PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hasar kayıtlı araç ihaleleri

rebelh
21-11-2016, 13:19
Arattım ama aktif böyle bir konu bulamadım
Araç bakıyorum kendime 50-60bin bandında hasar kayıtlı arabalar cezbediyor
Ben aracı kendim alıp toplamak istiyorum ki airbag içlerinden falan emin olayım
Çıtır hasarlı airbag açmış araç ihalelerine giren toplayan var mı?
Ağır hasarlı araç almak sizce mantıklı mı?

mikelazi
21-11-2016, 13:31
3 sene önce bir dostum 70bin km.de 2008 audı a3 1.4tsi dsg almıştı ihaleden.22bin hasar kaydı vardı.araç çekme belgeliydi.32,500 gibi almıştı.

ön kaput,ön çamurluklar,ön tampon,tek sol far hepsini çıkma aldı.araç hiç boyanmadı.aldıgı parçalarda boyasız zaten.airbagler tamir edildi.gayette düzgün toplandı.ilk zamanlar s3 tamponuda aradı ama bulamadı.motorda radyatörde hiç hasarı yoktu.tahmini 7-8 bin gibi harcadı.şuan araç 100binde gayet sorunsuz biniyor.bir sıkıntısı yok.

Sert@ç
21-11-2016, 13:40
Ankarada hasarlı araçlar şaşmazın arkasındaki askeriyenin orda oluyor
Her türlü çeşit çeşit araçların ihalelerinin ordan takip edebilirsiniz
Bence sanayide hatırlı tanıdık ve ustalarınız yoksa girmeyin

rebelh
21-11-2016, 13:48
sanayide sürekli hasarlı araç alıp toplayan tanıdıklarımız var başkent otoda
ya onlardan alırım ya da kendim onlara toplatırım diye düşünüyorum
bu araçları sigorta şirketleri aracı kurumlara mı satıyor öncelikle
yoksa direk sigorta şirketinden alabileceğimiz bir yer var mı?

B16
21-11-2016, 14:05
sanayide sürekli hasarlı araç alıp toplayan tanıdıklarımız var başkent otoda
ya onlardan alırım ya da kendim onlara toplatırım diye düşünüyorum
bu araçları sigorta şirketleri aracı kurumlara mı satıyor öncelikle
yoksa direk sigorta şirketinden alabileceğimiz bir yer var mı?

Aracı kurumlar harici direk sigorta şirketlerinin satışı yoktur. Son kullanıcıya 1,2 tane araç satmıyor sigorta şirketleri.
En-ka, autogong, autoonline vb. gibi firmalardan üyelik açtırmanız gerekiyor. Onların da ücretleri 3 ila 10 bin tl arasında değiştiriyor sadece ekran açtırmak için.

Ahmet.S
21-11-2016, 14:45
Sağlam araç alırsanız daha karlı çıkarsınız hasarlı işi bitik herkezin becerebileceği bir şey değil.
Dacia binin hasarsız olsun.

G.U.Z.
21-11-2016, 15:04
Autoonline 15bin teminat alıyor, her araçta da en az 600tl+kdv hizmet bedeli alır, sanayide iş yaptıracak tanıdığınız yoksa uğraşılacak iş değil, ama bazen hasarlı alıp yaptırmadan satarak bile güzel paralar kazanılıyor, sormak istediğiniz ayrıntılı sorulara cevap vermeye çalışırım özelden, bacanağım yapıyor bu ili

boosted_pug
22-11-2016, 22:48
bu tarz sitelerden araç alırken güvenilir firma olmasına dikkat edin perşembe gününe kadar benim paramı yatırmazlarsa mahkemelik olucam maalesef :( dava açacağım için firma ismi yazmıyorum detayları öğrenmek isteyen olursa pm atabilir.

İbrahim33
22-11-2016, 23:20
Sanayide dükkanın , elinde zanaatin , cebindede yüklü sermayen yoksa hiç girme. hem zamanın gider , hem paran gider , hem üstüne zarar edersin. çektiğin eziyettte kar kalır. hasarlı araç işi dışarıdan göründüğü kadar kolay değil. hele ki ustaların eline bir düşmeyegör. .

