PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul, Deri koltuk boyası nereden alabilirim?

Birkan61
26-10-2016, 13:31
Aracımın koltukları iyi durumda ama neticede 12 yıllık deri koltuk yüzeysel ufak tefek çatlamalar var.

Elimden gelecek iş sıfır ayarına getirmek istiyorum sapıklığım tuttu yine

İnternette olduğunu biliyorum ama cumartesi günü girişicem bu işe, o zamana kadar gelir gelmez olayından ötürü elden almak istiyorum

Nereden bulabilirim deri boyasını? Siyah ve beyaz renkler alıp siyah koltuğumun rengini iyi yakalayıp öyle uygulayacağım

ECD
26-10-2016, 15:05
Ben aracımının kapı döşemelerinin iç kısımlarını boyamıştım. İkitelli sanayide DERBYnin yeri var iletişime geçmiştim gidip ordan almıştım numuneye göre üretiyorlar.

Birkan61
26-10-2016, 15:07
Ben aracımının kapı döşemelerinin iç kısımlarını boyamıştım. İkitelli sanayide DERBYnin yeri var iletişime geçmiştim gidip ordan almıştım numuneye göre üretiyorlar.

Kardeşim ilk cevaba bu kadar mutlu olabileceğimi düşünmüyodum :D

iş yerim basın ekspress yanyolda, hemen açık adresini bulup arabayla gideyim

çok teşekkür ederim ilgin için

varsa oradan bi ihtiyacın sanada alayım

ECD
26-10-2016, 15:22
Kardeşim ilk cevaba bu kadar mutlu olabileceğimi düşünmüyodum :D

iş yerim basın ekspress yanyolda, hemen açık adresini bulup arabayla gideyim

çok teşekkür ederim ilgin için

varsa oradan bi ihtiyacın sanada alayım
Teşekkür ederim ama kimyacılar bu saate kadar kalmayabiliyor önce ara derim..

fthdrn
26-10-2016, 15:29
offtopic: Anadolu yakasında direksiyonu deri kaplatabileceğim güzel işçiliği olan bir yer önerebilir misiniz ? Fiyatı canlı hayvanı kaplatıyormuşcasına fahiş olmamalı ama dandik de olmamalı :) hem ayranım dökülmesin hem yanlarım ağrımasın durumu oldu biraz ama neyse :)

AliGizda
26-10-2016, 15:45
offtopic: Anadolu yakasında direksiyonu deri kaplatabileceğim güzel işçiliği olan bir yer önerebilir misiniz ? Fiyatı canlı hayvanı kaplatıyormuşcasına fahiş olmamalı ama dandik de olmamalı :) hem ayranım dökülmesin hem yanlarım ağrımasın durumu oldu biraz ama neyse :)

Optimum Outlet' in arka sokağında Günaydın Et' in depo gibi bir yeri var orayı geçtin mi ileride solda bi yer var. Bizim bütün arabalar orada yapılıyor 150 TL' ye yapıyorlar sanırım. Benim pederin selamıyla gidersen ilgilenir :)

Diyadin
26-10-2016, 15:47

Kartal oto sanayi tezer oto döşeme sivaslı güzel bir abimizdir :) Ben honda direksiyonu kaplattım göbeğini sprey boya yaptırıp boyadı gayet titizdir. Fiyatıda üzmez :)

Birkan61
26-10-2016, 15:50
topkapıda yaptırmayı düşünürsen ben yakın zamanda yaptırdım birine vites topuzu ve direksiyon 180 TL :) cevizlibağ metrobüsün dibinde

pek net değil ama atayım yinede

http://i.hizliresim.com/88J53n.jpg

fthdrn
26-10-2016, 16:34
Kartal oto sanayi tezer oto döşeme sivaslı güzel bir abimizdir :) Ben honda direksiyonu kaplattım göbeğini sprey boya yaptırıp boyadı gayet titizdir. Fiyatıda üzmez :)
Bende sivaslıyım da usta sivaslıysa hiç yanaşmıyim :d Ne kadara kaplatmışdın hondanın direksiyonu ?

Optimum Outlet' in arka sokağında Günaydın Et' in depo gibi bir yeri var orayı geçtin mi ileride solda bi yer var. Bizim bütün arabalar orada yapılıyor 150 TL' ye yapıyorlar sanırım. Benim pederin selamıyla gidersen ilgilenir :)
Burası bana yakınmış cumartesi sabahtan bi bakayım

topkapıda yaptırmayı düşünürsen ben yakın zamanda yaptırdım birine vites topuzu ve direksiyon 180 TL :) cevizlibağ metrobüsün dibinde

pek net değil ama atayım yinede

[IMG]http://i.hizli

fotoğraftan görünüşü güzel duruyor gergin mi ? direksiyon tutuşunu negatif etkiledi mi ?

onurc
26-10-2016, 16:38
ustaların bir hastalığı var,aracın içinde damarlı olarak nitelendirdikleri kısım var ise,sana damarlı dediği,en b*ktan deriyi gösteriyor,biz hepsini bunla yapıyokkk.adama düz deri ile direksiyon kaplattıramadım,uyum sağlamaz diyor,ya sanane sanamı kaldı,kör müyüm ben sanane spor gazetesi.en sonunda süper bir deri buldum,numune var elimde sadece,hala yaptırıcaz :D ,yer maslak sanayide,istersen adres veririm

Birkan61
26-10-2016, 18:18
Bende sivaslıyım da usta sivaslıysa hiç yanaşmıyim :d Ne kadara kaplatmışdın hondanın direksiyonu ?

Burası bana yakınmış cumartesi sabahtan bi bakayım

fotoğraftan görünüşü güzel duruyor gergin mi ? direksiyon tutuşunu negatif etkiledi mi ?

mal antilop dedem :D

yarın yakından çekerim, gayet güzel gerginliği ben oldukça beeğendim