PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMW M2 @ İstanbul Park (2:23:40)

snrk
24-10-2016, 19:49
Selamlar,

Şimdilik en hızlı turumun videosunu koyuyorum. Parça parça bir kaç video daha eklemeye çalışacağım.
Bu sefer Sport Cup 2'lerle çıktım. Süre 2:23:40 geldi. PSS'tan kesinlikle daha iyi ama "vay be" dedirtmedi. En güzel tarafı çabucak ısınıp bırakmıyor. Tutunmaya devam ediyor. PSS ile en fazla 2 hotlap yapabiliyordum.
Çizgi hatalarım hala devam ediyor. Erken fren yapıp ,viraja erken giriyorum. Baybars hocam kızacak yine :) İki sene oldu hala öğrenemedik şu işi :)
DSC sport+ modundaydı, araç tamamen stok. Herhangi bir sorunuz olursa cevaplamaya çalışırım. İyi seyirler..

https://www.youtube.com/watch?v=s9_oIzCVUBE

997TT
24-10-2016, 20:50
Cızgınde pek bır sorun yok,sadece bır kac vıraja erken gırmıssın ancak tek sorun yavas kalmıssın. Bıraz hızlansan tam olucak...
Bolll keyıflerrr...

KOSEREN
24-10-2016, 21:35
6 silindir,manuel vites...2:45 olsada zevkle izlenir :)

snrk
24-10-2016, 21:41
Cızgınde pek bır sorun yok,sadece bır kac vıraja erken gırmıssın ancak tek sorun yavas kalmıssın. Bıraz hızlansan tam olucak...
Bolll keyıflerrr...
Teşekkürler hala tedirginliği atamadım. Hatta sizin önünüzde de bir spin tehlikesi atlattım. Zamanla olur inşallah.

6 silindir,manuel vites...2:45 olsada zevkle izlenir :)
Teşekkürler :)

iynn-RS
24-10-2016, 22:15
Egzoz istiyor sanki :)

westalim
24-10-2016, 22:30
1.56 2.00 arası gelen ses frenlerin ısındığından mı yoksa başka bi ses midir ?

snrk
24-10-2016, 22:50
Egzoz istiyor sanki :)

İstiyor da benim biraz stok takıntım var, önce onu çözmem lazım :)

1.56 2.00 arası gelen ses frenlerin ısındığından mı yoksa başka bi ses midir ?

Vitesi biraz erken düşürmüşüm devir yüksek kalmış. Motor sesi o. Ya da başka bişey mi var duymadığım?

westalim
24-10-2016, 22:56
sanki vitesten önce geliyor gibi duydum ben dediğinizde olabilir.. keyifli olmuş yinede kalabalığa rağmen

snrk
24-10-2016, 23:02
Beyaz jantlı kırmızı cupra forumdan mı acaba? Kendisini izlemek isterse camcar oldum :)

https://www.youtube.com/watch?v=RQW9UZhUX3w

westalim
24-10-2016, 23:07
evet abi forumdan hatta 20 dklık bi videosunu yüklemiş konularda var

snrk
24-10-2016, 23:12
evet abi forumdan hatta 20 dklık bi videosunu yüklemiş konularda var

Yok bu 34 plakaydı sanırım. İki tane mk2 cupra çıktı aynı gün :) Tam bir cupra cennetiydi pist :D

ahm_
24-10-2016, 23:20
Beyaz jantlı kırmızı cupra forumdan mı acaba? Kendisini izlemek isterse camcar oldum :)

https://www.youtube.com/watch?v=RQW9UZhUX3w

Buyrun benim =) baya 1 tur peş peşe gitmişiz aynada takip ediyordum ben sizi güzel bir video olmuş teşekkürler camcar için :)

snrk
24-10-2016, 23:28
Buyrun benim =) baya 1 tur peş peşe gitmişiz aynada takip ediyordum ben sizi güzel bir video olmuş teşekkürler camcar için :)

Rica ederim :) Çok daha güzel olurdu ama B seansında malesef rekor sayıda sarı bayrak çıktı. Bir ara yanlış hatırlamıyorsam 3 farklı sektörde sarı bayrak sallanıyordu :)

levent
24-10-2016, 23:40
Abi tebrikler :)

Aşırı temiz dönmüşsün bana kalırsa, tabi zeminin etkisi de vardır ancak 2.20 ye doğru yaklaşmanı bekliyoruz artık :)

Uzun videoyu da yatmadan önce ver uploada gitsin :)

