PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir hafta ya da 10 günlük kiralık 4*4 pick-up

Octane
28-10-2016, 18:36
Merhaba

Nereye nasıl bir konu açacağımı bilemedim, arananlar kısmına açmak istemedim çünkü elinizde böyle bir şey yoksa belki akıl verirsiniz dedim.

Babamın bir proje firması var. Geçenlerde bir iş almıştık Erzurum'da, şimdi işverenler biraz kıllık yapıyor ve değişiklik istiyor, bunu biz böyle söyledik ama şimdi böyle olsun istiyoruz gibi.

Neyse olayın özü şu ki, bizim 4 kişi+bagajlar+100-120kg yük ile(matkap, portatif kaynak makinesi, hilti vs) Erzurum'a gidip, bir hafta ya da 10gün falan çalışıp dönmemiz lazım. Yollar da yağış mevsiminde toprak yol, yani çamur olacak. O yüzden 4wd lazım.

Böyle bir kiralık pick-up bulursak, hilux, navara, l200, dmax, amarok, ranger vb, kiralama ücretini zaten adamlar ödeyecek. O yüzden kiralayacak şirketin bize fatura kesebilmesi lazım. Büyük SUVde olabilir.

Böyle bir şey mümkün mü? Var mı bu şekilde çalışabileceğimiz bir firma? Hadi İstanbul'dan kiraladık ben de İstanbul'a gelip aracı alıp buraya getirdim, buradan da ta Erzuruma gideceğim, km sıkıntısı olmaması lazım yani kiralama şirketinin.

Nightfish
28-10-2016, 18:41
Abi km'yi neden düşünüyorsunuz ki ? Karşı taraf karşılayacak madem, kurumsal bir firmadan kiralayın. Kurumsal firmada sigorta tam olacağı için aklınız da rahat olur.

Octane
28-10-2016, 18:59
Kurumsal firmalarda pick-up yok ki :( Olsa zaten hiç düşünmem...

Nightfish
28-10-2016, 19:07
Baktım da, hakikaten yokmuş :D Pazar günü 3 aylık kiraladığım bir aracı teslim alacağım, onlara sorup bilgi veririm mutlaka.

Ferhat_V
28-10-2016, 19:10
kurumsallarda pick up olmaz..jeep olarakda genelde kia sportage gibi araçlar oluyor..

ilanlarda pikapı olan herhangi bir galeriyle konuş..ellerindeki pikabı bana 10 gün kiralayın de.. 1 günde işlemleri halledip araç teslim ediyorlar ihtiyaca göre.

Octane
28-10-2016, 22:14
Teşekkür ediyorum ilginize. Haber bekliyorum kiralama şirketinden.

Galerilerle de araya tanıdık sokup bir konuşayım bakalım. Teşekkürler.