PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grand tour (yeni topgear)

gan
19-11-2016, 23:07
Konusunu göremedim.
Topgear sevenler kesin izlesin.

Çekimler ses efektleri harikulade. Ben showu çok beğendim. Bayadır bu kadar kaliteli yapım izlemiyordum. Hatta izledikten sonra ücretsiz izlediğime utandım. Amazon Türkiye'de çıkıyorsa üyesi olurum artık.
VIDEOS - Search Results For 'Grand tour' - Animmex (https://www.animmex.net/search/videos?search_query=Grand+tour)

Link sıkıntılı biraz reklam çok. Part 1 ya da 2 yi seçtikten sonra videonun play tuşuna bir kaç kez basmadan açılmıyor.

İyi seyirler.

ufuksaracci
19-11-2016, 23:15
Bende dün izlemiştim, kim ne derse desin bu adamlar bu işin en iyisi.

rahmitanir
19-11-2016, 23:32
Az önce ilk bölümü izledim. Özellikle çölde çekilen giriş sahneleri çok etkileyiciydi.
İlk program olduğundan her halde, aksiyonu biraz az tutup, bolca sohbetle yeni formatı tanıtmaya çalışmışlar. Genel olarak ortaya yine çok güzel bir seri çıkacağa benziyor.

ufuksaracci
19-11-2016, 23:36
En sonunda P1 LaFerrari 918 testini yapmaları da çok hoş olmuş . Ferrai ve McLaren baya uğraşmıştı testin olmaması için .

BerkRB.
19-11-2016, 23:48
Abilerim programı nerden izliyorsunuz ? Tv yayınında amazon prime hariç bir yerde bulabilir miyim ?

rahmitanir
19-11-2016, 23:53
Abilerim programı nerden izliyorsunuz ? Tv yayınında amazon prime hariç bir yerde bulabilir miyim ?

Torrent'e düşmüş.

gan
20-11-2016, 00:00

Linkini ilk mesajda yazdım. En temizi torrent den indirmek.

MetalliHead
20-11-2016, 00:12
Stig yok diyorlardı. Yeni bir kimliği belli olmayan pilot şart.

gan
20-11-2016, 00:19
Stig yok diyorlardı. Yeni bir kimliği belli olmayan pilot şart.

Her şeyi eski formattan almamışlar. Ünlü de olmayacak gibi duruyor. BBC top gear e devam ediyordu Chris Harris ile. Formatta kesin telif Hakkı vardır.
Stig güzeldi ama olmayacak gibime geliyor.

Ben Amerikalı pilotu da beğendim. bmw ye küfür edecekti neredeyse. Bir de söylene söylene baya iyi bir tur attı.

levent
20-11-2016, 00:42
Ne giydirmişler ama TopGear a yahu kovulma kovulma diye diye :D

gan
20-11-2016, 00:58
Ne giydirmişler ama TopGear a yahu kovulma kovulma diye diye :D

Ben Porsche tanıtılırken VW emisyon skandalıma giydirmelerine koptum.

MetalliHead
20-11-2016, 01:57
Her şeyi eski formattan almamışlar. Ünlü de olmayacak gibi duruyor. BBC top gear e devam ediyordu Chris Harris ile. Formatta kesin telif Hakkı vardır.
Stig güzeldi ama olmayacak gibime geliyor.

Ben Amerikalı pilotu da beğendim. bmw ye küfür edecekti neredeyse. Bir de söylene söylene baya iyi bir tur attı.

Stig ve kuzenleri o saçma sapan çakma top geara yakımıyor. Keşke telifini alabilselermiş

NakkaSss
20-11-2016, 10:52
Bu adamlar bu iş için yaratılmış.. Süper gözüküyor gene hemen çekiyorum torrentten düşmüş HD olarak. :D

Agent
20-11-2016, 13:59
Özlemiştik, pazar kahvesiyle iyi gitti gerçekten. Ama gözler stig i arıyor

bilalMW
20-11-2016, 17:00
inanmıyorum *mk ya sezon 1 part 1 açılış bu kadar başarılı olamazdı inanılmazdı ya senaryo burning mane bağlanması harika !

MetalliHead
20-11-2016, 17:48
Amazon 1 aylık bedava prime veriyordu hala veriyor mu bilmiyorum . Program amazon prime üzerinden yayınlanıyor.

optimus_prime
20-11-2016, 19:03
bu kadro varken torrente düştüğü an altyazı vs olmadan izlerdim takip ederdim

yeni kadrolu topgear hiç izledim bile teşekkürler aydınlattınız valla

RafetAraç
20-11-2016, 22:47
altyazı falan hiçbişey yok nasl izliyecez

NakkaSss
20-11-2016, 23:28
İngilizce alt yazısı var. Türkçeside çıkar yakında.

kickbuttowski
21-11-2016, 01:42
Eskisi gibi değil. Eski format tam oturmuştu ve en verimli zamanlarini en iyi fikirlerini bbcde bırakıp gittiler. Çok para harcamışlar ama eskisi gibi değil işte.

optimus_prime
21-11-2016, 09:19
eskisinden daha iyi olmuş bence espriler falan iyidi. celebrity kısmına çok güldüm. bi tek stig eksik

kelalper
21-11-2016, 11:42
Adamlar saçma sapan detaylara takılmıyorlar işi en basit şekilde sunuyorlar. Hiç birisi muhteşem şöförler değiller test uzmanı da değiller ama müzik grubundaki enstrüman gibi içinden birini çıkardığın zaman diğerleride boşa çıkıyor. Kimyaları çok iyi tutuyor. Kurgulama da aynı şekilde çok eğlenceli. Zaten onun için izlettiriyor. Sevdiğin bir konuyu kafanı karıştıracak şekilde yormadan eğlendirerek izletiyorlar.

snrk
21-11-2016, 23:09
LaFerrari road-legal olmasına rağmen neden değil diyorlar, anlayan var mı?

