PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Max 50.000 TL'ye kadar araç önerileri

AliGizda
31-10-2016, 15:57
Merhabalar,

Maksimum 50.000 TL araç önerilerinizi paylaşabilirmisiniz?
Kriterlerim;
Satarken fazla değer kaybetmeyecek, evlat olmayacak.
Coupe veya hatchback olabilir.
Benzin-dizel farketmez.
Kilometresi çok yürümemiş olucak. Maksimum 50.000 civarı.

Aklımdaki araçlar; A3 Sportback (tek kapıda olur), Corsa 1.0 Sport, Bmw 1 serisi-4 kapı. Hiçbişey bulamazsam sıfır km manuel 1.2 TSI Polo Comfortline. İlanları artık hatim ettim fakat güzel işe yarar birşey bulamadım. Farklı araç önerilerinede açığım. Şimdiden teşekkürler.

ahmetbaha-drs
31-10-2016, 16:02
Skoda Fabia 1.2tsi-dsg Style ve ya Renault Megane HB-Coupe.

aybrskck
31-10-2016, 16:12
aynı bütçede araç bakıyordum crz aldım oldukca ekonomik dikkat çekici donanım olarak yeterli arka koltuk kullanışlı değil onun dışında gayet keyifli tavsiye ederim kendi yazdıklarınız arasındada corsayı düşünürdüm 1.0 sportlar çok şık

mimarsertac
31-10-2016, 16:14
208 THP olabilir ama ben olsam corsa 1.0 alırım.

alihan11
31-10-2016, 17:09
aynı bütçede araç bakıyordum crz aldım oldukca ekonomik dikkat çekici donanım olarak yeterli arka koltuk kullanışlı değil onun dışında gayet keyifli tavsiye ederim kendi yazdıklarınız arasındada corsayı düşünürdüm 1.0 sportlar çok şık

crz den memnunmusunuz yakıtı vs nasıl bende aynı civarda araç bakıyorum 120d aracımı satıp 50 bine birşey almak istiyorum crz hakkında bilgi verebilirmisin.

aybrskck
31-10-2016, 17:28
tabiki 1 yılı geçti alalı yakıtı olsun gidişi olsun cidden başarılı şehir içi şehir dışı tüketim hemen hemen aynı hybrid durumundan ötürü sakinde 5.5 litre yakıyorum karışık kullanımda 6.5 - 7 yakıyor gidişi bence yeterli 1.5 atmo olduğunu düşünürsek ciddi iyi diyebilirim max tork 1500 dd gibi geliyor gayet zevk kullanımı var az öncede dediğim gibi arka koltuk dışında 4 4lük bi araç bu fiyatlarda gt modeli donanım olarak çok yeterli yol tutuşu flan güzel ön koltuklar spor uzun yolda biraz rahatsız ediyor ama genel olarak iyi en güzelide sorunsuz bi araç 30k kilometre oldu alalı yağ değişimi dışında hiçbir masrafı olmadı ki arabasını çok kollayan biri değilimdir sert kullanmayı severim beni üzmedi ise standart bir kullanıcı için problem çıkarcağını sanmıyorum aklınıza takılan bişey varsa direk ona yönelik cevap verebilirim özelden yardımcı olurum

yıldırımbyzt
31-10-2016, 17:30
ilanla alakam yok piyasasınıda motorunuda tam bilmiyorum ama iyiye benziyor
Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2012-ford-focus-titanium-1.6-180-hp-scti-ecoboost-ozel-renk-332413779/detay)

kesici
31-10-2016, 17:47
1.2 TSI Jetta kullanıyorum 1 aydır, inanılmaz rahat bir araç, vites geçişleri yumuşacık sanki otomatik bir şanzımana sahip gibisiniz adeta. Yürürü çok güzel, müzik sistemi çok iyi, araç yola yapışıyor güven veriyor, yakıtı aracı sıkıştırmazsanız gayet güzel.

