PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : gopro wifi bağlantı sorunu (kafayı yemek üzereyim)

tayreep_john
30-11-2016, 10:28
konuyu daha fazla kişinini görmesi için buraya açtım gopro hakkındaki konuda istediğim cevapları bulamıyorum... Yaklaşık 2 aydır gopro ile telefon arasında bağlantı yapamıyorum (hero4) (samsung galaxya5) cihazı ve wifi ı resetlememe rağmen benden istenen 6 haneli şifre ... bana cihaz 4 haneli pair şifresi veriyor.

go12345 fabrikasyon şifresini yazmama rağmen incorrect diyor

goprohero fabrikasyon şifresini yazmama rağmen yine incorrect diyor.

sürekli şifre sıfırlama yapıyorum yine yapmıyor. kafayı yemek üzereyim arkadaşlar en sonunda cihazı alıp patlatçam duvara. o duruma geldim yardım ederseniz çok mutlu olurum.

M_PROJECT
30-11-2016, 10:33
wifi problemi olabilir 0 kutusunda aldigimiz bi 4 hero arizali cikti degisim yaptirdik

tayreep_john
30-11-2016, 10:36
wifi problemi olabilir 0 kutusunda aldigimiz bi 4 hero arizali cikti degisim yaptirdik

abi bu süreden sonra değişim yapmazlar diye düşünüyorum 2 senelik gopro :( daha yeni oldu bu sorun

M_PROJECT
30-11-2016, 10:38
abi bu süreden sonra değişim yapmazlar diye düşünüyorum 2 senelik gopro :( daha yeni oldu bu sorun

yazilimi guncellemeyi denedin mi , eski yazilima downgrade edip , sonrasinda upgrade edebilirsin .

Evrenoz
30-11-2016, 11:49
Cihazı pair etmeden once telefonunum wirelessına bağlan. Gopronum wirelessini aç, telefonun wirelessını ac, telefondan wireless ağları search et, goproyu gör ve baglan. Ondan sonra pair etmeyi dene

tayreep_john
30-11-2016, 16:14
yazilimi guncellemeyi denedin mi , eski yazilima downgrade edip , sonrasinda upgrade edebilirsin .

şuan eski sürümde zaten v4.0 da akşam v5.0 yapmayı deniycem

Cihazı pair etmeden once telefonunum wirelessına bağlan. Gopronum wirelessini aç, telefonun wirelessını ac, telefondan wireless ağları search et, goproyu gör ve baglan. Ondan sonra pair etmeyi dene

bunu hiç yapmadım evren abi akşam deniycem..