PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aramızda Telefon Tamircisi Var mı?

sahnnn
24-11-2016, 10:49
Merhaba arkadaşlar bende samsung s4 cep telefonu var. Düşme sonucu ekranı kırıldı komple kasayla beraber değişiyormuş galiba. Aramızda bu işlerle uğraşan biri varsa yardımlarını bekliyorum.

Dragger
24-11-2016, 10:52
Bugüne kadar tüm telefonlarımı yaptırdığım arkadaş, foruma da üye kendisi.

Daha geçen gün komple ekranıyla kasasıyla Note5 yaptırdım çok memnun kaldım.

Ersin Muştu - 0535 285 60 50

Yavuz yönlendirdi dersin.

naci
28-11-2016, 07:53
Bugüne kadar tüm telefonlarımı yaptırdığım arkadaş, foruma da üye kendisi.

Daha geçen gün komple ekranıyla kasasıyla Note5 yaptırdım çok memnun kaldım.

Ersin Muştu - 0535 285 60 50

Yavuz yönlendirdi dersin.

Ersin Muştu nun Ankara'da şubesi veya tanıdığı var mıdır acaba?
Yeni konu açmak yerine buradan sorayım. Ankara'da işinin ehli güvenilir telefon tamircisi arkadaş var mıdır?

Kahn23
28-11-2016, 07:56
Ersin Muştu nun Ankara'da şubesi veya tanıdığı var mıdır acaba?
Yeni konu açmak yerine buradan sorayım. Ankara'da işinin ehli güvenilir telefon tamircisi arkadaş var mıdır?

Ankara'da yeri yok. İst/Pangaltı'da yeri.
Ama Ankara'da tamirci tanıdığı olan vardır.

burakgunay
28-11-2016, 08:04
Ankara'da bana da lazım, yönlendirecek kimse var mı?

naci
28-11-2016, 08:10
Ankara'da yeri yok. İst/Pangaltı'da yeri.
Ama Ankara'da tamirci tanıdığı olan vardır.

Eğer burada güvenilir bulamazsam kargo ile yollarım teli :)

sahnnn
28-11-2016, 08:53
Ersin ile görüştüm aynı malzemeyi 240 -250 liraya diğer telefoncular takıyorken kendisi 300 tl dedi tech den arıyorum dediim için 275 e indi piyasaya göre 1 tık yukarda fiyatları.

KÖROĞLU
28-11-2016, 09:01
Ersin ile görüştüm aynı malzemeyi 240 -250 liraya diğer telefoncular takıyorken kendisi 300 tl dedi tech den arıyorum dediim için 275 e indi piyasaya göre 1 tık yukarda fiyatları.

İşçiliği referanslı ise aradaki 25 tl fark emin ol bir şey değil.

Hiç şahit oldun mu bilmiyorum ama bazı ekran değişimleri zor ve riskli. Ayrıca maalesef orijinal diye geçtiği halde piyasada çeşit çeşit kalitede ekran var.

Sorun yaşamamak adına daha önce iş yaptırıp memnun kalınan yerleri tercih etmekte fayda var.
(Kardeşim cep telefonu bayisi, tamir de yapıyor sorun yaşayıp gelen çok oldu)

naci
18-12-2017, 08:39
Bir güncel çekeyim, Ankara için güvenilir telefon tamircisi var mı?

SpeedlinE™
18-12-2017, 12:00
izmit veya anadolu yakası istanbul lazım bana da. Z2 su geçirmişti ekran geliyor ama dokunmatik yok. Mouse ile kullanabiliyorum ancak otg ile bağlayıp. Ekran veya dokunmatik değişmesi lazım anladığım

naci
18-12-2018, 20:37
Selamlar. Yine bir güncel çekeyim. Bu sefer ANTALYA için forum üyesi ve ya tanıdık tamirci var mı? İphone 4s ekran için. Yeni tel alamayacağım kızım kullanıyor o yüzden ekranı değiştirmeyi düşünüyorum.

2jz
18-12-2018, 21:31
Selamlar. Yine bir güncel çekeyim. Bu sefer ANTALYA için forum üyesi ve ya tanıdık tamirci var mı? İphone 4s ekran için. Yeni tel alamayacağım kızım kullanıyor o yüzden ekranı değiştirmeyi düşünüyorum.

Eliniz yatkınsa iphoneların ekran ve diğer parçaların değişimi cidden çok basit. İnternetten ekran ve tamir seti alıp 1-2 video izleseniz kolayca değiştirirsiniz.

naci
18-12-2018, 22:01
Elim yatkın değil aslında. Ama teşekkürler bir izleyeyim bakalım yapabilirsem denerim.

2jz
18-12-2018, 22:11
Elim yatkın değil aslında. Ama teşekkürler bir izleyeyim bakalım yapabilirsem denerim.

El yatkınlığı pek yoksa 4-4s ekran değiştirmesi zor gelecektir. iPhone 5 sonrasında alttaki 2 vidayı sökünce ekran çıkıyor o yüzden aşırı kolay ama 4'te arkadan sökülmeye başlanıyor o yüzden biraz zor gelebilir

zOnstyLe
18-12-2018, 23:35
Eliniz yatkınsa iphoneların ekran ve diğer parçaların değişimi cidden çok basit. İnternetten ekran ve tamir seti alıp 1-2 video izleseniz kolayca değiştirirsiniz.

El yatkınlığı pek yoksa 4-4s ekran değiştirmesi zor gelecektir. iPhone 5 sonrasında alttaki 2 vidayı sökünce ekran çıkıyor o yüzden aşırı kolay ama 4'te arkadan sökülmeye başlanıyor o yüzden biraz zor gelebilir

Ufak bir bilgi vereyim oyle cok basit degil iphonun soketleri naziktir, icindeki vidalar birbirinden farklidir cok sikmaya bastirmaya gelmez. Izmir olsaydi yardimci olurdum.