leon45
31-10-2016, 17:59
mk2 leon olabilir

McKrop
31-10-2016, 18:03
zararı değeri bilmemde ben ds3 alırdım 1.6thp

EREN34
31-10-2016, 18:04
2. el kısmını düşünürsek dizel olmak şartı ile model bakmaksızın

VW Polo - Golf
Ford Focus
Citroen C4
Peugeot 308

derim.

aykutsafakyaman
31-10-2016, 19:14
Volvo c30 dizel
Megane coupe

emoro
31-10-2016, 20:49
Mini coopers:)

zx6r
31-10-2016, 21:49
Ali 5 bin daha ekleyebilirsen 1.2tsi manuel beetle ayarlayım sana bizim gruptan o fiyatlara alınabilecek tek araç pişman olmazsın

AliGizda
01-11-2016, 07:25
Skoda Fabia 1.2tsi-dsg Style ve ya Renault Megane HB-Coupe.

Skoda' yı hatuna bir türlü sevdiremedim nedense, Renault' ta baba evinde sürekli bindiğimden artık gına geldi başka birşey istiyorum o sebeple. Öneriniz için çok teşekkür ederim.

CRZ kayinçoya aldık, gerçekten çok tarz ve şık bir otomobil. GT donanımlısı gerçekten çok tatminkar dolulukta. Ama ikinci elleri gerçekten çok sıkıntı. İkinci eli zayıf olduğu için ucuza alabilirsin diye düşünüyorum. Kırmızı vardı geçen ilanlarda ona ciddi ciddi niyetliydim ama araç satıldı sanırım ilanda yok. Ara ara bakıyorum yine, önerin için çok teşekkür ederim.

208 THP olabilir ama ben olsam corsa 1.0 alırım.

1.0 Corsa benimde aklımı ciddi derecede kurcalıyor. Şu an ilanlarda Yeşil tek kapı cam tavanlı bir araç var, arayıp 50.000 teklif etmeyi düşünüyorum. Opel artık bu motorun üretimini durdurdu, nedenini sorduğumda insanların ön yargılarından olduğunu söylendi ama bilemiyorum. Gidip bir bakacağım yeşile.

ilanla alakam yok piyasasınıda motorunuda tam bilmiyorum ama iyiye benziyor
Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2012-ford-focus-titanium-1.6-180-hp-scti-ecoboost-ozel-renk-332413779/detay)

Bu ilan güzelmiş fakat KM sınırımı aşıyor. Teşekkür ederim önerin için, diğer ilanlara bakacağım.

1.2 TSI Jetta kullanıyorum 1 aydır, inanılmaz rahat bir araç, vites geçişleri yumuşacık sanki otomatik bir şanzımana sahip gibisiniz adeta. Yürürü çok güzel, müzik sistemi çok iyi, araç yola yapışıyor güven veriyor, yakıtı aracı sıkıştırmazsanız gayet güzel.

Şirket araçlarımız hep Jetta, o sebeple Jetta' yada büyük bir ön yargıyla yaklaşıyorum. Gerçekten çok güzel ve değerini koruyan araçlar fakat şirket spec bir araba istemiyorum. Önerin için çok teşekkür ederim kardeşim.

mk2 leon olabilir

Leon' un kasası çok hoşuma gidiyor ama artık her yerde Leon var. O sebeple eledim, teşekkür ederim önerin için.

zararı değeri bilmemde ben ds3 alırdım 1.6thp

Geçen hafta 1.6 THP otomatiğini kaçırdım, arada onlarada göz atıyorum. Teşekkür ederim önerin için.

2. el kısmını düşünürsek dizel olmak şartı ile model bakmaksızın

VW Polo - Golf
Ford Focus
Citroen C4
Peugeot 308

derim.

Abi önerin için çok sağol fakat hepsi şirket spec. Biraz farklı alışılmışın dışında bişey olsun istiyorum birazda. Corsa OPC' lere baktım ciddi ciddi düşündüm ama hatunu kandıramıyoruz.

Volvo c30 dizel
Megane coupe

İkisininde km düşük olanını bulmak samanlıkta iğne aramak gibi :)
Peder hep Fluence' e binerdi, gençliğin her renk her donanım Fluence' in üstünde geçtiğinden o iç kısım artık bana babamı hatırlatıyo :) O yüzden istemiyorum kardeşim. Çok sağol önerin için.

