PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Chrysler Stratus Hakkın da Düşünceleriniz?

Ertekin
10-11-2016, 13:12
Arkadaşlar bu markanın 2.5 olanını alıp binmek istiyorum.
Otoban yolculuklarında yüksek suratlerde, şehir içinde çok sakin kullanan bir yapım var.
Bu aracın motor yapısı, şanzımanı ,yürüyen aksamı, elektronik parçaları sağlammıdır? Aramızda illaki alan binen tecrübe eden olmuştur.
Ben şahsen karşılaştırınca çok alınası buluyorum.

tylan
10-11-2016, 13:49
2012 de 98 modelini 8 ay kadar kullanmıştım Abi sen parçacı adamsın sıkıntı yaşarmısın bilmiyorum ama ön takım sensör depo şamandırası bulunmuyor koltuk elektrik ve sunroof tesisatı sıkıntılı motoru sağlamdır motor parçaları bulunuyor ama bi benzin pompasını 1 ayda zor bulmuştum yakıtı hakkında yorum yapamam uzun yol yapmadım sayılır ama bi depo gaz ile (45 lt) 250 km gidiyordum ayrıca pek atik araç sayılmaz hantal bile diyebiliriz piyasası resmen ölü 15 ten fazla verme 5/6 sene evvel doğan slx ile aynı paraya gidiyordu hatta ben 2012 de 8.000 e almıştım orj 120.000 de tavan hariç boya vardı krem renkti babam sağolsun pert etti arabayı

Ertekin
10-11-2016, 13:56
Bu yazdıkların stratus için değilmi? Hantallığı ilk 40km lik hıza kadar sanırım videolardan. Aksarayda her parçası vardır diye düşünüyorum.

tylan
10-11-2016, 14:43
Stratus için yazdıklarım ..Ondan önce e46 3.20 bmw 'm vardı belkı ondan inince tuhaf geldi ama genel olarak iyidir sevdiğim arabadır çok sağlamdır. Babam 120 ile giderken 2. mt aşağıdan tarlaya ucmustu ne kendısıne nede arabada olan 2 arkadasına bişey oldu burunları bile kanamadı

tylan
10-11-2016, 14:56
Ben ostimde bi yerden alıyordum genel olarak parçaları vardı orada ama bi hava akışmetre sensörü i de şamandıra bulamamıştım şamandırayı başka bi arabadan uydurmuş sensörü de istanbulda bostancıda bi yerde tamir ettimiştik

Ertekin
10-11-2016, 15:01
Yav çogu kişi aman uzak dur bulaşma ne gerek var diyor. Araba 20 lira ve 2010 model jetta dan donanımlı neredeyse. 300m i ise hiç saymıyorum çünkü 30 bin e saltanat gemisi alıyorsun. Sırf parça bulunmaz diyemi bunlar?

tylan
10-11-2016, 15:13
Aracın kaderi kötü pek sevilmemiş pek tutulmamış piyasada ben alırkende babam kafamın etini yemişti alma elinde kalır diye aldıktan sonra kendi el koydu :) Valla abi sen sanayici adamsın ustadır p,arçadır senın ıcın pek dert olmaz.Amerikan konforu bambaşka bişey zaten.şuan 50.000 lık arabadan daha çok prestiji var milletin gözünde

Eray35
10-11-2016, 15:33
Abi bende sebring vardi 2.7.Sorun cikarmadi cikarsa bile parcalarini bulabiliyordum izmirde.Bi on takim yaparken 2.500 lira civari masraf acti ki amerikanin on takimi pahali olur diyolar sanayide ne alakaysa :D Su anda arkadasta var 300c 2.7 48.000 e aldik bel alti boyali ilk sahibinden gayet mutlu.Bence sebring veya 300m baksan daha iyi olabilir

darkmoon
10-11-2016, 15:35
stratus güzel araç. uzun yolda çok konforlu mercedes kadar güzel bir araç .. o fiyatlara bedava ..

motorunu bilmemde chsrylerın huyunu suyunu iyi bilirim hiç bir aracına şahsına özel parça kolay kolay üretmez.. yani stratusa kullandığı motor olsun yürüyen aksam olsun pek çok parçayı diğer modellerine yada gm bünyesindeki diğer markalarda genelde öncelikli bu dodge olur kullanmışdır..

ACYV
10-11-2016, 16:07
Arkadaşlar bu markanın 2.5 olanını alıp binmek istiyorum.
Otoban yolculuklarında yüksek suratlerde, şehir içinde çok sakin kullanan bir yapım var.
Bu aracın motor yapısı, şanzımanı ,yürüyen aksamı, elektronik parçaları sağlammıdır? Aramızda illaki alan binen tecrübe eden olmuştur.
Ben şahsen karşılaştırınca çok alınası buluyorum.

parça sıkıntısı diye bir şey söz konusu değil artık, 1 hafta içerisinde geliyor olmayan parçalar TR'ye. fiyatları da japon gibi değil, çok daha ucuz. Amerikan konforuna alışınca çok seversin. Bende bi cadillac, bi mustang bir de 51 yaşında(65 model) rambler var. Yakıtını kafana takmazsan ve parçalarını zamanında değiştirirsen keyifle binersin. Bu arada arabanın adının anlamı da güzel; yere yakın bulutlardan...

Ertekin
10-11-2016, 16:57
parça sıkıntısı diye bir şey söz konusu değil artık, 1 hafta içerisinde geliyor olmayan parçalar TR'ye. fiyatları da japon gibi değil, çok daha ucuz. Amerikan konforuna alışınca çok seversin. Bende bi cadillac, bi mustang bir de 51 yaşında(65 model) rambler var. Yakıtını kafana takmazsan ve parçalarını zamanında değiştirirsen keyifle binersin. Bu arada arabanın adının anlamı da güzel; yere yakın bulutlardan...

Ben de sana hak veriyorum. Bu paraya daha donanımlı ve konforlu araç yok bence ama insanların aman ha demeleri kafamı kurcalıyor.

ACYV
10-11-2016, 17:02
Ben de sana hak veriyorum. Bu paraya daha donanımlı ve konforlu araç yok bence ama insanların aman ha demeleri kafamı kurcalıyor.

kullanan diyorsa tamam da, kulaktan duyma ise anlamı yok.