PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mazda RX-8 ile 4 Kişi | Günlük Kafası

Buğra A.
11-11-2016, 19:57
sevgili günLük; yaklaşık 1 saat boyunca dışarıda bekletildiğim bir güne merhaba diyerek başlamak istiyorum. devamı için videoya bakmanızı öneriyorum :)

http://www.youtube.com/watch?v=2yiMhw5uYxk

Link : Mazda RX-8 ile 4 Kişi, Lastik Patladı & Kocaman 1 Organizasyon | gunLuk kafası .#2 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=2yiMhw5uYxk)

levent
11-11-2016, 20:06
vlog güzel olmuş Buğra :)
63owen63 5.54 e dikkat :D

Mr.Bilal
11-11-2016, 23:45
Takipteyizz. Eline saglık

Emre İlbi
12-11-2016, 00:00
maalesef ki yine çok çabuk bitti :hahaha: eline sağlık üstadım

her seferinde bu sahne aklıma geliyor :D

ne tez çabuk bitti

https://www.youtube.com/watch?v=fCWxev5WvEI

link: ne tez cabuk bitti.wmv - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=fCWxev5WvEI)

PiscocuK
12-11-2016, 09:57
Guzel isler yapiyorsun genel olarak ama bunlar cok gereksiz seyler ben hic begenmedim. Ne izledik biz? Yani bunu x kisi cekip paylassa surda yerden yere vururler sen oldugun icin bence bir cok kisi yorum bile yapmamis Bugra. Sen simdi bana da kizicaksin ama kiz. Lastik yaktiktan sonra alkismi vardi banami oyle geldi onuda tam anlayamadim. Diger islerin mukemmel ama arada boyle seyler yapip sasirtiyorsun

Yigit-Y
12-11-2016, 10:16
Apaçi ayini Vlog amacı ile yapılmış bir video ise olmuş

Tebrikler :)

AliDogukan
12-11-2016, 11:15
Ben kullandığım arabada sarıyor diye 60 kph hızın üstüne çıkmadan gaza oturmuyorum.1-2 sarıyor sardıkça da bir yerden sonra pata küte vurmaya başlıyor içim cız ediyor.Gerçekten yanlış anlaşılmasın bu videodaki gibi burnout yapanların aracının hiç mi kıymeti yok diye sorguluyorum ister istemez.Alt takım olsun şanzıman olsun çok yıpranıyor hele lastikten hiç bahsetmiyorum.

pirasa
12-11-2016, 14:05
Ben kullandığım arabada sarıyor diye 60 kph hızın üstüne çıkmadan gaza oturmuyorum.1-2 sarıyor sardıkça da bir yerden sonra pata küte vurmaya başlıyor içim cız ediyor.Gerçekten yanlış anlaşılmasın bu videodaki gibi burnout yapanların aracının hiç mi kıymeti yok diye sorguluyorum ister istemez.Alt takım olsun şanzıman olsun çok yıpranıyor hele lastikten hiç bahsetmiyorum.

şimdi bende arabada senin gibi hissediyorum hassas davranıyorum. ama bisikletimde aynı bunlar gibiyim atlama zıplama kırma yakma herşey var stress attırıyor bana. o arabaların sahipleri için bisikletim kadar değeri olduğunu düşünüyorum. yani bozulursa yenisini alabilir anlamında.

AliDogukan
12-11-2016, 14:48
şimdi bende arabada senin gibi hissediyorum hassas davranıyorum. ama bisikletimde aynı bunlar gibiyim atlama zıplama kırma yakma herşey var stress attırıyor bana. o arabaların sahipleri için bisikletim kadar değeri olduğunu düşünüyorum. yani bozulursa yenisini alabilir anlamında.