Mini coopers:)

Onlarada baktım fakat kayıtsız olanı hiç yok neredeyse ve km' ler hep yürümüş.

Ali 5 bin daha ekleyebilirsen 1.2tsi manuel beetle ayarlayım sana bizim gruptan o fiyatlara alınabilecek tek araç pişman olmazsın

Kardeşim onlarada baktım da en limitin limiti 50.000 çıkarabiliyorum. Yoksa aklımda vardı onlar, 7 ay öncesine kadar 52 lere bulunuyordu düzgünleri şimdi hayal olmuş.

by.gkn
01-11-2016, 07:49
Ali ilanla alakam yok, bakarken denk geldim biraz pazarlıkla tabiri caizse çivi çakmadan binilecek bir araç.

Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahibinden-kapali-garaj-araci-polo-1.2-tsi-lounge-cok-ozel-269030914/detay)

birde alternatif bu ikisi olabilir
Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-panaromik-tavanli-park-sensorlu-tertemiz-fabia-351084360/detay)
Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ilk-sahibinden-panoramik-tavan-rapid-spaceback-348298602/detay)

AliGizda
01-11-2016, 08:40
Ali ilanla alakam yok, bakarken denk geldim biraz pazarlıkla tabiri caizse çivi çakmadan binilecek bir araç.

Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahibinden-kapali-garaj-araci-polo-1.2-tsi-lounge-cok-ozel-269030914/detay)

birde alternatif bu ikisi olabilir
Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-panaromik-tavanli-park-sensorlu-tertemiz-fabia-351084360/detay)
Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ilk-sahibinden-panoramik-tavan-rapid-spaceback-348298602/detay)

Polo cidden çok hoşuma gitti ama sınırımı fazlasıyla zorluyo.
Skoda' ya hatunun aşırı bir antipatisi var :) Nedendir bilmiyorum ama hiç sevmiyor. Rapid aklımda hiç yoktu, kurcalayacağım bi onları :) Teşekkür ederim önerin için.

by.gkn
01-11-2016, 10:01
Polo cidden çok hoşuma gitti ama sınırımı fazlasıyla zorluyo.
Skoda' ya hatunun aşırı bir antipatisi var :) Nedendir bilmiyorum ama hiç sevmiyor. Rapid aklımda hiç yoktu, kurcalayacağım bi onları :) Teşekkür ederim önerin için.

Skoda malzeme kalite hissi olarak polodan düşük orası net. Ama hem fabia hem de rapid polodan ferah araçlar. Skoda daki en önemli avantaj aynı parayı verdiğin araçlardan daha dolu araç alıyorsun bunlara alternatif olarak ibiza 1.0 ecotsi da güzel araç bak bu ilandaki aşırı hoşuma gidiyor benim.

Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-nokta-hatasiz-ozel-renk-tr-de-sayili-355428167/detay)

AliGizda
01-11-2016, 10:16
Skoda malzeme kalite hissi olarak polodan düşük orası net. Ama hem fabia hem de rapid polodan ferah araçlar. Skoda daki en önemli avantaj aynı parayı verdiğin araçlardan daha dolu araç alıyorsun bunlara alternatif olarak ibiza 1.0 ecotsi da güzel araç bak bu ilandaki aşırı hoşuma gidiyor benim.

Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-nokta-hatasiz-ozel-renk-tr-de-sayili-355428167/detay)

Bunuda bir göstereyim bakalım hatuna. Çok sağol Gökhan' ım :)

4 kapı A3 var kuzende 2009 model 37.000 km' de. Onada bi sulanıcam.

ahmetbaha-drs
01-11-2016, 11:04
Audi A1 ve Citroen C4-DS4-DS3 THP'leri bulabilirsin bu fiyata aslında.

prodorian
01-11-2016, 12:22
Kardeşim 2000 lira daha yukarıya çık sana astra gtc vereyim :)

AliGizda
01-11-2016, 12:51
Audi A1 ve Citroen C4-DS4-DS3 THP'leri bulabilirsin bu fiyata aslında.