OmerRS
21-11-2016, 23:31
LaFerrari road-legal olmasına rağmen neden değil diyorlar, anlayan var mı?

Ferrari aracı sadece pist için plakasız olarak getirmiş, yani cadde için gerekli evrakları yoktu.

snrk
21-11-2016, 23:39
Ferrari aracı sadece pist için plakasız olarak getirmiş, yani cadde için gerekli evrakları yoktu.

Hmm şimdik anlaşıldı, teşekkürler. O kadar çok dile getiriyorlar ki, şov boyunca. demek ki baya kızmışlar Ferrari'ye bu durum yüzünden. :)
Bir de 488'in süresini ölçmeye izin vermemişler. Üstüne tuz biber olmuş.

ufuksaracci
22-11-2016, 00:06
Hmm şimdik anlaşıldı, teşekkürler. O kadar çok dile getiriyorlar ki, şov boyunca. demek ki baya kızmışlar Ferrari'ye bu durum yüzünden. :)

Top gear'dayken de Ferrari çok kıllatmıştı test yapılmasın diye, yok fabrika aracı olmayacak yok şu pistte olacak yok üç araçta bir kişiye aitse test yapabilirsiniz falan gibisinden .

OmerRS
22-11-2016, 00:13

Aslında olay Top Gear zamanında başladı, tur zamanı için 3 aracı da istediler ancak Ferrari yanaşmadı, Mclaren de kendi ekibi ile gelip ayarları ona göre yapmak istedi. Firmalar araçları sağlamayınca ekip bu 3 araca da sahip biri ile anlaştı test için fakat Ferrari araç sahibini programa La Ferrari göndermesi halinde bir sonraki özel Ferrari modelini satmayacaklarını söyleyerek tehdit etti. Bunu da Jeremy programda dile getirdi biraz olaylar gerildi tabi. Sonrası ***** araya skandal girdi.

Clarkson 2000 lerin başında yeni formatıyla programı diriltmeden önce iflas etmiş vaziyetteydi vs daha çok Fifth Gear tarzına yakındı. Sonra populerliği inanılmaz arttı tabi. Ayrıca bu üç adam da 80 ve 90 larda Top Gear da dönem dönem çalışmış ve sonrasında ayrılmışlardır, eski videolara bakarsanız format gereği şu anda olduklarından daha az bilgili gibi görünmeye çalıştıklarını anlayabilirsiniz, yoksa hepsi çok üst düzey araba bilgisine sahip.

Ersin ÖREN
28-11-2016, 13:44
Tr Altyazılı The Grand Tour 1. Sezon 1. Bolum 720P HD Altyazılı izle | Dizipub (http://dizipub.com/the-grand-tour-1-sezon-1-bolum/)

rahmitanir
28-11-2016, 14:21
2. bölümü de izledikten sonraki düşüncelerim:
Eğer olaya sadece TV şovu olarak yaklaşırsanız güzel, hem de çok güzel. Espriler yaratıcı, sohbet bol, görsellik zaten fevkaladenin fevkinde...
Ama bu program, aslında bi' araba programı. Tamam; detaylı, geleneksel bir test zaten beklemiyoruz. Ama özellikle 2. bölümün son yarısını kaplayan o askeri kurtarma senaryosunda konu edilen Audi'yi doğru düzgün görmedik bile. Hatta samimi söyleyeyim, araba S6 mıy dı yoksa S8 miydi, onu bile tam hatırlamıyorum.

BBC'de Top Gear her zaman için bir araba programıydı, özellikle Chriss Harris ve tayfasıyla Top Gear'ın bu yönü iyicene güçlendi. Ama Grand Tour sadece çok keyifli bir TV şovu olmuş, araba yönü şu an için zayıf gözüküyor.

ufuksaracci
28-11-2016, 17:49
İkinci bölüm bende de hayal kırıklığı oldu biraz.

rahmitanir
24-12-2016, 19:42
6. bölüm mükemmeldi. Ford GT40'ın hikayesini belgesel tadında müthiş anlattılar.

ahmetbaha-drs
31-01-2017, 18:57
Tamamını online izleyebilecegimiz site önerisi olan var mı? Dizipub 6.da kaldı. :)

volume81
31-01-2017, 19:28
Tamamını online izleyebilecegimiz site önerisi olan var mı? Dizipub 6.da kaldı. :)

The Grand Tour – OtoBelgesel (http://www.otobelgesel.com/turkce-izle/the-grand-tour/)

volume81
01-02-2017, 21:44
verdiğim link'de 9. bölüm geldi ve özellikle son kısım efsane oldu :)

garibim hammond ne yaptıysa olmadı :D

Abstraction
01-02-2017, 23:57
Watch The Grand Tour - Season 1 For Free On solarmovie.sc (https://solarmovie.sc/movie/the-grand-tour-season-1-17912/552900-8/watching.html)

Türkçe değil fakat 12. Bölüm dahil buradan kesintisiz ve yüksek kaliteli olarak izlenebiliyor, Cuma Günü Akşamı 13. Bölüm de bu sitede yer alır.