PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VRBox Sanal Gerçeklik Gözlüğü İnceleme/Tanıtım/Satış (VİDEO)

sefagedik
28-11-2016, 16:23
Bu ilk ürün inceleme videom, bazı sorunlar olabilir, sürç-i lisan ettiysek affola, acımasız eleştirelere kapalıyız :) teşekkürler

https://www.youtube.com/watch?v=IvzgA5-23Dg

VR BOX SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜĞÜ ÜRÜN TANITIMI

Bu Heyecana Ortak Olmaya Var mısınız?

43 Hassas Parça; 43 hassas parçanın birleşimi, özgün kombinasyon ve 0 hata ile VR BOX sanal gerçeklik gözlüğü hayatınızda ki 3 Boyuta farklı bir anlam katacaktır.
Toz tutmayan yüzey, özel sprey teknolojisi, daha kaliteli ve daha stabil
Optik lens tasarımı; Yüksek çözünürlük, asferik lens, yüksek parlaklık (54mm-74mm)
42 mm Çapında; m42mm büyük lens, daha rahat daha iyi görünüm performansı

Sürükleyici Oyun Özelliği; Kafa hareketlerinizle kendinizi bir an oyunun içerisinde bulacaksınız. Attığınız her adım sizi oyunun derinliklerine biraz daha sürükleyecek.

Düşmeye hazır olun!!!
Filmlerinizi izlerken Vr Box kullanın, sürükleyici ve canlı renkler ile film izlemenin tadını çıkarın.

Kapağı kaydırarak telefonu koyabiliyorsunuz.
Gözlük kullanan kişiler için geliştirilmiş özel kasa dizaynı.
Tek tuş kontrolü; tek tuş, çift kontrol ile mercekleri gözlerinize göre ayarlayabilirsiniz.

Dayanıklı Malzeme; İçerisinde bulunan süngerimsi yapı ile yüzünüzü terletmez ve rahat bir izleme keyfi verir.
Ayarlanabilir İPD * Yakınlık & Uzaklık Ayarı; Herkesin gözüne uygun ve ayarlanabilir yakınlı uzaklık sensörü

Anahtar kelimeler; Vr box, sanal gerçeklik gözlüğü, vr box inceleme, sanal gerçeklik gözlüğü inceleme, vrbox nasıl kullanılır vrbox özellikleri, vr box türkiye

sefagedik
28-11-2016, 16:24
https://www.youtube.com/watch?v=IvzgA5-23Dg

mody
28-11-2016, 16:30
uyuyan hücre evi uyandı :)

ufuksaracci
28-11-2016, 18:22
İlk acımasız eleştiri benden gelsin, ben inceleme bekledim ama sen telefonu buradan takıyoruz oluyor bitiyor demişsin .

sefagedik
30-11-2016, 12:14
daha iyilerini çekcez :) rahat olun ...

sefagedik
30-11-2016, 12:15
daha iyilerini çekcez :) rahat olun ... ama yine de teşekkür ederim kardeşm

GokhanRS
30-11-2016, 13:46
direk ticaret amaçlı üye oldunuz yani :)

Evrenoz
07-02-2017, 18:31
İnceleme adı altında reklam..

Biz rahatız, sen de rahat ol. Bir daha bu tarz inceleme görünümlü reklam linki paylaşırsan hem rahat olursun hem de yolcu