PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acİl - en İyİ kalp doktorlari ?

Berkant_R32
02-11-2016, 19:22
arkadaşlar, anneme acil anjiyo denilmiş, şoka uğradık, elimiz ayağımıza dolandı. babam da 2 sene önce oldu, sonra da bypass oldu ondan ötürü şoka uğradık buz kestik. tavsiye edebileceğiniz, doktorlar varsa yardımcı olur musunuz? hangi hastane, özel ise fiyatları nelerdir, yardımcı olursanız çok memnun kalırım.

fthdrn
02-11-2016, 19:25
Babam 2-3 kere anjiyo oldu İstanbul Siyami Ersek hastanesinde. Alanında uzman doktorlar var. 1 kere'de bypass oldu bahçelievler medical park hastanesinde doktor için o hastaneye gittiğini biliyorum. Eve gidince sorarım isimlerini araştırırsınız.

Berkant_R32
02-11-2016, 19:28
Babam 2-3 kere anjiyo oldu İstanbul Siyami Ersek hastanesinde. Alanında uzman doktorlar var. 1 kere'de bypass oldu bahçelievler medical park hastanesinde doktor için o hastaneye gittiğini biliyorum. Eve gidince sorarım isimlerini araştırırsınız.

bahçelievler medical park'ı duymuştum. isimleri bekliyorum sağol arkadaşım.

huseyinturk
02-11-2016, 19:46
Medical park kalp doktoru kim nedir bilmiyorum ama hastane olarak duyduklarım hep midemi bulandırmıştır. Yakın zamanda amcam bypas ameliyatı oldu, halam yıllardır çalıştığı haznedar medicana yerine Florence Nightingale hastanesini tercih ettirdi, kalp konusunda en iyi hastanelerden biri.

sekizsilindir
02-11-2016, 19:51
Öncelikle geçmiş olsun, ALLAH şifa versin
Böyle zamanlarda yaşanılan geçici şok nedeniyle geniş düşünemiyoruz, netten şöyle bir araştır hemen
edirne kalp damar cerrahisi doktorlar? - Google'da Ara (https://www.google.com.tr/search?q=edirne+kalp+damar+cerrahisi+doktorları&rlz=1Y3TXLS_trTR562TR562&oq=edirne+kalp&aqs=chrome.1.69i57j0l3.44576j0j4&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8)

Evrenoz
02-11-2016, 19:57
Doktor adı hatırlamıyorum ama babam 3-4 defa anjiyo oldu Florence Nightingale Şişli'de
epey memnundu

MetalliHead
02-11-2016, 20:03
Edirnede trakya ünide sıra gelmeyebilir,acil ameliyat olduğu için erkene de çekebilirler . En iyisi istanbuldaki arkadaşlardan tavsiye almanız.

onursumer
02-11-2016, 20:04
Prof. Dr. Bingur SONMEZ (http://www.memorial.com.tr/doktorlar/bingur-sonmez/)

ailecek doktorumuz diyebilirim gozunuz kapalı gidebilirsiniz

SGTI
02-11-2016, 20:06
Maddi açıdan sorun yoksa Mordo Bardaviç vardır kalpçi epey bilgilidir.Hastanede çalışmıyor kendi kliniği var

Berkant_R32
02-11-2016, 20:25
Medical park kalp doktoru kim nedir bilmiyorum ama hastane olarak duyduklarım hep midemi bulandırmıştır. Yakın zamanda amcam bypas ameliyatı oldu, halam yıllardır çalıştığı haznedar medicana yerine Florence Nightingale hastanesini tercih ettirdi, kalp konusunda en iyi hastanelerden biri.

araştıracağım, doktor ismi var ise bildiğiniz çok memnun kalırım.