Audi A1' lere baktım da pek sarmadı bana :) DS4' lere bakacağım, teşekkürler öneri için.

Kardeşim 2000 lira daha yukarıya çık sana astra gtc vereyim :)

Abi inan limitimin en limitindeyim. Eğer biraz fazla verirsem arabanın bakımını, sigortasını yaptıramam.

AliGizda
22-11-2016, 13:44
Hali hazırdaki aracımın satışını yarın bi aksilik olmazsa veriyorum. Konu aciliyet kazandı. A1' lere baktım şanzıman sıkıntısı korkutuyor. A3' lerde aynı şekilde. Ne alalım, kafalar acayip karışık :)

erdalss
22-11-2016, 15:19
Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-leon-fr-hatasiz-366211039/detay)

FR istememişsiniz ama şöyle boyasız temiz bir fr her yerde farklıdır diğerlerinden. ufak bi egzoz yazılım operasyonla zevklide oluyor.

Erdem K.
22-11-2016, 15:22
s-tronic A1'de kronik şanzuman sıkıntısı mı var bilemiyorum ama 1.2tsi dsg beetle veya stronic 1.4tfsi A1 tavsiye ederim ...

AliGizda
22-11-2016, 15:53
Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-leon-fr-hatasiz-366211039/detay)

FR istememişsiniz ama şöyle boyasız temiz bir fr her yerde farklıdır diğerlerinden. ufak bi egzoz yazılım operasyonla zevklide oluyor.

Aynısını arkadaşım 6 ay önce 49' a aldı :) Güzel araba ama o parayı ona verdikten sonra Audi' ye binmek daha cazip geliyor :)

s-tronic A1'de kronik şanzuman sıkıntısı mı var bilemiyorum ama 1.2tsi dsg beetle veya stronic 1.4tfsi A1 tavsiye ederim ...

Geçen gün 1.2 TSI Beetle vardı manuel kaçırdık, A1' lere bakıyorum. Almışken Led, zenon vs olsun diye istiyoruz o sebeple km' ler yüksek geliyor :) Bakıp bekliycez :)

HG6161
22-11-2016, 17:38

O paraya şuan tr deki en mantıksız araçlar listesinde kafaya oynar.

evolution_9
22-11-2016, 17:48
vw scirocco

Yigit-Y
22-11-2016, 17:57

O paraya şuan tr deki en mantıksız araçlar listesinde kafaya oynar.

+1

ilanın sahibi bu dünyadan değil o paraya koyacağına gitsin arabayı uçurumdan atıp kaskodan parasını alsın ki yine istediği parayı vermez kasko :D

aykutsafakyaman
22-11-2016, 19:52
Clio Rs bakıyodun bi ara abi gel alalım sana da bi tane :)

Berk007
22-11-2016, 20:46
civic verelim sana =)

Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden-temiz-civic-hb-358258175/detay)

kadioglu
22-11-2016, 21:05
50.000 ya da altına 2012-2013 model 30.000 le 60.000 arasında tam donanımlı bravo alınabilir. Tasarımı çok hoş bir araç. Malzeme kalitesi oldukça iyi. Yol tutuşu da konforu da tatminkar. Multijetler hem performans olarak iyi hem de yakıt olarak tatminkar. 400 litre bagaj hacmi var. Hatchback bir araç için yeterli. Volvo s40'ın bagajı 410 litre. Parça servis sıkıntısı yok. 45.000 e filan alınır, artan paraya kaskosu sigortası yapılır, ondan artan parayada yazılım yapılır miss gibi binilir. Bravoyla aynı model, aynı kilometrede ve aynı donanımda hiç bir araba o fiyatlara alınamıyor galiba.
Naçizane.

kalipson
22-11-2016, 21:20
İlanlarda bi tane siyah Clio 197 var. Yoklama çekilebilir :)