997TT
25-10-2016, 00:20
Bu kadar kalabalık ve testesteronu yuksek grupta normal seyler....
Allahdan temas olmadı...

yiğit
25-10-2016, 00:44
Baya yavaş kalmışsınız biraz daha hızlı girseniz süper olur özellikle 8e.hep bi erken girmişsiniz bazı virajlara onun dışında gayet iyi.frenleri nasıl m2'nin pistte herhangi bi yanma şişme vs yaşadınızmı genel olarak yeterlimi pist için merak ettim :)

snrk
25-10-2016, 09:51
Abi tebrikler :)

Aşırı temiz dönmüşsün bana kalırsa, tabi zeminin etkisi de vardır ancak 2.20 ye doğru yaklaşmanı bekliyoruz artık :)

Uzun videoyu da yatmadan önce ver uploada gitsin :)

Teşekkürler. Temiz ama yavaş. Andretti ne demiş: "if everything seems under control you're not going fast enough" :) Aynen hedef 2:20 artık.
Daha önce denedim büyük dosya atmayı ama hep yarıda kalmıştı. Yine de A seansını senin için tam parça deneyeceğim. B'yi zaten bitirdik sayılır.

Baya yavaş kalmışsınız biraz daha hızlı girseniz süper olur özellikle 8e.hep bi erken girmişsiniz bazı virajlara onun dışında gayet iyi.frenleri nasıl m2'nin pistte herhangi bi yanma şişme vs yaşadınızmı genel olarak yeterlimi pist için merak ettim :)

Teşekkürler. Frenler fena değil, 9 seanstır beni yalnız bırakmadılar sağolsunlar. :) A seansında bir kez fren noktası kaçırdım onun dışında bir sıkıntı yaratmadılar. Şişme hissetmedim.

ahm_
25-10-2016, 10:00
Rica ederim :) Çok daha güzel olurdu ama B seansında malesef rekor sayıda sarı bayrak çıktı. Bir ara yanlış hatırlamıyorsam 3 farklı sektörde sarı bayrak sallanıyordu :)

Hatta en iyi süre yaptığınız video ya baktım şimdide ondada ben varım gene önünüzde =)) aynamda hep bi m2 ile gitmekte geçecekmi ne olacak heyecanı yarattı yol versemmi diye çok takip ettim stabil ara kalınca bende devam ettim =)

snrk
25-10-2016, 10:04
Hatta en iyi süre yaptığınız video ya baktım şimdide ondada ben varım gene önünüzde =)) aynamda hep bi m2 ile gitmekte geçecekmi ne olacak heyecanı yarattı yol versemmi diye çok takip ettim stabil ara kalınca bende devam ettim =)

Düzlükte çok iyi gidiyor aracınız. Zaten geçmem pek mümkün değildi. Yavaşlayıp arayı açsam başkası gelecek zaten 30+ araba var. Dedim en iyisi camcar olayım. :)

ahm_
25-10-2016, 10:11
benim için güzel bir hatıra olmuş gerçekten camcar olmak istense böyle olmazmış. Biraz sizin talihsizliğinizde var bi kaç yerde ben geçmişim sizde ara kapanmış 7 de örnek bi yerde frenler tutmadı düz geçtim devam ettim yoksa yakalardınız beni çünkü baya kısık güçte çıkmıştım.

Batum
25-10-2016, 10:28
çok zevkli görünüyor fakat benimde dikkatimi çeken bazen virajlara önce girilmiş.

kıvancr
25-10-2016, 10:54
Çok keyifli görünüyor, pıstte deneyınımız arttıkca vıraj cızgısı ve hızlanma yonunde ıyıye gıdecektır.
M2 Özel sipariş sanırım. Tr de ılk defa manual m2 goruyorum. Maşallah.

997TT
25-10-2016, 12:17
Hizin arttikca viraj cizginde oturur,buyuzden cizgini degistirme,sadece hizlan... Cizgin gayet guzel bu kullanima. Lastik havalarina dikkat,yuzmussun...

snrk
25-10-2016, 17:06
çok zevkli görünüyor fakat benimde dikkatimi çeken bazen virajlara önce girilmiş.
Teşekkürler, aynen dediğin gibi.

Çok keyifli görünüyor, pıstte deneyınımız arttıkca vıraj cızgısı ve hızlanma yonunde ıyıye gıdecektır.
M2 Özel sipariş sanırım. Tr de ılk defa manual m2 goruyorum. Maşallah.
Evet araç özel sipariş. Teşekkürler.