Para çokomel diyorsun,doğru diyorsun da,bu sefer de yurtdışına akan bir milli servet,israf söz konusu abi :)

pirasa
12-11-2016, 15:16
Para çokomel diyorsun,doğru diyorsun da,bu sefer de yurtdışına akan bir milli servet,israf söz konusu abi :)

kardeşim bunlar birazda gösteriş şov amaçlı şeyler. mesela erkek erkeğe takılırken ekonomi yapayım diye dsg gibi devirinde vites değiştiren adam arabaya dişi binince ayrton senna oluyor redlinelar gereksiz hızlanmalar falan gırla. kendini ispatlama çabası bknz.amerikan mustang drivers :D

Buğra A.
12-11-2016, 17:12
vlog güzel olmuş Buğra :)
63owen63 5.54 e dikkat :D

Takipteyizz. Eline saglık

maalesef ki yine çok çabuk bitti :hahaha: eline sağlık üstadım
her seferinde bu sahne aklıma geliyor :D
ne tez çabuk bitti

https://www.youtube.com/watch?v=fCWxev5WvEI
link: ne tez cabuk bitti.wmv - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=fCWxev5WvEI)

teşekkür ederim.

Guzel isler yapiyorsun genel olarak ama bunlar cok gereksiz seyler ben hic begenmedim. Ne izledik biz? Yani bunu x kisi cekip paylassa surda yerden yere vururler sen oldugun icin bence bir cok kisi yorum bile yapmamis Bugra. Sen simdi bana da kizicaksin ama kiz. Lastik yaktiktan sonra alkismi vardi banami oyle geldi onuda tam anlayamadim. Diger islerin mukemmel ama arada boyle seyler yapip sasirtiyorsun

abi ben sana neden kızayım ki? ne haddime benim. tabii eleştirilerini belirteceksin :) sen zaten uslubünda eleştiri yapıyorsun. o kadar da muhabbetimiz var zaten, olsun yani noolcak.

ama ben burada yerden yere vurulduğum dönemleride iyi hatırlıyorum, yere göğe sığdırılamadığım dönemleride... buradan kaç kişinin gelip videolarıma disslike attığınıda iyi biliyorum, ama sorun etmiyorum böyle şeyleri çünkü ben profesyonelim. bu işi hobi amaçlı değil, gerçekten önem verdiğim için ve Türkiye'de ticaret seviyesine getiren ilk kişi olduğum için yapıyorum. biliyorsun beni az çok abi, ben çocukluğumdan beri aranızdayım. kiminiz benim büyümeme bile şahit oldu. bu videoları koyduğum halde kurumsal otomobil firmalarıyla iş yapan tek YouTube kanalıyım. çünkü herkes biliyor ki bu insanlar bu otomobilleri alıyor.

bu forumda takılan herkes rolling vs... gibi şeyler yapmıyor mu? yapıyor. ve bunlar yapılırken yayınlanıyor, paylaşılıyor. bunu güvenli ortamlarda mı yapıyoruz? yoo. aksini kimse iddia etmesin, herkes otobanda ya da sağda solda yapıyor. sol şeritte 80 km/h hızla sabitleyip saniyelerce arkada ki otomobilleri bekleten çok fazla insan tanıyorum. az güvenli ya da çok güvenli diye bir şey yok. şimdi bana göre değil, bazı insanlara göre rolling tarzı durumlarda apaçilik. otomobil ile yapılan bütün tehlikeli haraketlerin apaçilik olduğunu iddia eden milyonlarca insan bulabilirim. piste çıkan insan kalmadı denecek kadar az, Buğra abiden biliyorum. şimdi kimse demesin sakın, rollingcilere apaçi mi diyorsun sen diye, yarılırım burada :D

lastik yakmak? yani, kimine göre eğlenceli abi, kimine göre apaçilik. bana göre apaçilik değil, burnout diye bir kavram ve trendleşmiş bir kavram bu. bugün, Miami'de bile 63 AMG'lerle bile lastik yakılıyorsa bana normal geliyor.

isteyen eleştirisinide belirtebilir ama uslubuna uygun yapsın mümkünse. 30 yaşında adamım, geçen birisi yerden yere vurur gibi, yok şu kadar senedir bu işi yapıyorum, senden daha iyi biliyorum tadında eleştiriler yapacaklarsa ve beni Özgün'e şikayet edip, yok şu çocuğu banlayın gibi ithamlarda bulunacaklarsa bende cevabını o dilde veririm. sen çok ince bir eleştiri yapmışsın, ince cevapladım affına sığınarak.

bende her tarz içerik var abi. fabrikada tanıtıyorum mesela, oraya kimse yorum yapmıyor. e, kaliteli ortam? nezih ortam? hani yorumlar?

