PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fabia 1.4tsi RS sorgu

srt
06-11-2016, 21:44
Merhaba
Bu araç hakkında bilgisi olan var mıdır?
Genel olarak 2012 oncesi motorların ilgili olarak yağ yaktığını falan biliyorum ama baska nelere dikkat etmem lazim yardımlarınızı bekliyorum.
Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-skoda-fabia-dsg-1.4-rs-353186438/detay)

AliGizda
07-11-2016, 07:31
Araç bizim mahallede bizim sitenin yanındaki kahvenin önünde duruyodu paso, arkadan bir kazası var, önceden ilanda fotoğraflarıda vardı ama şimdi kaldırmış. Eğer bakmaya gidersen komşu ağzıyla yoklaman için gerekli tüyoları veririm :) Ortak bir tanıdığımız vardır illaki araç sahibiyle :)

srt
07-11-2016, 21:43
Araç bizim mahallede bizim sitenin yanındaki kahvenin önünde duruyodu paso, arkadan bir kazası var, önceden ilanda fotoğraflarıda vardı ama şimdi kaldırmış. Eğer bakmaya gidersen komşu ağzıyla yoklaman için gerekli tüyoları veririm :) Ortak bir tanıdığımız vardır illaki araç sahibiyle :)
Bende bugün baktım dayanamadım ama biraz çelişkili bilgiler alınca çokta içime sinmedi. Sağ arka çamurluk yetkili serviste yapıldı dedi ama değişim olmadı diyince garipsedim zaten stop sallaniyodu, arka tamponda yırtılmış olan yere tel yama yapılıp sonrasinda o telleri atmış falan görünce iyice soğudum.:confused:
Teşekkür ederim bilgiler için :D

AliGizda
08-11-2016, 06:55
Bende bugün baktım dayanamadım ama biraz çelişkili bilgiler alınca çokta içime sinmedi. Sağ arka çamurluk yetkili serviste yapıldı dedi ama değişim olmadı diyince garipsedim zaten stop sallaniyodu, arka tamponda yırtılmış olan yere tel yama yapılıp sonrasinda o telleri atmış falan görünce iyice soğudum.:confused:
Teşekkür ederim bilgiler için :D

Ne demek bir bilgi veremedik oraya kadar yoruldunuz. Hayırlısı olsun. Bankacıdan olan yeşil güzel duruyor :)

speed_emre
08-11-2016, 22:17
Ne demek bir bilgi veremedik oraya kadar yoruldunuz. Hayırlısı olsun. Bankacıdan olan yeşil güzel duruyor :)

o arabada bir kac kez servise girmiş yağ yakıyor ve bir kaç şikayeti vardı diye hatırlıyorum. Sistemden bakmıştım o zamanlarda :D

asmisinsan
28-11-2016, 16:28
bende gittim o araca baktım sahibi çok çelişkili bilgiler veriyo bana ilk başta sadece arka çamurluk boyalı dedi sonra 2 3 parça daha var dedi motorun üstü oldugu gibi yag vardı ya yag kapagını acık unutmusuz bütün yag buraya bosattı dedi içi zaten çok kirli sürücü koltugu süngeri gözüküyo bide heryeri çizik temiz binmek isteyen komple boyatması lazım

asmisinsan
11-12-2016, 18:37
Loading site please wait... (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-fabia-wrs-362828299/detay)
Merhaba arkadaslar arac hakkinda bilgisi olan varmi

exca-
08-01-2017, 22:20
Beyler bayanlar bu araç nedir ne değildir bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Önceki postlarda yağ yakmadan servise giren araç bu mudur?
sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-skoda-fabia-rs-220-hp-310-nm-tork-338028865/detay)

speed_emre
08-01-2017, 22:22
aynen bu araçtı adanada tekti sanırım. Birkaç şikayeti daha vardı hatırladığım kadarıyla.

uğur
07-03-2017, 00:59
aynen bu araçtı adanada tekti sanırım. Birkaç şikayeti daha vardı hatırladığım kadarıyla.

Merhabalar bu aracla ilgili eski sorunlari forumdan bulamadim. Ne gibi sikintisi vardi? Bende gecenlerde baktim ancak bir sorun yasanmadigini soylediler. Almayi bende dusunuyorum.

speed_emre
07-03-2017, 05:44
ben skodada çalışıyorken bu arabanın geçmişine bakmıştım. araba hep yağ yakıyor şikayetiyle gitmişlerdi. 1 yada 2 tane daha farklı sorunları vardı. Hatırlayamadım tam olarak.

Yetkili servise geçmişi hakkında sorgulama yapın. Kafanız ve içiniz rahat etsin. Kavrama ve mekantroniğide sorgulatın...

uğur
07-03-2017, 13:38
ben skodada çalışıyorken bu arabanın geçmişine bakmıştım. araba hep yağ yakıyor şikayetiyle gitmişlerdi. 1 yada 2 tane daha farklı sorunları vardı. Hatırlayamadım tam olarak.

Yetkili servise geçmişi hakkında sorgulama yapın. Kafanız ve içiniz rahat etsin. Kavrama ve mekantroniğide sorgulatın...

Merhaba yetkili servis bilgi vermedi tabiki de baska nereden bilgi bulabilirim?

Berkan
07-03-2017, 13:59
bilalMW skodada calısıyor yardımcı olabilir belki :)

G_TT_I
25-01-2020, 14:58
Konu hort.
Siya/beyaz tavan 34/uv/9636 rs hakkinda bilgisi olan var mi?