16EC813
22-11-2016, 23:06
50.000 ya da altına 2012-2013 model 30.000 le 60.000 arasında tam donanımlı bravo alınabilir. Tasarımı çok hoş bir araç. Malzeme kalitesi oldukça iyi. Yol tutuşu da konforu da tatminkar. Multijetler hem performans olarak iyi hem de yakıt olarak tatminkar. 400 litre bagaj hacmi var. Hatchback bir araç için yeterli. Volvo s40'ın bagajı 410 litre. Parça servis sıkıntısı yok. 45.000 e filan alınır, artan paraya kaskosu sigortası yapılır, ondan artan parayada yazılım yapılır miss gibi binilir. Bravoyla aynı model, aynı kilometrede ve aynı donanımda hiç bir araba o fiyatlara alınamıyor galiba.
Naçizane.

çok mantıklı ilk defa siz deyince inceledim bunların otomatik şanzuman ı ile ilgi kronik bir sıkıntı var mıdır bilgi sahibi olan arkadaşlar var mı

kadioglu
23-11-2016, 00:28
çok mantıklı ilk defa siz deyince inceledim bunların otomatik şanzuman ı ile ilgi kronik bir sıkıntı var mıdır bilgi sahibi olan arkadaşlar var mı
Otomatikleri gayet sağlam ve dayanıklı. Performansı da etkilemiyor. Sadece geçişlerin hissedildiğini söylüyorlar. Yanlış hatırlamıyorsam otomatiklerin yakıtı 1 tık daha iyiydi.

erdalss
23-11-2016, 09:15
anlamadığım şey şu ;

2 ay once beyaz sunroofsuz 40 binde boyasız fr ımı acil olduğu için 53 bin liraya verdim. İliana koyduktan tam 5 saat sonar adam aradı ertesi günü Ankaradan geldi aldı ve gelene kadar 2 kişi abi satılmazsa haber ver dedi. Demekki arkadaşlar enayi imiş sizing gözünüzde. Temiz malın alıcısı herzaman vardır.

kadioglu
23-11-2016, 09:35
anlamadığım şey şu ;

2 ay once beyaz sunroofsuz 40 binde boyasız fr ımı acil olduğu için 53 bin liraya verdim. İliana koyduktan tam 5 saat sonar adam aradı ertesi günü Ankaradan geldi aldı ve gelene kadar 2 kişi abi satılmazsa haber ver dedi. Demekki arkadaşlar enayi imiş sizing gözünüzde. Temiz malın alıcısı herzaman vardır.

Merak ettim. FR'ı kaça almıştınız?

mikelazi
23-11-2016, 11:21
tabiki kia venga crdi panorama plus :)

440lt bagaj
içi ferah.8 yaşında oglum,arkada ayakta durabiliyor(şaft tüneli yok)
6 hava yastıgı
abs eps
açılır cam tavan
stock 128hp.
çogu 2011 model
düşük km.de oldukça fazla var.
servis kayıtlı bulursanız alınır.
şehir içi 5,5lt şehir dışı rekorum 4,3lt
daha yazamadıgım bir çok özellik :)

erdalss
23-11-2016, 11:37
Merak ettim. FR'ı kaça almıştınız?

ben 2014 Şubat ayında 44 bin liraya orj 10bin km de aldım.
2016 Temmuz ayında coil,egzoz,yazılımlı hali ile 42bin kmde, 53 bin tl ye 1 gün içerisinde verdim, acelem olmasaydı istediğim fiyata alıcısınıda kısa sürede bulurdum.

ahmetbaha-drs
23-11-2016, 11:48
Toyota Urban Cruiser fiyat-donanım-km oldukça iyi bir bak istersen Cactus yerine bence daha mantıklı. :) Bir tek ekran alırsın extra donanım olarak.
Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-24.500-km-de-toyota-urban-cruiser-kazasiz-boyasiz-297545355/detay)
Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-satilik-toyota-urban-cruiser-1.33-elegant-cok-temiz-366246757/detay)