Buğra A.
12-11-2016, 17:18
Apaçi ayini Vlog amacı ile yapılmış bir video ise olmuş
Tebrikler :)

teşekkür ederim.

bende yapmam. hatta benden otomobil alan çok kişi var bu forumda, herkes bilir nasıl otomobillere baktığımı, sıfır gibi otomobil teslim ettiğimi. ama bu adam parasını ödemiş, şanzımanı da kırsa kendine, lastiğide yaksa kendine :) isterse yakar yani otomobili.

yaz plakayı abi, satın alırlarsa alma, aldırma. bak burada burnout yapmış de. ben genelde öyle yapıyorum, soruyorlar bana nasıl bu otomobil diye. eğer biliyorsam, diyorum böyle böyle. alıp almamak sana kalmış diyorum:)

sonuna kadar katılıyorum.

KOSEREN
12-11-2016, 17:24
Ben beğendim eline sağlık.Fiesta da size bakarken kaldırıma çıktı büyük ihtimal :D

lethaldoze
12-11-2016, 18:26
Ben beğendim eline sağlık.Fiesta da size bakarken kaldırıma çıktı büyük ihtimal :D

i20 sanki, bide aynası kapalı gibi.

sahinek
12-11-2016, 18:27
Abi video güzel olmuş ama ben bu organizasyonun amacını anlamadım. Sadece buluşma amaçlı mı organizasyon yapıldı?

Raindrops
12-11-2016, 18:30
i20 sanki, bide aynası kapalı gibi.

Aynası kapalı bir Corsa kendileri :D

SMT09
12-11-2016, 18:45
sadece ayna değil gözlerde kapalı galiba o neydi öyle :) bu arada videoya vlog üzerinden yürüyünce bir sorun yok gayet iyi olmuş. :)

westalim
12-11-2016, 20:34
buğra abi ellerine sağlık V-log kelimesinin hakkını veren bi video olmuş nihayetinde sen kimseyi zorlamadın ki lastik yakın diye bu sebepten başına gelmiş olaylarda denebilir Vloga

Buğra A.
14-11-2016, 16:20

sadece ayna değil gözlerde kapalı galiba o neydi öyle :) bu arada videoya vlog üzerinden yürüyünce bir sorun yok gayet iyi olmuş. :)

buğra abi ellerine sağlık V-log kelimesinin hakkını veren bi video olmuş nihayetinde sen kimseyi zorlamadın ki lastik yakın diye bu sebepten başına gelmiş olaylarda denebilir Vloga

teşekkür ederim.

Abi video güzel olmuş ama ben bu organizasyonun amacını anlamadım. Sadece buluşma amaçlı mı organizasyon yapıldı?

teşekkür ederim. sadece buluşma maksatlı yapmışlardı.

AliGizda
15-11-2016, 09:11
Benim çok hoşuma gitti bu video. Akıcılığı var bi kere izlettiriyo kendisini. O Corsa' ya çok güldüm ya, abim direk iptala bağlamış.

Galip
15-11-2016, 09:55
ramo35 olum arkada beyaz rus gibi çıkmışsın :)

Buğra A.
17-11-2016, 19:20
Benim çok hoşuma gitti bu video. Akıcılığı var bi kere izlettiriyo kendisini. O Corsa' ya çok güldüm ya, abim direk iptala bağlamış.

teşekkür ederim.