PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : instagram hesabımı kapattırma. (şikayet gerekiyor)

scoobz
24-11-2016, 00:07
Uzun zamandır girmediğim giremediğim instagram hesabıma erişim yok ama bulunan fotoğraflarda 1-2senelik hep bu sebeple bulunması rahatsız edici bir durum. Hesabıma erişemediğim için şikayet ederek kapattırmaya calısıyorum, her şikayet bir destek. Desteğiniz için tesekkür ederim lütfen '' hesap calınmıstır seklinde yada bir arkadaşımın hesabıdır şeklinde şikayet ederseniz çok sevinirim''

instagram.com/samtah35/

ertantamer
24-11-2016, 08:55
Aynı konudan bende muzdaribim banada yardımcı olursanız çok sevinirim :)

LİNK: Ertan (@ertantamer) • Instagram photos and videos (https://www.instagram.com/ertantamer/)

oKsEAt
24-11-2016, 09:09
Konuyla alakalı bir sorum olucak.

Hesabın kapatılması için şikayet sayısının kaç olması gerekiyor ?

scoobz
24-11-2016, 14:58
Konuyla alakalı bir sorum olucak.

Hesabın kapatılması için şikayet sayısının kaç olması gerekiyor ?

Belli bir sayısı yok ne kadar çok şikayet olursa instagram o hesabı erken kontrol ediyor, 1 şikayet alan bir profili en son sıralarda şikayet sırasında, 15-20 alan ise daha başlara yakın oluyor..

cabrioleter
24-11-2016, 15:32
senin hesap açık kalsın dostum.. dönüp dönüp bak ve o fotoların ne kadar büyük bir günah olduğunu anla ders olsun sana..
o fotolar ne kardeş :D

Volkann
24-11-2016, 15:41
şikayet ettim dostum umarım faydası olur.

Ferhat_V
24-11-2016, 16:13
şikayet ettim ama mail adresinden şifrene ulaşabiliyor olman lazım ? mailidemi açamıyorsun ?

scoobz
25-11-2016, 02:00
şikayet ettim dostum umarım faydası olur.
tesekkür ettim

şikayet ettim ama mail adresinden şifrene ulaşabiliyor olman lazım ? mailidemi açamıyorsun ?
yok mail t******1@hotmail.com görünüyor o maili bile hatırlamıyorum.