PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kriko

huseyinturk
02-11-2016, 21:04
2015 trafiğe çıkışlı aracın krikosu 3. kullanımda bozuldu. Servise durumu ilettim garantiye girmiyor dediler çok üstelemedim kriko çok kullanışlı olmadığından. Maise şikayet edince arayıp özür dileyerek bir yanlış anlaşımla var buyrun gelin yenisini verelim diyecekler büyük ihtimal, daha önce 2. ay dolmadan delinen paspas içinde aynı şeyi yaşadım.

Daha pratik bir ürün alıyım dedim, bunlara güven olurmu iş görürmü?
http://urun.n11.com/kriko/arabali-kriko-tasima-cantali-P109842009?cid=604001&gclid=CP-2r4vhitACFdU_GwodeacAuQ&gclsrc=aw.ds

Sürekli bagajda taşınabileccek, daha kullanışı öneriler gelirse sevinirim

Faruk_Vtec
02-11-2016, 21:20
kanka aynısını daha once dukkanda kullanıyordum, normal krikoya gore kat kat sağlam ve kullanımı çok kolay, kesınlıkle tavsıye ederım..

huseyinturk
02-11-2016, 21:35
kanka aynısını daha once dukkanda kullanıyordum, normal krikoya gore kat kat sağlam ve kullanımı çok kolay, kesınlıkle tavsıye ederım..

Beklenen teşvik geldi, alıyorum ben linktekini direk o zaman, eyvallah dostum

cabriolet
02-11-2016, 22:07
aynısı değildi o faruk ama benzeriydi bunada bişey olmaz herhalde :D

Faruk_Vtec
02-11-2016, 22:16
aynısı değildi o faruk ama benzeriydi bunada bişey olmaz herhalde :D

aynısı derken benzerı demek ıstedım yahu :) orjın krıkolar çok tel maşa oluyor.. :D

bora1311
02-11-2016, 22:19
benzer üründen bende kullanıyorum, pratik, sağlam ve kullanımı daha kolay...

DOHC
03-11-2016, 07:29
Kocaman şeyi neden bagajda taşıyacaksınız ki. Kriko bana 21 yılda 2 kere gerekti topu topu. Bence renoda bedava yenisini alın.
Bir de bu tekerlikli olanlar eğimli bir yerde kayma falan yapmasın.....

AliGizda
03-11-2016, 07:39
Coillerden dolayı alıyordur abi :)

Abi bende benzerinden aldım hepsiburada.com' dan, gerçekten çok kullandım ama zamanla hafif meyilli yerlerde krikoya vurduğumdan dolayı sanırım kolunda bir yamulma oldu ve son zamanlarında bana sıkıntı yaratmaya başlamıştı. Tam inmiyordu takılıyordu falan. Dikkatli kullanılırsa bir sorun olacağını tahmin etmiyorum ama hazır alıyorken biraz daha birşeyler verip daha kaliteli bir şey almanı öneririm. Sonuçta sürekli olarak kullanacağın birşey :)

Bir de bagajda muazzam ses yapıyo abi, ben arka koltuğun ayak kısmında taşıyodum :)