PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 40m2 LED Ekran

Kahn23
31-10-2016, 11:15
40m2'lik reklam için kullanılmak üzere LED ekranımız var. Bu ekranı kullanmak için de bir çalışana ihtiyacımız var.
Hangi dalda uzman olan kişi bu işlerle ilgilenir :soru:

Fotoğraf'ta aslında reklam dönüyor :D Ve ayarlayan kişiler de ekranda bişey yokmuş gibi olmasını güneş çarpmasına bağlıyor.

Yardımlarınızı bekliyorum :)

Teşk.

http://i65.tinypic.com/2m3pxdy.jpg

FaBeRgE
31-10-2016, 11:20
reklam filmi yapabilen herhangi bir çalışan olabilir :) After Effects, premiere gibi programları kullananlar işinizi görür sanki.

Kahn23
31-10-2016, 11:50
reklam filmi yapabilen herhangi bir çalışan olabilir :) After Effects, premiere gibi programları kullananlar işinizi görür sanki.

Burada bu programları bilen adam buluruz inş :)

a3t
31-10-2016, 13:00
selamlar, led ekranların outdoor ve indoor olmak üzere iki farklı kullanım alanı var.
resimde görülmüyor tabi ama bu dış mekanda kullanılan cinsten bir panel olmak zorunda ki öyledirde diye düşünüyorum.
görüntü teknisyenleri, işinizi çözer, parlaklık ayarları yapılan bir processor vardır panelin arkasında ondan bağlanıp ışığını sonuna kadar açmak lazım.
sorun parlaklık ayarındaysa bu şekilde halledilir. Başka bir sorun var ise de kuran teknik firma ile iletişime geçmeniz lazım :)

ef186
31-10-2016, 13:12
Doğru led mi ?
Gücü gündüz için yeterlimi ?
İçinde döneni değil cihazın teknik özelliklerini araştırın bence ...

Normalde Led çalıştığında test yazısı atın içine bakın bişi görünüyor mu bana durum içeride dönenden çok cihazın ışık gücü ile alakalı gibi geldi.