Hizin arttikca viraj cizginde oturur,buyuzden cizgini degistirme,sadece hizlan... Cizgin gayet guzel bu kullanima. Lastik havalarina dikkat,yuzmussun...
30 psi ile girdim. İlk seansta ısınmadığı için öyle bıraktım. İkinci seansta da kontrol etmeyi unuttum sanırım çok yükselmiş. Videodan görebildiğim kadarıyla 2.8 bar yazıyor sağ ön lastik için. Keşke daha çok düşürseymişim.
Sanırım şu olay da lastik basıncı yüzünden oldu. Biraz heyecen yaşattı son turda :)

https://www.youtube.com/watch?v=X2s5g5Pg-Rk

kıvancr
25-10-2016, 19:51
Dsc devredeyken bukadar kopmasını beklemezdım. Kaymayı hıc kesmemıs gıbı..

997TT
25-10-2016, 21:16
26-28 cık.ılk tur gazlama,buyu degısım goruceksın.
Lastık olculerın nedır?

snrk
25-10-2016, 21:24
Dsc devredeyken bukadar kopmasını beklemezdım. Kaymayı hıc kesmemıs gıbı..

Ben zaten çözemedim daha bu sport+ modunu. İlk videonun son virajında devreye girip de burda girmemesi ilginç.

26-28 cık.ılk tur gazlama,buyu degısım goruceksın.
Lastık olculerın nedır?

Tamamdır bir dahakine öyle yapayım.
Önler 245/35/19 arkalar 265/35/19

997TT
25-10-2016, 21:31
Eger pıst ısını sevdıysen square set up yapabılırsın. Yada sana trofeo alırız.

snrk
25-10-2016, 21:37
Çok fazla bilgim yok bu konuda ama Square olunca daha çok arkadan kaymaz mı? Bana sanki arkadaki gripi biraz daha artırmak gerekiyo gibi geldi önden ziyade.
Trofeo'nun hakkını şu an veremem. Biraz daha alışayım, cup2'leri de eskiteyim o zaman :)

snrk
25-10-2016, 22:07
Eray kardeşim çok teşekkürler bu müthiş resim için. İzninle paylaşmak istiyorum :) Eray Arslan
Instagram (https://www.instagram.com/p/BL_0piShUZh/)

erh
25-10-2016, 22:13
12 de cok korkuttun beni yoldan cıkcaksın diye ama allahtan son anda kurtardın :) cok daha iyi sureler gelcek inanıyorum bende ;)

997TT
25-10-2016, 22:14
Arkadan kayma sadece erken gaza oturup torkdan ve fazla hava...
Bıraz daha alıs,eksıklerı gıderınce zaten hızlanıcaksın.

Eray Arslan
25-10-2016, 22:17
Eray kardeşim çok teşekkürler bu müthiş resim için. İzninle paylaşmak istiyorum :) Eray Arslan
Instagram (https://www.instagram.com/p/BL_0piShUZh/)

Rica ederim abicim, paylaşabilirsin tabi ki :) snrk

snrk
25-10-2016, 22:17
12 de cok korkuttun beni yoldan cıkcaksın diye ama allahtan son anda kurtardın :) cok daha iyi sureler gelcek inanıyorum bende ;)

Teşekkürler erhan hocam, aynen orda bi delilik yaptım ama bi yerde geçmem gerekiyordu :) Yarın koyacam o seansın videosunu inşallah. 1 tur arkadan çektim seni.

mrbars
25-10-2016, 22:30
eline sağlık.
lastik basınçları ısınınca biraz artmış. lastik yüzeyinde hafif yüzüyor araç. 30 psi çok fazla soğukken. 35 - 35 istiyor senin araba. 28-28 dene. ısınınca kontrol edersin.
lakin temiz çizgi, alıştıkça bu setup ile 2:20 altı çok rahat gelecek.
bu videoda zaten 9 ve 10'da 1-1.5 sn kaybetmişsin trafikte. 12 öncesi leon'dan dolayı erken frenin var. sf'ye çıkarken de kaymış araba.
trofeo için 2-3 seans sonra aracı iyice tanıyacaksın; direk geç, başka lastik bakma bile.

http://resources.carsguide.com.au/BMW-2-Series-tyre-pressure.jpg

snrk
26-10-2016, 00:13
eline sağlık.
lastik basınçları ısınınca biraz artmış. lastik yüzeyinde hafif yüzüyor araç. 30 psi çok fazla soğukken. 35 - 35 istiyor senin araba. 28-28 dene. ısınınca kontrol edersin.
lakin temiz çizgi, alıştıkça bu setup ile 2:20 altı çok rahat gelecek.
bu videoda zaten 9 ve 10'da 1-1.5 sn kaybetmişsin trafikte. 12 öncesi leon'dan dolayı erken frenin var. sf'ye çıkarken de kaymış araba.
trofeo için 2-3 seans sonra aracı iyice tanıyacaksın; direk geç, başka lastik bakma bile.

