darp s....n zina vursan adamdan sayıyolar o sıkıntı Cem abinin dediği gibi :)