Öncelikle geçmiş olsun, ALLAH şifa versin
Böyle zamanlarda yaşanılan geçici şok nedeniyle geniş düşünemiyoruz, netten şöyle bir araştır hemen
edirne kalp damar cerrahisi doktorlar? - Google'da Ara (https://www.google.com.tr/search?q=edirne+kalp+damar+cerrahisi+doktorları&rlz=1Y3TXLS_trTR562TR562&oq=edirne+kalp&aqs=chrome.1.69i57j0l3.44576j0j4&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8)

edirne içinde olması şart değil, istanbul da olur. teşekkür ederim.

Doktor adı hatırlamıyorum ama babam 3-4 defa anjiyo oldu Florence Nightingale Şişli'de
epey memnundu

araştıracağım abi, teşekkür ederim.

Edirnede trakya ünide sıra gelmeyebilir,acil ameliyat olduğu için erkene de çekebilirler . En iyisi istanbuldaki arkadaşlardan tavsiye almanız.

Prof. Dr. Bingur SONMEZ (http://www.memorial.com.tr/doktorlar/bingur-sonmez/)

ailecek doktorumuz diyebilirim gozunuz kapalı gidebilirsiniz

bingür hocaya baktım ilk, size ö.m atıyorum, ilginize teşekkürler.

Maddi açıdan sorun yoksa Mordo Bardaviç vardır kalpçi epey bilgilidir.Hastanede çalışmıyor kendi kliniği var

araştıracağım teşekkür ederim

_muhaRRem
02-11-2016, 20:36
Bingür sönmez kesinlikle başka bakmayın bile

huseyinturk
02-11-2016, 20:52
Doktorun ismi Mehmet Ünal'mış. Araştırın bizimkisi çok riskli bir ameliyattı, yüzümüzü güldürdü bizim. Yılların doktoru kötü bir vakası olmamış bildiğim kadarıyla

ahmetbaha-drs
02-11-2016, 21:02
PROF. DR.MEHMET MERİÇ-Avrasya Hospital. Geçmiş olsun,acil şifalar.

Berkant_R32
02-11-2016, 21:02
Doktorun ismi Mehmet Ünal'mış. Araştırın bizimkisi çok riskli bir ameliyattı, yüzümüzü güldürdü bizim. Yılların doktoru kötü bir vakası olmamış bildiğim kadarıyla

hemen bakıyorum, çok teşekkürler.

Berkant_R32
02-11-2016, 21:03
PROF. DR.MEHMET MERİÇ-Avrasya Hospital. Geçmiş olsun,acil şifalar.

teşekkür ederim, bakıyorum hemen

Berkant_R32
02-11-2016, 21:06

şimdi araştırdım, kendisi kardiyolog değil, kalp damar uzmanı. anjiyoları yanlışım yoksa kardiyologlar, bypassları da kalp damarcılar yapıyor. ama yine de çok sağolun.

huseyinturk
02-11-2016, 21:13
şimdi araştırdım, kendisi kardiyolog değil, kalp damar uzmanı. anjiyoları yanlışım yoksa kardiyologlar, bypassları da kalp damarcılar yapıyor. ama yine de çok sağolun.

Olabilir, çok bilgili değilim bu konuda ikisini farklı alanlar olduğunu şimdi öğrendim. Anjiyo içinde sorucam kayda değer bir tavsiye, bilgi alırsam burdan ulaşırım. Çok geçmiş olsun

vectra-tuner
02-11-2016, 21:17
Büyük geçmiş olsun, şunu aklınızda bulundurun , Ameliyat sonrası hijyen çok önemli pekçok insan ameliyattan değil sonrasında enfeksiyondan sorun yaşıyor, olaki ameliyat gerekti ameliyattan sonra olabildiğince kısa sürede eve getirin ve misafir kabul etmeyin.. Temizlik çok önemli

Kakus
02-11-2016, 21:24
Sertaç Çiçek.

Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin.

dkaya87
02-11-2016, 21:31
acil şifalar, mümkünse Siyami Ersek Hastanesi'nde bi doktor bulmanız faydanıza olur. tamamı kalp damar üzerine uzman hekimler ve hastane bu konuda çok başarılı.

umarım bi an önce sağlığına kavuşur, geçmiş olsun

FaBeRgE
02-11-2016, 22:00
Yolculuk durumu nasıl bilmiyorum ama, 1sn bile düşünmeden İzmir Şifa hastahanesi diyorum, özellikle Basmane şubesi. Babam orada bypass oldu, her yıl evimize kontrole gelirler mobil hastahane ile :)

MK8800
02-11-2016, 22:09
Allah acil şifalar versin benim de babam kalp hastası çok doktor değiştirdik , doktor adı bilmiyorum Acıbadem Oran'da tedavi görüyor şuan doktor adını bilmiyorum 2 farklı hoca ilgileniyor ama şükür 2 senedir memnunuz araştırmanızı tavsiye ederim .

hanz10
02-11-2016, 22:12
arkadaşlar, anneme acil anjiyo denilmiş, şoka uğradık, elimiz ayağımıza dolandı. babam da 2 sene önce oldu, sonra da bypass oldu ondan ötürü şoka uğradık buz kestik. tavsiye edebileceğiniz, doktorlar varsa yardımcı olur musunuz? hangi hastane, özel ise fiyatları nelerdir, yardımcı olursanız çok memnun kalırım.

Bahçelievler Medical park Hastanesinde sürekli gittiğimiz doktor var. Babam ameliyat oldu damar tıkanıklığından çok şükür bir sorun yaşamadik. İsmini özelden yolluyorum randevu alabilirsin biraz yoğundur kendisi.

_Emre_
02-11-2016, 22:17
Öncelikle geçmiş olsun. Dedem siyami ersek hastanesinde anjiyo olmuştu herhangi bir problem yaşamamıştık. Doktoru artık çalışmıyormuş ama oranın tüm doktorları için iyi şeyler duyuyoruz çevreden. Araştırmanızda fayda var.

SekoLive
02-11-2016, 22:45
Geçmiş olsun, doktorla avukatin tavsiye çok olmaz ama bütçe sorun sorun degilse bingur hoca, medicalparkda olmali eski memorialden gelen barbaros hoca ve anadolu saglik merkezinde adi aklima gelmiyor son olarak haberlerde gormustum devlet bahceliye mudahale eden bi kalp doktoru vardi onuda bi araştırmanizi öneririm.

dasemert
02-11-2016, 22:57
Geçmiş olsun,Allah şifa versin.

Runo
02-11-2016, 23:49
Memorial Kani Gemici. Ailede kalp sorunu bulunan herkes Kani abi'ye gidiyor. Alanında çok bilgili ve tanınmaktadır.

serkanaygün
03-11-2016, 08:29
Florence Nightingale kalp konusunda oldukça iyidir. Babamın doktoru Bülent Polat isimli bir doktordu. Hala orada mıdır bilmem ama oradaki doktorları araştırabilirsiniz.

Mehmet Opc
03-11-2016, 08:53
Teyzeminde rahatsızlığı oldu ve şişli memorial hastanesinde 1 ay yattı teşhis konulamadı ve eniştem sagolsun Bingül hocayı çagırdı ve hemen teşhisi koydu ve ameliyatı gerçekleştirdi şuanda hiç bir sıkıntısı yok.

Prof. Dr. Bingur SONMEZ iddaa ediyorumki en iyi kalp doktorudur.

Allah acil şifalar versin dostum dualarım sizinle

blumenberg
03-11-2016, 09:16
benim dedemi ankara akay hastanesinde oğuz taşdemir'e ameliyat ettirdik, bu konuda en iyilerden

SametYkn
03-11-2016, 09:26
Ozkan Kantarcı >> Hekimler >> Erdem Hastahanesi (http://www.erdemhastahanesi.com.tr/tr/hekimler/op-dr-ozkan-kantarci-86)

Berkant_R32 Kendisi bizim sülalemizin doktorudur bu işte ciddi uzmandır bir araştırmanızı öneririm size kalp ile ilgili her konuda yardımcı olacaktır geçmiş olsun

10 ur
03-11-2016, 10:36
Ankara Medicana

Prof. Dr. Erdem DİKER