FET
23-11-2016, 08:07
Yaklaşık 3 yıldır aktif olarak hasarlı araç alıyorum, topluyorum, satıyorum. Ustalarla arayı iyi tutmak lazım yoksa çok can yakarlar.
Neyi kime yaptıracağını bilmek çok önemli, ortada ben ustayım diye gezip içine sıçan adamlarla dolu.
O yüzden ya bu işi yapan birilerinden yardım almak gerek ya da hiç uğraşmayıp sağlam araba almak gerek :)
Hasarlı araba işi bulaşıcı hastalık gibi, bir girdiniz mi işin içine bırakamıyorsunuz :) burada bir sürü kahve ortamını bırakıp gelen emekli amcalarımız var bu işi kovalıyorlar.
Binmek için araba bile alsam hasarlı bakıyorum. Çünkü biliyorum neyi var neyi yok neresi yapılacak, içime sinerek kendi zevklerim doğrultusunda yapıyorum.

E-Sovtaj da aktif üyeliğim var, demo üyelik alıp araçları takip edebilirsiniz. Beğendiğiniz araç olursa adınıza teklif verebilirim.

FET
23-11-2016, 08:08
http://www.e-sovtaj.com.tr/ESP/Landing

B16
23-11-2016, 09:30
Yaklaşık 3 yıldır aktif olarak hasarlı araç alıyorum, topluyorum, satıyorum. Ustalarla arayı iyi tutmak lazım yoksa çok can yakarlar.
Neyi kime yaptıracağını bilmek çok önemli, ortada ben ustayım diye gezip içine sıçan adamlarla dolu.
O yüzden ya bu işi yapan birilerinden yardım almak gerek ya da hiç uğraşmayıp sağlam araba almak gerek :)
Hasarlı araba işi bulaşıcı hastalık gibi, bir girdiniz mi işin içine bırakamıyorsunuz :) burada bir sürü kahve ortamını bırakıp gelen emekli amcalarımız var bu işi kovalıyorlar.
Binmek için araba bile alsam hasarlı bakıyorum. Çünkü biliyorum neyi var neyi yok neresi yapılacak, içime sinerek kendi zevklerim doğrultusunda yapıyorum.

E-Sovtaj da aktif üyeliğim var, demo üyelik alıp araçları takip edebilirsiniz. Beğendiğiniz araç olursa adınıza teklif verebilirim.

Daha önce en-ka, autogong ve auto online kullandım. E-sovtaj da durumlar nasıl? Hizmet bedeli, araçların teslim yerleri (belirli bir garaj mı yerinden teslim mi?, açık artırma usulü ile mi kapalı teklif usulü ile mi?
Araçlar satışa hazır mı yoksa sigortadan evrak işlemlerinin bitmesini mi bekliyor?

FET
23-11-2016, 19:11
Daha önce en-ka, autogong ve auto online kullandım. E-sovtaj da durumlar nasıl? Hizmet bedeli, araçların teslim yerleri (belirli bir garaj mı yerinden teslim mi?, açık artırma usulü ile mi kapalı teklif usulü ile mi?
Araçlar satışa hazır mı yoksa sigortadan evrak işlemlerinin bitmesini mi bekliyor?

Merhaba, 455 TL hizmet bedeli var. Teslim yerleri değişiyor; Yetkili servis, otoparklar, sanayi esnafları... Yetkili servis harici yerlerde otopark ücreti çıkıyor.
Teklifler kapalı şekilde, öncelikle mutabakat kılınıyor ve daha sonra evrak aşaması başlıyor.
Yasal süre 45 gün, 45 gün sonunda araç hazırlanmazsa cayma hakkı var.

deziyk
12-06-2017, 09:19

Hocam merhaba hala devam ediyormusunuz ihaleden hasarlı araç alim işine..bende ilgileniyorum fakat siteler cok fahiş meblağlar da teminat ya da uyelik ücreti istiyor ..dolayısıyla bir güven problemi ortaya çıkıyor ..bana bilgi verirseniz ve yardimci olursanız bu ukonuda çok sevinirim..bizim yerimize teklif verme konusunda da ciddiyseniz benim böyle bir talebim de olacak..