Drive Fast
23-11-2016, 12:01
ilanla alakam yok, kuzenim bu aracı ilk çıktığında aldı hala sıkıntısız kullanıyor gayet güzel ve dikkat çekici bir araç herkes markasını soruyor :) tüketimi 10 lt civarlarında geziyor lpgde durum nedir bilmiyorum benim çok hoşuma gidiyor şahsen
Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-tertemiz-cerato-koup-acil-ihtiyactan-satilik-362759593/detay)

kadioglu
23-11-2016, 14:21
ben 2014 Şubat ayında 44 bin liraya orj 10bin km de aldım.
2016 Temmuz ayında coil,egzoz,yazılımlı hali ile 42bin kmde, 53 bin tl ye 1 gün içerisinde verdim, acelem olmasaydı istediğim fiyata alıcısınıda kısa sürede bulurdum.
2014 te 33.000 e alınmış bir bravo da 2016 temmuz ayında 42.000 yazsa 1 gün içerisinde giderdi. Bunda amanın da amanın bir şey yok ki. Hangi temiz araba cazip fiyatla satışa sunulsa bir kaç saate satılıyor.
Eğer beklesen kaça giderdi merak ettim yine.

erdalss
23-11-2016, 16:21
ben zaten fiyatın noral olduğundan bahsettim, yukarıdakı yorumlarda 54.500 olan kırmızı fr ı alacak adama yapılan muamele göz önünde ve satılamayacağı kanaatinde insanlar , tabi haketmediğini düşündükleri için. Ben vaktim olsaydı en az 54 bine verirdim yazın aracımı, altı olmaz üstü olurdu. Yani siz niçin böyle bir açıklamada bulundunuz onu anlamadım ben ?

kadioglu
23-11-2016, 19:02
ben zaten fiyatın noral olduğundan bahsettim, yukarıdakı yorumlarda 54.500 olan kırmızı fr ı alacak adama yapılan muamele göz önünde ve satılamayacağı kanaatinde insanlar , tabi haketmediğini düşündükleri için. Ben vaktim olsaydı en az 54 bine verirdim yazın aracımı, altı olmaz üstü olurdu. Yani siz niçin böyle bir açıklamada bulundunuz onu anlamadım ben ?
Olay şöyle gelişiyor. Siz bir fr tavsiye ediyorsunuz. İlan sahibi o paraya audi alırım diyor. Bir kaç kişi o paraya o fr mantıksız diyor. Sonra ben o sınıfta parasına göre en alınası arabanın bravo olduğunu söylüyorum. Peşinden siz (alıntı yapmadan) fr'ı ne kadar kolay sattığınızı anlatıyorsunuz. Ben de bu yorumdan bravonun zor satılacağını söylediğinizi düşünüyorum. Ve temiz ve fiyatı uygun her aracın kolay satılacağını iddia ediyorum. Keşke alıntı yapsaymışsınız :)

AliGizda
24-11-2016, 10:13
Tavsiyede bulunan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

FR kasa olarak gerçekten çok güzel ama o parayı asla etmez benim gözümde. Bravo' ların Sport&Style donanımlıları gerçekten çok güzel ve ikinci eli yok diye bişey yok, Aydın' da satılık vardı favorilerimde 2 gün durmadı :)

Sıkıntılardan dolayı düşük peşinat verip üzerine kredi çekeceğim araçlara yöneldim. Büyük ihtimalle kiralama çıkması Rio alacağım. Tekrardan teşekkür ederim herkese.

erdalss
24-11-2016, 11:16
Olay şöyle gelişiyor. Siz bir fr tavsiye ediyorsunuz. İlan sahibi o paraya audi alırım diyor. Bir kaç kişi o paraya o fr mantıksız diyor. Sonra ben o sınıfta parasına göre en alınası arabanın bravo olduğunu söylüyorum. Peşinden siz (alıntı yapmadan) fr'ı ne kadar kolay sattığınızı anlatıyorsunuz. Ben de bu yorumdan bravonun zor satılacağını söylediğinizi düşünüyorum. Ve temiz ve fiyatı uygun her aracın kolay satılacağını iddia ediyorum. Keşke alıntı yapsaymışsınız :)

Evet kusura bakmayın iletişim kopukluğu sebebi olmuşum :)