PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sağlık sorunu icin acil yardım!

MertSerhanÖ.
02-11-2016, 22:58
merhabalar herkese.4 yıldır çözümünü bulamadığım rahatsızlığım icin doktor tavsiyenize ihtiyacım var.
Sorunum tam olarak sol baldırımın arka bölümünde cekme ve yanma bacak bacak üstüne attığımda karıncalanma ve uyuşma.

Spor sağlığı ile ilgilenen bir doktor arıyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

teşekkürler şimdiden.

MK8800
02-11-2016, 23:01
merhabalar herkese.4 yıldır çözümünü bulamadığım rahatsızlığım icin doktor tavsiyenize ihtiyacım var.
Sorunum tam olarak sol baldırımın arka bölümünde cekme ve yanma bacak bacak üstüne attığımda karıncalanma ve uyuşma.

Spor sağlığı ile ilgilenen bir doktor arıyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

teşekkürler şimdiden.

Dayıcım Çerkezköy Irmet'e gideceksen ararım yardımcı olurlar .

suk3b3
02-11-2016, 23:09
Genetik olma ihtimali varmi ? Ailende ayni sorunu yaşayan genetik hastalklari inceleyen biyer var ankara cankaya cinnah üzerinde.

MertSerhanÖ.
02-11-2016, 23:48
Dayıcım Çerkezköy Irmet'e gideceksen ararım yardımcı olurlar .
kanka irmet tanidik malesef orda bi cozum bulamadim.:/

Genetik olma ihtimali varmi ? Ailende ayni sorunu yaşayan genetik hastalklari inceleyen biyer var ankara cankaya cinnah üzerinde.
Genetik mi degilmi bilmiyorum.ankara cok uzak istanbul olsa cok daha iyi olur :/

corrado
02-11-2016, 23:56
Biyografi | burhanuslu.com (http://www.burhanuslu.com/?q=node/1)

türkiye de sporcu sağlığı dendiği zaman,eskiden akla gelen tek isimdi.
şimdi ne durumdadır, başka yetenekli bilgili doktorlar yetişmiş midir bilgim yok.
geçmiş olsun acil şifa

frdayd
03-11-2016, 08:09
Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu kendisi Basket Milli Takımının doktorudur. Tavsiye ederim.

blumenberg
03-11-2016, 08:11
omuriliğin geçtiği yer doğuştan dar oluyor bazılarında, aklınızda olsun, beyin cerrahına görünmenizde fayda var.

brs852
03-11-2016, 11:46
Bülent Zeren yada Ömer Taşer der çekilirim kenara üstlerine tanımam birde bizim MR Aytekin var adamın masörlük lisansını iptal ettiler milli takımda çalışmadığı için ismini vermek istemediğim 1-2 oyuncu takım masörlüğü özel masörlük teklif ettiler kabul etmedi biraz rahat adam kendisi arda turan alex emre bölezoğlu va hep bunarkadaşta tedavi olurlar mr vs hiç bir Äeye gerek yok dokunması yeterli adeleye :) masör aytekin sarıyer yazarsan çıkar internette

MertSerhanÖ.
03-11-2016, 14:14
hepinize cok tesekkur ediyorum tek tek aramaya basliyorum hepsini

rebeloghy
03-11-2016, 14:36
İzmir'de Egepol Hastanesi Op. Dr. Şükrü Mehmet Turan, İsimli sporcu doktorlarının aldığı fahiş ücretlerin yanında komik kalacak bir maliyetle

Ön çapraz bağ kopması ve menisküs yırtığı olan dizimden ameliyat etti. Şubat 2015 te ameliyat oldum sonrasında çok güzel bir şekilde sağlıma kavuştum. Kendisi ilgisiyle ve işindeki düzgünlükle tüm ülkeye tavsiye edeceğim bir ortopedi doktorudur. Sizin işinize yaramaz belki ancak konuyla ilgisi olan başka birilerinin işine yarar belki diye dursun burada.