Saol baybars hocam. Bir sonraki pist günü yağmursuz olursa denicem bakalım.

TarikS
26-10-2016, 05:35
Teşekkürler, aynen dediğin gibi.

Evet araç özel sipariş. Teşekkürler.

30 psi ile girdim. İlk seansta ısınmadığı için öyle bıraktım. İkinci seansta da kontrol etmeyi unuttum sanırım çok yükselmiş. Videodan görebildiğim kadarıyla 2.8 bar yazıyor sağ ön lastik için. Keşke daha çok düşürseymişim.
Sanırım şu olay da lastik basıncı yüzünden oldu. Biraz heyecen yaşattı son turda :)

https://www.youtube.com/watch?v=X2s5g5Pg-Rk

Tam kayma anı öncesinde çok kısa ama hızlı bir direksiyonu sağdan sola çeker gibi olmuş (aslında zaten sola dönük iken düz&tekrar sol yapmışsınız). Aha dedim güzel bir drift geliyor :D O hareket normalde zaten arabayı koparmak istediğimizde gazla beraber yapılan bir şey, düz gitmek için bu tip hareketlerden kaçınmak veya sonucunu tahmin ederek gaz kesmek vb. tedbirleri almak gerekiyor.

Seyiri gayet zevkliydi, M2'nin yeri ayrıdır bende zaten soğutma turu bile olsa izlerim ben de :) Güle güle kullanın. Daha iyi zamanlar gelecektir hep beraber keyifle izleyeceğiz

snrk
26-10-2016, 09:05
Tam kayma anı öncesinde çok kısa ama hızlı bir direksiyonu sağdan sola çeker gibi olmuş (aslında zaten sola dönük iken düz&tekrar sol yapmışsınız). Aha dedim güzel bir drift geliyor :D O hareket normalde zaten arabayı koparmak istediğimizde gazla beraber yapılan bir şey, düz gitmek için bu tip hareketlerden kaçınmak veya sonucunu tahmin ederek gaz kesmek vb. tedbirleri almak gerekiyor.

Seyiri gayet zevkliydi, M2'nin yeri ayrıdır bende zaten soğutma turu bile olsa izlerim ben de :) Güle güle kullanın. Daha iyi zamanlar gelecektir hep beraber keyifle izleyeceğiz

Evet şimdi farkettim o hareketi. Niye yapmışım hiçbir fikrim yok :) Zaten hayatımda hiç drift yapmadığım belli oluyordur. Ben orda 90 derece yan gidiyorum gibi hissetmiştim, videoya bakınca 45 bile yokmuş haha :)
Zamanında babamın murat 131'ini kaçırsaydım böyle olmazdı işte 30 yaşından sonra kaldık böyle :D

alp1903
26-10-2016, 09:28
Çok ama çok güzel araba bu M2, cidden bence direk eğlence arabası. Siz bu arabaya alıştıkça ayrılmak istemeyebilirsiniz gibime geliyo birazda gıdıklayınca değişim muazzam olucaktır. Pist için en güzel tercih olmuş sizinki. :)

iynn-RS
26-10-2016, 09:33
İstiyor da benim biraz stok takıntım var, önce onu çözmem lazım :)

Kaliteli bi egzoz kiti süper olur bence.Orjinalden farkli olmuyor.

snrk
26-10-2016, 09:49
Çok ama çok güzel araba bu M2, cidden bence direk eğlence arabası. Siz bu arabaya alıştıkça ayrılmak istemeyebilirsiniz gibime geliyo birazda gıdıklayınca değişim muazzam olucaktır. Pist için en güzel tercih olmuş sizinki. :)
Teşekkürler, aynen ben de pek düşünmüyorum ayrılmayı :)

Kaliteli bi egzoz kiti süper olur bence.Orjinalden farkli olmuyor.
Youtube'da akrapovic ve m performance kitlerine denk geldim. Güzel hoş da ne bileyim hayatımda hiç bu tarz işlere girmediğim için çekiniyorum. Şu ana kadar yaptığım en büyük modifiye cam filmi yaptırmak :)

cnzdmr
26-10-2016, 10:26
Teşekkürler, aynen ben de pek düşünmüyorum ayrılmayı :)

Youtube'da akrapovic ve m performance kitlerine denk geldim. Güzel hoş da ne bileyim hayatımda hiç bu tarz işlere girmediğim için çekiniyorum. Şu ana kadar yaptığım en büyük modifiye cam filmi yaptırmak :)

M serisi bir BMW'ye cam filmi ve güzel bir exhaust sisteminden başka modifiye ye gerek yok zaten :)
Biraz da zevk işi ben spor bir araçta tok ve güzel bir egzoz sesini çok seviyorum. Kimisi hiç sevmiyor.

