PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AİTM Yönetmeliğine uygun Cam filmi Nedir...

darkmoon
31-10-2016, 16:03
Cam filmi serbest deniyorda ben bugün haberleri okudum AİTM Yönetmeliğine uygun olarak yapılan onaylı cam filmleri serbest ibaresi var.. yani tahminim anladığım şu andaki araçlardaki cam filmi uygunluk geçerliliği yok bu kapsamda..

artı olarak cam filmi serbest kaldı deniyorda benim okuduğum okuduğumdan anladığım şu anda serbest değil henüz yönetmeliğe girmemiş .. girersede dediğim gibi AİTM Yönetmeliği standartlarına uygun onaylı cam filmlerine izin olucak diye yazıyor..

Bu nasıl olucak bilen varmı.. yada nerde kim yapar..

jRMix
31-10-2016, 16:47
Daha açılmadı galiba. Bekliyorum bende belli olsunda uygulama yaptıracağım bende.

SinanAdalı
31-10-2016, 16:58
Yine birinin ekmeğine yağ sürülüyor. Falanca yerde yaptırılmayan filmler geçersizdir vs vs ...

darkmoon
31-10-2016, 20:47
tam detayı bilelimde o onaya uygun yaptırırız..

34btr1907
31-10-2016, 20:53
https://www.youtube.com/watch?v=1f5SPa64ULc

1.10 anlatıyor eleman ,ama o filmin o film oldugunu nasıl anlarız o meçhul ,sahte belge basmakta ustune yok insanımızın *****.

darkmoon
31-10-2016, 23:29
sanırım cam filmli araçlar o cam filminin AİTM Yönetmeliğine uygun olduğunu belirten bir belge taşımaları gerekicek.. Ama bununda sahtesi çok kolay yapılır...

yoksa polis durdurduğunda nerden anlıycak o cam filminin bilim sanayi ve teknoloji bakanlığının standartlarını desteklediğini milyon tane merdiven altı cam filmi çeken yer var.. ve bu belgeyi sormakda hakkıdır o belge yada ibare yoksa gene cam filminden cezayı keser..

beetle
31-10-2016, 23:32
sırf durdurup da salça olmasınlar diye yaptırmıyordum. Netleşse de yaptırsak artık.

darkmoon
31-10-2016, 23:34
bir soruda ben sorıyım bilenler cevaplarsa sevinirim benim araçda çok pahalı bluethermal cam filmi var.. onun üstüne film çeksem olurmu yoksa o filmi söktürmem mi lazım..