Faruk_Vtec
26-10-2016, 20:48
1:55 de kı uğultu bana lastık ezılme uğultusu gıbı geldı..

12'ncı vırajda kı vıdeoyu merakla bekliyorum.. :)

OrcunInce
26-10-2016, 20:53
piste devamlı olarak çıkan biri olarak seni, ultra zevkli bir makineye ve şasiye sahip olduğu için de arabanı kutluyorum abi :)

snrk
26-10-2016, 21:35
1:55 de kı uğultu bana lastık ezılme uğultusu gıbı geldı..

12'ncı vırajda kı vıdeoyu merakla bekliyorum.. :)

Birazdan koyuyorum videoyu hocam. Tüm seansı yüklediğim için biraz uzun sürdü :)

piste devamlı olarak çıkan biri olarak seni, ultra zevkli bir makineye ve şasiye sahip olduğu için de arabanı kutluyorum abi :)

Teşekkür ederim, daha iyileri sizin olsun inşallah.

snrk
26-10-2016, 22:05
Buyrunuz, A seansı videosu. İlk turlar biraz sıkıcı gelirse 7.dakikadan başlayabilirsiniz. Ya da Astra GTC camcar videosu için 9:30'a zıplayabilirsiniz. :)
Hem yerler ıslak olduğundan hem de lastik ısınmak bilmediğinden bolca arkadan kaydı alet. (vallahi ben yapmadım :))
Not: Araç hızlanınca gelen garip ses, sol cama yapıştırdığımız etiketin bir kısmının yırtılmasından kaynaklanıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=gHIDUCBB_Q0

kalipson
26-10-2016, 23:54
Hassasiyetiniz anlayabiliyorum. Keza ben de öyleyim. Pek kurcalamayı sevmem. Sırf bu sebepten ötürü sadece egzos değişikliğine gitmeyi, bundan fazlasına girmemeye karar verdim. Egzos işinde de sadece birebir uyan ve profesyonel bir firmanın ürünlerini tercih ettim. Sanayi işi istemedim. Çok çok değerli ustaların varlığını biliyorum fakat kurcalamalı ve deneye dayalı işleri sevmediğimden ve kurumsallık takıntımtan dolayı tercihimi Supersprint'ten yana kullandım.
Tabii iş BMW üzerine olunca başka seçenekler de mevcut. Eisenmann, İnnotech, vb. vb... Bütçe ve niyet meselesi. :)

livaneli
27-10-2016, 00:02
Ne güzel konu, ne beyefendi insanlar... :)

Faruk_Vtec
27-10-2016, 00:31
Buyrunuz, A seansı videosu. İlk turlar biraz sıkıcı gelirse 7.dakikadan başlayabilirsiniz. Ya da Astra GTC camcar videosu için 9:30'a zıplayabilirsiniz. :)
Hem yerler ıslak olduğundan hem de lastik ısınmak bilmediğinden bolca arkadan kaydı alet. (vallahi ben yapmadım :))
Not: Araç hızlanınca gelen garip ses, sol cama yapıştırdığımız etiketin bir kısmının yırtılmasından kaynaklanıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=gHIDUCBB_Q0

M2 kullanmak da ayrı bır dertmış yahu :) sureklı kontra vermekten ınsanın kolları ağrır.. :)

aracınıza egzoz yapsanız;

hem bıraz guç almış
hem bıraz kendınızı gaza getırmış
hemde aracla ıletışımınızı arttırmış olursunuz

dıe duşunuyorum..

ve şöyle bır vıdeo koyuyorum.. :)

https://www.youtube.com/watch?v=_Huep5QnQo4

snrk
27-10-2016, 00:36
Hassasiyetiniz anlayabiliyorum. Keza ben de öyleyim. Pek kurcalamayı sevmem. Sırf bu sebepten ötürü sadece egzos değişikliğine gitmeyi, bundan fazlasına girmemeye karar verdim. Egzos işinde de sadece birebir uyan ve profesyonel bir firmanın ürünlerini tercih ettim. Sanayi işi istemedim. Çok çok değerli ustaların varlığını biliyorum fakat kurcalamalı ve deneye dayalı işleri sevmediğimden ve kurumsallık takıntımtan dolayı tercihimi Supersprint'ten yana kullandım.
Tabii iş BMW üzerine olunca başka seçenekler de mevcut. Eisenmann, İnnotech, vb. vb... Bütçe ve niyet meselesi. :)

Peki bu Supersprint ve diğer kurumsal firmaların ürünlerini nasıl temin ediyorsunuz? Türkiye'de resmi bir distribütör ve bayileri var mı?
Youtube'taki videolara da bakınca pek gaza getirmedi yav, en iyisi hiç kurcalamamak :) En azından bir süre daha :)
Stock vs Supersprint videoları:

Stock:

https://www.youtube.com/watch?v=J4cZ5RhvYfE

Supersprint:

https://www.youtube.com/watch?v=gQ6FC8Q96qw

snrk
27-10-2016, 00:38
M2 kullanmak da ayrı bır dertmış yahu :) sureklı kontra vermekten ınsanın kolları ağrır.. :)

aracınıza egzoz yapsanız;

hem bıraz guç almış
hem bıraz kendınızı gaza getırmış
hemde aracla ıletışımınızı arttırmış olursunuz

dıe duşunuyorum..

ve şöyle bır vıdeo koyuyorum.. :)

Ben de tam egzoz videolarına bakıyorum benden önce davranmışsınız :)
Dediğim gibi mevcut ses de hoşuma gidiyor ama bu yüksek devirlerde biraz daha iyi gibi.

kalipson
27-10-2016, 00:49
Supersprint için BTG var Maslak 'ta. Distribitör. Google'da yazın çıkar. Tavsiye ederim kesinlikle... :)

snrk
27-10-2016, 00:53
Ne varsa istanbul'da var zaten :) Neyse bu aklımın bi köşede dursun. Teşekkür ederim.

TarikS
27-10-2016, 02:36
Fabspeed düz boru gibi olmuş, Supersprint yine orijinalden çok bir farkı yok gibi.

Normalde Akrapovic'in çok hayranı değilim ama sıralı-6 turbo'dan güzel ses almanın zor olacağını düşünürsek yine en iyisi bu gibi :)

Videonun da etkisiyle epey beğenmiştim ta ki $6,500'lük Amerika satış fiyatını duyana kadar :D

https://www.youtube.com/watch?v=vsbiejS0LJ0

BMW M2 with an Akrapovič Exhaust System - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=vsbiejS0LJ0)

Ben olsam İskender'e bırakırdım arabamı :)

M3CSL
27-10-2016, 09:50
M2 nin süreleri çok başarılı yurtdışında pistlerde, şase vs çok iyi, 2.20 çok kolay gelicek belli maşallah.

rahmitanir
27-10-2016, 10:18
Hayran olmamak elde değil, tekrardan maşallah.

O değil de soner hocam, eldivenler gözüme çarptı. adam akıllı bi sürüş eldiveni için nereyi tavsiye edersin?

snrk
27-10-2016, 10:22
Fabspeed düz boru gibi olmuş, Supersprint yine orijinalden çok bir farkı yok gibi.

Normalde Akrapovic'in çok hayranı değilim ama sıralı-6 turbo'dan güzel ses almanın zor olacağını düşünürsek yine en iyisi bu gibi :)

Videonun da etkisiyle epey beğenmiştim ta ki $6,500'lük Amerika satış fiyatını duyana kadar :D

BMW M2 with an AkrapoviÄ Exhaust System - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=vsbiejS0LJ0)

Ben olsam İskender'e bırakırdım arabamı :)

Desenize yolun sonu yine iskender ustaya çıktı :)

M2 nin süreleri çok başarılı yurtdışında pistlerde, şase vs çok iyi, 2.20 çok kolay gelicek belli maşallah.
Teşekkürler. Benim hedefim de aynen o şekilde

Hayran olmamak elde değil, tekrardan maşallah.

O değil de soner hocam, eldivenler gözüme çarptı. adam akıllı bi sürüş eldiveni için nereyi tavsiye edersin?
Teşekkürler rahmi. Eldiven konusunda hiç bilgim yok valla ben hepsibura'dan aldım ucuz dandik bişey ama +5hp veriyor :)